PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از تیک دیتا اطلاعی داره؟!

srsh
May 12th, 2014, 11:45
وقت بخیر
الان چند روزه هاست من از تیک دیتا بی دلیل ساسپند شده تیکت گذاشتم ولی هنوز جواب ندادن
کسی اطلاعی داره در این مورد؟!

unforgiven747
May 15th, 2014, 10:33
سلام دقیقا هاست ما هم بی دلیل ساسپند شده و نزدیک 5 روزی میشه که این شکلی شده و کلی تیک دادم ولی کسی پاسخگو نیست . خوشبختانه این هاست ,هاست اصلی من نیست . حداقل اطلاع رسانی هم نمیکنن مشخص بشه مشکل چی هست . تیک دیتا از این کارا زیاد میکنه !!!

srsh
May 15th, 2014, 10:39
تشکر بابت پاسختون
پس فعلا هیچ راهی نیست من 4تا سایت روی هاستشون دارم
تیکت دادم جواب سرکاری میدادن و الان دیگه جواب نمیدن!

unforgiven747
May 15th, 2014, 11:04
از این هاستینگ نباید انتظار زیادی داشت . پیشنهاد میکنم در اولین فرصت هاست هاتون رو به سرور های پایداری انتقال بدید . این شرکت ید طولایی تو داون بودن و ... داره . یه مدت کمی خوب شد .ظاهرا دوباره داره به وضعیت قبلش بر میگرده .
ای کاش حداقل میگفتن مشکل چی هست . من چند بار تیک دادم ولی نوشتن در حال رسیدگی .
جسارتا چه جوابی به شما دادن ؟

sitetheme
May 15th, 2014, 11:19
من هم یه اشتباهی کردم یک سرور مجازی سفارش دادم سه روز طول دادن اخر به هزار بدبدختی درخواست بازگشت وجه دادم!

Sent from my LT26ii using Tapatalk

mhiizadi
May 15th, 2014, 11:37
وقت بخیر
الان چند روزه هاست من از تیک دیتا بی دلیل ساسپند شده تیکت گذاشتم ولی هنوز جواب ندادن

به دلیل عدم پرداخت هزینه مستر ریسلر ایشون ساسپند شده.

Yas-Host
May 15th, 2014, 11:46
وقت بخیر

آی پی سروری که ازش هاست داشته اید رو ارسال فرمایید شاید سرور از همکاران بود بتونم براتون بک آپ بگیرم

موفق باشید.

RoobinaServer
May 15th, 2014, 11:55
مستر رسیلر بودند؟ :-|

meysam021
May 15th, 2014, 11:57
خیلی ببخشید این حرفو میزنم بعضی از همکاران موقع فروش سرویس به ملت میان میگن ما فلانیم پشتیبانی فلان داریم ، حالا باید اینجور بکنند با ملت ، هاست ایشون به دلیل پرداخت نکردن هزینه مسدود شده درست ولی تیکت ایشون باید جواب داده بشه و بک آپ کامل قبل از ساسپند کردن سایتشون در اختیارشون قرار بگیره این یه قانونه،اسم هاستینگای ایرانی اینجور خراب میشه ، لطفا پای سرویسی که میدید بمونید

mhiizadi
May 15th, 2014, 12:14
خیلی ببخشید این حرفو میزنم بعضی از همکاران موقع فروش سرویس به ملت میان میگن ما فلانیم پشتیبانی فلان داریم ، حالا باید اینجور بکنند با ملت ، هاست ایشون به دلیل پرداخت نکردن هزینه مسدود شده درست ولی تیکت ایشون باید جواب داده بشه و بک آپ کامل قبل از ساسپند کردن سایتشون در اختیارشون قرار بگیره این یه قانونه،اسم هاستینگای ایرانی اینجور خراب میشه ، لطفا پای سرویسی که میدید بمونید

