PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه ارتباطی با مدیریت Vbiran

SibaPal
May 13th, 2014, 12:52
با سلام خدمت همه ی دوستان و کاربران فهیم انجمن

چند وقتی است تمامی تایپیک های معرفی خدمات درگاه پرداخت ما به صورت آنی ! در vbiran توسط یکی از مدیران محترم آن انجمن پاک میشود.
دلیل حذف هم به بهانه ی تبلیغ میباشد !
در حالی که در همان انجمن و در همان بخش تایپیک درگاه پرداخت یکی از همکاران وجود دارد هیچ برخوردی با ایشان انجام نمیشود
هدف از این مورد کاملا مشخص می باشد .
این کار غیر اخلاقی یکی از همکاران محترم ما و مدیر آن بخش انجمن نمی تواند مانع پیشرفت مجموعه سیباپال شود
بهتر است سعی شود به جای کارهای ناشایست به فکر رقابتی سالم باشند.
هدف از ایجاد این تایپیک پیدا کردن راه ارتباطی مستقیم با ادمین vbiran میباشد
اگر در این انجمن نیز عضو هستند لطف نمایید یوزر ایشان را در تایپیک اعلام کنید.

با سپاس

Saati
May 13th, 2014, 13:00
ایمیلشون اینه vbiran.co@gmail.com

اینم چروفایل نمایش مشخصات: VBIran - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/13417/) http://troli.ir/smilies/sadtrollface.png

با تشکر

omid1991
May 13th, 2014, 13:21

چند وقتی است تمامی تایپیک های معرفی خدمات درگاه پرداخت ما به صورت آنی ! در vbiran توسط یکی از مدیران محترم آن انجمن پاک میشود.
در حالی که در همان انجمن و در همان بخش تایپیک درگاه پرداخت یکی از همکاران وجود دارد هیچ برخوردی با ایشان انجام نمیشود
این کار غیر اخلاقی یکی از همکاران محترم ما و مدیر آن بخش انجمن نمی تواند مانع پیشرفت مجموعه سیباپال شود

با سپاس

با سلام خدمت جناب نصر ابادی
عزیز ایمیل ایشون vbiran.co@gmail.com هستش
و نکته درباره ارسال هم اینکه شما تو بخش بازارچه تاپیکتون رو ایجاد کنید فک نکنم مدیران پاکش کنن

SibaPal
May 13th, 2014, 14:01
با سلام خدمت جناب نصر ابادی
عزیز ایمیل ایشون vbiran.co@gmail.com هستش
و نکته درباره ارسال هم اینکه شما تو بخش بازارچه تاپیکتون رو ایجاد کنید فک نکنم مدیران پاکش کنن
جناب آران
موضوع چیز دیگری است.
دلیل اینکه نباید تایپیک درگاه اختصاصی ما در بحث آزاد (http://www.vbiran.ir/forum96.html) ایجاد شود
ولی تایپیکی با همین محتوا وجود دارد چیست ؟
مسئله کاملا مشخص است

porya8738
May 13th, 2014, 14:24
ایمیلشون vbiran.co@gmail.com هست تا جایی که اطلاع دارم

AvalinHost
May 13th, 2014, 14:32
مدیریت vbiran آقای حمید حاجی پور هست و بنده با ایشون آشنایی دارم، شماره تماس شخصیشون رو دارم ولی بدون اجازه نمیتونم بهتون بدم.
ایمیلی که سریعتر بهتون پاسخ بدن رو براتون ارسال کردم، میتونید از این طریق در ارتباط باشید.

SibaPal
May 13th, 2014, 14:45
مدیریت vbiran آقای حمید حاجی پور هست و بنده با ایشون آشنایی دارم، شماره تماس شخصیشون رو دارم ولی بدون اجازه نمیتونم بهتون بدم.
ایمیلی که سریعتر بهتون پاسخ بدن رو براتون ارسال کردم، میتونید از این طریق در ارتباط باشید.
درود
از لطف شما متشکریم
ممنون میشوم در این خصوص هماهنگی لازم را با ایشان انجام دهید تا امکان تماس تلفنی فراهم شود
با سپاس

hostfire
May 13th, 2014, 14:50

سلام
جناب سعادت چه کسی؟
وی بی ایران برای علی خلیلی فر می باشد حمید حاجی پور کیست؟!! بنده از سال 2008 تا 2011 مدیر بودم اونجا . .
----
مستر نصرآبادی عزیز شما جناب خلیلی فر رو نمیتونید پیدا کنید
3 مدیر از ارشد در وی بی یاران اینجا حظور دارند :
OmidX
AmirHossein (orojloo)
Hossein (serveriran.net)
با یکی ازین 3 مدیر مسئله رو در میون بگذارید
شما نمیتونید فلحال علی خلیلیفر رو پیدا کنید

