PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست دانلود 100 گیگ سالیانه

lvlehrad
May 30th, 2010, 18:32
سلام من تو نت کلی پلن 100 گیگ سالیانه پیدا کردم با قیمت های خیلی خلی متفاوت از میلیونی بگیر تا 1قرون 2زار : d
لطفا یکی بگه تفاوتشون در چیه ...

من یه هاست دانلود 100 گیگ سالیانه میخوام که وارز باشه و با رعایت نکردن قانون کپی رایت مشکلی نداشته باشه ....
قیمتی رو در نظر نگرفتم لطفا شما قیمت بدید بهترین گزینه رو انتخاب میکنم

راستی راه حل اینکه دیگه تاپیک ها نصفه نیاد رو هم میدونم ادمین کیه بگه تا بگم بهش چیکار کنه :52:

irlogo
May 30th, 2010, 18:40
برای 100 گیگ هاست یا ماهیانه بگیرید و یا سرور اختصاصی متابق با نیازهاتون

lvlehrad
May 30th, 2010, 18:42
میشه بیشتر توضیح بدید !؟ ماهیانه که خیلی گرون در میاد صرف نمیکنه برام ...اگر راجع به سرور اختصاصی توضیح بدید ممنون میشم

1eng.ir
May 30th, 2010, 18:43
120GB Hdd
1500GB Bw
768MB Ram
2 IP
Full Warez
60.000/Month
720.000/Year

ادمین کیه بگه تا بگم بهش چیکار کنه
بگو - منم.

m_dg_farari
May 30th, 2010, 18:51
من تو نت کلی پلن 100 گیگ سالیانه پیدا کردم با قیمت های خیلی خلی متفاوت از میلیونی بگیر تا 1قرون 2زار : d
لطفا یکی بگه تفاوتشون در چیه ...

مسلما نه گرونی نشونه ی خوب بودنه نه ارزونی نشونه ی بد بودن! دسرسته بازار هاستینگ هیچ ثباتی نداره ولی خوب مثلا دیگه یه حد اقل هایی هم تو قیمت داره! تو سایت ها بگردید میبینید. کسی اون حد اقل ها رو رعایت نکنه یعنی یه کاسه ای زیر نیمکاسس!
تفاوت قیمت ها چند دلیل داره:
1- خوب یا بد بودن سرور و امنیت و ...
2- کیفیت کار پایین .
3- پشتیبانی که از همه چیز مهم تره. مثلا خود من پول رو اول برای کیفیت از مشتری میگیرم. بعدش برای پشتیبانی.

من یه هاست دانلود 100 گیگ سالیانه میخوام که وارز باشه و با رعایت نکردن قانون کپی رایت مشکلی نداشته باشه
100 گیگ وارز برای چه کاری؟ مثلا دانلود فیلم و این چیزا؟ اصولا اگه چیزایی که میریزی رو هاستت تابلو بی کپی رایت نباشه (مثلا وی بی بی لایسنس) تا شکایت نشه کسی کاری نداره. مثل فیل و موزیک و .... .

راستی راه حل اینکه دیگه تاپیک ها نصفه نیاد رو هم میدونم ادمین کیه بگه تا بگم بهش چیکار کنه
یوزر مدیر انجمن: Vahid

برای 100 گیگ هاست یا ماهیانه بگیرید و یا سرور اختصاصی مطابق با نیازهاتون
بله به نظر من هم ایشون صحیح میگن ماهیانه بگیرید. اما سرور گرفتن تخصص نیخواد. در ضمن گرون تر از هاست های اشتراکی در میاد براتون.
به هر حال من میتونم ماهیانه 65 و سالیانه 650 هزار تومن بهتون بدم این هاستی کی میخواین. البته تو سایت گرون تره ولی ما آفر ویژه میدیم :دی
اصل کارمون هم پشتیبانی و کیفیته.
www.IRHosting.Net

RezaFH
May 30th, 2010, 18:55
100 گیگ فضا با چقدر پهنای باند ؟
خب خودتون میدونید که مقدار فضایی که میخواید کم نیست
100 گیگ رو با 1 ترابایت پهنای باند میدم 500 تومن سالانه :d
پورت یک گیگ و سرور قوی و آپتایم بالای 99.9% و پشتیبانی از فایل های وارز

در مورد قیمت هم باید بگم به این عوامل بستگی داره که میتونید خودتون نتیجه بگیرید : کیفیت / پشتیبانی / آپتایم / پورت / قدرت سرور / امنیت
قیمت وقتی بالاست ، یعنی اونها هم نسبتا بالا هستن (قیمت خیلی بالا رو کاری ندارم)
وقتی هم قیمت پایینه خب ... :d

lvlehrad
May 30th, 2010, 19:02
یکی هست میگه 300تومن میده هاست دانلود 100 گیگ رو سالیانه ... دیتاسنترش هم http://www.caro.net/ هست ... میشه یکی چک کنه ببینه این مورد خوب هست یا نه !؟
------------------------
اقای 1eng.ir (http://www.webhostingtalk.ir/members/1eng-ir/) شما همیشه انقدر خنک هستید ؟!

