PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی شرکت وب هاستینگ

sitesold
May 9th, 2014, 13:33
من در زمینه طراحی وب سایت فعالیت می کنم و تعداد مشتریام بد نیستن، می خوام در کنار طراحی وب سایت خدمات وب هاستینگ هم ارائه بدم اما اطلاعات فنی در این زمینه ندارم. نظر شما در این مورد چیه؟ آیا با گرفتن ریسلر از شرکتها مطرح می شه این کار رو بدون مشکل انجام داد؟

hamid.soltani92
May 9th, 2014, 13:48
من در زمینه طراحی وب سایت فعالیت می کنم و تعداد مشتریام بد نیستن، می خوام در کنار طراحی وب سایت خدمات وب هاستینگ هم ارائه بدم اما اطلاعات فنی در این زمینه ندارم. نظر شما در این مورد چیه؟ آیا با گرفتن ریسلر از شرکتها مطرح می شه این کار رو بدون مشکل انجام داد؟
سلام، من تجربه زیادی تو این زمینه دارم.
سعی کنید خودتون رو درگیر مسائل فنی هاستینگ نکنید. علی الخصوص که درآمد چندانی هم از این راه نخواهید داشت و به دردسرش نمی ارزه.
به هرحال اگه تمایل به انجام این کار داشتید، شدیدا توصیه می کنم از یک شرکت معتبر ریسلر بگیرید و خودتون سراغ سرور اختصاصی و ... نرید فعلا.
موفق باشید.

OmidX
May 9th, 2014, 13:56

معمولا اکثر هاستینگ ها سرور ریسلر شون رو از سرویس های هاستینگ خودشون جدا میکنند ، یعنی یک سرور رو میزارن فقط برای ارائه ریسلر ک کیفیت خدمات خودشون پایین نیاد ،

در این شرایط ب نظر من بهتره vps / vds تهیه کنید ، ک هم منابع شما اختصاصی باشه و هم مدیریت سرور هم ب عهده خود شما باشه ...

sitesold
May 9th, 2014, 14:00
برای شروع می خوام از خدمات ریسلری استفاده کنم و خودم رو درگیر چنین مسائلی فنی نکنم. اگر تعداد سایتهایی که از خدمات هاستینگ اشتراکی من استفاده کردن به 500 یا 1000 تا رسیدن، ارزش داره روی این کار سرمایه گذاری کرد و به عنوان مثال نیروی متخصص استخدام کرد تا مشکلی از نظر پشتیبانی پیش نیاد؟

M.Abooali
May 9th, 2014, 14:44
بنده هم کار طراحی وب می کنم و البته هاست و ... تقریباً مسیر شما.

من بهتون پیشنهاد همکاری می دهم.

به خصوص که به دنبال تشکیل تیم طراحی وب هستم. متاسفانه مشغله زیاد به من اجازه نمیده خیلی در عرصه طراحی وب فعالیت کنم هر چند توانمندی نسبتا خوبی تو این زمینه دانم. اگر دنبال ایجاد برند جدید نیستین، میتونیم با هم همکاری داشته باشیم.

در حقیقت شما در طراحی هم ما را یاری کنید و ما هم در زمینه هاست و ... به شما خدمات دهی کنیم. به هر حال دریافت سفارش طراحی وب وقتی از کانال کدباکس باشد میشود مسیر جدید کاری برای شما، و هم از طرفی مشتریان شما می توانند برای ما پشتوانه و تقویت کننده بنیاد ما باشند.

در صورت واجد شرایط بودن برای همکاری در زمینه طراحی وب، با اطمینان می گم در هاست و سرور مجازی با سود 0% از طرف خودمان با شما آماده همکاری هستیم. به عبارتی کل سود عاید شما گردد.

البته بنده واقف هستم اعتماد دو سویه لازم هست، ما کیفیت کار خودمان در هاست را احراز خواهیم کرد بهتون در صورت تمایل شما، متقابلا انتظار میرود شما نیز توانمندی خودتان در طراحی و البته داشتن زمینه همکاری تیمی در طراحی را احراز نمائید.

