PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از هاستینگ ها

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 22:31
با سلام
یه سایت که توسط شرکت نت افزار پشتیبانی میشه تمامی مطالب سایت من رو کپی کرده و بدون تغییر توی سایتش گذاشته
سرور اون هم توسط نت افزار پشتیبانی میشه
قصد دارم از سرور اون توی آلمان شکایت کنم تا سرور رو مسدود کنند
لطفا بگید از چه طریقی میتونم شکایت کنم؟

bmi
May 10th, 2014, 22:33
با سلام
دوست عزیز میتوانید از پلیس فتا شکایت خود را تنظیم کنید
با تشکر

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 22:35
نمیخوام از طریق پلیس ایران اقدام کنم
میخوام از طریق پلیس آلمان شکایت کنم!
میخوام به طور مستقیم اون سرور توسط کشور آلمان مسدود بشه

bmi
May 10th, 2014, 22:37
میتوانید از طریق اپراتور تلفنی دیتاسنتر با دادن ای پی و مشخصات و توضیحات مربوطه به یکی از نماینده های دیتاسنتر در کشور های مختلف که معمولا باشید انگلیسی یا آلمانی بلد باشید درخواستتتون رو ارسال کنید
هم چنین میتوانید تیکت بزنید

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 22:38
توی کدوم سایت میتونم تیکت رو ارسال کنم؟

bmi
May 10th, 2014, 22:41
آی پی سرور رو ارسال کنید

tikweb.ir
May 10th, 2014, 22:42
کار سختی در پیش دارید که بخواید به پلیس المان! اثبات کنید مطالب شما اختصاصی هست

زبان سایت هم که فارسیه
از طریق پلیس فتا بهتر به نتیجه میرسید

البته معمولا برای این موارد اصلا شکایتی نمیکنن مگر اینکه طرح اختصاصی باشه یا یه محصول و شبیه این....

nginxweb
May 10th, 2014, 22:42
توی کدوم سایت میتونم تیکت رو ارسال کنم؟

درود
تشریف میبردید دادسرا با مدارک کافی یه شکایت نامه تنظیم میکنید سپس میبرید پلیس فتای شهرتون پیگیری میکنند و بهتون زنگ خواهند زد

برای شکایت از سرور نیز باید به سایت دیتاسنتر مذکور برید و اونجا مدارک ارسال کنید با شخصیت valid که پیگیری کنند واستون

bmi
May 10th, 2014, 22:43
کار سختی در پیش دارید که بخواید به پلیس المان! اثبات کنید مطالب شما اختصاصی هست

زبان سایت هم که فارسیه
از طریق پلیس فتا بهتر به نتیجه میرسید

البته معمولا برای این موارد اصلا شکایتی نمیکنن مگر اینکه طرح اختصاصی باشه یا یه محصول و شبیه این....

به گفته دوستمون ، از طریق پلیس فتا پیگیر این قضیه باشید

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 22:44
پلیس فتای ایران به این موارد رسیدگی نمیکنه
قبلا هم بار ها شکایت کردم. اما هرگز رسیدگی نکردن
من میتونم ثابت کنم مطالب اختصاصی من رو کپی کرده و البته اینقدر مدرک دارم که بتونم ثابت کنم اون سرور توسط نت افزار داره کپی میکنه و...

bmi
May 10th, 2014, 22:45
مدارک رو در اینجا نشون بدید

pc-narmak
May 10th, 2014, 22:46
شما اول به نت افراز اعلام بفرمایید اگر مشکل حل نکردند شکایت کنید چون شکایت هم کنید درنهایت نامه میزنند به نت افراز سایت فوق مسدود شده و اطلاعات مدیر اون سایت ارسال کنند نت افراز سرویس دهنده می باشد مدیر اون سایت نیست که مسئولیتی هم درقبال اون مطالب داشته باشه شما باید از دست اون مدیر سایت شکایت کنید