admincp > styles & template > search in template > postbit_legacy > search this :
ادمین سی پی > استایل ها & قالب ها > جستجو در قالب ها > postbit > خط زیر را پیدا کنید:

<div class="content<vb:if condition="$show['first_ad'] OR $show['last_ad']"> hasad</vb:if>">

replace with this :
به جاش این خط را جایگزین کنید :

<div class="content">

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

خوب من چطوری میتونم تفاوت کیفیت هاست هارو بفهمم ؟! تفاوت قدرت سرورشون و ....

NovinServer
May 30th, 2010, 19:02
Linux Organization VPS

CPU : Intel(R) Xeon(R)CPU E5504 @ 2.00GHz
Hard Disk Space : 80 GB
Guarantee Ram : 1024 MB
Burstable Ram : 2048 MB
Unlimited Bandwidth
Network Port : 1 Gbps
Dedicated IP(s) : 5
HyperVM Containers
Full Root Access
Full Managed
No Setup Fee

Server Location : http://rleeden.myby.co.uk/flags/US.png United States

در صورت خرید شش ماهه یک ماه رایگان
در صورت خرید سالیانه دو ماه رایگان

قیمت ماهیانه : 35,000 تومان قیمت شش ماهه : 175,000 تومان قیمت سالیانه : 350,000 تومان

lvlehrad
May 30th, 2010, 19:07
این اطلاعاتی که میدید چرا شبیه vps هست :d من اماتورم شرمنده همچین سوالی پرسیدم :d

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

راستی تا الان جناب نوین سرور از همه کامل تر اطلاعات سرورشون رو گفتن ... قیمتشون هم بصرفه تره برای من ... اون قبلی ها برای من به صرفه نیست ...

NovinServer
May 30th, 2010, 19:09
این اطلاعاتی که میدید چرا شبیه vps هست :d من اماتورم شرمنده همچین سوالی پرسیدم :d

بله ، بهترین گزینه برای شما فکر کنم VPS باشه !
چون 100 گیگابایت روی هاست دانلود ممکنه مشکل به وجود بیاره !
همان طور که می دانید اگر بازدیدتون خیلی بالا باشه Apachi هم خیلی پردازش داره هم اینکه Ram نسبتا بالایی می خواهد !
برای همین میزبان شما ممکن یا شما را Suspend کند یا هزینه بیشتر بخواهد . این هست که گفتم بهتره کار VPS هست که اگر هم هنگ کرد با یک ریستارت درست میشه !
کسی هم شما را بیرون نمی کنه و خیالتون راحت تر است .

1eng.ir
May 30th, 2010, 19:13
خوب من چطوری میتونم تفاوت کیفیت هاست هارو بفهمم ؟! تفاوت قدرت سرورشون و ....
هر چی بیشتر بدی، بیشتر آش میخوری ;)

RezaFH
May 30th, 2010, 19:16
یکی هست میگه 300تومن میده هاست دانلود 100 گیگ رو سالیانه ... دیتاسنترش هم http://www.caro.net/ هست ... میشه یکی چک کنه ببینه این مورد خوب هست یا نه !؟

[/COLOR]خوب من چطوری میتونم تفاوت کیفیت هاست هارو بفهمم ؟! تفاوت قدرت سرورشون و ....

بهتره بگید بیان اینجا پست بزنن و نه پیام خصوصی
شاید یکی هست که خودش یا سرویسش یه مشکلی داره ... (البته سوء تفاهم نشه)

برای آپتایم بهتره یه لینک مونیتورینگ بگیرید مثل این
(http://host-tracker.com/web-site-monitoring-statistics/4148594/lvuc/)
میتونید توی فروم یک تاپیک بزنید و در مورد شخص یا اشخاص مورد نظر نظرسنجی کنید
مشخصات سرور رو فروشنده باید مشخص کنه
پشتیبانی ، امنیت ، سرعت و قدرت سرور رو هم باید از مشتریان اون شخص بپرسید (توی همون نظر سنجی هم میتونید بپرسید)

ضمنا اگر خواستید سرور مجازی ( VPS ) بگیرید ، باید هزینه ی یک کنترل پنل مثل دایرکت ادمین یا سی پنل رو هم پرداخت کنید (حدود ماهانه 7 و 15 هزار تومان)
:)

m_dg_farari
May 30th, 2010, 19:16
والا دیگه چی میشه گفت؟! Caro 100 گیگ سالیانه 300 تومن :D . فکر نکنم به کارت بیاد!
کیفیت کار رو بیشتر شما میتونید در سایت مشترکینشون ببینید. سایت هایی میزبانی کردند.