فکر می کنم این فرصت خوبی برای شما و مطمئنا برای بنده است.

OmidX
May 9th, 2014, 15:10
برای شروع می خوام از خدمات ریسلری استفاده کنم و خودم رو درگیر چنین مسائلی فنی نکنم. اگر تعداد سایتهایی که از خدمات هاستینگ اشتراکی من استفاده کردن به 500 یا 1000 تا رسیدن، ارزش داره روی این کار سرمایه گذاری کرد و به عنوان مثال نیروی متخصص استخدام کرد تا مشکلی از نظر پشتیبانی پیش نیاد؟

اگر ب 50 ~ 60 رسیدن بهتره برید رو سرور مجازی ، برای 500 ~ 1000 ک باید برید رو سرور اختصاصی ! (البته بستگی ب سایت هم داره)

royl
May 9th, 2014, 15:35
اگه مشکل مالی نداشته باشد بهتر هست بهتر هست یه سرور اختصاصی بگیرید
و یه نفر رو انخاب که مشکلات فنی تون رو حل کنه

sitesold
May 9th, 2014, 15:57
اگر ب 50 ~ 60 رسیدن بهتره برید رو سرور مجازی ، برای 500 ~ 1000 ک باید برید رو سرور اختصاصی ! (البته بستگی ب سایت هم داره)
شرکت هاستینگ که 50 تا وب سایت رو میزبانی می کنه چقدر سود دهی می کنه؟

اگه مشکل مالی نداشته باشد بهتر هست بهتر هست یه سرور اختصاصی بگیرید
و یه نفر رو انخاب که مشکلات فنی تون رو حل کنه
بازم باید حساب کنم که این کار چقدر سود داره که براش هزینه کنم، چون اگر کسی رو استخدام کنم حداقل ماهی 300-400 باید بپردازم که احتمالا بصورت دورکاری و غیرحضوری پشتیبانی رو انجام بده.

بنده هم کار طراحی وب می کنم و البته هاست و ... تقریباً مسیر شما.

من بهتون پیشنهاد همکاری می دهم.
ممنون دوست عزیز بخاطر پیشنهادتون

یکی دوبار تجربه همکاری با شرکتهای طراحی سایت داشتم که متاسفانه هیچکدوم موفق نبوده

aligoli
May 9th, 2014, 23:26

بله
از شرکت های ثبت شده و معتبر استفاده فرمایید.

downloaddl
May 9th, 2014, 23:32

معیار انتخاب نوع سرور شما خیلی خوب بود :d

در کل بهتره از شروع هم سرور اختصاصی داشته باشید
هرچند که به صرفه نیست ولی حفظ کیفیت هم مهمه

sitesold
May 10th, 2014, 00:11
از شرکت های ثبت شده و معتبر استفاده فرمایید.
اگر مشکلی برای سرورها پیش بیاد این شرکتها مشکل رو برطرف می کنن؟

i-Power
May 10th, 2014, 00:27
سلام،
چندی پیش داشتم با یکی از همکاران بابت موضوع هاستینگ و کار در اینترنت صحبت می کردم
نگاه کنید،
درآمد چندان زیادی در مقابل فعالیت متداوم شما در کار اینترنتی زیاد حاصل نمی شود
مگر اینکه مزیت خیلی خاصی در مقابل سرویس دهندگان دیگر ارائه بدید !
اگر تمایل دارید واقعا این حرفه رو به عنوان کار و شغل اصلی حساب کنید لازمه سرمایه هست ( منظور 500 - 600 یا حتی 2 میلیون تومان نیست )
فردایی نزدیک متاهل خواهید شد و می بایست سقفی برای زندگی تهیه کنید
وسایل منزل، خرج خورد و خوراک پوشاک مسکن و و و که خودتون آگاهی دارید با این اوضاع قیمت ها.
کاری هم هست که واردش بشید سخت میشه خارج شد، بالاخره کاربر جذب کردید اعتماد کردن و اطلاعات دارند که می بایست در مقابل توسط شما
که میزبان هستید حفظ شود.
چند وقت پیش هم همکارمون در یکی از این بحث ها اشاره کردن، یک شب شام بیرون حدود 300/000 تومان هزینه کردن
هرچقدر هم صرفه جویی کنید بازهم خرج هایی هست که ناخودآگاه انجام می شود.
این حرف های بنده به این صورت نیست که طرف این حرفه نیاید، تنها گوش زدی هست که به آینده نگاه کنید
که آیا حاضرید برای این کار عمر وقت و سرمایه زیاد یا اندکتون رو صرف این کار کنید یا بیزینس بهتری هم سراغ دارید...
امیدوارم با چشم و گوش باز و آگاهی کامل شغل و آینده خودتون رو بسیازید و به امید موفقیت روز افزون شما دوست عزیز :53:

پایدار باشید

demonse2
May 10th, 2014, 00:35
به نظر من بهتره خود 1 سرور مجازی بگیری و شروع کنی روش کار کنی

من هم مانند شما بودم

کار کردم خیلی چیزها یاد گرفتم

بیرجند
May 10th, 2014, 00:49
سلام،
چندی پیش داشتم با یکی از همکاران بابت موضوع هاستینگ و کار در اینترنت صحبت می کردم
نگاه کنید،
درآمد چندان زیادی در مقابل فعالیت متداوم شما در کار اینترنتی زیاد حاصل نمی شود
مگر اینکه مزیت خیلی خاصی در مقابل سرویس دهندگان دیگر ارائه بدید !
اگر تمایل دارید واقعا این حرفه رو به عنوان کار و شغل اصلی حساب کنید لازمه سرمایه هست ( منظور 500 - 600 یا حتی 2 میلیون تومان نیست )
فردایی نزدیک متاهل خواهید شد و می بایست سقفی برای زندگی تهیه کنید
وسایل منزل، خرج خورد و خوراک پوشاک مسکن و و و که خودتون آگاهی دارید با این اوضاع قیمت ها.
کاری هم هست که واردش بشید سخت میشه خارج شد، بالاخره کاربر جذب کردید اعتماد کردن و اطلاعات دارند که می بایست در مقابل توسط شما
که میزبان هستید حفظ شود.
چند وقت پیش هم همکارمون در یکی از این بحث ها اشاره کردن، یک شب شام بیرون حدود 300/000 تومان هزینه کردن
هرچقدر هم صرفه جویی کنید بازهم خرج هایی هست که ناخودآگاه انجام می شود.
این حرف های بنده به این صورت نیست که طرف این حرفه نیاید، تنها گوش زدی هست که به آینده نگاه کنید
که آیا حاضرید برای این کار عمر وقت و سرمایه زیاد یا اندکتون رو صرف این کار کنید یا بیزینس بهتری هم سراغ دارید...
امیدوارم با چشم و گوش باز و آگاهی کامل شغل و آینده خودتون رو بسیازید و به امید موفقیت روز افزون شما دوست عزیز :53:

پایدار باشید
خدا خیرت بده

واقعا این حرفها رو هیچ کی بهمون نمیگه

دمت گرم

منم نمایندگی کرفتم اما غیر اط ضزز هزینه نمایندگی و برق و خخورد و خوراکم و هزینه دانشگام هیچی سودی نداشته غیر از وقت تلف کنی روزام

امسالم سال اسیه خیلی سریع میره

الان 50 روز گذشت حساب کن 60 روز 12 ماه کی فهمید ک رفت

برو بیرون حمالی کن بهتره بشینی پشت نت

خودم امروز فردا لپ تاپپ میفروشم

بای بای نت

i-Power
May 10th, 2014, 01:05
خدا خیرت بده

واقعا این حرفها رو هیچ کی بهمون نمیگه

دمت گرم

منم نمایندگی کرفتم اما غیر اط ضزز هزینه نمایندگی و برق و خخورد و خوراکم و هزینه دانشگام هیچی سودی نداشته غیر از وقت تلف کنی روزام