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 22:47
مدارک رو در اینجا نشون بدید
بروزترین سایت سرگرمی (http://ppu.ir/)
این سایت مطالب من رو کپی کرده. روی یه سرور قرار داره که 5-6 تا سایت دیگه هستن
اون سایت ها هم از قالب ریپ شده و مطالب کپی استفاده میکنند

bmi
May 10th, 2014, 22:48
سایت شما + سایت مقصدی که مطالب رو کپی کرده را ارسال کنید

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 22:50
شما اول به نت افراز اعلام بفرمایید اگر مشکل حل نکردند شکایت کنید چون شکایت هم کنید درنهایت نامه میزنند به نت افراز سایت فوق مسدود شده و اطلاعات مدیر اون سایت ارسال کنند نت افراز سرویس دهنده می باشد مدیر اون سایت نیست که مسئولیتی هم درقبال اون مطالب داشته باشه شما باید از دست اون مدیر سایت شکایت کنید
در نت افزار تیکت ارسال کردم.
در صورتی که سایت رو ساسپند نکنه حتما شکایت میکنم
اما از طریق پلیس آلمان میخوام اقدام کنم تا مستقیما سرور رو مسدود کنن

- - - Updated - - -

سایت شما + سایت مقصدی که مطالب رو کپی کرده را ارسال کنید
سایت من: www.balyan.ir
سایت کپی بردار: http://ppu.ir/
توی سایتش هم نظر گذاشتم که کپی برداری از مطالب من شرعا و قانونا حرامه. اما ببرام نظر گذاشته که: "میخوام سایت شما رو اسپم کنم"

delta
May 10th, 2014, 22:55
زیادم شبیه سایت شما نیست.اگر مطالبت رو کپی میکنه تو ایران این مساله مشکلی نداره و شکایتتون هم جایی پیش نمیبره. بهتره زیاد سخت نگیرید.عادت میکنید به این موضوع!!

bmi
May 10th, 2014, 22:56
سایتی که مطالب رو کپی کرده روی نت افزار که هست روی سرور اختصاصی میزبانی شده میتوانید از لینک زیر سرچ کنید
Reverse IP Lookup - Find Other Web Sites Hosted on a Web Server (http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/)

بدون http:// و هم چنین / در اخر آدرس

ای پی :148.251.97.160

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 22:56
اینم از پاسخ شرکت میهن وب هاست:

با سلام خدمت شما
توجه داشته باشید که شرکت نت افراز یک شرکت میزبانی وب بوده و مدیریتی بر محتوای کاربران خود ندارد، مسئولیت تمامی محتوای منتشر شده در وبسایت ها بر عهده مدیر وبسایت میباشد
شما میتوانید این موضوع را از طریق مدریت وبسایت و یا مراجعه قضایی پیگیری کرده و در این خصوص نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید
سوال و یا درخواست دیگری بود در خدمت هستیم

اگه ممکنه بگید از چه طریق میتونم این قضیه رو با پلیس آلمان در میان بزارم

rezahesami
May 10th, 2014, 22:57
اگر نت افراز اقدام نکرد که احتمالا نمی کنه چون قانون کپی نداریم توی این مملکت به دیتاسنتر بگید سایت طرف رو می بنده. برای اونها راحته چک کردن اینکه کی حق داره کی نه!
فرق داره سایت این بابا با سایت شما ولی انگار

joomla2
May 10th, 2014, 23:00
آقا کوتاه بیا!

پلیس آلمان مگه بیکاره بیاد اونم یه سایت ایرانی رو بررسی کنه که حالا چند تا دونه از مطالبش رو از شما کپی کرده یا خیر!!

همینجور که دوستان عرض کردند به این موضوع عادت می کنید.