lvlehrad
May 30th, 2010, 19:24
سو تفاهم نشه کسی این پیشنهاد رو تو پیغام شخصی نداد :

من از پشتیبانی این سایت این جواب رو گرفتم : وست دیتا ارائه دهنده خدمات حرفه ای میزبانی وب با پرداخت آنلاین | شماره ثبت :‌22864 (http://vastdata.net)

...
سرور 100% تو سرعت دانلود کاربرا تاثیر داره دیگه ؟! خوب من اینجا مطرح کردم که از شما دوستان این کاره مشورت بگیرم ... چطوری میتونم کیفیت کار رو تو سایت مشترکینشون ببینم ؟

m_dg_farari
May 30th, 2010, 19:37
ببینید سرور 200% تاثیر داره :دی
کیفیت کار رو باید تو سایت های پربازدید روی سرورشون ببینید دیگه!
برید داخل سایتشون. ببینید چه سایت هایی رو میزبانی میکنن که بازدید بالایی دارند.

lvlehrad
May 30th, 2010, 19:41
اخه اونایی که سایت هایی پربازدید رو میزبانی میکنند بخاطر اسمشون قیمت هارو بالا بردن نمونش hostdl

m_dg_farari
May 30th, 2010, 20:20
ببینید ، همون طور که خودتون میدونید این سایت که نام بردید داره نون اسمشو میخوره ! البته اشتباه نشه مزیت های دیگه ای هم دارن :دی چرا آدم دروغ بگه
در ضمن کی میگه فقط اینا سایت پربازدید میزبانی میکنن؟
خیلی از دوستای دیگه هم هستن که سایت بسیار پربازدید دارن رو سرورشون !
شما قیمت خیلی پایین میخواین فکر کنم که اگه صبر کنید تا فردا دوستان آفر های خوبی بهتون میدن البته فقط از نظر قیمت. 2 ماه که روی سرور بودی دیگه ... :دی حالا بیا و بگرد دنبال سرور خوب !
وی پی اس هم مثل سرور اختصاصی ! باید کنترل پنل بگیری. امنیت ردیف کنی. هر روز مشکل داشت ایمیل بزنی فلانی. این فانکشن رو باز کن اونو ببند!!! و...
من یه آفر بهت پیشنهاد دادم.
100 گیگ هاست سی پنل با 3500 گیگ ترانسفر (پهنای باند) و کلیه ی امکانات برای هاست دانلود ! نامحدود + 500 مگ هم هاست برای میزبانی سایتت که احتمال 90% نیوک هست ماهیانه 65 تومن. سالیانه 650. در ضمن بازدیدت بره بالا هم تخفیف میاد روش . اسپانسری و اینا

skrsoft
May 30th, 2010, 20:26
@lvlehrad:
بیا این یوزر و پسورد Admincp، خودت برو ویرایشش کن:
User: admin
Pass: MamadAtWebHostingTalkDotIr

خوب ملت رو سركار ميزاري ها :))

irlogo
May 30th, 2010, 20:28
گاهی اوقات سرور مجازی هم پاسخگو نخواهد بود

1eng.ir
May 30th, 2010, 20:36
خوب ملت رو سركار ميزاري ها :))
نه بابا کاریش ندارم که :دی

m_dg_farari
May 30th, 2010, 20:45
دوست من شما که داری تازه سایت میزنی.
گیریم حوصله دار هم باشی روزی 1 گیگ پر کنی. 100 روز طول میکشه یعنی 3 ماه که این 100 گیگت پر بشه! به نظرم اگه یه هاست ماهیانه بگیری واسه دانلود خیلی راحت در عرض 1 ماه خودت نیازتو میفهمی که چی هست. اگه میبینی که این هاست ها به دردت نمیخوره (که بعید میدونم) میری یه سرور میگیری یا وی پی اس. انتقال اطلاعات هم که دیگه مثل آب خوردنه ! حتی 10000 گیگ ! پس به نظرم برا استار یه هاست دانلود بگیر.
آی آر هاستینگ .::. هاستینگ | دومین | هاست دانلود | طراحی سایت | نصب رایگان پورتال | نمایندگی هاست و دومین (http://www.IRhosting.Net)
چند تا از سایت هایی که ما میزبانی کردیم:
www.faz2net.com
www.3sooti.com
www.meisamonline.com
چند تایی هم سایت شرکتی اینا هست. اگه نیاز شد بگو بهت معرفی کنم.

