PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایرانی ها حمایت کنند - برای پشتیبانی ایران در وب سایت nod32

Wool
May 11th, 2014, 08:00
سلام دوستان عزیز و هم وطنان خوبم . با وجود تحریمات علیه ایران لطفا این حرکت رو انجام بدید . لطفا همیاری کنید و پایه باشید - فقط یه ایمیله همین زیاد وقتتونو نمیگیره
یکی از دوستان رفته بود تویه یک سایت خارجی و وقتی دید اون از ایران پشتبانی نمیکنه براشون ایمیل زد و به دوستانش گفت که برای اون وب سایت ایمیل بزنن و اونا هم زدن و بعد از چند ماه اون سایت از ایران پشتیبانی کرد.
------------------------------------------------------------------------------
ما تویه ایران برای اینکه بتونیم از انتی ویروس نود 32 استفاده کنیم مجبوریم لایسنس های دروغین شرکت های مختلفو با قیمت خوده سایت نود 32 بخریم که کاملا الکیه . چون خودشون هکش میکنن و براش محدودیت میزارن . اگر برای امنیت دیوایس خودتون اهمیت قائل میشید در این حرکت شرکت کنید .

از شما دوستان که این تاپیکو میخونید درخواست دارم این پیامو برای ایمیل شرکت نود 32 بفرستید شاید تاثیر داشت و عملکردی نشون دادن و شاید ما تونستیم مستقیم ازشون بخریم ::::

متن انگلیسی ::

Hello.

My Name :: اسم و یا فامیلی خودتونو بنویسید
I'm from Iran.
I like your website to buy nod32 license.
Unfortunately, your website does not support the country. (In terms of language - the payment gateway)
Please if you can fix this problem so I can buy from your website.
In our country, many people are selling fake licenses are NOD32 Antivirus. If your website has a lot of support from Iran Iranians directly purchased from your website and your website will also be of economic growth.

Thank you

متن فارسی و ترجمه شده ::

سلام.
نام من : .........
من از کشور ایران هستم.
من می خواهم لایسنس نود ٣٢ را از وب سایت شما بخرم .
اما متاسفانه وب سایت شما از کشور ایران پشتیبانی نمی کند .( از نظر زبان - از نظر درگاه پرداخت )
لطفا اگر می شود این مشکل را رفع کنید تا من بتوانم از وب سایت شما خریداری کنم.
در کشور ما افراد زیادی در حال فروش لایسنس های تقلبی انتی ویروس نود ٣٢ هستند . اگر وب سایت شما از ایران پشتیبانی کند خیلی از ایرانیان از وب سایت شما مستقیم خریداری میکنند و باعث رشد اقتصادی سایت شما نیز خواهد شد .

تشکر از شما

---------------------------------------------
لطفا این متن انگلیسی را به دو ایمیل رسمی نود 32 بفرستید ::

pr@eset.com
info@eset.com

اینم توییتر نود 32 ::
Twitter: www.twitter.com/esetna (http://www.twitter.com/esetna)

اینم شماره ::
Call: +1 (866) 343-3738
----------------------------------------------

اگر زحمتی نیست اسم خودتونو اخره پیام به انگلیسی یا فارسی بنویسید تا بفهمن از طرف چندین نفر فرستاده شده و شاید تاثیر بیشتری داشته باشه .
راستی با هر ایمیل یا جیمیل ( یاهو - جیمیل گوگل - لایو و....... ) میتونید بفرستید هیچ فرقی نداره
اگر کسی از دوستان هم جوابی گرفت یا شرکت بهش جواب داد خبرشو بهمون بده
-------------------
به افتخار ایرانیان که همیشه پرچمشون بالاست

Saati
May 11th, 2014, 09:14
فکر خوبیه. من ارسال کردم چند لحظه پیش. ولی این متن انگلیسی شما رو هر خارجی بخونه میفهمه زبان اول طرف انگلیسی نبوده! :d

Saati
May 11th, 2014, 09:33
متنی که ارسال کردمو میزارم.

Hello,

I am a guy from Iran. I would like to purchase NOD32 license. Unfortunately, NOD32 does not support Iran in Persian language and payment stuff. In Iran, some people sell NOD32 fake license and stuff. Please open a way for Iranian clients to use NOD32 software and stop counterfeit sellers. Please do appropriate actions about the issue.

