PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در راه اندازی سرور های چندگانه

radan
May 10th, 2014, 12:32
سلام و خسته نباشید به شما عزیزان

من می خواستم بدونم کسی اطلاعاتی داره که سرور های چند گانه به طوری که n فایل n دستور اضافه کردن در sql در سرور a تغییر کرد تو سایر سرور ها هم تغییر کنه...

سرور هم دایرکت ادمین هست

..................
مثلا سایت های شبکه مجازی
یا سایت های چت روم

که دی ان اس های چند گانه استفاده می شود.

softlayer
May 10th, 2014, 13:38
سلام و خسته نباشید به شما عزیزان

من می خواستم بدونم کسی اطلاعاتی داره که سرور های چند گانه به طوری که n فایل n دستور اضافه کردن در sql در سرور a تغییر کرد تو سایر سرور ها هم تغییر کنه...

سرور هم دایرکت ادمین هست

..................
مثلا سایت های شبکه مجازی
یا سایت های چت روم

که دی ان اس های چند گانه استفاده می شود.

درود
اگر مشکل شما فقط SQL هست شما با یه مبحثی به اسم remote mysql میتونید چندین sql server رو به هم متصل کنید

لینک های زیر رو چک کنید:

Setting up DA to use a remote mysql server (http://help.directadmin.com/item.php?id=140)
MySQL Remote Access [T-06] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=VL1oslamzE0)

radan
May 10th, 2014, 14:48
ممنونم از شما

ولی من میخوام طوری بشه که اگه یه وقت دی داسی یا فشاری بیش از حد بود از طریق همون دی ان اسای چند سرور بتونم دسترسی بدم

softlayer
May 10th, 2014, 15:14
بنده خودم شخصا و عملا انجام ندادم اما شاهد روند انجامش بودم و یکی از همکاران ما اینکارو انجام داد که کار کم هزینه ای هم نبود براش، بنده مراحلش رو به شما منتقل میکنم
ایشون سه سرور از چند دیتاسنتر تهیه کردند و روی هر 3 سرور سی پنل رو نصب و کانفیگ کردند
بکاپی که از وبسایتشون داشتن روی هر سه ریستور کردند و از طریق remote sql بانک هر سه سرور رو به هم متصل کردند
ودر نهایت name server های سرورهارو روی دامینشون ست کردند
به محض دیداس و از شبکه خارج شدن هر سرور 1 سرور دیگه جایگزین می شد
اینم بگم که لزومی نداره حتما سرور تهیه کنید روی اکانت هاست معمولی هم پاسخگو هست
موفق باشید

radan
May 10th, 2014, 15:35
بنده خودم شخصا و عملا انجام ندادم اما شاهد روند انجامش بودم و یکی از همکاران ما اینکارو انجام داد که کار کم هزینه ای هم نبود براش، بنده مراحلش رو به شما منتقل میکنم
ایشون سه سرور از چند دیتاسنتر تهیه کردند و روی هر 3 سرور سی پنل رو نصب و کانفیگ کردند
بکاپی که از وبسایتشون داشتن روی هر سه ریستور کردند و از طریق remote sql بانک هر سه سرور رو به هم متصل کردند
ودر نهایت name server های سرورهارو روی دامینشون ست کردند
به محض دیداس و از شبکه خارج شدن هر سرور 1 سرور دیگه جایگزین می شد
اینم بگم که لزومی نداره حتما سرور تهیه کنید روی اکانت هاست معمولی هم پاسخگو هست
موفق باشید

سپاسگذارم ازتون منم مشکلم همینه که چطور بتونم از دایرکت ادمین این کار رو انجام بدم
سرور اختصاصی موجود هست

radan
May 13th, 2014, 20:03
کسی نیست راهنمایی کنه؟