من میام از شما یه سرور میگیرم
400 تومن بر فرض هزینه سرور هست .
نمیدم این هزینه رو به شما ؛ شما چیکار میکنید ؟؟؟!
اون قسمتی که بولد کردم اصلا قانون نیست ؛ مشتری موظف هست از سرویس های خودش بک آپ بگیره ؛ ما هم از کل سرور بک اپ میگیریم روزانه؛ اما این که میگید قبل ساسپند در اختیارش قرار بگیره خیر ...

unforgiven747
May 15th, 2014, 12:48
سلام دقیقا هاست ما هم بی دلیل ساسپند شده و نزدیک 5 روزی میشه که این شکلی شده و کلی تیک دادم ولی کسی پاسخگو نیست . خوشبختانه این هاست ,هاست اصلی من نیست . حداقل اطلاع رسانی هم نمیکنن مشخص بشه مشکل چی هست . تیک دیتا از این کارا زیاد میکنه
هاست ما مشکلش چی هست که ساسپند شده ؟

Yas-Host
May 15th, 2014, 13:09
طی صحبتی که با جناب ایزدی داشتم در مورد سروری که tikdata بر روی آن قرار داشت آی پی سرور 5.9.20.132 بوده است.

در نتیجه با استفاده از ایمیل انتخاب شده برای سرور singleweb.org که مربوط به همکار خوب و تایید شده تمام دوستان یعنی "هاست 97" می باشد.

نتیجه نهایی:

tikdata یک زیر مجموعه "هاست 97" بوده است.

برای دریافت بک آپ به هاستینگ هاست 97 تیکت ارسال فرمایید تا حداقل کسانی که اطلاعات مهمی دارند زحمت هاشون رو از دست ندند.

اثبات :

Reverse IP Lookup - Find Other Web Sites Hosted on a Web Server (http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/)

آی پی رو در بالا سرچ بفرمایید هاست 97 و تیک دیتا رو میتونید ببنید.

پ,ن:

دوستان عزیز هاست 97 یک ریسلر ساده به تیک دیتا فروخته است و تیک دیتا هزینه ریسلر رو پرداخت نکرده است و سایت ها ساسپند شده است.

موفق و سربلند باشید.

srsh
May 15th, 2014, 14:06
دوستان اگه کسی بک آپ گرفت راهنمایی کنه ما هم بگیریم!
اطلاعات مهمی داشتم روی هاستم!

babelirani
May 15th, 2014, 14:14
دوستان اگه کسی بک آپ گرفت راهنمایی کنه ما هم بگیریم!
اطلاعات مهمی داشتم روی هاستم!

دوست عزیز برید توی وبسایت هاست 97 تیکت بدید هم زودتر و هم بهتر به جواب خواهید رسید

موفق باشید

mhiizadi
May 15th, 2014, 14:21
دوست عزیز برید توی وبسایت هاست 97 تیکت بدید هم زودتر و هم بهتر به جواب خواهید رسید

موفق باشید

بعید میدونم به دلیل حفظ محرمانگی و امنیت در اختیارشون بزارند.

meysam021
May 15th, 2014, 14:23
من میام از شما یه سرور میگیرم
400 تومن بر فرض هزینه سرور هست .
نمیدم این هزینه رو به شما ؛ شما چیکار میکنید ؟؟؟!
اون قسمتی که بولد کردم اصلا قانون نیست ؛ مشتری موظف هست از سرویس های خودش بک آپ بگیره ؛ ما هم از کل سرور بک اپ میگیریم روزانه؛ اما این که میگید قبل ساسپند در اختیارش قرار بگیره خیر ...برادر من سرور فرق داره ، سرور حجم اطلاعات بالاست ، هاست میزبانی در حد 1 بک آپ هستش ، ایشون ندادند هزینه رو شما ساسپند بفرمایید ، ایشون که تیکت زدند جواب بدید و بگید آقا هزینه رو میدید؟ پرداخت کرد باز میکنید نکرد ، لینک دانلود بک آپ از سایتش رو براشون تیکت میکنید.
دردسرم نمیکشید.
طبق گفته دوستمون یاس آی تی تیک دیتا فقط 1 ریسلر گرفته از یک سرویس دهنده دیگه پس ارزش بحث کردنو نداره.

babelirani
May 15th, 2014, 15:05
بعید میدونم به دلیل حفظ محرمانگی و امنیت در اختیارشون بزارند.

