PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار نادرست یکی از همکاران : سرور درگاه واسطه ها رو یکی یکی زیر اتک می فرسته

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 17:04
سلام
دوست نداشتم این تاپیک رو بزنم
ولی یکی از همکاران که اصلا کارش هم درست نیست با این کارش داره ضربه بزرگی به سایت های درگاه های واسطه می زنه
اول میهن پال و بعدش ما
امروز مجدد شروع کردن به اتک زدن و نوبت ما شده
من همین جا اعلام می کنم این کار درست نیست و با این کار به کجا می خواد برسه
میهن پال تا الان صداش در نیومده و این اقا داره سوء استفاده می کنه
فقط از این نظر فعلا نمیشه 100% گفت کار کیه ولی با دسترسی هایی که با یکی از دوستان تو خارج از کشور داریم شخص رو دنبالش هستیم
و سعی می کنیم در سریع ترین زمان ممکن شخص رو معرفی کنیم

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 17:19
میهن پال هم باهاشون صحبت کردیم
اون بنده خدا صداش در نیومده بود چون شک داشت کار همکار باشه
با اتک کردن سایت ما مشخص شد که کار یکی از همکاران هست
نه میهن پال و نه ما دشمنی با کسی نداشتیم ولی با انی کار نادرست مشخص شد کسانی هستن که دوست دارن
افراد دیگرو از نون خوردن بندازن
ولی بدونن که یکی اون بالا نشسته بد جوری هم به موقعش می زنه پس کلش
ولی دیگه اون موقعه پشیمونی فایده ای هم نداره

nader_star
May 11th, 2014, 17:56
امید واریم که زود تر مشکل حل بشه
ممنون از اطلاع رسانیتون

Computeriyreza
May 11th, 2014, 18:01
حالا تا کی درست میشه

tohis
May 11th, 2014, 18:04
با سلام مشکل سایت بازپرداخت چقد طول میکشه تا برطرف بشه؟
و اینکه اگه الان کاربران آنلاین کنن تو حیاب باز پرداخت میشینه یا نه؟
من قبلا عضو میهن پال بودم اونم اینجوری شد همه کاربرام که انلاین کردن تو حساب میهن پالم نیومد و همشون به رحمت خدا رفتن...
میخام بدونم اینم اینجوری میشه؟

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 18:05
امید واریم که زود تر مشکل حل بشه
ممنون از اطلاع رسانیتون

الان تمام تلاشمون اینه که سرور رو بالا بیاریم و اتک رو بخوابونیم
چون تو این مدتی که کار کردیم نه تا الان با کسی بحثی داشتیم نه حرف و حدیثی
سرمون هم تو لاک خودمون بوده
فقط اون شخص رو پیداش می کنیم
البته الان از همه مهم تر بالا آوردن سرور هست

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 18:12
با سلام مشکل سایت بازپرداخت چقد طول میکشه تا برطرف بشه؟
و اینکه اگه الان کاربران آنلاین کنن تو حیاب باز پرداخت میشینه یا نه؟
من قبلا عضو میهن پال بودم اونم اینجوری شد همه کاربرام که انلاین کردن تو حساب میهن پالم نیومد و همشون به رحمت خدا رفتن...
میخام بدونم اینم اینجوری میشه؟

نه ما مشکل سروری نداریم
میهن پال هم مشکل سرور نداشت
مشکل از یکی از همکاران هست که درگاه واسطه کار می کنه
با این کار می خواد مشتریان سایت های دیگه رو بپرونه و بکشه سمت خودش
ما سرور جدید خریدیم و داریم سریع از ایران می بریم بیرون
داریم سعی کنیم هر چه زود تر سرور رو بالا بیاریم

irandac
May 11th, 2014, 18:15
سلام ؛ کار هر کسی هست درست نبوده حتما از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا اقدام کنید.

farsitools
May 11th, 2014, 18:37
مدعي خواست كه از بيخ كند ريشه ي ما غافل از آن كه خدا هست در انديشه ي ما

به ديتاسنتر اطلاع دهيد تا دسترسي شما را فراهم كنند و اقدام لازم انجام شود
پيشنهاد ميشه حتما از فايروال سخت افزاري و نرم افزاري با كانفيگ خفن استفاده كنيد

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 18:42
درگاه پرداختی که اتک بخوره ، همون بهتره که بزنن نابودش کنن ، برادر من مسلمون ما سایتای دولتی و شرکتی رو اگه 100 میلیون هم ضرر کنیم روی سرور خارجی نمیبریمو رو دایرکت ادمین یا سی پنل بزنیم حتی توی ایران از دایرکت استفاده نمیکنیم فقط وب سایت پانل.
از افرا نت یک سرور تهیه کنید وب سایت پانل نصب کنید یا بدید نصب کنند براتون کسایی که آگاهی دارند ، که از شر اتک راحت بشید ، اتک چرا باید بخوره یک درگاه پرداخت برادر من.
من تعجب میکنم که شما چطور جرات کردید اینکارو بکنید.