lvlehrad
May 30th, 2010, 20:46
@
m_dg_farari (http://www.webhostingtalk.ir/members/m_dg_farari/)
دروغ چرا توان مالیم به 650 تومن نمیرسه ... سایتی که من دارم 2 تا سیستم مدیریت محتوا داره + انجمن ویبلتین که لیسانس نداره :d
مرسی که وقت گذاشتید و توضیح دادین ... راستی بازم سو تفاهم نشه من خودم hostdl استفاده میکنم البته فقط این ماه رو ... :| از ماه بعد باید برم دنبال یه هاست به صرفه تر

مشکل من اینجا که 1 ماه نمیشه سایت رو راه اندازی کردم ولی باز بازدید خوبی داره و رتبه الکسام در جهان 475,178 و در ایران 3,488 با توجه به اینکه تازه شروع کردم فکر نکنم بد باشه ... واسه همین شاید یکم صبر کنم تا به رتبه قابل قبولی برسم که بتونم از هاستینگ مورد نظر تخفیف بگیرم بابت تبلیغ ...
--------------------
جناب
skrsoft (http://www.webhostingtalk.ir/members/skrsoft/)
به هرحال به همچین دلقک هایی تو محیط نت و خارج از نت نیاز هست تا مردم رو شاد کنند .

من قصد کمک به این انجمن رو داشتم و موردی رو مطرح کردم که ایشون به تمسخر گرفت ... به هرحال هرکسی یجور تربیت شده دیگه

lvlehrad
May 30th, 2010, 20:50
بدبختانه بعضی ها قدرت این رو ندارن که فرق انجمن سرگرمی رو با یه انجمنی که یه محیط کاری محسوب میشه رو تشخیص بدن ... تو خیال خودشون هم فکر میکنند خوب یه تیکه به این تازه وارد انداختیم و مسخرش کردیم بچه ها هم حالشو بردن :)) خوش باشی عزیز

m_dg_farari
May 30th, 2010, 20:58
دروغ چرا توان مالیم به 650 تومن نمیرسه ... سایتی که من دارم 2 تا سیستم مدیریت محتوا داره + انجمن ویبلتین که لیسانس نداره
شما یه قدم پیش بذاز ما 10 تا پیش میذاریم. من چون فعلا تو خط سود کردن نیستم. فقط میخوام سرور خالی نباشه. شما بیا پای معامله با هم کنار میایم :دی
بعد یه چیز دیگه شما لآن همه ی 100 گیگ هاستتون پره؟
سایت بازدید خوبی داره که مشکل نیست :دی
========================
در مورد مدیر سایت هم که من یوزرشون رو دادم! پ خ بزنید بهشون. حتما پیگیری میکنن!
USEr: Vahid

lvlehrad
May 30th, 2010, 21:27
خوب من هرجوری هست میخوام هاست دانلود رو بگیرم یعنی بایدی و حتمی هست ولی هزار تومن هم از سایت در نیاوردم که بخوام 600 تومن خرجش کنم :d

راستی این هاست های نامحدود خارجی هم ظاهرا بد نیستا تعریفشون رو زیاد شنیدم !! قیمتاشون هم ارزونه :d اگه کیفیتشون خوب باشه خیلی میرزه خدایی

m_dg_farari
May 30th, 2010, 21:31
بله خوبن ولی مسلما فکر نمیکنم برای هاست دانلود مناسب باشن. به چنیدن دلیل... بعد از 2 ماه ساسپند میشید!
به هر حال از ما گفتن. هاست 100 گیگ سالیانه از هیچ جا نگیرید. ! باز هر جور میاتونه

lvlehrad
May 30th, 2010, 21:38
شما دیتاسنترتون گفتید چیه ؟

m_dg_farari
May 30th, 2010, 21:40
XL Host
برای دانلود هم از روتر هاست routerhosting.com روتر هاست پورتش 1 گیگ هست. چیز توپیه کلا! (یه تعریف کنیم شاید بخری :دی)
یه لطفی کن سوالات تخصصی یعنی شخصی مربوط به بنده یا هر کس دیه رو بهشون ایمیل کنید یا پ خ که زاید اسپم دونی نشه!
ممنون
support@irhosting.net

lianteam
May 31st, 2010, 11:00
50 گیگ فضا + 800 گیگ پهنای باند ماهیانه 28 هزار تومان سالیانه 280 هزار تومان
80 گیگ فضا + 1 ترا پهنای باند ماهیانه 55 هزار تومان سالیانه 500 هزار تومان
100 گیگ فضا + 2 ترا پهنای باند ماهیانه 60 هزار تومان سالیانه 550 هزار تومان
150 گیگ فضا + 2.8 ترا پهنای باند ماهیانه 80 هزار تومان سالیانه 750 هزار تومان