بارها پیش اومده که همکاران در صورتی که صحت اطلاعات براشون تایید شده از هیچ کمکی دریغ نکردن

srsh
May 15th, 2014, 17:43
دوستان مثل اینکه درست شده!!

mhiizadi
May 15th, 2014, 18:41
دوستان مثل اینکه درست شده!!

License Verification - cPanel Inc. (http://verify.cpanel.net/index.cgi?ip=5.9.49.244)
سی پنلشم کار میکنه ؟؟؟ :D

NaqsheQw
May 28th, 2014, 01:46
طی صحبتی که با جناب ایزدی داشتم در مورد سروری که tikdata بر روی آن قرار داشت آی پی سرور 5.9.20.132 بوده است.

در نتیجه با استفاده از ایمیل انتخاب شده برای سرور singleweb.org که مربوط به همکار خوب و تایید شده تمام دوستان یعنی "هاست 97" می باشد.

نتیجه نهایی:

tikdata یک زیر مجموعه "هاست 97" بوده است.

برای دریافت بک آپ به هاستینگ هاست 97 تیکت ارسال فرمایید تا حداقل کسانی که اطلاعات مهمی دارند زحمت هاشون رو از دست ندند.

اثبات :

Reverse IP Lookup - Find Other Web Sites Hosted on a Web Server (http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/)

آی پی رو در بالا سرچ بفرمایید هاست 97 و تیک دیتا رو میتونید ببنید.

پ,ن:

دوستان عزیز هاست 97 یک ریسلر ساده به تیک دیتا فروخته است و تیک دیتا هزینه ریسلر رو پرداخت نکرده است و سایت ها ساسپند شده است.

موفق و سربلند باشید.

تا جایی که من اطلاع دارم کل هاست 97 تنها یک نفر پشتیبان داره و اون آقای محسنی هست و هاست 97 به دست یک نفر به نام محمد رضا محسنی اداره میشه.
از آقای مولایی شنیدم که شما هم نماینده تیک دیتا بودید؟
اینجا واضح توضیح بدید که کی نماینده کی هست؟
شما نماینده ایشون
هاست 97 نماینده شما؟
تیک دیتا نماینده هاست 97؟
هاست 97 نماینده تیک دیتا؟
تیک دیتا نماینده شما؟
من هم شرکت هاستینگ دارم
علاوه بر اینکه تاکنون تبلیغی اینجا انجام ندادم
هیچ وقت هم آدمی مثل شما ندیدم
خجالت داره
نذارید از سابقه شما بگم

- - - Updated - - -

از شما مستر خریدند؟
سایت بنده تا بحال مشکل ساسپندی نداشت

شاید شما هم جزو آدم های بد حساب یا زرنگ روزگاری هستید که ساسپند شده؟

mhiizadi
May 28th, 2014, 02:51
تا جایی که من اطلاع دارم کل هاست 97 تنها یک نفر پشتیبان داره و اون آقای محسنی هست و هاست 97 به دست یک نفر به نام محمد رضا محسنی اداره میشه.
از آقای مولایی شنیدم که شما هم نماینده تیک دیتا بودید؟
اینجا واضح توضیح بدید که کی نماینده کی هست؟
شما نماینده ایشون
هاست 97 نماینده شما؟
تیک دیتا نماینده هاست 97؟
هاست 97 نماینده تیک دیتا؟
تیک دیتا نماینده شما؟
من هم شرکت هاستینگ دارم
علاوه بر اینکه تاکنون تبلیغی اینجا انجام ندادم
هیچ وقت هم آدمی مثل شما ندیدم
خجالت داره
نذارید از سابقه شما بگم

خیر هاست 97 یک پشتیبان نداره .
کی نماینده نیک دیتا بوده ؟؟؟ مولایی کیه ؟؟!!!
هاست 97 دارنده سرور اصلی ؛ نیک دیتا ریسلر ایشون
در رابطه با سابقه ! برو درباره همون نیک دیتا بپرس از بقیه !