Thank you in advance,
Mohammad Saati

Wool
May 11th, 2014, 09:56
فکر خوبیه. من ارسال کردم چند لحظه پیش. ولی این متن انگلیسی شما رو هر خارجی بخونه میفهمه زبان اول طرف انگلیسی نبوده! :d

راستیتش من با گوگل ترنس تبدیلش کردم . قبلا با همین ترنس با یه خارجیه مکالمه میکردم اون مادر مرده هم فکر کنم دهنش سرویس میشد تا بخونه :"> - تشکر

chaleshtor
May 11th, 2014, 10:33
فکر خوبیه فقط کاش کسی پیدا بشه این متن رو به صورت صحیح به انگلیسی تبدیل کنه تا بشه ارسال کرد

Saati
May 11th, 2014, 11:01
فکر خوبیه فقط کاش کسی پیدا بشه این متن رو به صورت صحیح به انگلیسی تبدیل کنه تا بشه ارسال کرد
متن بالا رو برای همین گذاشتم...

bmi
May 11th, 2014, 11:04
ما هم ارسال کردیم
ایده جالبی بود

Wool
May 11th, 2014, 11:06
ببینید مشکل متن نیست نگران نباشید . من بالا هم ذکر کردم اینا میخونن و اگه بشه جوابتونو هم میدن چون خوده من قبلا با همین ترنس فکستنی ترجمه میکردم به انگلیسی و با یک وبسایت اسکریپت فروشی گفتگو میکردم و به سوالاتم رسیدم .

chaleshtor
May 11th, 2014, 11:10
ارسال کردم امیدوارم نتیجه بده

Wool
May 11th, 2014, 11:14
متاسفانه این موقع ها مدیران باید حمایت کنن چون اگه اونا این کارو بکنن به مراتب بازدید بیشتر میشه و شاید تاثیرش بیشترو بیشتر شد و خدارو چه دیدی شاید جواب داد و ما با این حرکت سایت های دیگه رو شاید از تحریم خارج کردیم .
مسلما وقتی یک وب سایت خارجی میبینه ایرانیا ازشون بخاری بلند نمیشه خب میگه منم هیچ حرکتی نمیکنم اما وقتی ببینه یه ملت نیاز به شرکت دارن شرکت مگه احمقه ازشون حمایت نکنه چون به خودش داره سود میرسونه .

اگه مدیران حمایت کنن نور علی نور میشه شاید این نود 32 رو بتونیم راضی کنیم . لطفا تامل نکنید و بفرستید و اگر چنتا ایمیل دارید با همه بفرستید

rodfile.ir
May 11th, 2014, 13:20
دوست عزیز در مورد لایسنس فیک باید به خدمتتون عرض کنم که اون لایسنس ها فیک نیست
اصلا برای چی لایسنس گذاشتن؟ شما بتونی نود 32 رو آپدیت کنی
حالا ایرانی ها اومدن تو یه سرور خارجی نرم افزار هایی رو گذاشتن که توی اون لایسنس تعریف کردن و اون سرور از سرور های نود آپدیت آفلاینش رو می گیره
و شما با اون لایسنس ها از رو سرور اون شخص آپدیت می کنید
پس فرقی نکرده با لایسنس خودشون
ما فقط یه راهی پیدا کردیم که نود32 رو دور بزنیم
خوب چه کاریه که بشینیم خارجی ها رو التماس کنیم که تو رو خدا باز کنید تا ما هم استفاده کنیم
همون پولی رو که می خوای بدی به اون خارجی ها بده به جون های مملکت خودت تا جون ها امید به زندگی داشته باشن
اونا که دلشون به حال من و تو نمی سوزه بخوان کمکمون کنن اونا به فکر منافع خودشون هستن
شما هم که با این لایسنس ها می تونید آپدیت کنید
چه کاریه که التماس اجنوی رو بکنید

downloaddl
May 11th, 2014, 13:55
اصلا فکر خوبی نیست
به سایت نود 32 چه که ما تو کشورمون از بانک های جهانی خبری نیست

hamid.soltani92
May 11th, 2014, 13:59
اصلا فکر خوبی نیست
به سایت نود 32 چه که ما تو کشورمون از بانک های جهانی خبری نیست
دوستان تو whitehouse.gov یه لینک contact us هست اون بالا سمت راست،‌ یه حالی هم به این بدین شاید یه فرجی شد تحریما رو برداشتن:دی