یا علی

bmi
May 10th, 2014, 23:01
دیتاسنتر حقوق کپی رایت داره
اگر واقعا حق با شما باشه بله قابل پیگیری است و ساپسند
باید راهشو بلد باشید

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 23:03
اصلا من میخوام از تمام سرور های شرکت نت افزار توی آلمان شکایت کنم
به دلیایل: کپی , اسکریپت های نال شده و...
مدرک هم دارم
فقط بگید توی کدوم سایت میتونم این کار رو انجام بدم

bmi
May 10th, 2014, 23:05
hetzner.de

- - - Updated - - -

http://www.hetzner.de/hosting/kontakt/support-center

- - - Updated - - -

بفرمایید ارسال تیکت :
https://www.hetzner.de/en/hosting/support/

pc-narmak
May 10th, 2014, 23:09
از دیتاسنتر شاید بتونید پیگیر موضوع باشید ولی از طریق پلیس المان اگر شما پناهندگی نداشته باشید فکر نکنم حتی محل هم بدن چه برسه به پیگیری شاید دیتاسنتر برای اینکه دردسر ایجاد نشه اخطار به نت افراز بده که اونم بعید میدونم چون نت افراز خیلی سرور تو اون دیتاسنتر داره!!!! خارجیا بیشتر از ما ایرانیا پول پرست هستند
بهترین راه اینه از یک ایرانی که اقامت المان داره اقدام کنید چون طبق قوانین شهروندی پلیس باید به اون شهروند احترام گذاشته و شکایت رو پیگیری کنه و یک راه بهتر اینه به گوگل گزارش بدید که این سایت اسپم هست تا سایت مورد نظر تو لیست گوگل قرار بگیره اینجوری خود به خود اون سایت جمع میشه وقتی مدیرش ببینه تو گوگل ایندکس نمیشه :)

sssoheil
May 10th, 2014, 23:09
اصلا من میخوام از تمام سرور های شرکت نت افزار توی آلمان شکایت کنم
به دلیایل: کپی , اسکریپت های نال شده و...
مدرک هم دارم
فقط بگید توی کدوم سایت میتونم این کار رو انجام بدم

سلام

دوست عزیز ناراحت نشو ولی به نظرم جو گیر شدی.یه لیوان اب خنک بخور و خودتم نه اذیت کن نه خسته چون اینجا ایرانه و اطمینان داشته باش از المان هم کارت به جایی نمیرسه.

rezahesami
May 10th, 2014, 23:16
سلام

دوست عزیز ناراحت نشو ولی به نظرم جو گیر شدی.یه لیوان اب خنک بخور و خودتم نه اذیت کن نه خسته چون اینجا ایرانه و اطمینان داشته باش از المان هم کارت به جایی نمیرسه.

بله حق با شماست اینجا ایرانه و مردم ما دوست دارند مثل گوسفند سرشون رو بندازن پایین و بگن بی خیال!

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 23:23
از دیتاسنتر شاید بتونید پیگیر موضوع باشید ولی از طریق پلیس المان اگر شما پناهندگی نداشته باشید فکر نکنم حتی محل هم بدن چه برسه به پیگیری شاید دیتاسنتر برای اینکه دردسر ایجاد نشه اخطار به نت افراز بده که اونم بعید میدونم چون نت افراز خیلی سرور تو اون دیتاسنتر داره!!!! خارجیا بیشتر از ما ایرانیا پول پرست هستند
بهترین راه اینه از یک ایرانی که اقامت المان داره اقدام کنید چون طبق قوانین شهروندی پلیس باید به اون شهروند احترام گذاشته و شکایت رو پیگیری کنه و یک راه بهتر اینه به گوگل گزارش بدید که این سایت اسپم هست تا سایت مورد نظر تو لیست گوگل قرار بگیره اینجوری خود به خود اون سایت جمع میشه وقتی مدیرش ببینه تو گوگل ایندکس نمیشه :)