از شما مستر خریدند؟
سایت بنده تا بحال مشکل ساسپندی نداشت

شاید شما هم جزو آدم های بد حساب یا زرنگ روزگاری هستید که ساسپند شده؟

هه؛ بنده مستر نداشتم از کسی مث اینکه شما که همون جناب " نیک دیتا هستیند " از آدمای بد سابقه ی روزگار هستید که ساسپند شدید :))

( بنده هیچ وقت این طور با کسی حرف نیمزنم ؛ مطابق با رفتار هر فرد و طرز صحبتش منم صحبت میکنم ! )

NaqsheQw
May 31st, 2014, 18:12
خیر هاست 97 یک پشتیبان نداره .
کی نماینده نیک دیتا بوده ؟؟؟ مولایی کیه ؟؟!!!
هاست 97 دارنده سرور اصلی ؛ نیک دیتا ریسلر ایشون
در رابطه با سابقه ! برو درباره همون نیک دیتا بپرس از بقیه !

هه؛ بنده مستر نداشتم از کسی مث اینکه شما که همون جناب " نیک دیتا هستیند " از آدمای بد سابقه ی روزگار هستید که ساسپند شدید :))

( بنده هیچ وقت این طور با کسی حرف نیمزنم ؛ مطابق با رفتار هر فرد و طرز صحبتش منم صحبت میکنم ! )

من لازم نیست چیزی بپرسم چون میشناسم و قرارداد حقوقی باهاشون دارم.

قصد تبلیغ و تمجید ندارم چون که خودم به نوعی رقیب اونها هستم.

اما حرف شما ناحق هست.
میدونم که شما هاست 97 نیستید (طبق حدس خودتون به اینکه بنده ت د هستم.)

آدم بد سابقه ای خواهید شد. این رفتار شما واقعاً بنده را به خنده واداشت. همین!

(شما اصلاً نباید این حرف رو بزنید. یکسال پیش به خاطر سو تفاهمی بنده به مدیر همین تیک دیتا فحش دادم اما جواب منو نداد و تنها تند صحبت کرد که بهش فکر کنید و تمام کرد که بعدش قرارداد رسمی بستم)

این تیک دیتایی که میگید مستر هست.
5.9.49.244

چطوری تونسته یه سرور سی پنل برای سایت خودش داشته باشه؟
یک سایت براش اینقدر ارزش داره که براش حداقل 100 هزار تومان هزینه کنه؟

شما برای سایت هاستینگتون 100 هزار هزینه میکنید؟

Saati
May 31st, 2014, 20:14
تیک دیتا بولشیته
یوزرش تو پی تی هست Mohammad_Vazin

shakari
May 31st, 2014, 20:22
وقت بخیر

​بنده اولای شروع میزبانیمون بود.
ازشون سرور مجازی رم 8 گیگ سفارش داده بودم 80 تومن در ماه.
تحویل دادند
بعد 1 روز
سرور خاموش شد و هر چقدر تیکت تماس تلفنی و ..... گفتند که شما تنظیمات شبکه رو دسکاری کردین رو سرور اختصاصی !
تازگیا اومده بودند بهم میگفتن بیا برات سرورتونو بدیم!:|
بنده هم رد کردم

mhiizadi
May 31st, 2014, 20:56
من لازم نیست چیزی بپرسم چون میشناسم و قرارداد حقوقی باهاشون دارم.

قصد تبلیغ و تمجید ندارم چون که خودم به نوعی رقیب اونها هستم.

اما حرف شما ناحق هست.

آدم بد سابقه ای خواهید شد. این رفتار شما واقعاً بنده را به خنده واداشت. همین!

(شما اصلاً نباید این حرف رو بزنید. یکسال پیش به خاطر سو تفاهمی بنده به مدیر همین تیک دیتا فحش دادم اما جواب منو نداد و تنها تند صحبت کرد که بهش فکر کنید و تمام کرد که بعدش قرارداد رسمی بستم)

5.9.49.244

شما برای سایت هاستینگتون 100 هزار هزینه میکنید؟
فقط ترجیح میدم بخندم بهتون !
قسمت به قسمت میرم جلو با جرف هاتون .