Wool
May 11th, 2014, 14:03
دوست عزیز در مورد لایسنس فیک باید به خدمتتون عرض کنم که اون لایسنس ها فیک نیست
اصلا برای چی لایسنس گذاشتن؟ شما بتونی نود 32 رو آپدیت کنی
حالا ایرانی ها اومدن تو یه سرور خارجی نرم افزار هایی رو گذاشتن که توی اون لایسنس تعریف کردن و اون سرور از سرور های نود آپدیت آفلاینش رو می گیره
و شما با اون لایسنس ها از رو سرور اون شخص آپدیت می کنید
پس فرقی نکرده با لایسنس خودشون
ما فقط یه راهی پیدا کردیم که نود32 رو دور بزنیم
خوب چه کاریه که بشینیم خارجی ها رو التماس کنیم که تو رو خدا باز کنید تا ما هم استفاده کنیم
همون پولی رو که می خوای بدی به اون خارجی ها بده به جون های مملکت خودت تا جون ها امید به زندگی داشته باشن
اونا که دلشون به حال من و تو نمی سوزه بخوان کمکمون کنن اونا به فکر منافع خودشون هستن
شما هم که با این لایسنس ها می تونید آپدیت کنید
چه کاریه که التماس اجنوی رو بکنید
با تشکر و احترام ویژه به شما. جسارت نباشه.
ولی وقتی ملت عزیز و شریف ما داره با چنین طرز فکری جلو میره و حس میکنه بدون ملل دیگر همیشه پیش تازه فکر نکنم به جایی برسیم . همین حالاشم به گفته امار 200 سال از المان عقبیم .

متاسفانه ما حس میکنیم در همه چیز پیروزیم . درسته باید خود ساز باشیم اما نه متفرقه . بیاییم در چند زمینه تمرکز کنیم.

چین داره بیشترین نفت رو مصرف میکنه . خب پس بگه خودمون تولید کنیم ؟ که التماس اجنبی نکشیم . نه برادر من .

اگه بخوای یه چیزی شبیه نودو طراحی کنید 20 سال طول میکشه . پس چرا نیایم تکنولوزی که قراره 20 سال دیگه درست کنیم الان به دست نیاریم؟؟

درضمن تو کشور ما کپی رایت داغونه و خوده من مخالف 100 درصدی این ماجرام چرا که خوده منم کارم در اینده تولید نرم افزار خواهد بود . من میام یک نرم افزار می سازم و بعدش کوفت دستمو نمیگیره . و یا میرم برنامه نویسی اپل میکنم هیچی دستمو نمیگیره . میرم خواننده میشم هیچی . میرم معلم میشم سی دی میزنم هیچی و..... پس چی کاره بشم ؟؟؟

به درک من خودم پول میدم اورجینال میخرم اما حداقلش تو کشوره خودم درجه دارمو و از درجم پول در میارم .

کشور های خارجی با ایده پول در میارن . تو ایران یکی بچه روستاس میاز رایت سی دی میزنه ظرف 3 سال زیر پاش ماشین 300 ملیونی ( اتفاقا تو شهره ماست ایشون)

جالب اینجاست ما میریم خودمو میکشیم بهترین رشته دنیا که کامپیوتره رو میخونیم اخرش از خانواده که ترک میشیم هیچ همه به ما با توهین و چشم بیچارگی نگاه میکنن . چرا؟ چون مملکتموناینطوری بار اومده که مجانی بخورن و پول ندن . پس به نسب منی که تولید کننده هستم نابود میشم . در واقع تو یک جامعه همه مصرف کننده ها یک تولید کننده هستن .

کشور ایران باید استفاده کنه از تکنولوزی های دنیا . چرا نکنیم . چرا بیام از هک استفاده کنیم . چرا کپی رایتو به بچمون یاد نمیدیم ؟؟؟
اگه ما و نسل اینده ما بیان این قانونو به بچه هامون یاد بدن 30 ساله بعد خود به خود اینقدر فرهنگمون بالا میره که وقتی میخوایم سی دی فلان خواننده رو رایت کنیم دستمون نمیره و نهایتش سی دی رو میشکونیم .
Hostline
May 11th, 2014, 14:04
فکرخوبی بود
منم الان فرستادم به چنتا از مشتریهام هم دادم ارسال کردن

