PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شک در راه اندازی سایت زیرنویس

afshar44
May 13th, 2014, 14:52
سلام دوستان من میخوام سایت زیرنویس راه بندازم ولی خوب میترسم شنیدم گیر خیلیه در حالی که خیلیا دارن کار میکنن میخواستم ببینم چ کنم به نطرتون مشکل ساز میشه؟

isn
May 13th, 2014, 15:07
شما دقیقا بگین چی شنیدین ؟

mhiizadi
May 13th, 2014, 15:36
خب خلاف قوانین ایران هست.

dexin
May 13th, 2014, 17:30
خلاف قوانينه ولي فك نكنم انقدر بخان گير بدن كه بترسين

esmaeil1
May 13th, 2014, 18:01
از سایت هایی که فیلم میزارن برای دانلود که خطرناک تر نیست :)

hldvlpln
May 13th, 2014, 18:46
سلام دوستان من میخوام سایت زیرنویس راه بندازم ولی خوب میترسم شنیدم گیر خیلیه در حالی که خیلیا دارن کار میکنن میخواستم ببینم چ کنم به نطرتون مشکل ساز میشه؟

عزیز الان هزاران سایت دانلود فیلم دارن رو دامنه ملی(ir) کار میکنن و مشکلی هم ندارن چه برسه به زیرنویس یعنی سایت رو مرتب شیلتر میکنن ولی پیگیری قضایی نداره.
بنده خودم سایت دانلود فیلم دارم راه اندازی میکنم و روی دامنه ملی هم هست.

afshar44
May 13th, 2014, 19:27
والا ما شنیدیم مدیر یک سایت دانلود رو فیلم رو ریختن گرفتن

shahinmq
May 13th, 2014, 19:31
والا ما شنیدیم مدیر یک سایت دانلود رو فیلم رو ریختن گرفتن

معمولا اخطاریه میفرستن

می تونید از هاست های خارج از ایران استفاده کنید که براتون مشکل ساز نشه ! (منظورم فروشنده های خارجی هستش )

ided
May 13th, 2014, 19:33
منظورتون اینه که خودتون زیرنویس بدین؟
یا اینکه مرجع زیرنویس باشین؟ یه جورایی گردآوردنده ؟؟؟

shahinmq
May 13th, 2014, 19:38
منظورتون اینه که خودتون زیرنویس بدین؟
یا اینکه مرجع زیرنویس باشین؟ یه جورایی گردآوردنده ؟؟؟

ایشون از لحاظ قانونی میگن ، از دیدگاه اوناهم فرقی نمی کنه ایشون گردآورنده هستن یا ...

ided
May 13th, 2014, 19:40
ایشون از لحاظ قانونی میگن ، از دیدگاه اوناهم فرقی نمی کنه ایشون گردآورنده هستن یا ...

من خیلی سایتهارو دیدم که یه جورایی نقش واسطه رو دارن، یعنی از انواع گروه های مترجم میرن و زیرنویسهاشونو اونجا آپ میکنن با دامین ملی و به مدت طولانی
و تا الان ندیدم اون سایتا *****بشن

afshar44
May 13th, 2014, 19:51
نمیدونم از داخل ایران هاست میخوام بگیرم مثل بقیه و میشه دی ان اس رو تغییر داد ولی میگم شاید گیر بدن آخه تو نت جستجو میکردم یک سری مشکل براشون پیش اومده بود ولی خوب یک سری ها هم هستم تا عدد 200 یا 300 دامینشون رفته

ided
May 13th, 2014, 20:10
درکل الان کسی دنبال سایت زیرنویس نمیگرده
حتی سایتهای فیلم هم ارجاع میدن به سایتهای دیگه مثل subscene و از قبیل اینا

چون تبدیل شدن به منبع زیرنویس

Dictator_
May 13th, 2014, 22:42
شانستون هست دیگه.

دوست عزیز خیلی ها کارهای خلاف قوانین( به قول خودشون) بدتر از شما مثل فروش چیز پی ان و.... میکنند گیر نمی افتن ! بستگی داره.. تو حالشون باشه واست درد سر میشه.

سمتش نری بهتره ! مگه اینکه خیلی تخصصی تر کار کنید یا ایده ای روش داشته باشید.

در کل من خودم جای شما باشم این کار و نمیکنم احتمال 1% درد سر ساز شه اصلا صرف نداره وقت بزاری و هزینه هم بکنی ...

روی چیزی وقت بزار که اگرم به مشکل خوردی حداقل چیزی نسیبت شده باشه ;)

از ایران هاست نگیر به هیچ عنوان