PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی و هارد معمولی و هارد ssd

omidsm2000
May 10th, 2014, 15:18
سلام

دوستان می خواستم ببینم می شه vps ای گرفت که سیستم عامل آن روی هارد ساتا باشد و web serever , php , mysql ان روی هارد اس اس دی باشد؟
و یا برعکس

و اینکه آیا فرقی در سرعت می کنه؟

می خوام kloxo روش بزنم و ... برای یه سروری استفاده کنم که تراکنش دیتا بیس آن زیاد است.

و آیا می شه جائی رو بگین که همچین vps هائی در موقعیت ایران رو بشه اجاره کرد (البته اگه اینجا نمی شه گفت نگین من می رم تو انجمن مربوطه اش تاپیک می زنم)

ممنون

Yas-Host
May 10th, 2014, 15:23
سلام

دوستان می خواستم ببینم می شه vps ای گرفت که سیستم عامل آن روی هارد ساتا باشد و web serever , php , mysql ان روی هارد اس اس دی باشد؟
و یا برعکس

و اینکه آیا فرقی در سرعت می کنه؟

می خوام kloxo روش بزنم و ... برای یه سروری استفاده کنم که تراکنش دیتا بیس آن زیاد است.

و آیا می شه جائی رو بگین که همچین vps هائی در موقعیت ایران رو بشه اجاره کرد (البته اگه اینجا نمی شه گفت نگین من می رم تو انجمن مربوطه اش تاپیک می زنم)

ممنون

بله میتوانید به کسی که سرویس میگیرد بگید تا براتون یک درایو رو بر روی هارد ssd بسازند و بهتون بدند و کار سختی نیست...!

روبینا سرور جناب سجادیه تایید میشوند.

موفق باشید.

omidsm2000
May 10th, 2014, 16:03
ممنون
آیا سیستم عامل روی اس اس دی باشد بهتر است و سرعت بالائی می دهد یا kloxo,php,mysql,website files ؟
به نظرتون کدوم یک بهتر جواب می ده و سرعت بالائی داره

Yas-Host
May 10th, 2014, 16:22
ممنون
آیا سیستم عامل روی اس اس دی باشد بهتر است و سرعت بالائی می دهد یا kloxo,php,mysql,website files ؟

بهترین مورد این است که محتویات وب سایت شما و سیستم سایت شما بر روی ssd باشد.

ولی اگر 10گیگ بیشتر برای سیستم عامل هم بگیرید بهتر نتیجه خواهد داشت.

sssoheil
May 10th, 2014, 16:48
ممنون

بله.این چیزی که شما میخواهید اسمش تکنولوژی hyper duo هست که هم بصورت نرم افزاری انجام میشه هم سخت افزاری.

whpersian
May 10th, 2014, 22:04
سلام
قابل انجام هست
فقط هارد ssd چون سرعت بالا هست و گران از لحاض هزینه به صرفه نیست
هارد sata هم که اصلا توصیه نمی کنیم
هارد sas اگر نو باشه و دست دهم نباشه قابل قبوله
موفق باشید

Mr.Te0
May 10th, 2014, 22:15
سلام
قابل انجام هست
فقط هارد ssd چون سرعت بالا هست و گران از لحاض هزینه به صرفه نیست
هارد sata هم که اصلا توصیه نمی کنیم
هارد sas اگر نو باشه و دست دهم نباشه قابل قبوله
موفق باشید

جدیدا هارد های هایبریدی نسل جدید ملقب به sshd هم وارد بازار شده اند و به نظر بنده از هارد های sas بسیار پردازش بهتری دارند.

whpersian
May 13th, 2014, 19:29
جدیدا هارد های هایبریدی نسل جدید ملقب به sshd هم وارد بازار شده اند و به نظر بنده از هارد های sas بسیار پردازش بهتری دارند.

سلام
در مورد هاردی که شما فرمودین اطلاعاتی ندارم...و در مورد این هارد هزینه هم باید قابل قبول باشه
اما برای ما ایرانیها ارزون بودن خیلی مهم هست به خصوص در بازار فعلی...
شما هارد باکیفیت خرید می کنی و به کاربر کیفیت میدی اما کاربرهای ما جون میدن اما پول نمیدن
پس مجبور میشیم سراغ ساس یا ساتا بریم تا رقم ناچیزی بابت خدمات گیر بنده و شما بیاد
حقیقت تلخ و قابل تغییر نیست...
موفق باشید

ided
May 13th, 2014, 19:34
بله، امکانش هست

به مدیر سرور بگین واستون انجام میده
البته به شرطی که هارد ssd داشته باشه

hamid.soltani92
May 13th, 2014, 19:51
دوستان یک نکته، دستگاه فضای ذخیره سازی داده ها، یکی از این دو حالت هست:
دیسک سحت یا همون هارد دیسک یا hdd
اس اس دی(ssd)
چیزی به نام هارد اس اس دی وجود نداره. بیاید این واژه رو به کار نبریم.
خود من هم گاها به خاطر اینکه رو زبون راحت میچرخه یا فراموشی میگم، اما خب واقعا ضایعه:دی