PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزودن ای پی به پرداخت یا شاپرک ؟

hamra
May 12th, 2014, 02:23
سلام دوستان .
با وجود اینکه انتقال وجه ها از به پرداخت به شاپرک واگذار شده ، الان برای تغرر یا همون ست کردن ای پی درگاه بانک ملت باید به به پرداخت اطلاع بدیم یا به شرکت شاپرک ؟؟؟؟

بعد یه سوال دیگه هم ایکه ایا برای یک درگاه میشه چند ای پی رو داد که ست کنند تا روی سرور های دیگه هم از اون درگاه استفاده کرد ؟
ممنون دوستان .

TARIMEHR
May 12th, 2014, 10:47
سلام.
*طبق روال قبل باید درخواستتون رو بصورت کتبی برای"به پرداخت" ایمیل یا فکس کنید.
*امکان ارائه ip چند سرور هم وجود دارد. Ip سرورهایی که درگاه روی آنها قرار میگیرد را ارسال نمایید.

hamra
May 12th, 2014, 10:56
ممنونم.
این پشتیبانی یک مدت روی به پرداخت گفعال کرده بودند خوب بود .
تا ای پی جدید میدادی فورا ست میکردند و نیازی به درخواست کتبی نبود . که مسخره بازی در اوردن :)

hamra
May 12th, 2014, 13:23
شماره تماس پشتیبانی رو لطف میکنید ؟ برای درگاه اینترنتی
ممنون

TARIMEHR
May 12th, 2014, 22:34
021-27312059

arc1o0
May 12th, 2014, 23:45
سلام

حتما باید فکس کنید.

ایمیل قبول نمی کنند.

hamra
May 13th, 2014, 10:29
قبلا یه مدت سامانه پشتیبانی راه انداخته بودن خیلی خوب بود ، تیکت زده بودم درجا برای آپی رو اکی کرده بودن :)
الان که دیگه مسخره بازی شده باز مثل قل .

- - - Updated - - -

021-27312059

ممنونم :)

n4ser
May 13th, 2014, 17:49
نه فکس نه ایمیل هیچی الان فرق کرده تماس بگیرید با 02127312057 منشی برداشت داخلی مرد نطر رو بگیر بگو ای پی رو ست کنن 5 دقیقه بعد ست شده

arc1o0
May 13th, 2014, 18:00
نه فکس نه ایمیل هیچی الان فرق کرده تماس بگیرید با 02127312057 منشی برداشت داخلی مرد نطر رو بگیر بگو ای پی رو ست کنن 5 دقیقه بعد ست شده

کی انجام دادید؟

hamra
May 13th, 2014, 18:30
کی انجام دادید؟
درسته کی انجام دادین شما ؟ تازگی ها ؟ یا قبلا ؟
حالا الان زنگ میزنم تست کنم ببینم هستن روز تعطیلی :) یا نه ، باشن که خوبه نباشنم که فردا :))
مرسی

k-h
May 13th, 2014, 19:06
همین الانم که شاپرک شدن میدی ای پی سریع ست میکنند 5 دقیقه هم نمیشه
من ایمیل میکنم قبول میکنند .

hamra
May 13th, 2014, 19:17
همین الانم که شاپرک شدن میدی ای پی سریع ست میکنند 5 دقیقه هم نمیشه
من ایمیل میکنم قبول میکنند .

امروز روز تعطیله من زنگ زدم پاسخ ندادند .
اینا کلا همشون با خودشون مشکل دارن :)
من دیروز حدود 40 دقیقه توی صف انتظار بودم ، آخرشم که وصل شدم به اپراتور بهش گفتم برای این موضوع مزاحم میشم گفت به فلان شماره تماس بگیرید . !!!!!!
اینقدر شماره و پشتیبان براخودشون زدن که هیچی اصلا معلوم نیست چی به چیش هست .
توی خود سایت به پرداختم که فقط یک شماره زده بقیه رو باید خودمون جستجو کنیم .
---------------
به چه ادرسی ایمیل زدید ؟؟؟
من که هر وقت ایمیل میزنم از فرم تماس به پرداخت استفاده میکنم که خدا خیرشون بده اصلا هم پاسخ نمیدن
1 باز 1 ساله پیش ایمیل زده بودم که اصلا جواب ندادن
یک بارم هفته ی قبل که اینم جواب ندادن .
مثل مرده ها میمونن !!!!