امسالم سال اسیه خیلی سریع میره

الان 50 روز گذشت حساب کن 60 روز 12 ماه کی فهمید ک رفت

برو بیرون حمالی کن بهتره بشینی پشت نت

بای بای نت
خواهش می کنم انجام وظیفه بود،
خیلی از دوستان حال رو نگاه می کنن، کار داخل اینترنت هم حالت مُد بودن داره به فرض یک زمان
زدن گیم سرور بود فرداش هاستینگ و فرداش کار های ارزی اینترنتی و ... که بنده مشرف بصورت کامل رو این قضایا نیستم
اما بحث گسترده تر هست،
اگر کسی وارد شد یا باید واجد شرایط این قضیه باشه ( سرمایه کافی و دانش فنی رو به کامل ) یا اینکه دنبال اخذ دانش و بررسی
بورس این کار اینترنتی باشه که این کار جایز نیست که با اطلاعات مردم بازی کردن.
متاسفانه بعضا وقت که خیلی اهمیت داره رو سر این موارد حاشیه ای قرار میدن و با دستای خودشون،خودشون رو داخل یک مخمسه قرار میدن.
انتخاب اول خیلی مهم هست و امیدوارم اشخاصی که این تاپیک و تاپیک های مشابه با گوش زد های این چنینی رو مشاهده می کنند
کمی دقت کنند.
با احترام

OmidX
May 10th, 2014, 01:07
معیار انتخاب نوع سرور شما خیلی خوب بود :d

در کل بهتره از شروع هم سرور اختصاصی داشته باشید
هرچند که به صرفه نیست ولی حفظ کیفیت هم مهمه

کلا معمولا افرادی ک با طراحی وب شروع میکنند ، سایت های شرکتی رو میزبانی میکنند ک بازدید کننده چندانی ندارن ، رو این حساب آمار رو گذاشتم رو 50 ~ 60 ...

شخصا هیچ وقت سمت ریسلر نرفتم ، چون از نظر من ریسلر یعنی همه چی رو هوا ... :d

sitesold
May 10th, 2014, 11:24

بای بای نت
کار من طراحی وب هست و می شه گفت توی این کار جا افتادم و مشتریای خودم رو دارم

درثانی نباید انتظار داشته باشید که اندازه یه کارخونه دار درآمد داشته باشیم!

کلا معمولا افرادی ک با طراحی وب شروع میکنند ، سایت های شرکتی رو میزبانی میکنند ک بازدید کننده چندانی ندارن ، رو این حساب آمار رو گذاشتم رو 50 ~ 60 ...

شخصا هیچ وقت سمت ریسلر نرفتم ، چون از نظر من ریسلر یعنی همه چی رو هوا ... :d
اگر شرکت هاستینگ ما همین 50-60 سایت رو پشتیبانی کنه و مشکل خاصی پیش نیاد، در روز چقدر زمان باید صرف خدمات وب هاستینگ کرد؟

اگر امکانش هست در مورد اتفاقات غیر منتظره، امکانات مورد نیاز و کلا شرایط کار وب هاستینگ توضیح بدید

hamid.soltani92
May 10th, 2014, 12:01
پیشنهاد میکنم به فرمایش دوستمون i-power خوب فکر کنید! حرف های خیلی خوبی زدن.
یه حساب سر انگشتی کنید، گیریم که شما ماهانه ۱۰ تا وبسایت طراحی کنید، میشه سالی ۱۲۰ وبسایت.
فرض کنید این ۱۲۰ وبسایت هرکدوم ماهانه برای هاستشون به شما ۵ هزار تومان سود بدن. میشه ماهی ۶۰۰ تومن!! نه اصلا بگیم ۱ میلیون تومن.
مطمئن باشید اگه وقتی که برای پشتیبانی کاربرها خواهید گذاشت رو فقط صرف طراحی یک وبسایت بیشتر بکنید، درآمدتون بالاتر از ۱ میلیون تومن خواهد بود.
این رو هم در نظر بگیرید که اگه تو میزبانی مشتری هاتون اشتباهی کنید‌( که ۱۰۰٪ خواهید کرد - چون تجربه ای تو این زمینه ندارید.) ، اعتبار و شهرت شما لطمه میخوره.
هاستینگ به جز سرمایه، اعصاب درست و حسابی هم میخواد!