توی اون سایت تیکت ارسال کردم
یکی از دوستای من توی آلمان هست که باهاش تماس گرفتم و گفت موضوع رو پیگیری میکنه و به دولت آلمان میگه که نت افزار چیکار کرده...
حالا میخوام به گوگل هم گزارش بدم.
میشه لینک بخش مربوطه رو لطف کنید؟

mizbanaval
May 10th, 2014, 23:23
دوست خوبم اگه شکایت سر این مورد بخاید کنید که ما ایرانیا پیش هتزنر و.... از نظر کپی رایت روسیاه هستیم
اونا هم خوب میدونند این موارد رو ولی خودشونو زدن به بیخیالی ...
از داخل پیگیری کنید خارج فقط بدنامتر میشیم
ارادت

pc-narmak
May 10th, 2014, 23:24
از من گوشی و لپتاب به سرقت رفت با اطلاعات مهم کاری رفتم کلانتری میگه کاری از دستمون برنمیاد فردا برو دادسرا قاضی حکم بده بعد رفتم اگاهی به امید رسیدگی بهتر اونجا گفت اقا این اطلاعات بازی ها برای فیلم ها هست به من هم فیلم نشون دادند پلیس شدم !!!
فردا برو دادسرا شکایت کن قاضی حکم بده الان ایرانسل -مخابرات همه جا بستس ماهم امکاناتشو نداریم ردیابی کنیم
جالبش اینه یادم افتاد رو سیم کارتم امکان مکان یاب ایرانسل فعال بود با کمک اون با رفیق هام رفتیم گوشی و سیمکارت گرفتیم :) :) اون روز بهم ثابت شد باید خودت زرنگ باشی وگرنه کسی به فکرت نیست و مالی که ***یده شد رفته حالا چه میخواد اطلاعات باشه چه مالی ....
بعد شما توقع دارید برای کپی رایتی که بیشتر شرکت ها تو ایران رعایتش نمیکنند بیان پیگیری کنند؟ حتی برای رعایت نشدن کپی رایت طرف شرکت ثبت میکنه :)
به قول اون پلیسه این چیزها برای تو فیلم هاست از تو فیلم تا واقعیت کلی فاصله هست

بله حق با شماست اینجا ایرانه و مردم ما دوست دارند مثل گوسفند سرشون رو بندازن پایین و بگن بی خیال!

OmidX
May 10th, 2014, 23:25
دوست عزیز ، یکی از هاستینگ هایی ک تو این انجمن هم هست ، یک کپی از قالب منو برداشت ، شکایت هم کردیم ، ب هیچ جا نرسید !

اینجا ایرانه ، متاسفانه ب هیچ جا نمیرسی ، دیتاسنتر hetzner هم هیچ وقت نمیاد ب خاطر یک ابیوز کل سرور رو ببنده !

pc-narmak
May 10th, 2014, 23:26
متاسفانه چون تاحالا از این کارها نکردم لینکشو ندارم ولی باید تو گوگل باشه بگردید گوگل هم خیلی دنبال این قضیه هست که سایت های اسپم رو شناسایی کنه که خوب شما گزارش بدید سریعتر شناسایی کرده تاریخ ارسال پست هاهم که مشخص هست

توی اون سایت تیکت ارسال کردم
یکی از دوستای من توی آلمان هست که باهاش تماس گرفتم و گفت موضوع رو پیگیری میکنه و به دولت آلمان میگه که نت افزار چیکار کرده...
حالا میخوام به گوگل هم گزارش بدم.
میشه لینک بخش مربوطه رو لطف کنید؟

sssoheil
May 10th, 2014, 23:26

یه بلا نسبت میگفتید بد نبود :)

bmi
May 10th, 2014, 23:29
تاپیک رو ببنید
از این مورد ها زیاد دیده شده
همانطور که دوستان محترم نظرشون رو گفتند رسیدگی نمیکنن یا سخت هست
با سپاس

سیدرضا بازیار
May 10th, 2014, 23:33
من با کپی برداری اون مشکل نداشتم. چون با ذکر منبع بود
اما بعد از کپی برداری از مقاله یه نفر, به اون شخص توهین نمیکنن
اما اون کپی بردار به من توهین هم میکنه...