دوست عزیز
اتک چه ربطی به پنل داره
وقتی سایتی از شبکه اتک بشه هیچ کاریش نمیشه کرد جزء مقابله
سرور های ایران هم به خاطر پهنای باند ضعیف تحمل نمیارن و می خوابه
در کل تمام سعی ما اینه که در حال حاضر مشکل حل بشه

mhiizadi
May 11th, 2014, 18:47
شما باید سرور های خودتون رو برای چنین مواقعی قوی میکردید .
ناله و این چیزا دیگه دیره .
یه بک اپ بگیرید یه سرور هم از ovh با فایر وال سخت افزاری ...
سرور سایت های شما نباید به این راحتی بره زیره دی داس !

viasky
May 11th, 2014, 18:53
چرا پارس پال یا پی لاین اینجوری نمیشه؟
در صورتی که 100% تراکنش این دو درگاه از تراکنش شما بالاتر هست بدون تردید و اصلی ترین رقبای شما هستند...
بنده پیش نخواهید میکنم روی خودتون تمرکز کنید و مشکل و حل کنید...... دنبال اینکه کار کی هست و از کجا هست نباشید....

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 19:28
شما باید سرور های خودتون رو برای چنین مواقعی قوی میکردید .
ناله و این چیزا دیگه دیره .
یه بک اپ بگیرید یه سرور هم از ovh با فایر وال سخت افزاری ...
سرور سایت های شما نباید به این راحتی بره زیره دی داس !
حرف شما متین هست
ولی مشکل اینه که کف دست رو بو نکرده بودیم که این مشکل پیش بیاد

- - - Updated - - -

چرا پارس پال یا پی لاین اینجوری نمیشه؟
در صورتی که 100% تراکنش این دو درگاه از تراکنش شما بالاتر هست بدون تردید و اصلی ترین رقبای شما هستند...
بنده پیش نخواهید میکنم روی خودتون تمرکز کنید و مشکل و حل کنید...... دنبال اینکه کار کی هست و از کجا هست نباشید....

ما دنبال شخص نمی گیم نیستیم
فقط خواستیم اطلاع رسانی کنیم که این مشکلی که حتی برای میهن پال و ما افتاد بقیه متوجه بشن که این قضیه کار همکار هست
اگه به غیر از این باشه چه دلیلی داره که بریم زیر اتک
با کسی که پدر کشتگی نداریم
الان هم داریم فایل های رو انتقال میدیم تا صبح سرور آی پی جدید به بانک اعلام بشه

Hostline
May 11th, 2014, 19:30
واسطه ها و پاپ آپ ها و ... تعدادشون به قدری زیاد شده که دیگه به فکر تامین امنیت خودشون نیستن و هیچ احترامی برای مشتریان درگاه داران نمی گذارند!
شما با یه Antiddos سخت افزاری به راحتی میتونید از این مسئله جلوگیری کنین!
درمورد باگ شبکه هم بله یکی از باگ های شبکه DNS هست که خیلی راحت با یه فایروال جلوگیری میشه ازش. البته این حرف من بر اساس تجربه است.
در مورد طرف حمله کننده هم خیلی راحت این کارهارو با پراکسی انجام بده و با 4 5 تا VPS با هارد SSD و پورت قوی میشه یه جنگ تمام عیار ساخت! هزینش هم ماهانه 80 تا 100 تومانه! با دیداس روزی 1 ساعت هم میتونه کلی از مشتری های شما رو ازتون بگیره.
ضمنا اگر هم فکر میکنین این حرفهای من جنبه مزاح دارن میتونم بهتون سایت یکی دوتا از مشترهام رو بدمتون، و شما تست کنید اگه دیداس شد.....