Wool
May 11th, 2014, 14:14
اقایون خبره خوش شرکت نود 32 پیخوام منو خوند . من از جیمیل فرستادم . زمانی که پیغامشما توسط دیگری باز بشه بلافاصله اکانت طرف در قسمت مخاطبینتون میره و عکس اکانتشم میاره براتون. من صبح فرستاده بودم ایمیلو . برای من همین الان اومده و این نشون میده که خونده شده و امید واریم بتونیم جوابی بگیریم . یک قدم نزدیک شدیم . ادرس pr@eset.com خوندش برام . شما دوستان هنوز بفرستید . ممنون

hamid.soltani92
May 11th, 2014, 14:28
جناب wool(ببخشید اسمتون رو نمیدونم)، تک تک جملاتتون رو قبول دارم، علی الخصوص:

کشور ایران باید استفاده کنه از تکنولوزی های دنیا . چرا نکنیم . چرا بیام از هک استفاده کنیم . چرا کپی رایتو به بچمون یاد نمیدیم ؟؟؟
ولی خب ۱۰۰٪ این راهش نیست! شرکت eset به حرف من و شما هرگز خلاف قوانین حکومتی کشورش عمل نمیکنه!

Wool
May 11th, 2014, 14:29
جناب wool(ببخشید اسمتون رو نمیدونم)، تک تک جملاتتون رو قبول دارم، علی الخصوص:

ولی خب ۱۰۰٪ این راهش نیست! شرکت eset به حرف من و شما هرگز خلاف قوانین حکومتی کشورش عمل نمیکنه!

حرف شما دسته کاملا ولی حالا ما و بچه های انجمن یک تیری در سیاهی زدیم از هیچی که بهتره

InterServer.ir
May 11th, 2014, 14:44
سلام به نظر من اصلا این انتی ویروس ارزش گذاشتن این پست رو هم نداره چون 90 % کامپیوتر هایی که انتی ویروس دارند و ویروس ها توشون جولان میدند همین نود32 روش نصبه! پست زدید بریم التماس این شرکت رو بکنیم که از ایرانی ها پشتیبانی کنه و تحریم رو برداره! کومودو بهترین سیستم امنیتی در بین آنتی ویروس ها رو داره طوری که اجازه اجرای ویروس رو هم نمیده از فارسی هم رایگان پشتیبانی می کنه و لایسنس هم نمی خواد الان این چه مشکلی داره که برای پشتیبانی نود 32 و استفاده از اون غرور خودتون و کشورتون رو زیر پا می گذارید!

shahinmq
May 11th, 2014, 14:48
با تشکر و احترام ویژه به شما. جسارت نباشه.
ولی وقتی ملت عزیز و شریف ما داره با چنین طرز فکری جلو میره و حس میکنه بدون ملل دیگر همیشه پیش تازه فکر نکنم به جایی برسیم . همین حالاشم به گفته امار 200 سال از المان عقبیم .

متاسفانه ما حس میکنیم در همه چیز پیروزیم . درسته باید خود ساز باشیم اما نه متفرقه . بیاییم در چند زمینه تمرکز کنیم.

چین داره بیشترین نفت رو مصرف میکنه . خب پس بگه خودمون تولید کنیم ؟ که التماس اجنبی نکشیم . نه برادر من .

اگه بخوای یه چیزی شبیه نودو طراحی کنید 20 سال طول میکشه . پس چرا نیایم تکنولوزی که قراره 20 سال دیگه درست کنیم الان به دست نیاریم؟؟

درضمن تو کشور ما کپی رایت داغونه و خوده من مخالف 100 درصدی این ماجرام چرا که خوده منم کارم در اینده تولید نرم افزار خواهد بود . من میام یک نرم افزار می سازم و بعدش کوفت دستمو نمیگیره . و یا میرم برنامه نویسی اپل میکنم هیچی دستمو نمیگیره . میرم خواننده میشم هیچی . میرم معلم میشم سی دی میزنم هیچی و..... پس چی کاره بشم ؟؟؟

به درک من خودم پول میدم اورجینال میخرم اما حداقلش تو کشوره خودم درجه دارمو و از درجم پول در میارم .

