PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یافتن shell script در هاست

reza63
May 30th, 2010, 15:41
سلام من از ویبولتین استفاده می کنم راه پیدا کردن shell script هائی که هکر اپلود کرده و از اون طریق سایت رو هک می کنه روی هاست چیه ؟

NovinServer
May 30th, 2010, 18:18
سلام من از ویبولتین استفاده می کنم راه پیدا کردن shell script هائی که هکر اپلود کرده و از اون طریق سایت رو هک می کنه روی هاست چیه ؟

با سلام و درود ،
1. اگر سرور شما مجهز به انتی ویروس ClamV هست بزنید تست کنه ( امکان پیدا کردن شل 30% )
2. اگر روی سرور ConfigServer eXploit Scanner دارید زنید که تست کنه ( امکان پیدا کردن 90% )
3. می توانید همه فایل های داخل هاست زیپ کنید به وسیله آنتی ویروس سیستم خودتون یک چک کنید یا اینکه همه فایل های ویبی را پاک کنید جدید بریزد و دیتابیس را وصل کنید و ...

موفق باشید

itjavani
May 30th, 2010, 18:32
2. اگر روی سرور configserver exploit scanner دارید زنید که تست کنه ( امکان پیدا کردن 90% )

نوین سرور عزیز در مورد این مورد شماره 2 یه توضیح میدی چه جوری رو سرور نصب کنیم اگر لینک فواید و نحوه کارشو دارید ممنون میشم ارائه بدید!!!
من الان روی سرور csf نصب دارم!!!

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

2. اگر روی سرور configserver exploit scanner دارید زنید که تست کنه ( امکان پیدا کردن 90% )

نوین سرور عزیز در مورد این مورد شماره 2 یه توضیح میدی چه جوری رو سرور نصب کنیم اگر لینک فواید و نحوه کارشو دارید ممنون میشم ارائه بدید!!!

NovinServer
May 30th, 2010, 18:54

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

ConfigServer eXploit Scanner یک ابزار جدیدی هست که به تازگی عرضه شده است و توسط همان تیمی CSF نوشته برنامه ریزی شده ...
قیمت کنونی و ویژه این برنامه 50$ است که می توانید از اینجا بگیرید : ConfigServer eXploit Scanner (cxs) (http://configserver.com/cp/cxs.html)

البته تا جایی که من می دانم خرید لیسانس فقط کافی نیست !
باید بک پولی بدهید براتون تنظیمات کاملش را انجام بدهند و اگر نه اصلا به درد نمی خوره !
اگر خوب تنظیم شده باشه به راحتی اکثر شلر ها را پیدا می کنه مگر اینکه دیگه واقعا شلر یک طوری کد باشه که نتوانه تشخیص بده !

چیزی فوق الاده خوبی هست !
به همه کسانی که هاستینگ اشتراکی می فروشند پیشنهاد می شود !