- - - Updated - - -

الان که تعطیله ولی من زنگ زدم به این شماره و داخلی 3 مربوطبه تغییرات همین ای پی هاست .
اما کسی جواب نداد ،
فردا که ادارات باز میشه زنگ میزنم بببینم جواب میدن احتمالا

hamra
May 14th, 2014, 12:32

داداش دمت گرم . :)
الان زنگ زدم یارو فورا وارد کرد بدون مسخره بازی و فکس و این چیزا :)
همچنین ممنون از سایر دوستان

hamra
May 17th, 2014, 10:25
این یارو پشت تلفن بانک ملت کیه که افسار پاره کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟
اون زنه اصل کاری نه یکی دیگه هستش ....
بهش میگم چند روز پیش زنگ زدم ای پی اضاف کنید بعد میگه ارر چی میده ؟؟؟ گفتم فک کنم 721 بعد مثل حیوون داد میزنه میگه فکر میکنی ؟؟؟؟ انگار با شوهرش داره حرف میزنه :))
منم گفتم رئیست کجاست بعد گفت نیم ساعت دیگه میاد ...
بعد گفتم همون که نیست جو گرفتت عزیزم :))
بعد دهنش بسته شد موند چی بگه من گفتم حالا دقیقا کی میاد رئیست ؟
گفت نیم ساعت دیگه گفتم باشه . خخداخافظ فورا قطع کردم .
واقعا این جماعتو از کجا آوردتوی به پرداخت نشوندن ؟؟؟؟؟
همشون بی سوادن !!!! مثل اون جمعی که توی مخابرات نشتن و فقط فکشون حرکت میکنه هستن !!!!!

PCcamp.Ir
May 17th, 2014, 14:51
بله متاسفانه کارمندان این شرکت اصلا برخورد خوبی ندارن مخصوصا خانم ها و مخصوصا خانم ح.....ی! باز اقایون به نسبت طرز حرف زدن رو بلدن!!
مورد بعدی که برا من خیلی جالب هست هر دفعه که زنگ می زنم پشتیبانی میگه تعداد نفرات در صف 24 !! چندین بار تکرار شده برا من! معلومه کاملا سرکاری هست!!

hamra
May 17th, 2014, 18:22
بله متاسفانه کارمندان این شرکت اصلا برخورد خوبی ندارن مخصوصا خانم ها و مخصوصا خانم ح.....ی! باز اقایون به نسبت طرز حرف زدن رو بلدن!!
مورد بعدی که برا من خیلی جالب هست هر دفعه که زنگ می زنم پشتیبانی میگه تعداد نفرات در صف 24 !! چندین بار تکرار شده برا من! معلومه کاملا سرکاری هست!!

اره دقیقا همینطوره .
همیشه میزنه فلان عدد منتظر باشید .
اخه من امروز م که زنگ زده بودم صف اول بودم بعد از دقیقا 20 دقیقه جواب دادن که دیگه حسابی خسته شده بودم !!!
اخه من برام جای تعجبه که پس اون قرارداد مسخره شون چیه که الکی امضا میگیرن.
امروز به قدری که با این برخوردشون ناراحت شدم دیگه میخواستم زنگ بزنم به رئیسشون یه گله بکنم ازشون . انگار با نوکرشون دارن حرف میزنن !!!!!!!

ertebat7
May 17th, 2014, 21:33
متاسفانه تغییر ای پی در به پرداخت خیلی سخت هست
من بعد از سه بار فکس و تقریبا بیش از 12 بار تماس موفق شدم پس از سه روز ای پی جدید را برام ست کنند
کاش مسئولان محترم به پرداخت به این مورد ساده رسیدگی می کردند که یک فروشگاه اینترنتی برای یک تغییر ای پی ساده انقدر اذیت نشه