PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف www از ادرس سایت

/mehdi/
May 13th, 2014, 01:04
سلام همگی
من سایت رو به سرور اختصاصی انتقال دادم و الان یه مشکل برام پیش امده و اینکه ادرس صفحه اول سایت که داخل گوگل هم ثبت میشه رو با www نشون میده و بقیه صفحات رو بدون www
همین علت هم باعث شده امار سایت خیلی پایین پیاد و هم اینکه از طرف گوگل اخطار گرفتم که به لیست سیاه میره سایت اگه مشکل رو برطرف نکنم
حالا میخوام سایت رو بدون www نشون بدم
از کدهای که داحل هدست گذاشته میشه هم استفاده کردم جواب نداد
اسکریپت رو هم فایلهای مربوط که مال نشون دادن سایت هست رو هم تغییر دادم ولی نتیجه نگرفتم

میتونم از طریق سرور کاری کنم که ادری سایت رو بدون www نشون بده؟
ممنون میشم کسی در این ضمینه مطلبی میدونه راهنمایی کنه

OmidX
May 13th, 2014, 02:36
سلام همگی
من سایت رو به سرور اختصاصی انتقال دادم و الان یه مشکل برام پیش امده و اینکه ادرس صفحه اول سایت که داخل گوگل هم ثبت میشه رو با www نشون میده و بقیه صفحات رو بدون www
همین علت هم باعث شده امار سایت خیلی پایین پیاد و هم اینکه از طرف گوگل اخطار گرفتم که به لیست سیاه میره سایت اگه مشکل رو برطرف نکنم
حالا میخوام سایت رو بدون www نشون بدم
از کدهای که داحل هدست گذاشته میشه هم استفاده کردم جواب نداد
اسکریپت رو هم فایلهای مربوط که مال نشون دادن سایت هست رو هم تغییر دادم ولی نتیجه نگرفتم

میتونم از طریق سرور کاری کنم که ادری سایت رو بدون www نشون بده؟
ممنون میشم کسی در این ضمینه مطلبی میدونه راهنمایی کنه

از این سایت : Free .htaccess Redirect Generator (http://www.htaccessredirect.net) کمک بگیرید و کدی ک بهتون میده رو در فایل اچ تی اکسس کپی / پیست کنید ...

/mehdi/
May 13th, 2014, 13:02
از طریق سرور میخوام اقدام کنم شاید به نتیجه برسم
فقط ادرسی که از طریق گوگل سرچ میشه یا همون صفحه اول به صورت www هست بقیه صفحات بدون www هستن
از طرق سرور میشه کاری کرد؟

OmidX
May 13th, 2014, 15:02
از طریق سرور میخوام اقدام کنم شاید به نتیجه برسم
فقط ادرسی که از طریق گوگل سرچ میشه یا همون صفحه اول به صورت www هست بقیه صفحات بدون www هستن
از طرق سرور میشه کاری کرد؟

شما باید www. رو اون یکی ، یا اون یکی رو رو www. ریدایرکت کنید ! ، راه دیگه ای نداره ...