PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین راه انتقال فایل حجیم از vps

xaep
May 8th, 2014, 20:57
دوستان یه فایل 30 گیگابایتی دارم که لازم هست چند روزه از vps بتونم بگیرمش، اگه بخوام از ترافیکم کم بشه خیلی گرون درمیاد و ساعت های رایگان هم که کلا بیشتر از 1.3 گیگ بیشتر نمیگیره، بنظر شما بهترین راه چیه؟

Yas-Host
May 8th, 2014, 21:06
دوستان یه فایل 30 گیگابایتی دارم که لازم هست چند روزه از vps بتونم بگیرمش، اگه بخوام از ترافیکم کم بشه خیلی گرون درمیاد و ساعت های رایگان هم که کلا بیشتر از 1.3 گیگ بیشتر نمیگیره، بنظر شما بهترین راه چیه؟

پسوند فایل چی هست؟

عملا نمیتونید بگیرید در صورت اینکه یک سرویس دهنده سرور مجازی ایران پیدا کنید تا بتونه دانلود و برای شما ارسال کنه.

sh_p1385
May 8th, 2014, 21:34
با Winrar یا win zip به قسمت های 300 مگی تقسیمش کن، قسمت هارو توی سایت های آپلود رایگان آپلود کن، با Vps هم که زود آپلود میشه، لینک ها رو نگه دار سر فرصت دانلود کن

meysam021
May 8th, 2014, 21:34
درصورت نیاز میتونیم براتون دانلود کنیم و ذخیره کنیم لینک دانلود درخدمتتون قرار بگیره تا دانلودتون کامل بشه
بصورت رایگان

xaep
May 8th, 2014, 22:27
توجه نکردید من vps و فایلها رو دارم مشکل من فقط دانلود روی کامپیوتر خودم هست، با این حجم نمیتونم دانلود کنم.

mehrdad2
May 9th, 2014, 01:51
بهترین کار اینه که بدی کسی براتون دانلود کنه