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 19:44
واسطه ها و پاپ آپ ها و ... تعدادشون به قدری زیاد شده که دیگه به فکر تامین امنیت خودشون نیستن و هیچ احترامی برای مشتریان درگاه داران نمی گذارند!
شما با یه Antiddos سخت افزاری به راحتی میتونید از این مسئله جلوگیری کنین!
درمورد باگ شبکه هم بله یکی از باگ های شبکه DNS هست که خیلی راحت با یه فایروال جلوگیری میشه ازش. البته این حرف من بر اساس تجربه است.
در مورد طرف حمله کننده هم خیلی راحت این کارهارو با پراکسی انجام بده و با 4 5 تا VPS با هارد SSD و پورت قوی میشه یه جنگ تمام عیار ساخت! هزینش هم ماهانه 80 تا 100 تومانه! با دیداس روزی 1 ساعت هم میتونه کلی از مشتری های شما رو ازتون بگیره.
ضمنا اگر هم فکر میکنین این حرفهای من جنبه مزاح دارن میتونم بهتون سایت یکی دوتا از مشترهام رو بدمتون، و شما تست کنید اگه دیداس شد.....
جناب بحث و عنوان تاپیک چیز دیگه ای بوده و سر این که چرا یه شخص همکار باید همچین کاری کنه
شما از کجا می دونید با برای کاربرامون احترام قائل نیستیم
ولی در هر صورت خواهشا بحث تاپیک رو منحرف نکنید
غذرخواهی می کنم بابت این مورد

Hostline
May 11th, 2014, 19:53
بحث رو منحرف نمیکنم عزیز
از مشتریهای میهن پال هستم برای یکی از وب سایت هام و دقیقا زمانی که نباید قطع شد!
البته خوشبختانه درگاه پارسپالم فعال شده و دیگه نیازی به دیگر درگاها نیست!
این روشی که برای بدست آوردن پول و ... پیش میرید درست نیست. کاش یخورده به امنیت خودتون و منافع ماهم فکر میکردین!
من دیگه ادامه نمیدم
اگر هم ناراحت شدین عذرخواهی میکنم!

mohammadkz
May 11th, 2014, 20:23
ما منتظر ميمونيم ايشالا سريعتر مشكل حل شه

mhiizadi
May 11th, 2014, 20:35
حرف شما متین هست
ولی مشکل اینه که کف دست رو بو نکرده بودیم که این مشکل پیش بیاد

شما میدادید سرورتون رو حسابی کانفیگ کنن
اصلا اولین کار بعده خریده سرور باید همین باشه که کانفیگ کنید و ضد دی داس
شما اصلا کلود فلر استفاده کنید ؛ سرور هم ایران باشه !
مشکلی پیش نمیاره

taha_2011
May 11th, 2014, 20:36
http://www.webhostingtalk.ir/f120/113116/

موفق باشید

hamid.soltani92
May 11th, 2014, 20:38
مشکلی پیش نمیاره
کاملا موافقم! اگه سرورتون توی ایران بمونه و از کلادفلر استفاده کنید خیلی بهتر نتیجه خواهید گرفت.( البته نه از نسخه رایگانش!)

meysam021
May 11th, 2014, 20:41
کاملا موافقم! اگه سرورتون توی ایران بمونه و از کلادفلر استفاده کنید خیلی بهتر نتیجه خواهید گرفت.( البته نه از نسخه رایگانش!)بنده هم همینو گفتم یه آقای اومده میگه نه شما هیچی نمیدونی ، همچین سایت های من باشم یه قانون براشون میذارم که اگر سروراتون توی ایران نباشه بهشون مجوز کار ندن.

babelirani
May 11th, 2014, 20:50
با سلام

دوست عزیز نمیدونم میخواید به کدوم سایت و کدوم همکار تهمتی این چنینی بزنید ولی تا وقتی که از چیزی مطمئن نشدید نمیتونید و نباید تهمت بزنید عزیز دل

ولی در صورتی که سرور شما دچار مشکل این چنینی شده بنده 100% خودتون رو مقصر این مشکل میدونم

وقتی شما یک سایت میزنید به هر صورت باید به فکر مشکلاتش هم باشید قرار که نیست یه سایت بزنید بدون اینکه به مشکلاتش فکر کنید

وقتی شخصی یا شرکتی سایتی میزنه اگه به صورت کامل دنبال بهترین شدن باشه از اول به این جور چیزام فکر میکنه

وقتی شما برای کسب دارمد سایت میزنید و صرفا" به هیچ چیزی فکر نمیکنید دچار این مشکلات هم میشید