اما حرف شما ناحق هست.
خب کجای حرفم نا حقه ؟؟

5.9.49.244

فقط ترجیح میدم برای این قسمت از حرفتون از این شکلکت :)))))))))) استفاده کنم !

سی پنل روی یه سرور رم یک گیگ هم نصب میشه ... تا هفته پیش که اصلا این سرور License Verification - cPanel Inc. (http://verify.cpanel.net/index.cgi?ip=5.9.49.244) لایسنس هم حتی نداشت و امروز ساعت 7 گرفته شده !
بنده برای سایت هاستینگم به تنهایی توی یه ماه خیلی بیشتر از 100 تومن؛ بلکه چهار میلیون تومن خرج کردم ......
آسیا سازان (http://asiasazan.org/)
فکر هم نمیکنم شما در حدی باشید که بخواید با تجربه و دانش افراد این انجمن در بیفتید .
موفق باشید

mhiizadi
May 31st, 2014, 22:15
در ضمن اون قسمتی که گفتید مستر ریسلر بوده یا نبوده ؛ باید عرض کنم خدمتتون در زمان زدن این تاپیک مستر ریسلر هاست 97 بوده که ساسپند شده بود
حالا رو نمیدونم !

NaqsheQw
June 2nd, 2014, 12:40
فقط ترجیح میدم برای این قسمت از حرفتون از این شکلکت :)))))))))) استفاده کنم !

بنده اصلاً نمیخندم و تفاوتی نداره برام زیرا در این تایپیک سعی دارید خودتون رو نشون بدید.
از جایی که شکایتی از تیک دیتا ندارید کاسه داغتر از آش هستید.
اینطور نیست؟
یا خودتون مشتری اونها بودید و میخواید ...... بماند.

در ضمن اون قسمتی که گفتید مستر ریسلر بوده یا نبوده ؛ باید عرض کنم خدمتتون در زمان زدن این تاپیک مستر ریسلر هاست 97 بوده که ساسپند شده بود
حالا رو نمیدونم !

اصلاً حوصله بحث با شما در این مورد رو ندارم
از هر دوی اونها سوال کنید.

یکی از اونها بهتون اطلاع میده.

mhiizadi
June 2nd, 2014, 13:26
بنده اصلاً نمیخندم و تفاوتی نداره برام زیرا در این تایپیک سعی دارید خودتون رو نشون بدید.
از جایی که شکایتی از تیک دیتا ندارید کاسه داغتر از آش هستید.
اینطور نیست؟
یا خودتون مشتری اونها بودید و میخواید ...... بماند.

والا من نه از نیک دیتا شکایتی دارم نه از کسی ؛ از کسایی که میان این جور تایپیک ها رو میزنن شکایت دارم که الکی میخوان بقیه رو بزرگ کنن یا آبروی کسی رو ببرن ......

اصلاً حوصله بحث با شما در این مورد رو ندارم
از هر دوی اونها سوال کنید.

یکی از اونها بهتون اطلاع میده.

هیچ کسی قدرت و توانایی بحث با افراد این انجمن رو نداره و علاوه بر همه چیز تا از چیزی مطمئن نیستیند نه دفاع کنید و نه نظر بدید ...

shahab-f
June 2nd, 2014, 13:47

مستر شما بودن ؟

NaqsheQw
June 2nd, 2014, 15:26
والا من نه از نیک دیتا شکایتی دارم نه از کسی ؛ از کسایی که میان این جور تایپیک ها رو میزنن شکایت دارم که الکی میخوان بقیه رو بزرگ کنن یا آبروی کسی رو ببرن ......

هیچ کسی قدرت و توانایی بحث با افراد این انجمن رو نداره و علاوه بر همه چیز تا از چیزی مطمئن نیستیند نه دفاع کنید و نه نظر بدید ...

بنده از حقیقت و چیزی که اطلاع دارم صحبت کردم.

شما حرفهایی که زدید با اطمینان بوده؟
(بنده از حرفهایی که زدم مطمئن هستم چون قرارداد محضری باهاشون دارم و میدونم که حتی سرور کلو دارند )

به هر حال بیاییم همینجا موضوع رو ببندیم.