SibaPal
May 13th, 2014, 14:52
سلام
جناب سعادت چه کسی؟
وی بی ایران برای علی خلیلی فر می باشد حمید حاجی پور کیست؟!! بنده از سال 2008 تا 2011 مدیر بودم اونجا . .
----
OmidX
AmirHossein (orojloo)
Hossein (serveriran.net)
از طریق پیام خصوصی با 3 مدیر ذکر شده ارتباط برقرار کرده ایم که متاسفانه جوابی دریافت نشد.

98M!zban
May 13th, 2014, 15:03
وی بی ایران همیشه داره توسط افرادی مدیریت میشه که همش ضربه به دوستان دیگر هست

من که اصلا از وضعیت انجمنش راضی نیستم چون مدیریتی صحیح روی اون نیست

موفق باشید همکار عزیز

VBIran
May 13th, 2014, 15:18
سلام،

برای تبلیغات میتونید با ایمیل vbiran.co@gmail.com
در ارتباط باشید.

OmidX
May 13th, 2014, 15:19
وی بی ایران ، طبق قوانین و اساسنامه ای ک براش نوشته شده (http://www.vbiran.ir/thread21479.html) فعالیت میکنه و هیچ تاپیکی بیخود و بیجهت پاک نمیشه ...

اگر تاپیک شما حذف شده ، حتما علت داشته ... با این ایمیل vbiran.co@gmail.com در تماس باشید .

در هر صورت من لینک تاپیک رو برای ادمین ، pm کردم ، اگه لازم دونست ب شما ج میده ...

SibaPal
May 13th, 2014, 15:28
سلام،

برای تبلیغات میتونید با ایمیل vbiran.co@gmail.com
در ارتباط باشید.

لطفا پست اول بنده را به دقت بخوانید
بنده در بحث آزاد تایپیکی را جهت ارائه درگاه اختصاصی ایجاد کرده ایم و به دلیل تبلیغات پاک شده است !
در حالی که همچین موضوعی چندین وقت است در این بخش وجود دارد!
دلیل حذف تایپیک بنده که تشابه موضوعی دارد چیست؟

- - - Updated - - -

وی بی ایران ، طبق قوانین و اساسنامه ای ک براش نوشته شده (http://www.vbiran.ir/thread21479.html) فعالیت میکنه و هیچ تاپیکی بیخود و بیجهت پاک نمیشه
علت حذف تایپیک بنده چیست ؟
در حالی که موضوع 100 درصد مشابه در این بخش ایجاد شده است !؟

i-w2
May 13th, 2014, 15:38

با سپاس

وضعیت انجمن های ایرانی همیشه این بوده. مدیران به بهانه برقراری نظم و قانون به جای عدالت بی عدالتی میکنند

SibaPal
May 13th, 2014, 15:41
وضعیت انجمن های ایرانی همیشه این بوده. مدیران به بهانه برقراری نظم و قانون به جای عدالت بی عدالتی میکنند
مطمئنا ایشان هیچ پاسخ منطقی در جواب بنده نخواهند داشت !