پس لطفا" کمکاری خودتون رو گردن کسی نندازید

mhiizadi
May 11th, 2014, 20:55
با سلام

دوست عزیز نمیدونم میخواید به کدوم سایت و کدوم همکار تهمتی این چنینی بزنید ولی تا وقتی که از چیزی مطمئن نشدید نمیتونید و نباید تهمت بزنید عزیز دل

ولی در صورتی که سرور شما دچار مشکل این چنینی شده بنده 100% خودتون رو مقصر این مشکل میدونم

وقتی شما یک سایت میزنید به هر صورت باید به فکر مشکلاتش هم باشید قرار که نیست یه سایت بزنید بدون اینکه به مشکلاتش فکر کنید

وقتی شخصی یا شرکتی سایتی میزنه اگه به صورت کامل دنبال بهترین شدن باشه از اول به این جور چیزام فکر میکنه

وقتی شما برای کسب دارمد سایت میزنید و صرفا" به هیچ چیزی فکر نمیکنید دچار این مشکلات هم میشید

گفته یکی از همکاران !!! مجهوله !
اسم که نبرده !

- - - Updated - - -

پیشنهاد میکنم میدیریت این تایپیک رو ببینده !

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 21:06
با سلام

جناب هیچ اسمی از شخصی برده نشده
ولی خودش تو همین تاپیک خواهد آمد و خواهد دید
مشکلی از این نظر نداریم
ولی کارشون درست نبوده
از این بابت هم مطمئن هستیم همکار بوده چون ما با هیچ شخصی خصومت نداریم و نداشتیم
ولی بعد از میهن پال ما بودیم و بعد خدا می دونه کی باشه
همین جا اعلام می کنم و شاهد باشید که نفر بعدی هم خواهد آمد و از همکاران خود ما هم هست
در کل من تو اول متن هم گفتم هیچ اسمی نمی برم تا ردش رو کامل بگیریم و مشخص بشه
حتی در حدی توانمون هست که اگه از طریق شخص واسط این کار انجام شده باشه بتونیم پیداش کنیم

- - - Updated - - -

مشکلی پیش نمیاره

سرور کامل کانفیگ بوده و هیچ مشکلی از این نظر نبوده
نوع حمله مشخص نیست چیه
چون دیتاسنتر هم کامل متوجه نوع حمله نشده . فقط می گن اتک از جاهای مختلفه
ولی الان سرور روی کلوده و اگه روی همون سرور ایران بمونیم اشتباه محض هست
چون آی پی سرور رو داره
رد هر صورت سرور جابه جا شده و تا دقایقی دیگه بالا میاد

mh1376
May 11th, 2014, 21:08
سلام
دوست نداشتم این تاپیک رو بزنم
ولی یکی از همکاران که اصلا کارش هم درست نیست با این کارش داره ضربه بزرگی به سایت های درگاه های واسطه می زنه
اول میهن پال و بعدش ما
امروز مجدد شروع کردن به اتک زدن و نوبت ما شده
من همین جا اعلام می کنم این کار درست نیست و با این کار به کجا می خواد برسه
میهن پال تا الان صداش در نیومده و این اقا داره سوء استفاده می کنه
فقط از این نظر فعلا نمیشه 100% گفت کار کیه ولی با دسترسی هایی که با یکی از دوستان تو خارج از کشور داریم شخص رو دنبالش هستیم
و سعی می کنیم در سریع ترین زمان ممکن شخص رو معرفی کنیم
خب این طبیعیه :دی یه مشت بچه دارن روی سایت بازی میکنن :دی ایا پی پال هم دیداس میشه ؟! شما برو سایتت رو اوکی کن خب
اگه اینجوری بود الان پی پال یا مثلا زرین پال الان باید زیر اتک باشن

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 21:11
خب این طبیعیه :دی یه مشت بچه دارن روی سایت بازی میکنن :دی ایا پی پال هم دیداس میشه ؟! شما برو سایتت رو اوکی کن خب

