PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجازه ندادن به کسی جهت ریموت اپلود از vps + بهترین ویندوز برای vps + اموزش انتقال فایل ها به پوشه و ریموت آنها از ادرسی

Amin007
May 8th, 2014, 17:11
سلام.
چطور میشه کاری کرد که کسی از لینک ما نتونه ریموت اپلود کنه ؟

============

بهترین ویندوزی که میشه برای vps انتخاب کرد چیه ؟

============

چطور میشه کاری کرد که فایل ها رو به یه پوشه ای بریزیم و از ادرسی به اون فایل ها دسترسی داشته باشیم .
اموزش تصویری اگر هست تو انجمن بزارید .

sssoheil
May 9th, 2014, 00:35
سلام

سوال اول رو واضح تر بگید منظورتون متوجه نمیشم
در مورد سوال 2 هم windows server 2008 X64 R2
در مورد سوال 3 شما با نصب وب سرور های iis وapache و wamp و xamp میتونید اینکارو انجام بدید.بعد از نصب یه پوشه رو دسکتاپ ساخته میشه که اگر فایلهاتونو توی پوشه بذارید و ای پی سرور رو در مرورگر بزنید لینک فایلهاتونو نشون میده و بصورت مستقیم میتونید دانلود کنید.اموزش هم در انجمن بگردید پیدا میشه :)

Amin007
May 15th, 2014, 09:51
مثلا کسی یه سرور فیلم داره . برای اینکه به سرورش فشار نیاد کاری میکنه که از لینک مستقیمشون کسی نتونه ریموت اپلود کنه به سرور دیگه یا سرور خودشون .
یعنی فایل رو سرور به سرور اپاود کنه .

s8dx
May 15th, 2014, 10:47
ساده ترین راه این هست که ای پی های غیر ایرانی رو ببندید

ss_movies
May 15th, 2014, 13:17
شما سرعت هر سشن رو محدود کن به یک سرعت خاص

ided
May 15th, 2014, 14:01
سلام.

============

============

چطور میشه کاری کرد که فایل ها رو به یه پوشه ای بریزیم و از ادرسی به اون فایل ها دسترسی داشته باشیم .

سلام
اگه درست متوجه شده باشم، بهتره شما با ftp کار کنین
میتونین پسورد گذاری کنین واسه کاربراتون

بهترین ویندوز 2008 64بیتی هست به نظرم

همون ftp کارتونو راه میندازه تو این زمینه

soheilas
May 15th, 2014, 14:37
درود

شما میتونید لینک های دانلود را هات لینک بزنید آموزش در لینک زیر

جلوگیری از کپی شدن لینک دانلود (http://www.webhostingtalk.ir/f175/95485/)

با تشکر

daniad
May 18th, 2014, 03:57
سلام.

============

============

جواب سوال اول :
اگه درس متوجه شده باشم شما میخواید از سرورتون کسی آپلود نکنه خوب میتونین اون رو در اختیار کسی نزارین که آپلود نکنن :دی
اگر هم مجبورین بهتره از 2 سرورراستغاده کنید.
سوال دوم:
بستگی به منابع سرورتون داره اگر سرور قوی دارید که مثلا بیشتر از 3 یا 4 گیگ رم داره بهترین گزینه همون windows server 2008 64bit r2 هست ولی کلا برا سرور دانلود سیستم عامل سنگین خوب نیس
سوال 3 :
جواب شما اینجاس (http://www.webhostingtalk.ir/f14/107445/index4.html)

Amin007
May 19th, 2014, 16:52
ساده ترین راه این هست که ای پی های غیر ایرانی رو ببندید

خوب من نمیخام کسی نتونه از سرور دانلود کنه . میخام همه بتونن دانلود کنن ولی اگر امکانش هست ریموت اپلود کسی نتونه بکنه تو سرور خودش .

سلام
اگه درست متوجه شده باشم، بهتره شما با ftp کار کنین
میتونین پسورد گذاری کنین واسه کاربراتون

بهترین ویندوز 2008 64بیتی هست به نظرم

همون ftp کارتونو راه میندازه تو این زمینه

ftp یعنی هر کسی که بهش یوزر پس بدم بتونه فقط دانلود کنه ؟
یه جور vip میشه ؟
میشه اموزشش رو بزارید لطفا .
خودش خودکار یوزر پس میده ؟

mahdy777
May 19th, 2014, 20:35
خوب من نمیخام کسی نتونه از سرور دانلود کنه . میخام همه بتونن دانلود کنن ولی اگر امکانش هست ریموت اپلود کسی نتونه بکنه تو سرور خودش .

ftp یعنی هر کسی که بهش یوزر پس بدم بتونه فقط دانلود کنه ؟
یه جور vip میشه ؟
میشه اموزشش رو بزارید لطفا .
خودش خودکار یوزر پس میده ؟

به نظر من هم بهترین کار بستن آیپی های غیر ایرانی هستش
چون با یه سرور ویندوز خیلی راحت مانند یه کاربر معمولی میتونن دانلود کنن و سرعت هم کم بشه هر چقدر هم کم باشه با یه سرور ویندوز بالاخر دانلود میشه...

درمورد vip خودتون سرچ کنید و کسای توی همین انجمن هستن که اسکریپتش میفروشن

Amin007
May 20th, 2014, 20:27
به نظر من هم بهترین کار بستن آیپی های غیر ایرانی هستش
چون با یه سرور ویندوز خیلی راحت مانند یه کاربر معمولی میتونن دانلود کنن و سرعت هم کم بشه هر چقدر هم کم باشه با یه سرور ویندوز بالاخر دانلود میشه...

درمورد vip خودتون سرچ کنید و کسای توی همین انجمن هستن که اسکریپتش میفروشن

من میخام کاربر غیر ایرانی بتونه دانلود کنه .یعنی همه کاربرام غیر ایرانی هستن بیشتر .
من یه سایت رو دیده بودم لینکش رو کلیک که میکردی دانلود میشد ولی تو یه صفحه دیگه باز میکردی یا همون لینک رو میخاستی ریموت اپلود کنی اصلا نمیشد .

mahdy777
May 20th, 2014, 23:17
من میخام کاربر غیر ایرانی بتونه دانلود کنه .یعنی همه کاربرام غیر ایرانی هستن بیشتر .
من یه سایت رو دیده بودم لینکش رو کلیک که میکردی دانلود میشد ولی تو یه صفحه دیگه باز میکردی یا همون لینک رو میخاستی ریموت اپلود کنی اصلا نمیشد .

ببنید کسی که این کار باشه میتونه از سایت شما دانلود بزنه
چون سایتت بزرگتر از فور شیر مدیا فایر رپید شیر و... نخواهد بود اون ها رو لیچر با داشتن کد جدید با یک لینک به صورت مستقیم دانلود میکنه
مگر این که یه اسکریپت خوب برات بنویسن..

البته به نظر من vip بزارید فقط کمتر پیدا میشه از روش کپی بزنن البته من vip که به پی پال ویزاکارت و... متصل بشه ندیدم این باید توی سایت های خارجی دنبالش باشید

daniad
May 25th, 2014, 01:41
منظورتون اینه که کسی لینک های شما رو تو سایتش نزاره؟ برا این کار میشه وب سرور iis که مخصوص ویندوز هست رو یه طوری کانفیگ کنی که بجز از سایت خودت کسی نتونه دانلود کنه آموزشش هم یه جا تو همین فروم دیدم سرچ کن اگه خودم پیداش کردم برات میزارم