PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با دایرکت ادمین

Irandotnet.ir
May 12th, 2014, 18:05
وقتی وردپرس روی هاست نصب میشه مثلا برای ارتقا وردپرس نمیتونه مستقیم از هاست استفاده کنه و فقط با اف تی پی کار میکنه برای رفع این مشکل چیکار کنم ؟ دسترسی به سرور و روت موجوده
و وقتی مثلا یک اسکریپت انتقال فایل از سرور به سرور میریزم فایل رو انتقال نمیده .

OmidX
May 12th, 2014, 18:37
وقتی وردپرس روی هاست نصب میشه مثلا برای ارتقا وردپرس نمیتونه مستقیم از هاست استفاده کنه و فقط با اف تی پی کار میکنه برای رفع این مشکل چیکار کنم ؟ دسترسی به سرور و روت موجوده
و وقتی مثلا یک اسکریپت انتقال فایل از سرور به سرور میریزم فایل رو انتقال نمیده .

suphp رو نصب کنید .

aligoli
May 12th, 2014, 18:58
کنترل پنل سرور چیست ؟

meysam021
May 12th, 2014, 18:59
suphp رو نصب کنید .

تایید

Irandotnet.ir
May 12th, 2014, 19:08
دوستان یک سوال دیگه اسکریپت whmcs رو از سرور المان به فرانسه (سی پنل به دایرکت ادمین) کامل منتقل کردیم ولی حالا بجای نمایش دادن سایت صفحه سفید میاد مشکل چیه بنظرتون ؟

downloaddl
May 12th, 2014, 19:47
دوستان یک سوال دیگه اسکریپت whmcs رو از سرور المان به فرانسه (سی پنل به دایرکت ادمین) کامل منتقل کردیم ولی حالا بجای نمایش دادن سایت صفحه سفید میاد مشکل چیه بنظرتون ؟

ioncubloader نصب کردید؟

nginxweb
May 12th, 2014, 20:09
درود

دوست عزیزم با یک کانفیگ اصولی و در نظر گرفتن تمام نیازهای اسکریپت های رایج هم مشکلاتی مانند اپدیت وردپرس حل میشه و هم عدم نمایش و ارورهای سایت ها حل خواهد شد

Irandotnet.ir
May 12th, 2014, 20:24
ioncubloader نصب کردید؟

چجوری باید نصب کنم ؟
ما قبلا کارشناس کانفینگ حرفه ای داشتیم متاسفانه بدلیل توقع بالا ایشون دیگه مجبوریم خود کفا شیم .
:d

downloaddl
May 12th, 2014, 20:33
چجوری باید نصب کنم ؟
ما قبلا کارشناس کانفینگ حرفه ای داشتیم متاسفانه بدلیل توقع بالا ایشون دیگه مجبوریم خود کفا شیم .
:d

از لینک زیر دیدن کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f14/82019/

Irandotnet.ir
May 12th, 2014, 20:42
تایید
نصب شد ولی مشکل حل نشد .

HiradHost
May 12th, 2014, 20:48

دوست عزیز مشکل از کانفیگ سرور شما می باشد suphp را نصب کنید مشکل شما رفع خواهد شد در صورت تمایل بنده میتوانم سرور شما را کانفیگ کنم و امنیت آن را هم بالا ببرم.

Irandotnet.ir
May 12th, 2014, 20:49
دوست عزیز مشکل از کانفیگ سرور شما می باشد suphp را نصب کنید مشکل شما رفع خواهد شد در صورت تمایل بنده میتوانم سرور شما را کانفیگ کنم و امنیت آن را هم بالا ببرم.

اگر رایگان انجام میدید بگید تا دسترسی بهتون بدم و اگر هم هزینه میگیرید هزینه رو اعلام کنید . با تشکر