AvalinHost
May 14th, 2014, 10:19
سلام
جناب سعادت چه کسی؟
----
OmidX
AmirHossein (orojloo)
Hossein (serveriran.net)

سلام
بله آقای خلیلی فر ادمین هستن ولی از ایشون بپرسین آقای حاجی پور چه نسبتی باهاتون داره خودشون بهتون میگن. ;)

ipsat
May 14th, 2014, 17:58
انجمن وی بی ایران رو بی خیال شو ، چیزی که همه جا تو وب ریخته سایر انجمن با فعالیتهای گوناگون منجمله پرشین تولز و غیره.

abbas141
May 14th, 2014, 20:54
بهتر بود در این مورد در وی بی ایران به صورت پ.خ بایکی از مدیران ارشد صحبت میکردید . هیچ کدوم از تاپیک های بی جهت حذف نمیشوند

در مورد تاپیک های مشابه هم تاجایی که اطلاع دارم قبلا هماهنگ شده . شما نیز بهتر در این مورد بایکی از مدیران وی بی ایران در ارتباط باشید

k-h
May 14th, 2014, 23:11
سلام
بله آقای خلیلی فر ادمین هستن ولی از ایشون بپرسین آقای حاجی پور چه نسبتی باهاتون داره خودشون بهتون میگن. ;)
بله تا اونجایی که منم اطلاع دارم همه کارا آقای حاجی پور دارند انجام میدن

SibaPal
May 14th, 2014, 23:56
بهتر بود در این مورد در وی بی ایران به صورت پ.خ بایکی از مدیران ارشد صحبت میکردید . هیچ کدوم از تاپیک های بی جهت حذف نمیشوند

در مورد تاپیک های مشابه هم تاجایی که اطلاع دارم قبلا هماهنگ شده . شما نیز بهتر در این مورد بایکی از مدیران وی بی ایران در ارتباط باشید
قطعا قبل از ایجاد این تایپیک , پیام خصوصی برای مدیران انجمن ارسال شده است که متاسفانه جوابی دریافت نشد .
موضوع برای بنده و همکارانم کاملا مشخص گردید !

Manooto
May 15th, 2014, 15:47
بله تا اونجایی که منم اطلاع دارم همه کارا آقای حاجی پور دارند انجام میدن

عابدین پور هستند .
بهتره این موضوع رو با یکی از مدیران و در خود وی بی ایران در میون بذارید .

Farzadtehran1390
May 15th, 2014, 15:49
قطعا قبل از ایجاد این تایپیک , پیام خصوصی برای مدیران انجمن ارسال شده است که متاسفانه جوابی دریافت نشد .
موضوع برای بنده و همکارانم کاملا مشخص گردید !

پ.خ ــی دریافت نشده

لینک یوزرتون رو پ.خ بدید پیگیری کنم ..

i.sharifi
May 15th, 2014, 16:14
سلام

جناب نصرآبادی تا جایی که بنده اطلاع دارم و تا همین 1 ساعت پیش هر دو تاپیک شما چه در بازارچه و چه در بحث آزاد وی بی ایران باز بودند (و هنوز هم هستند) . اگر تاپیک دیگری از شما حذف شده فکر نمی کنم دست های پشت پرده باعث حذف تاپیک شما شده باشند .
ضمنا مدیران وی بی ایران با اینکه اکثرا سن و سال کمی دارن ، اما شعور و کیفیت مدیریتی شون خیلی بیشتر از بعضی مدیر نماهای یک سری انجمن به ظاهر بزرگه .

98M!zban
May 15th, 2014, 16:21
وی بی ایران ، طبق قوانین و اساسنامه ای ک براش نوشته شده (http://www.vbiran.ir/thread21479.html) فعالیت میکنه و هیچ تاپیکی بیخود و بیجهت پاک نمیشه ...

اگر تاپیک شما حذف شده ، حتما علت داشته ... با این ایمیل vbiran.co@gmail.com در تماس باشید .

در هر صورت من لینک تاپیک رو برای ادمین ، pm کردم ، اگه لازم دونست ب شما ج میده ...

شما احساس می کنم که طبق اساسنامه داره همه چیز پیش میره و چون اکثر کاربران سایت کاملا مبتدی هستند خوب از نحوه مدیریت هم شکایتی ندارند

اما بنده و یا چند نفر دیگه از همکاران مثل همین هم فامیلی بنده ( جناب نصرآبادی ) که طبیعتا کاربر حرفه ای نامیده میشیم کاملا همه چیز رو حس می کنیم

بنده هم می دونم که هیچ چیزی بی علت اتفاق نمی افته نه در وی بی ایران در جهان گیتی هم به همین شکله . اما فرق در اتفاق هست که روشنگر محاسن و معایب یک چیز هست

