PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست vps برای تست یک ماهه

mahdicivil
May 30th, 2010, 15:33
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز
من زمینه فعالیتم فارکسه.و یک اکسپرت میخوام برای ران بزارم روی vps.
میخواستم ببینم کسی میتونه برای تست برای 10 روز vps بهم بده تا اکسپرتم رو تست کنم و اگه ان شاالله جوابگوی کارم بود از ماه بعد خریداری کنم
ممنون از لطف دوستان

Roka
May 30th, 2010, 15:35
من نمیخوام کاسه داغ تر از آش بشم ( چون فروشنده نیستم )
ولی فکر نمیکنید خواستتون معقول نیست ؟

تست 1 روز ، 2 روز ، 1 هفته !!!!!
چه تضمینی هست شما بعد از 1 ماه هزینه رو پرداخت کنید ؟ یا اصلاً تمدید کنید ؟

1eng.ir
May 30th, 2010, 15:43
بهتر نیست خریداری کنید اگه مناسب کارتون بود تمدید کنید تا فروشنده هم ضرر نکنه ؟!

پ.ن: ممکنه از اون تاپیکای تخریبی باشه :دی / طرف 2 روز پیش با یه یوزر دیگه تاپیک زده بود که هاست میخوام، بعد با یوزر اصلیش اومده بود آفر داده بود. دوباره با یوزر فیکش لاگین کرده بود که بله از فلان شرکت خرید کردم و راضی هم هستم :)) / + اینم یه نمونش: مهرگان هاست چطوره؟ - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/t157444.html)

mahdicivil
May 30th, 2010, 15:43
با سلام خدمت دوست گلم
حرفتون منطقی هست.نام پست رو نتونستم عوض کنم .ولی زمان تست رو 10 روز کردم
ممنون

Ali-718
May 30th, 2010, 15:44
شما هزینه یک ماه پرداخت کنید بعد از 20 روز اگه دلیل قانع کننده داشتید که سرویس کیفیت لازم رو نداره پول برگشت داده میشه ...

mahdicivil
May 30th, 2010, 15:47
دلیل اینکه میخوام تست کنم اینه که من تا حالا از vps استفاده نکردم و میخواستم به مدت چند روز تست کنم و ببینم جوابگوی کارم هست یا نه؟فقط همین.
حالا از دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا پست بدین و گرنه جو سازی نکنید که این تاپیک تخریبی و از این حرفا
ممنون

shervin114
May 30th, 2010, 15:54
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز
من زمینه فعالیتم فارکسه.و یک اکسپرت میخوام برای ران بزارم روی vps.
میخواستم ببینم کسی میتونه برای تست برای 10 روز vps بهم بده تا اکسپرتم رو تست کنم و اگه ان شاالله جوابگوی کارم بود از ماه بعد خریداری کنم
ممنون از لطف دوستان
اگه بهت تست بدهند 24 ساعت اونم اگه خیلی دوست داشته باشند :-p
ولی خدایی اگه پیدا کردی به ما هم خبر بده:-*

Sajad
May 30th, 2010, 16:18
دلیل اینکه میخوام تست کنم اینه که من تا حالا از vps استفاده نکردم و میخواستم به مدت چند روز تست کنم و ببینم جوابگوی کارم هست یا نه؟فقط همین.
حالا از دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا پست بدین و گرنه جو سازی نکنید که این تاپیک تخریبی و از این حرفا
ممنون
کاری که میخواید بکنید رو توضیح بدید بچه ها میگن میشه یا نمیشه ! (من از پست اول نفهمیدم)

MihanNet
May 30th, 2010, 18:20
چی رو می خوای تست کنی که 10 روز طول می کشه ؟ اگه واسه فارکس می خوای که اصلا تست نمی خواهد چون 100% جواب میده ، قبلا یه مشتری داشتم که باهاش برنامه های مربوط به فارکس رو vps اجرا می کرد و مشکلی هم نداشت ، حالا اگه خواستی 1 ساعت بهت تست میدم