PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغ در سایت های کلوب،میهن بلاگ،بلاگفا،تابناک،عصر ایران و...

mohammadi9
May 30th, 2010, 17:34
سلام دوستان وب هاستینگ تالک

قربون همتون برم چون خیلی باحال و با مرامید!!

پس از یه دوره کوتاه تجربه کاری که خیلی هم بد بود اومدیم تا تو یه سایتی مثل اینجا که همه فروشنده سرور

و ... هستند یه تاپیکی بزنیم برای کسانی که خیلی دوست دارند فروش زیاد بکنند ....

خیلی هاتون هم میدونید که این سایت ها که الان میگم بسیار بازدید کننده زیاد داره و هر کسی میخواد تبلیغ

کنه، جای خوبی براش. حالا من تعرفه های هر سایتی رو خواستید میگم و اگر خواستید بگید من در خدمتم

کلوب دات کام---میهن بلاگ---بلاگفا---تابناک---پرشین بلاگ---بلاگ اسکای---وبگذر---پرشین گیگ---
پی سی ورلد---نیک صالحی---خبرآنلاین---عصر ایران---پارسی بلاگ---میهن دانلود---فردا---الف---پرشین تولز---سیمرغ---پی سی دانلود---کلوب فوتبال---نیاز روز---(ir-tci)پرتال موبایل---مگیران---پارسیک---آسان دانلود---سینما ما---پرتال مناقصات---پرشین وی---وطن دانلود---دانلودها---دی جی کالا

این سایت ها هستش فعلا! هر کسی خواست بگه که در خدمتم! هر کسی خواست تعرفه رو بدونه سایت

رو بگه که تعرفه هاش رو بگم

با تشکر از تمام دوستان بامحبت وب هاستینگ تالک!

1eng.ir
May 30th, 2010, 17:41
تعرفه ی این سایتها مشخصه! / چه کاریه که کسی دیگه برامون اوکی کنه، خودمون مستقیم میگیریم.
مگه اینکه بتونی ارزونتر بدی!

+ سایت / شرکت / دفتر / ... چیزی ندارید که بشه بهتون اعتماد کرد ؟!

HematYar
May 30th, 2010, 17:43
سلام دوست جان

جالبه : موسسه توسعه تجارت الکترونیک صبا - saba - تعرفه سایت ها (http://www.saba-e.com/extrapage/price) :d

فکر کنم از اینجا کپی فرمودین درسته ؟

mohammadi9
May 30th, 2010, 17:46
بله دوست عزیز ؛ شد ما یه تاپیک بزنیم کسی نیاد پارازیت بده ! ;) به خشکی شانس :d

من اصلا برای همون شرکت صبا کار می کنم

دوست یکی از فامیل هامون هم هست!!

سوال دیگه ای هم هست ؟؟!!

HematYar
May 30th, 2010, 17:50
بله دوست عزیز ؛ شد ما یه تاپیک بزنیم کسی نیاد پارازیت بده !

من اصلا برای همون شرکت صبا کار می کنم

دوست یکی از فامیل هامون هم هست!!

سوال دیگه ای هم هست ؟؟!!

درست صجبت کنین دوست جان . بنده فقط سوال کردم / قصد توهین هم نداشتم که شما این طوری برخورد میکنید !

درضمن بدون واسطه بهتر از با واسطه هست ! نظر شخصی خودم بود و هر کسی به اندازه شعورش برداشت میکنه .

موفق باشین

1eng.ir
May 30th, 2010, 17:51
سوال دیگه ای هم هست ؟؟!!

تعرفه ی این سایتها مشخصه! / چه کاریه که کسی دیگه برامون اوکی کنه، خودمون مستقیم میگیریم.

mohammadi9
May 30th, 2010, 18:29
درست صجبت کنین دوست جان . بنده فقط سوال کردم / قصد توهین هم نداشتم که شما این طوری برخورد میکنید !

درضمن بدون واسطه بهتر از با واسطه هست ! نظر شخصی خودم بود و هر کسی به اندازه شعورش برداشت میکنه .

موفق باشین

من قصد بی احترامی نداشتم به خدا فقط شوخی بود!!!!!! منم که چیزی نگفتم که !

پارازیت منظورم بد نبود من از شما پوزش میخوام تکرار نمیشه استاد

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

بخشیدی ما رو استاد ؟؟!! تا نبخشی بیخیالت نیستم

دوست نداشتم هیچ کس عصبانی شه اما احساس میکنم اون موقع شدی!