بنده بارها اخراج شدم از وی بی ایران دلیلش هم یک بنر بود . اولین مرتبه گفتم مهم نیست تموم میشه فقط به علی ایمیل دادم بازش کن

دومین مرتبه گفتم مهم نیست تموم میشه بازم ایمیل دادم باز شد

دفعه سوم به علی پیام دادم گفتم خدایی چرا باید اینطوری رفتار شه . خودتون در قوانین نوشتید اخراج 1 تا 3 روز بعد یوزر بنده بن دائم هست

که علی هم توضیح داد و یوزرم رو باز کرد و نمی دونم چه صحبتی با مدیران کرد که بنده دیگه این قضیه برام پیش نیومد

SibaPal
May 15th, 2014, 16:23
پ.خ ــی دریافت نشده

لینک یوزرتون رو پ.خ بدید پیگیری کنم ..
درود
یوزر بنده SibaPal است.

سلام

جناب نصرآبادی تا جایی که بنده اطلاع دارم و تا همین 1 ساعت پیش هر دو تاپیک شما چه در بازارچه و چه در بحث آزاد وی بی ایران باز بودند (و هنوز هم هستند) . اگر تاپیک دیگری از شما حذف شده فکر نمی کنم دست های پشت پرده باعث حذف تاپیک شما شده باشند .
ضمنا مدیران وی بی ایران با اینکه اکثرا سن و سال کمی دارن ، اما شعور و نحوه مدیریتی شون خیلی بیشتر از بعضی مدیر نماهای یک سری انجمن به ظاهر بزرگه .
جناب شریفی عزیز بنده تایپیک درگاه اختصاصی را چندین بار در بحث آزاد ایجاد کرده ام ولی متاسفانه بعد از چند دقیقه پاک شد.
این در حالی است که تایپیک درگاه اختصاصی یکی از همکاران پاک نشده است !
اگر برخوردی انجام شود باید برای همه ی کاربران یکسان باشد.

98M!zban
May 15th, 2014, 16:31
سلام

ضمنا مدیران وی بی ایران با اینکه اکثرا سن و سال کمی دارن ، اما شعور و نحوه مدیریتی شون خیلی بیشتر از بعضی مدیر نماهای یک سری انجمن به ظاهر بزرگه .

بنده هم بارها در بحث آزاد گذاشتم که مطمئن بودم تاپیک مربوط به بجث آزاده اما پاک شده تازه اخطارم دریافت کردم

اما در مورد شعور و مدیر نما صحبت کردید

من آدم رکی هستم اما در کنار رکی بسیار احترام افراد مقابلم واسم مهمه

اگر دقت کرده باشید چند روز پیش در خود وی بی ایران هم عرض کردم بعضی از مدیران بوئی از شعور نبردن . البته خیلی هاشون رو قلبا دوست دارم و خوشحالم که باعث پیشرفت وب فارسی میشند

شاید شما تو این زمینه تجربه ای ندارید یا شاید فعال نبودید و بنده جسارت کردم استاد من باشید در همه مسائل

اما سرنوشت ویبی ایران داره مثل نیوک مشهد تیم میشه

یه زمانی بنده در سایت پشتیبان نیوک مشهد تیم اونقد فعال بودم که هیچ تاپیکی بی پاسخ نمی موند .

اما دقت که کردم دیدم مثل اینکه بچه ها از کلاس اول راهنمایی یا دوم راهنمایی با هزار آموزش و هزاربار جمع کردن پول تو جیبی سایت موزیک زدن به حساب و از مدرسه تعطیل که میشند میان نت و شروع می کنند به حساب خودشون راهنمایی افراد مشکل دار دیگه . در صورتی که تک تک جواب ها اسپم بود و فرد اصلی رو راهنمایی که نمی کرد هیچ گمراه هم می کرد

چیشد هیچ فاصله گرفتم و خیلی ها فاصله گرفتند . خودتون هم دارید می بینید که وردپرس جای نیوک رو برای تمام سایت های موزیک حتی معروف ها هم گرفته و نیوک افت شدیدی کرد که 100 % کمتر سایتی بین سایت های حرفه ای اسکریپتش نیوک باشه

ویبولتین هم داره به همین مسیر کشیده میشه چون یه عده بچه افتادن به جون هم و دارن سم به بازار اسکریپت تزریق می کنند