باز رفتیم سر خونه او
برادر من من این تاپیک رو زدم
دارم می گم امنیت و همه چیزی که شما فکرش رو می کنید انجام شده بود
ولی همین الان پی لاین هم چند تا سرور عوض کرده
چند تا دیتاسنتر عوض کرده
باز اون شخص اتکر دست بردار نبوده
الان این تاپیک زده شد که بگیم که یه همکاره این کارو می کنه
خدا می دونه نفر بعدی کی باشه
فقط اطلاع رسانی بوده

viasky
May 11th, 2014, 21:14
منم خودم به این موضوع مشکوک هستم اصلا می تونم حدس بزنم کار کی هم هست ( در این انجمن فعالیت ندارن)
ولی به هر حال هر مشکلی که هست باید توسط خودتون حل بشه
موفق باشید

mhiizadi
May 11th, 2014, 21:24
منم خودم به این موضوع مشکوک هستم اصلا می تونم حدس بزنم کار کی هم هست ( در این انجمن فعالیت ندارن)
موفق باشید

حدست اشتباهه ؛ تو همین انجمنه !

viasky
May 11th, 2014, 21:26
حدست اشتباهه ؛ تو همین انجمنه !
خواستم فکر افراد روی کسی متمرکز نشه به همین جهت گفتم داخل این انچمن نیست
اگر با من در تماس باشن راهنمایی خواهند شد

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 21:27
موفق باشید

بله
تو همین انجم هم فعالیت دارن
حالا اتک رو خودشون انجام نمی دن ولی به صورت واسط داره انجام میشه

hamid.soltani92
البته اگه ۱۳۷۶ موجود در نام کاربری شما رو سال تولدتون در نظر بگیریم، فکر نکنم تو زمینه "بچه بودن" حرفی برای گفتن داشته باشید! پیشنهاد می کنم قبل از کلیک روی دکمه ارسال، متنتون رو یک بار بخونید!
همونطور که استارتر فرمودن سرور روی ایران بوده. وقتی پورت خود سرور ۱۰۰ مگابیت باشه، فایروال سخت افزاری هم نمیتونه در مقابل حملات چند گیگابیتی کاری بکنه!
یکی از لازمه های جلوگیری از حملات تکذیب سرویس، پورت قوی و پهنای باند مناسب هست!
استارتر محترم، لطفا در مورد نحوه حمله ها و کشور مبدا و ... اطلاعات بیشتری ارائه بفرمایید.

MOHSEN-1
به نظر بنده کاملا میگم به نظر بنده این نظر شخصی من هست
توی ایران همینجوری تا می خوای پیشرفت کنی میزنند تو سرت از نون خوردن میندازنت
از کجا که معلوم کار کار همین سایت های بزرگ باشه که می خوان به کاربران بگن اینا قابل اعتماد نیستند...!

اگ می توانید

از ایران جای خوب سرویس بگیرید بگید براتون فایروال سخت افزاری ببندن اگر توانش رو دارید از سرور اختصاصی استفاده کنید
بگید رول های که می دونید رو براتون ببندن که بیشتر حملات اینجوری بر روی udp هست که شما باید بگید ببندند کلا پروتکل udp رو فقط بجز چند پورت درtcp ماباقی همه بسته باشند
اگر دیستاسنتر خوب برید فایروال های خوب دارند مثل افرانت ...... که اکثرا سیسکو و جنیپر هستند اگر سیسکو بود بگیر ips بزارند براتون که رسد میکنه پکت ها رو پکت و اگر ببینه مشکول میزنه دراپ میکنه
خوبی سرور ایران ینکه می تونید ای پی رو براتون اینترانت کنند دیگه در درجه اخر اگر فایروال رد بشه که مشکلت از بیرون حل بشه اتک بخواب و مشترهای داخلی بتونند پرداخت کنند و حد اقل سایت بالا باشه......!
تنها مشکل می مونه اینکه سایت های که از بیرون ایران هستند نمی تونند به داخل متصل بشوند که اونم راه حل داره اگر هم از داخل اتک بخورید که خیلی خیلی خوبه میشه تو سه سوت طرف رو پیدا کرد

MEHDI KARAMI
May 11th, 2014, 21:31
مرغت رو دو دستی بچسب ، همسایت رو د.زد نکن !

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 21:42
به نظر بنده کاملا میگم به نظر بنده این نظر شخصی من هست
توی ایران همینجوری تا می خوای پیشرفت کنی میزنند تو سرت از نون خوردن میندازنت
از کجا که معلوم کار کار همین سایت های بزرگ باشه که می خوان به کاربران بگن اینا قابل اعتماد نیستند...!