کشور های خارجی با ایده پول در میارن . تو ایران یکی بچه روستاس میاز رایت سی دی میزنه ظرف 3 سال زیر پاش ماشین 300 ملیونی ( اتفاقا تو شهره ماست ایشون)

جالب اینجاست ما میریم خودمو میکشیم بهترین رشته دنیا که کامپیوتره رو میخونیم اخرش از خانواده که ترک میشیم هیچ همه به ما با توهین و چشم بیچارگی نگاه میکنن . چرا؟ چون مملکتموناینطوری بار اومده که مجانی بخورن و پول ندن . پس به نسب منی که تولید کننده هستم نابود میشم . در واقع تو یک جامعه همه مصرف کننده ها یک تولید کننده هستن .

اگه ما و نسل اینده ما بیان این قانونو به بچه هامون یاد بدن 30 ساله بعد خود به خود اینقدر فرهنگمون بالا میره که وقتی میخوایم سی دی فلان خواننده رو رایت کنیم دستمون نمیره و نهایتش سی دی رو میشکونیم .
حرف شمارو کاملا تجربه کردم و بارها و بارها به خودم لعنت فرستادم که چرا اینو درست کردم که یکی بیاد از روش کپی بزنه پس فرداشم یه شخص میاد میگه این طرح اختصاصی نبود،یکی داشته استفاده می کرده

که سرم کلاه گذاشتی...

ثابت کردن این حرفم که کدوم طرح اصل هستش به مشتری برابر با گذشتن از 7 خان رستمه !

خلاصه ای کاش کپی رایت رعایت می شد ، حداقل اگرم چیزیو کپی می کنین یه اجازه از صاحب امتیازش می گرفتید یا حداقل حق امتیازشو میدادن.

اما افسوس...

Wool
May 11th, 2014, 15:20
ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺍﺻﻼ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺘﯽ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﺍﺭﺯﺵ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﺍﯾﻦ ~ﺳﺖ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﭼﻮﻥ 90 % ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﺘﯽ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﻫﺎ ﺗﻮﺷﻮﻥ ﺟﻮﻻﻥ ﻣﯿﺪﻧﺪ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﻮﺩ32 ﺭﻭﺵ ﻧﺼﺒﻪ! ~ﺳﺖ ﺯﺩﯾﺪ ﺑﺮﯾﻢ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺭﻭ ﺑﮑﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ ~ﺷﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﺭﻭ ﺑﺮﺩﺍﺭﻩ! ﮐﻮﻣﻮﺩﻭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺍﻣﻨﯿﺘﯽ ﺩﺭ ﺑﯿﻦ ﺁﻧﺘﯽ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﻃﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺪﻩ ﺍﺯ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﻫﻢ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ~ﺷﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻭ ﻻﯾﺴﻨﺲ ﻫﻢ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﺍﻻﻥ ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ~ﺷﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﻧﻮﺩ 32 ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻏﺮﻭﺭ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻭ ﮐﺸﻮﺭﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺯﯾﺮ ~ﺍ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﯾﺪ!

ﺩﺭﻭﺩ . ﺧﻮﺑﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻢ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺭﻳﺪ .
ﻣﻴﺮﻳﺪ 100 ﻣﻴﺪﻳﺪ ﻻ ﻳﺴﻨﺲ ﺍﻟﻜﻲ ﻣﻴﺨﺮﻳﺪ ﻭ ﻃﺮﻑ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﻧﻮﺩ 32 ﻭ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﺍﺻﻼ ﻻ ﻳﺴﻨﺴﺶ ﺍﻟﻜﻲ ﻭ ﺷﻤﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ ﻭ ﻧﻬﺎﻳﺘﺶ ~ﺷﺖ ﻳﻚ ﺍﻧﺘﻲ ﻭﻳﺮﻭﺱ ﻗﻮﻟﻲ ﻣﺜﻞ ﻧﻮﺩ ﺍﻳﻦ ﭼﻨﻴﻦ ﻣﻴﻜﻴﺪ ﺍﻛﻪ ﻣﺎ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﻧﻮﺩ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻳﻢ 2ﺳﺎﻝ ~ﻳﺶ ﺍﻳﻦ ﺗﺎ~ﻳﻜﻮ ﻣﻴﺰﺩﻳﻢ

sina
May 11th, 2014, 19:25
کلا انجام چنین کارهایی برای همه ایرانیها مناسب و خوب هست.

