PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : spbas مدیریت حساب کاربران

majid1f
May 9th, 2014, 19:33
سلام.
دوستان قطعا با whmcs آشنایی کاملا دارند. عمده ترین عیب وارد به این سیستم کاملا بسته بودن و کد شده بودن این اسکریپت هست با این حال مزایایی که این سیستم داره فوق العاده هست. حال اسکریپت spbas اول دوستان یک نگاه به سایت آن کنند:
spbas.com
خوب مزییت اصلی آن: فقط چند صفحه لایسنس آن کد شده هست و 99% کد باز .
تقریبا سیستم ساده ایی هست ولی از طرف دیگه api قوی داره.
سیستم صدور لایسنس و فروش فایل خوبی داره که به صورت پیش فرض روی ان وجود داره و مانند whmcs نیاز نیست جدا تهیه بشه.
چون سیستم محبوبی مثل whmcs نیست کمتر هکر ها سمت ان می رند.
و مزایای خاص دیگه.
معایب:
نسخه رایگان ان تا 25 کاربر اجازه داده شده و نسخه های دیگر ان بسته به تعداد کاربر هزینه داره و از طرف دیگه اگر با whmcs مقایسه کنیم. اولین چیز قیمت این دو هست که عملا بیشتر هست .
خیلی پلاگین و افزونه برای ان نوشته نشده و جامعه فعالی نداره ولی در تیکت هایی که زده شد پاسخ گویی نسبتا خوبی دارند.
سیستم کلاسی برای چند زبانگی نداره و ترجمه سیستم نیاز به ایجاد کلاس و تغییرات عمده داره.

سوالی که از دوستان دارم. قصد داشتم این سیستم را توسعه بدم. حال چند سوال هست.
1- کار روی این سیستم جوابگو هست و کاربر خواهد داشت؟ (مثلا توسعه کلاس زبان ، تاریخ شمسی ، درگاه پرداخت...)
2- نظری که خودم دارم کسی پیدا نمی شه این اسکریپت را بخره. بهتره از همون اول نال ان توسعه پیدا بکنه یا با لایسنس پیش بریم. چراکه نال کردن این سیستم خیلی ساده هست چون چند صفحه ioncube شده بیشتر نداره.
3- نظر کلی دوستان درباره این اسکریپت چیه؟

aligoli
May 9th, 2014, 23:30
باید به صورت تخصصی روی مورد فوق تمرکز نمایید، از دیدگاه بنده و شناخت نسبی که نسبت به شما دارم، شما می توانید این برند را در ایران نه مثل whmcs اما یک پله پایین تر از این برند، ارایه دهید.
در صورتی که سیستم مناسبی باشد و نیازهای بنده را برآورده سازد قطعا لایسنس تهیه خواهد شد.
دلیل هزینه نمی تواند توجیحی برای استفاده از نسخه نال شده باشد.