اگ می توانید

از ایران جای خوب سرویس بگیرید بگید براتون فایروال سخت افزاری ببندن اگر توانش رو دارید از سرور اختصاصی استفاده کنید
بگید رول های که می دونید رو براتون ببندن که بیشتر حملات اینجوری بر روی udp هست که شما باید بگید ببندند کلا پروتکل udp رو فقط بجز چند پورت درtcp ماباقی همه بسته باشند
اگر دیستاسنتر خوب برید فایروال های خوب دارند مثل افرانت ...... که اکثرا سیسکو و جنیپر هستند اگر سیسکو بود بگیر ips بزارند براتون که رسد میکنه پکت ها رو پکت و اگر ببینه مشکول میزنه دراپ میکنه
خوبی سرور ایران ینکه می تونید ای پی رو براتون اینترانت کنند دیگه در درجه اخر اگر فایروال رد بشه که مشکلت از بیرون حل بشه اتک بخواب و مشترهای داخلی بتونند پرداخت کنند و حد اقل سایت بالا باشه......!
تنها مشکل می مونه اینکه سایت های که از بیرون ایران هستند نمی تونند به داخل متصل بشوند که اونم راه حل داره اگر هم از داخل اتک بخورید که خیلی خیلی خوبه میشه تو سه سوت طرف رو پیدا کرد

ما همون لحظه خواستیم همین کار رو کنیم یعنی سرور فقط رو اینترانت باشه
و مشکلی که بود هاست خارجی به هیج عنوان کار نمی کنن
مورد بعدی اینکه روی افرا نت هم متاسفانه با اتک های مدام رو میهن پال فرقی نکرده
رو سرور ایران ما که رو پارس انلاین بودیم متاسفانه به خاطر پهنای باند سریعا آی پی رو بستن چون آی پی شبکه جوابگو نبود
تنها راهش اینه رو سرور خارج از کشور باشه و پاسخگو اتک های بالا باشه
حداقل سرور رو قطع نمی کنن

- - - Updated - - -

مرغت رو دو دستی بچسب ، همسایت رو د.زد نکن !

ما مرغمون رو دو دستی چسبیدیم ولی بعضی ها دارن تلاش می کنن که مرغی که دستمونه جلوه می دن که اون مرغ د ز دیه

MEHDI KARAMI
May 11th, 2014, 21:47
شما وقتی میگید در این انجمن فعال هستند ، ممکنه فکر کاربرها بره سمت یک درگاه خاص لطفا تا 100 درصد اطمینان پیدا نکردید حدس نزندید کار درستی نیست ( با مدرک صحبت کنید)

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 21:51
شما وقتی میگید در این انجمن فعال هستند ، ممکنه فکر کاربرها بره سمت یک درگاه خاص لطفا تا 100 درصد اطمینان پیدا نکردید حدس نزندید کار درستی نیست ( با مدرک صحبت کنید)

80% افرادی که درگاه واسط هست اینجا فعال هستن
من نه اسمی بردم نه اشاره ای به شخص کردم
ولی تا زمانی که مشخص نشه اسمی از کسی هم نخواهم برد
ولی همینجا من اعلام می کنم
نفر بعدی از همکارن ما خودش رو آماده کنه
چون احتمال 50% بعدی اون باشه
و احتمال خیلی زیاد اتکر این تاپیک رو دیده باشه و موقتی دست نگه داره

Ramin
May 11th, 2014, 21:53
دوست عزیز اگر "سرور اختصاصی" داشته باشید + فایروال سخت افزاری در دیتاسنتر های ایران. حداقل الان سایت شما برای کاربران داخل کشور در دسترس بود.معمولا اتک ها از آیپی های خارجی است و احتمالا در حال حاضر نیز همینطور است؟
همچنین اگر از سرور در خارج کشور استفاده می کنید با توجه به زمینه کاری شما واقعا وجود فایروال سخت افزاری به صورت اختصاصی برای سرور شما ضروری و واجب است! همچنین از وب سرور های حرفه ای که خودتان می دانید هدف بنده چیست
همین طور سرویس ها دیگر مانند کلودفلر در پلن های حرفه ای + فول امکانات می تواند کمک بزرگی به شما باشد

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 21:56
دوست عزیز اگر "سرور اختصاصی" داشته باشید + فایروال سخت افزاری در دیتاسنتر های ایران. حداقل الان سایت شما برای کاربران داخل کشور در دسترس بود.معمولا اتک ها از آیپی های خارجی است و احتمالا در حال حاضر نیز همینطور است؟
همچنین اگر از سرور در خارج کشور استفاده می کنید با توجه به زمینه کاری شما واقعا وجود فایروال سخت افزاری به صورت اختصاصی برای سرور شما ضروری و واجب است! همچنین از وب سرور های حرفه ای که خودتان می دانید هدف بنده چیست
همین طور سرویس ها دیگر مانند کلودفلر در پلن های حرفه ای + فول امکانات می تواند کمک بزرگی به شما باشد