من هم یک ایمیل براشون زدم. بامید اینکه دوستان بیشتری همیاری نمایند.

majid1f
May 30th, 2014, 00:21
ﺩﺭﻭﺩ . ﺧﻮﺑﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻢ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺭﻳﺪ .
ﻣﻴﺮﻳﺪ 100 ﻣﻴﺪﻳﺪ ﻻ ﻳﺴﻨﺲ ﺍﻟﻜﻲ ﻣﻴﺨﺮﻳﺪ ﻭ ﻃﺮﻑ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﻧﻮﺩ 32 ﻭ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﻛﻪ ﺍﺻﻼ ﻻ ﻳﺴﻨﺴﺶ ﺍﻟﻜﻲ ﻭ ﺷﻤﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ ﻭ ﻧﻬﺎﻳﺘﺶ ~ﺷﺖ ﻳﻚ ﺍﻧﺘﻲ ﻭﻳﺮﻭﺱ ﻗﻮﻟﻲ ﻣﺜﻞ ﻧﻮﺩ ﺍﻳﻦ ﭼﻨﻴﻦ ﻣﻴﻜﻴﺪ ﺍﻛﻪ ﻣﺎ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﻧﻮﺩ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻳﻢ 2ﺳﺎﻝ ~ﻳﺶ ﺍﻳﻦ ﺗﺎ~ﻳﻜﻮ ﻣﻴﺰﺩﻳﻢ
خیلی روی نود تعصب نداشته باش. اصلا ارزش ایمیل زدن نداره. شما کومودو نصب کن بعد از ان قضاوت کن. اگر به قول بودن هست کومودو خیلی بیشتر از انچه فکر کنید قول هست.
از انتی ویروسی مثل بیت دیفندر که ایران را هم پشتیبانی می کنه استفاده کنید

mojiz
May 30th, 2014, 01:23
پس چرا نیایم تکنولوزی که قراره 20 سال دیگه درست کنیم الان به دست نیاریم؟؟

الان شما یک نود 32 بخرید تکنولوژی 20 سال دیگه رو بدست آوردید؟ دیگه پیشرفت کردید؟ به موفقیت میرسید؟

در جواب استارتر لطفا لینک سایت enamad.ir رو هم برای نود 32 بفرستید که هرچه سریعتر برای نماد الکترونیک اقدام کنند تا بتونن به شما که نمیتونی خرید کنید سرویس بدن
درضمن چون نرم افزار میفروشن باید از وزارت ارشاد هم مجوز داشته باشند بهشون بگید بیان بگیرن
تازه باید تو بانک ایران حساب باز کنن و بعد یه درگاه هم بگیرن
این موارد رو یادتون رفته بگید بهشون چون حتما لازم میشه

خیلی روی نود تعصب نداشته باش. اصلا ارزش ایمیل زدن نداره. شما کومودو نصب کن بعد از ان قضاوت کن. اگر به قول بودن هست کومودو خیلی بیشتر از انچه فکر کنید قول هست.
از انتی ویروسی مثل بیت دیفندر که ایران را هم پشتیبانی می کنه استفاده کنید

نود رو پاک کنی امنیتت بیشتر از اینه که نود داشته باشی! نیازی به چیز دیگه ای نیست
تو دانشگامون نود نصب بود ویروس گرفت کل شبکه خوابید! الان 2-3 تا از رفیقام ویروسی شدن با نود حتی نمیتونن پاک کنن یه چیز دیگه نصب کنن! چیکار کرده خدا میدونه

x00t
May 30th, 2014, 01:47
سلام

اصلا دوست نداشتم تو این تاپیک پست بدم .... چون هر دو طرف هم مخالف و هم موافق از روی تعصب اظهار نظر میکنن !!

باید عرض کنم آنتی ویروس یه ابزاره ... هوش و حواس خود یوزر که از سیستم استفاده میکنه نباشه سر جاش هر آنتی ویروس یا هر چی میخواد باشه به ... میره ... حواسش هم باشه هیچی نیاز نیست(من نمیگم حواسم هست اما من 3 سال میشه آنتی ویروس و نرم افزار امنیتی رو سیستمم نصب نکردم البته ویندوزم اورجیناله!)

اینم بگم من خودم شدید موافق کپی رایت هستم و تا نرم افزار idm هم اورجینال خریدم !

تو ایران هم نه اینکه شرکت های خارجی مثل ای ست نخوان اونا هم بخوان یکم سخته برای فروش ... هزار تا موانع ریز و درشت براش میتراشن !