Adline
May 10th, 2014, 12:17
اگه واقعا برنامه نویس خوبی هستید و مشتریانتان در اون زمینه راضی هستند از شما ، اعتبار خود را با ارائه هاست به آن ها خراب نکنید.
بجاش با لینک بازاریابی خودتون از یه شرکت معتبر برا مشتری ها هاست تهیه کنید.

rezarostami
May 10th, 2014, 12:30
هزینه سرور برای استارت کار خیلی بالا میشه . جدا از هزینه سرور نیاز به مانیتورینگ و خرید لایسنس کنترل پنل هم هست .
برای شروع کار ریسلر بهتر جواب میده و وقتی که مشاهده کردید ریسلر قادر به برآورده کردن نیاز نیست میتونید وی پی اس بگیرید با منابع بالا و بعد از این به فکر سرور باشید.

mahdy777
May 10th, 2014, 13:27
اگر مشکلی برای سرورها پیش بیاد این شرکتها مشکل رو برطرف می کنن؟

بله باید بر طرف کنن
مثلا اگر کلا سرور بره زیر دیداس باید شرکتی که به شما خدمات میده پیشگیری کنه...

sitesold
May 10th, 2014, 14:22
اگه واقعا برنامه نویس خوبی هستید و مشتریانتان در اون زمینه راضی هستند از شما ، اعتبار خود را با ارائه هاست به آن ها خراب نکنید.
با این مورد موافقم و بهتره سایت مشتریای خودم رو روی هاستی که خودم مدیریت می کنم نصب نکنم

اما دوستان نگفتن که یه ریسلر که پشتیبانیش به عهده شرکتی هست که ازش ریسلر گرفتم در روز چقدر زمان نیاز داره؟ به عنوان مثال 50 تا سایت رو پشتیبانی کنه

OmidX
May 10th, 2014, 15:20
اگر شرکت هاستینگ ما همین 50-60 سایت رو پشتیبانی کنه و مشکل خاصی پیش نیاد، در روز چقدر زمان باید صرف خدمات وب هاستینگ کرد؟

اگر امکانش هست در مورد اتفاقات غیر منتظره، امکانات مورد نیاز و کلا شرایط کار وب هاستینگ توضیح بدید

خب ببینید ، اولا ک امنیت مطلق نیست و رمز موفقیت هر هاستینگی ، بکاپ گیری منظم ه ...

اگر بصورت منظم و زمانبندی شده از سایت ها در سرور دیگه ای نسخه پشتیبان تهیه کنید ، دیگه خیالتون راحته ، ک اگر هم مشکلی پیش بیاد ، ضربه ی خاصی ب حرفه ی شما وارد نمیکنه ...

من گروه اس دی کا رو میزبانی میکنم ، ک دقیقا مثل شما یک گروه طراحی و برنامه نویسی وب هستند ، یک سرور مجازی تهیه کردن با یک لایسنس دایرکت ادمین ، یک هزینه کانفیگ اولیه هم پرداخت کردن ، یک چند تا چیز کوچولو رو هم در بخش آموزش خودمون خوندند ، الان 5 ~ 6 ماهه ک هیچ گونه مشکلی نداشتند ... (ب عنوان مثال عرض کردم)

شما حداکثر کاری ک بعد از کانفیگ اولیه امنیتی ، وب سرور ، php و mysql انجام میدید ، ب روز رسانی پنل ، سیستم عامل و نصب پچ ها و آپدیت های وب سرور ، میل کلاینت ها و... ست !

چون سایت هایی ک میزبانی میشه ، کار خودتون هست ، دیگه نیازی ب مانیتورینگ یوزر ها هم ب اون صورت نیست ...

کلا هر کاری یه شروعی داره ، ب نظر من شما اگر در خودتون توان اینکارو میبینید ، آزمایش کنید ، ضرری نداره ...