سرور داخل ایران بود
ولی تا بجنبیم دیتاسنتر آی پی رو بسته بود
ولی باز فایده ای نداشت، چون اکثریت آی پی ها هاست ها خارج از کشور بودن و وصل نمی شدن
در هر صورت بابت راهنماییتون سپاسگزارم

Yas-Host
May 11th, 2014, 21:59
سرور داخل ایران بود
ولی تا بجنبیم دیتاسنتر آی پی رو بسته بود
ولی باز فایده ای نداشت، چون اکثریت آی پی ها هاست ها خارج از کشور بودن و وصل نمی شدن
در هر صورت بابت راهنماییتون سپاسگزارم

کدام دیتاسنتر هستید؟

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 22:03
کدام دیتاسنتر هستید؟

پارس آنلاین
الان دیگه سرور رو کشیدیم بیرون
فول بک آپ بردیم رو سرور خارجی سایت بالا میاد فقط داریم ایمپورت می کنیم

taha_2011
May 11th, 2014, 22:08
پارس آنلاین
سرور جدیدتون از کدام دیتا سنتره؟

babelirani
May 11th, 2014, 22:13
گفته یکی از همکاران !!! مجهوله !
اسم که نبرده !

بنده هم نگفتم کسی رو متهم کردن گفتم خواهند کرد

جناب هیچ اسمی از شخصی برده نشده
ولی خودش تو همین تاپیک خواهد آمد و خواهد دید
مشکلی از این نظر نداریم
ولی کارشون درست نبوده
از این بابت هم مطمئن هستیم همکار بوده چون ما با هیچ شخصی خصومت نداریم و نداشتیم
ولی بعد از میهن پال ما بودیم و بعد خدا می دونه کی باشه
همین جا اعلام می کنم و شاهد باشید که نفر بعدی هم خواهد آمد و از همکاران خود ما هم هست
در کل من تو اول متن هم گفتم هیچ اسمی نمی برم تا ردش رو کامل بگیریم و مشخص بشه
حتی در حدی توانمون هست که اگه از طریق شخص واسط این کار انجام شده باشه بتونیم پیداش کنیم

بنده هم نگفتم همکنون اسم بردید ولی اس پست بعدی که نقل قول کردم کاملا" معلومه که کسی رو بدون هیچ دلیل مشخصی دارید متهم میکنید مدارک رو اگه دارید ارائه بدید خوشحال میشیم ما هم این شخص رو بشناسیم

هزینه کنید تا این مشکلات براتون پیش نیاد

زمانی که هزینه نمیکنید هم این مشکلات پیش خواهد اومد

بله
تو همین انجم هم فعالیت دارن
حالا اتک رو خودشون انجام نمی دن ولی به صورت واسط داره انجام میشه

Yas-Host
May 11th, 2014, 22:17
پارس آنلاین

حمله با استفاده از چه روشی انجام میگیرد؟
بیشتر از کدام کشور هاست؟
تماس بگیرید راه حل های خوبی براتون دارم

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 22:27
بنده هم نگفتم کسی رو متهم کردن گفتم خواهند کرد

بنده هم نگفتم همکنون اسم بردید ولی اس پست بعدی که نقل قول کردم کاملا" معلومه که کسی رو بدون هیچ دلیل مشخصی دارید متهم میکنید مدارک رو اگه دارید ارائه بدید خوشحال میشیم ما هم این شخص رو بشناسیم

هزینه کنید تا این مشکلات براتون پیش نیاد

زمانی که هزینه نمیکنید هم این مشکلات پیش خواهد اومد

جناب عرض کردم خدممتون تا زمانی که مدرک کامل دستمون نباشه هیچ شخصی رو نمی تونیم متهم کنیم

- - - Updated - - -

سرور جدیدتون از کدام دیتا سنتره؟

پ . خ شد

- - - Updated - - -

حمله با استفاده از چه روشی انجام میگیرد؟
بیشتر از کدام کشور هاست؟
تماس بگیرید راه حل های خوبی براتون دارم