Sajad
May 30th, 2010, 19:43
رفیق جان شما خیلی دلت میخواد کار کنی اما راهشو بلد نیستی ! اینجوری نه مشتری گیرت میاد نه هیچی فقط اگه چهار سال دیگه هم بخوای کار کنی اعتباری بهت نیست! سعی کن روش درستی انتخاب کنی.

saeidj
May 30th, 2010, 23:14

ممنون میشم جواب بدی

delta
May 31st, 2010, 00:41
بعضي از اين سايتها بي خود هستند فقط نميدونم قيمتهاي نجوميشون براي چي هست!

mohammadi9
May 31st, 2010, 00:42
از اقا سجاد ممنون بابت پاسخ زیباشون

بله من نمیدونم چطوری کار کنم ؟! میشه روشش رو یاد بدید! میخوام کار کنم واقعا هم عشقش رو دارم

چون عشق که باشه پول هم هست ! کاری باشه پردرآمد مثلا اگر تلاشت زیاد باشه روزی 3 4 ساعت کار کنی بتونی تو ماه 1 میلیون دربیاری!!!

واقعا فوریه خیلی ممنون میشم از کمک دوستان!!

در ضمن میخوام 3 تا سایت بزنم در 3 زمینه میخوام ببینم در کدوم زمینه بزنم بهتره در ضمن اگر موارد بهتر هم دارید بگید ممنون میشم

1- نمایندگی هاست و سرور و دامین و ....
2-خدمات و تجهیزات شبکه
3- نمایندگی صدور کارت های ویزا و مستر و پیپال و سیم کارت بین المللی و هر چه در این رابطه هست

دوستان 2 تا سوال زیر رو دارم میخوام خواهشا پاسخ بدید چون شدیدا واسم مهمه جواباتون

1- تو کدوم زمینه نمایندگی رسمی داشته باشم ؟؟؟ ( مورد 1 ، 2 یا 3 )
2- اسم انتخابی شما برای سایت برای هر یک از موارد چیه ؟؟!!(بهترین اسم برای سایتی که قراره برای موارد 1 2 3 بالا چیه)
3- آیا مورد بهتر از موارد بالا هم دارید ؟!

میخواین تو یه تاپیک دیگه این سوال رو مطرح کنم ؟؟!

HematYar
May 31st, 2010, 01:58
از اقا سجاد ممنون بابت پاسخ زیباشون

بله من نمیدونم چطوری کار کنم ؟! میشه روشش رو یاد بدید! میخوام کار کنم واقعا هم عشقش رو دارم

چون عشق که باشه پول هم هست ! کاری باشه پردرآمد مثلا اگر تلاشت زیاد باشه روزی 3 4 ساعت کار کنی بتونی تو ماه 1 میلیون دربیاری!!!

واقعا فوریه خیلی ممنون میشم از کمک دوستان!!

در ضمن میخوام 3 تا سایت بزنم در 3 زمینه میخوام ببینم در کدوم زمینه بزنم بهتره در ضمن اگر موارد بهتر هم دارید بگید ممنون میشم

1- نمایندگی هاست و سرور و دامین و ....
2-خدمات و تجهیزات شبکه
3- نمایندگی صدور کارت های ویزا و مستر و پیپال و سیم کارت بین المللی و هر چه در این رابطه هست

دوستان 2 تا سوال زیر رو دارم میخوام خواهشا پاسخ بدید چون شدیدا واسم مهمه جواباتون

1- تو کدوم زمینه نمایندگی رسمی داشته باشم ؟؟؟ ( مورد 1 ، 2 یا 3 )
2- اسم انتخابی شما برای سایت برای هر یک از موارد چیه ؟؟!!(بهترین اسم برای سایتی که قراره برای موارد 1 2 3 بالا چیه)
3- آیا مورد بهتر از موارد بالا هم دارید ؟!

میخواین تو یه تاپیک دیگه این سوال رو مطرح کنم ؟؟!

کاری رو شروع کنین که تخصصش رو داشته باشین . اگر تخصص رو با تلاش جمع کنی میشه موفقیت .

از این پله به یه پله دیگه پریدن هم فایده نداره . یه کاری رو که شروع میکنین با تمام تلاش و اطلاعاتتون به سر انجام برسونینش بعد کار بعدی و ...

تخصص + پول + تلاش = موفقیت و کسب در آمد