PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای رفع مشکل Internal Server Error

4lirezash
May 9th, 2014, 11:59
سلام
دوستان سایته من این ارور رو میده
Internal Server Error
اینم آدرس
zibasazan.in
کارایی که گفتن فایلی htaccess اسمشو عوش کردم ، فایل ها رو جایگزین کردم اما باز نشد
تنها چیزی که به نظرم میاد باعث این مشکل شده اینه که هاسته من دایرکت ادمین بود اما الان بردنش رو سی پنل ! به خودشون میگم میگن از وردپرس هست هاست ما مشکلی نداره

یکی هست کاره مارو اه بنداره ؟!

iceemo
May 9th, 2014, 12:19
دوست عزیز منم فکر میکنم مشکل از همون htaccess
من یه راه میگم انجام بده ببین چطوریه
یا هاست رایگان بگیر بعد اطلاعاتت رو به اونجا انتقال بده اگر سایت بالا اومد که مشکلت هاستته اگر نه از همون htaccess هستش

Yas-Host
May 9th, 2014, 12:25
سلام
دوستان سایته من این ارور رو میده
Internal Server Error
اینم آدرس
zibasazan.in
کارایی که گفتن فایلی htaccess اسمشو عوش کردم ، فایل ها رو جایگزین کردم اما باز نشد
تنها چیزی که به نظرم میاد باعث این مشکل شده اینه که هاسته من دایرکت ادمین بود اما الان بردنش رو سی پنل ! به خودشون میگم میگن از وردپرس هست هاست ما مشکلی نداره

یکی هست کاره مارو اه بنداره ؟!

دسترسی رو ارسال فرمایید بررسی و حل میکنم براتون...

safeith
May 9th, 2014, 12:54
از پشتیبان خود سوال کنید کنید که سرور از php-cgi استفاده می کند یا php-cli به احتمال زیاد ممکن است مشکل از سطح دسترسی باشد

4lirezash
May 9th, 2014, 13:59
مر30 از دوستان
الان تا بخوام انتقال بدم یه هاست رایگان کلی دردسر داره
پشتیبانمونم اسمش پشتیبانه وگرنه نقش هویج و بازی میکنه !

اطلاعات هم برای یاس ارسال شد <3

کارایی که خودم انجام دادم

1 - تغییر نام پوشه افزونه ها
2- تغییر نام پوشه قالب ها
3 - حذف فایل .httaccss در روت سایت
4- بروز رسانی وردپرس

Yas-Host
May 9th, 2014, 14:02
مر30 از دوستان
الان تا بخوام انتقال بدم یه هاست رایگان کلی دردسر داره
پشتیبانمونم اسمش پشتیبانه وگرنه نقش هویج و بازی میکنه !

اطلاعات هم برای یاس ارسال شد <3

کارایی که خودم انجام دادم

1 - تغییر نام پوشه افزونه ها
2- تغییر نام پوشه قالب ها
3 - حذف فایل .httaccss در روت سایت
4- بروز رسانی وردپرس

مشکل شما از permssion هایی بود که برای فایل هایی مثل index.php و ... گذاشته بودید , بود.

در حال حاضر باید تمامی فایل های شما دسترسی 644 داشته باشد و فولدر های شما نیز 755 باشد که فایل های روت وردپرس شما مانند index.php دارای permssion بالاتر یعنی 777 بودند.

در وب سرور و کانفیگ شرکت هاستینگ نیز به علت اینکه کانفیگ php و وب سرور طوری انجام شده این permssion با ارور روبرو خواهد بود.

کار هایی که انجام دادید رو نیز ریکاوری کردم و سایت شما بالا آمده است.

موفق باشید.

4lirezash
May 9th, 2014, 14:07
مشکل شما از permssion هایی بود که برای فایل هایی مثل index.php و ... گذاشته بودید , بود.

در حال حاضر باید تمامی فایل های شما دسترسی 644 داشته باشد و فولدر های شما نیز 755 باشد که فایل های روت وردپرس شما مانند index.php دارای permssion بالاتر یعنی 777 بودند.

در وب سرور و کانفیگ شرکت هاستینگ نیز به علت اینکه کانفیگ php و وب سرور طوری انجام شده این permssion با ارور روبرو خواهد بود.

کار هایی که انجام دادید رو نیز ریکاوری کردم و سایت شما بالا آمده است.

موفق باشید.

یه دنیا ممنون لطف کردی دیگه به غیر از دکمه تشکر لازم بود بگم

مر30