پ . خ شد

mh1376
May 11th, 2014, 22:35
باز رفتیم سر خونه او
برادر من من این تاپیک رو زدم
دارم می گم امنیت و همه چیزی که شما فکرش رو می کنید انجام شده بود
ولی همین الان پی لاین هم چند تا سرور عوض کرده
چند تا دیتاسنتر عوض کرده
باز اون شخص اتکر دست بردار نبوده
الان این تاپیک زده شد که بگیم که یه همکاره این کارو می کنه
خدا می دونه نفر بعدی کی باشه
فقط اطلاع رسانی بوده

مرسی از لطفتون
ولی ببینید امنیت یه مسیله ای است که برای حل کردنش تو مراحل خوب نیاز به حداقل ده سرور هست که با برنامه ریزی مناسب و استفاده از سیستم های نوین مثل کلودفلیر که شرکت های دیگه سخت افزارش رو ارایه میدند میتونید امنیتتون رو اوکی کنید
اگرم پورت udp رو ببندید خوبه ولی باید پکت هارو دید شاید فرد اتکر جمله یا نوشته ایی در پکت ها قرارداده باشه و منظور خواستی داری بعد هم https رو اوکی کنید و از پورت 443 استفاده کنید
و پورت های دیگه رو ببنیدید ممکنم هست مورد حمله باتنت باشید که در اینصورت حتما نیاز به فایروال دارید با تشکر

BazPardakht.Com
May 11th, 2014, 22:41
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون
سرور کامل انتقال پیدا کرد
از ایران بردیم
بیزینس اکانت کلود فلر رو هم گرفتیم
فقط دوست دارم نفر بعدی از همکاران همینجا اعلام کنه که زیر اتک هست
از همه دوستان ممنون
فقط لطفا تاپیک رو ادامه ندید
تاپیک از مسیرش منحرف شده

kyko
May 11th, 2014, 23:18
من از مشتریهاتون هستم
اینکه سایت رو بردید روی کلود فلر خیلی خوبه اما لطفا آپشن رو جوری تنظیم کنید که جای وارد شدن به صفحه پرداخت صفحه ای که در عکس زیر هست برای مشتری نمایش نده که اگه چنین چیزی باشه مشتری سردرگم میشه و به احتمال زیاد از خرید منصرف میشه
20353

mhiizadi
May 11th, 2014, 23:28
من از مشتریهاتون هستم
اینکه سایت رو بردید روی کلود فلر خیلی خوبه اما لطفا آپشن رو جوری تنظیم کنید که جای وارد شدن به صفحه پرداخت صفحه ای که در عکس زیر هست برای مشتری نمایش نده که اگه چنین چیزی باشه مشتری سردرگم میشه و به احتمال زیاد از خرید منصرف میشه
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/20353-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D9%88-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%DA%A9-%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%87-000-jpg
اين تصوير بسته به تعداد كانكشن هاي شما داره ، و الكي و بيخودي نمياد

mh1376
May 11th, 2014, 23:31
من از مشتریهاتون هستم
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/20353-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%b3%d8%aa-%db%8c%da%a9%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%b7%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%b1%d9%88-%db%8c%da%a9%db%8c-%db%8c%da%a9%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%b1-%d8%a7%d8%aa%da%a9-%d9%85%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%87-000-jpg

شما رفتین تو سایت اشیانه بعد چرا الکی میگین سایت این هست؟ :d برای مثال قراردادن :دی

mhiizadi
May 11th, 2014, 23:32
شما رفتین تو سایت اشیانه بعد چرا الکی میگین سایت این هست؟
حالا خواستند مثال بزنن ، شما جدي نگيريد :)

kyko
May 11th, 2014, 23:36
شما منظور من رو متوجه نشدی، نمونه دادم خواستم بگم که این مشکل اگه باشه برطرف بشه در جواب دوست قبلی هم ربطی به تعداد کانکشن نداره این صفحه مربوط به تنظیمات سکیوریتی هست که جهت تشخیص ربات هست

ali2k
May 11th, 2014, 23:39
من از مشتریهاتون هستم
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/20353-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D9%88-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%DA%A9-%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%87-000-jpg

این عکس مربوط به سایت دیگری هست ، بازپرداخت الان برای من باز میشه مشکلی نداره

mh1376
May 11th, 2014, 23:40
این عکس مربوط به سایت دیگری هست ، بازپرداخت الان برای من باز میشه مشکلی نداره
ایشون خواستند مثال بزنند