دوستان فرمودن ایران سایتی نیست که نسخه ی اورجینال بفروشه ... باید بگم من مطمئنم که سایت در ایران ESET نمایندگی انحصاری شرکت (http://nod32.ir/) نسخه اورجینال و اصل ارائه میکنه ... خودم این و بررسی کردم و مدارک و شواهد هم موجوده.

با تشکر و سپاسگذارم

asrhosting
May 30th, 2014, 08:44
سلام دوستان عزیز و هم وطنان خوبم . با وجود تحریمات علیه ایران لطفا این حرکت رو انجام بدید . لطفا همیاری کنید و پایه باشید - فقط یه ایمیله همین زیاد وقتتونو نمیگیره
یکی از دوستان رفته بود تویه یک سایت خارجی و وقتی دید اون از ایران پشتبانی نمیکنه براشون ایمیل زد و به دوستانش گفت که برای اون وب سایت ایمیل بزنن و اونا هم زدن و بعد از چند ماه اون سایت از ایران پشتیبانی کرد.
------------------------------------------------------------------------------
ما تویه ایران برای اینکه بتونیم از انتی ویروس نود 32 استفاده کنیم مجبوریم لایسنس های دروغین شرکت های مختلفو با قیمت خوده سایت نود 32 بخریم که کاملا الکیه . چون خودشون هکش میکنن و براش محدودیت میزارن . اگر برای امنیت دیوایس خودتون اهمیت قائل میشید در این حرکت شرکت کنید .

از شما دوستان که این تاپیکو میخونید درخواست دارم این پیامو برای ایمیل شرکت نود 32 بفرستید شاید تاثیر داشت و عملکردی نشون دادن و شاید ما تونستیم مستقیم ازشون بخریم ::::

متن انگلیسی ::

Hello.

My Name :: اسم و یا فامیلی خودتونو بنویسید
I'm from Iran.
I like your website to buy nod32 license.
Unfortunately, your website does not support the country. (In terms of language - the payment gateway)
Please if you can fix this problem so I can buy from your website.
In our country, many people are selling fake licenses are NOD32 Antivirus. If your website has a lot of support from Iran Iranians directly purchased from your website and your website will also be of economic growth.

Thank you

متن فارسی و ترجمه شده ::

سلام.
نام من : .........
من از کشور ایران هستم.
من می خواهم لایسنس نود ٣٢ را از وب سایت شما بخرم .
اما متاسفانه وب سایت شما از کشور ایران پشتیبانی نمی کند .( از نظر زبان - از نظر درگاه پرداخت )
لطفا اگر می شود این مشکل را رفع کنید تا من بتوانم از وب سایت شما خریداری کنم.
در کشور ما افراد زیادی در حال فروش لایسنس های تقلبی انتی ویروس نود ٣٢ هستند . اگر وب سایت شما از ایران پشتیبانی کند خیلی از ایرانیان از وب سایت شما مستقیم خریداری میکنند و باعث رشد اقتصادی سایت شما نیز خواهد شد .

تشکر از شما

---------------------------------------------
لطفا این متن انگلیسی را به دو ایمیل رسمی نود 32 بفرستید ::

pr@eset.com
info@eset.com

اینم توییتر نود 32 ::
Twitter: www.twitter.com/esetna (http://www.twitter.com/esetna)

اینم شماره ::
Call: +1 (866) 343-3738
----------------------------------------------

اگر زحمتی نیست اسم خودتونو اخره پیام به انگلیسی یا فارسی بنویسید تا بفهمن از طرف چندین نفر فرستاده شده و شاید تاثیر بیشتری داشته باشه .
راستی با هر ایمیل یا جیمیل ( یاهو - جیمیل گوگل - لایو و....... ) میتونید بفرستید هیچ فرقی نداره
اگر کسی از دوستان هم جوابی گرفت یا شرکت بهش جواب داد خبرشو بهمون بده
-------------------
به افتخار ایرانیان که همیشه پرچمشون بالاست

من یاد گرفتم منت کسی رو نکشم !
رفتم طرف kaspersky که واقعا همه جوره سر تره نود 32 هست ...
با ایرانتم مشکلی نداره و یه شرکت روسی هست .

در سال 2013 بهترین آنتی ویروس شناخته شده .