54th7
May 10th, 2014, 23:38
والا شما فتا هم بری به هیچ جا نمیرسی
انقتدر این موارد بهشون گزارش داده میشه که ...
درضمن آقایونی که دم از copyright میزنن ویندوزشون چیه!نرم افزار هایی که استفاده میکنن کرک شده نیست!
بیاید خودمون رو گول نزنیم...

rezahesami
May 10th, 2014, 23:39
حکایت شاه و اعتراض مردم رو حتما همه شنیدید! حیف نمیشه اینجا بیانش کرد!
برادران و اساتید عزیز چرا بنده خدا رو ناامید می کنید کلا!کی گفته واسه پیگیری حق کپی رایت از یه شرکت توی آلمان یا فلان کشور شما باید تابعیت اون کشور رو داشته باشید؟!؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوریه این همه ابیوزی که دریافت می کنید و دیتاسنتر میزنه سرور شما رو می بنده بعد میاین اینجا ناله می کنید فلان دیتاسنتر بده سرور ما رو ترمینیت کرد پس چیه؟!
حتی اگر دیتاسنتر هم جواب نداد شما می تونید از طریق بقیه سازمان های نقض قوانین کپی رایت پیگیری کنید!
وقتی دوستان عزیز سایت خودشون ریپ بشه یکی حالش رو ببره هم میخام بدونم اینقدر خونسرد و راحت با مساله برخورد می کنن یا نه؟
یه بنده خدایی از همین انجمن یه بار یه سایت من رو ۴ تا عکس رو کش رفت گذاشت توی سایت مسخره اش بهش گفتم عکس های من رو بردار گوش نکرد به دیتاسنترش صحبت کردم کل سرورش ترمینیت شد تا حالش جا بیاد! شما هم همین کار رو بکن دوست من.
د زد جماعت رو باید دهنش رو سرویس کرد

pc-narmak
May 10th, 2014, 23:41
من گفتم دیتاسنتر پیگیری نمیکنه؟ گفتم بعید میدونم چون نت افراز مشتری خوبشونه !!!
ولی پلیس المان 95 درصد بعید میدونم اجازه میدیم گذشت زمان ثابت کنه قضیه رو و امیدوارم استارتر بیاد و نظر نهایشو بنویسه :)

برادران و اساتید عزیز چرا بنده خدا رو ناامید می کنید کلا!کی گفته واسه پیگیری حق کپی رایت از یه شرکت توی آلمان یا فلان کشور شما باید تابعیت اون کشور رو داشته باشید؟!؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوریه این همه ابیوزی که دریافت می کنید و دیتاسنتر میزنه سرور شما رو می بنده بعد میاین اینجا ناله می کنید فلان دیتاسنتر بده سرور ما رو ترمینیت کرد پس چیه؟!
حتی اگر دیتاسنتر هم جواب نداد شما می تونید از طریق بقیه سازمان های نقض قوانین کپی رایت پیگیری کنید!
وقتی دوستان عزیز سایت خودشون ریپ بشه یکی حالش رو ببره هم میخام بدونم اینقدر خونسرد و راحت با مساله برخورد می کنن یا نه؟
یه بنده خدایی از همین انجمن یه بار یه سایت من رو ۴ تا عکس رو کش رفت گذاشت توی سایت مسخره اش بهش گفتم عکس های من رو بردار گوش نکرد به دیتاسنترش صحبت کردم کل سرورش ترمینیت شد تا حالش جا بیاد! شما هم همین کار رو بکن دوست من.

bmi
May 10th, 2014, 23:42

همین طوره دوست عزیز
متاسفانه مردم ایران همین طور هستند ، در پست های اول هم عرض کردم دیتاسنتر آلمان به کپی رایت و این چیزا خیلی حساس هست و سایت رو بررسی میکنن اپراتور هاشون مثل ایران نیست ول کنن ، دیتاسنتر خیلی بزرگری هست ، 100 درصد قابل پیگیری است اگر حق با شما باشه دوست بازیار محترم

updates
May 10th, 2014, 23:54
به سایت مورد نظر ایمیل بدید دیگه کپی نکنن

Ramin
May 11th, 2014, 00:06
بهتر است کمی واقع بینانه به مساله نگاه کنید !