یک تاپیک رو شما واردش بشید 60 جور اسپم داخلش می بینید

مدیریت هم که هر مدیریتی توسط مدیران با سابقه و درست کار باشه کاملا مورد قبوله و منطقی

اما امان از مدیریت هایی که داره توسط بچه هایی انجام میشه که از مدیریت و وی بی ایران فقط لج و تزریق سم رو یاد گرفتند

به اصطلاح یک مدیریت روابطی داره روی وی بی ایران انجام میشه و روابط جای قوانین رو گرفته

هر کسی دسترسی مدیریتی یا دسترسی بالاتر از کاربر معمولی داشته باشه هر طور شده باشه به نفع خودش استفاده می کنه

این تجربه من بود . امیدوارم بدرد وب هاستینگ تالکی ها و وی بی ایرانی ها هم بخوره

از اینکه حرف های بنده حقیر رو هم مطالعه کردید بسیار سپاسگذارم

سیدرضا بازیار
May 15th, 2014, 17:42
وی بی ایران یکی از فعال ترین و بهترین انجمن های ایرانه. اما چند مشکل وجود داره!!!
بعضی از مدیر هاش خوش برخورد نیستند
مدیریت کل وی بی ایران (آقا علی) هرگز حاضر نیست با کاربر ها صحبت کنه و خودش رو در حد کاربر ها نمیبینه
من 2 میلیون پول داشتم و میخواستم ویبولتین اصل رو خریداری و نصب کنم. اما ایشان حاضر نشدند حتی به درخواست من پاسخی بدن

اما با این وجود همیشه سعی میکنم از اونجا استفاده کنم. چون پشتیبانی ویبولتین در ایران خیلی ضعیفه و تا حالا فقط تعداد انگشت شماری رو دیدم که بتونن با این سیستم آشنایی کامل داشته باشن

ping
May 16th, 2014, 03:37
جهان پی مدتها اسپانسر اونجا بصورت تبلیغ بنری کرنری و پیغام خصوصی بود برای همین تاپیکش مونده ;)

SibaPal
June 30th, 2014, 17:29
متاسفانه تایپیکی که چندین ماه پیش در بخش بازارچه نیز باز شده بود به دلیل تبلیغات امروز حذف گردید !
و اکنون فرقی نمیکند تایپیک شرکت در کدام بخش با چه موضوعی ایجاد شود ! و در هر صورت بلافاصله حذف میگردد :)

mostafaamirani
June 30th, 2014, 17:46
متاسفانه تایپیکی که چندین ماه پیش در بخش بازارچه نیز باز شده بود به دلیل تبلیغات امروز حذف گردید !
و اکنون فرقی نمیکند تایپیک شرکت در کدام بخش با چه موضوعی ایجاد شود ! و در هر صورت بلافاصله حذف میگردد :)

بنده تجربه چندانی ندارم ولی یه پیشنهاد به عنوان برادر کوچیک بهتون میکنم شما سعی کنید از لحاظ کیفیت کار برتر باشید هیچ کس وهیچ سایتی و هیچ شخصی نمیتواند جلو راهتون سنگ بندازه درضمن سایت خوبی دارید بیشتر به کار خودتون اهمیت بدید بهتره موفق باشید

SibaPal
June 30th, 2014, 17:53
بنده تجربه چندانی ندارم ولی یه پیشنهاد به عنوان برادر کوچیک بهتون میکنم شما سعی کنید از لحاظ کیفیت کار برتر باشید هیچ کس وهیچ سایتی و هیچ شخصی نمیتواند جلو راهتون سنگ بندازه درضمن سایت خوبی دارید بیشتر به کار خودتون اهمیت بدید بهتره موفق باشید
از لطف شما متشکریم.
خدا را شاکر هستیم که در این مدت کوتاه فعالیت , با تلاش بی وقفه همکاران نتایج مثبتی حاصل گردیده و ان شاء الله در روز های آتی با رونمایی از امکان ویژه ای که برای اولین بار در سطح کشور در حال پیاده سازی میباشد رضایت کاربران حرفه ای سیباپال را به حداکثر میرسانیم و بودنمان را اعلام میکنیم !