از تیک دیتا به اندازه کافی بد گفته شده و هر چند که تخریب کردند و وجه اونها رو در حد چند تا سایت بدکردند اما واقعیت چیز دیگری است.
ما هم بهتره که هیچی رو به چیز دیگه ای وصله ندیم.

پ.ن:بنده کارمند یک دیتاسنتر داخلی هستم.

mhiizadi
June 2nd, 2014, 22:51
مستر شما بودن ؟
خیر نبودن ولی از کار هاشون مطلع هستم ؛ چون چندین نفر از دوستان بنده از ایشون هاست داشتند و بر روی مستر ایشون بودند و تا اومدن انتقال بدن به سرور دیگه ای طول کشید

(بنده از حرفهایی که زدم مطمئن هستم چون قرارداد محضری باهاشون دارم و میدونم که حتی سرور کلو دارند )

از تیک دیتا به اندازه کافی بد گفته شده و هر چند که تخریب کردند و وجه اونها رو در حد چند تا سایت بدکردند اما واقعیت چیز دیگری است.

پیشنهاد میکنم حداقل در باره ی این که چرا یوزر ایشون توی این انجمن بن هست تحقیقی بفرمایید :)

L0cal
June 2nd, 2014, 23:08

اولا اینکه نمیدونم شما چطوری داری دفاع میکنی؟؟؟؟
خود بنده یه ریسلر از این اقا داشتم و سه ماه تمدید کردم.
بد نبود ولی موقعی که میخواستم از سرورشون برم به یه جا دیگه اذیتمون کردن و مبلغ 34 هزار تومان ازم گرفتن !!!! بابت دادن بک اپ :))

saeedonline
August 16th, 2014, 18:36
در بین سابقه بیش از 10 سال من در اینترنت شرکت تیک دیتا یکی از ضعیف ترین و بدترین شرکتهایی بوده که واقعا من رو اذیت کرده
واقعا متاسفام براشون فقط ادعای زیادی دارند و فکر میکنند خیلی کارشون درسته و دارند همه چیز رو به مسئول خودش ارجاع میدن
بنده به خاطر مشکلات بسیار پیش پا افتاده بارها بیش از 2 هفته درگیرتیکت بودم
فقط تیکتها رو الکی جواب میدن به جای اینکه کاری کنند
شاید باور نکنید ولی من آرزو به دل موندم فقط یکبار مشکل من با یکی دو بار مسیج حل بشه
اگه مشکل از منه پس چرا فقط این شرکت داره منو اذیت میکنه ؟
من قبلا نمایندگی هاست داشتم ازشون مثل چی پشیمون شدم یه طرف . سرور سفارش دادم تحویل ندادند . مشکلات هاست به کرات پیش میومد فقط میچرخوندند
الان هم که دارم این پست رو میزارم یک دامین رو همون موقع ثبت کردم الان نمیتونم حتی دی ان اس عوض کنم !
تمدید کردم هزینه رو دادم میگن ثبت نشده !
تو پنل من نیست! اصلا صاحاب نداره این شرکت . واقعا باید این جور شرکت ها حذف بشن فقط وقت آدم رو میگیرند و اعصاب رو به هم میریزند .

viasky
August 16th, 2014, 18:43
در بین سابقه بیش از 10 سال من در اینترنت شرکت تیک دیتا یکی از ضعیف ترین و بدترین شرکتهایی بوده که واقعا من رو اذیت کرده

آیا واقعا شرکت هستن؟

Dead.Zone
November 24th, 2014, 20:23
کادر مدیریتی با سطح علمی پایین + لات و کوچه بازاری هم بهش اضافه کنید

پیشنهاد میکنم منتقل کنید !

بازم معلوم نیست یک گروه از جوان های بین 15 الی 20 سال ایرانی ( جواهای رعنا ) دست به ایجاد هاستینگ زدن !

اگه تاپیک زیر خاکی هست عذر میخوام

من هم باهاشون مشکل دارم