PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال ایمیل انبوه با وی پی اس

filasufya
May 8th, 2014, 01:30
سلام دوستان وقت همگی بخیر

دوستان کسی میدونه با یک وی پی اس چطوری میشه ایمیل انبوه ارسال کرد؟

احتمال اسپمینگ و داون شدن در این حالت زیاده؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

M.Abooali
May 8th, 2014, 03:49
بهتره از Mal Relay استفاده کنید.

به طور مثال سرویس "اشتراک میل سرور (http://codebox.ir/%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84-%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%87/)" کدباکس را بررسی کنید.

adeb
May 8th, 2014, 08:32
اگر سرورتون ویندوزه میتونید با یه سرچ ساده کلی ایمیل سرور پیدا و نصب کنید
ولی احتمالا بعد از ارسال مقداری ایمیل سرورتون بدلیل اسپمینگ ساسپند بشه !

filasufya
May 8th, 2014, 11:17
بهتره از Mal Relay استفاده کنید.

به طور مثال سرویس "اشتراک میل سرور (http://codebox.ir/%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%84-%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%87/)" کدباکس را بررسی کنید.
ممنونم از اطلاعاتتون،وبسایت رو مطالعه کردم،روی اشتراک ها بانک اطلاعات هم تعلق میگیره یا اینکه اینکار احتمال عبور از مرزهای اسپمینگ که در این حالت بیان شده بود رو زیاد میکنه؟

filasufya
May 8th, 2014, 12:06
اگر سرورتون ویندوزه میتونید با یه سرچ ساده کلی ایمیل سرور پیدا و نصب کنید
ولی احتمالا بعد از ارسال مقداری ایمیل سرورتون بدلیل اسپمینگ ساسپند بشه !
اگر اسپم بشه همون وی پی اس ساسپند میشه یا کل سرور داون میشه؟

M.Abooali
May 8th, 2014, 15:26
معمولا دیتاسنترها یک سقف ارسال ایمیل برای هر ip در روز دارند.

حالا یا باید هزینه کرد برای ارسال بیشتر یا از دیتانستری که این محدودیت را نداشته باشد سرور تهیه کنید.

میل سرور ما یک اشتراک smtp هست، شما باید هاست یا vps داشته باشید، نرم افزار / اسکریپت ارسال ایمیل هم بر روی آن داشته باشید، سپس از طریق smtp به میل سرور متصل شده و ایمیل ها را ارسال نمائید.

filasufya
May 8th, 2014, 15:37
معمولا دیتاسنترها یک سقف ارسال ایمیل برای هر ip در روز دارند.

حالا یا باید هزینه کرد برای ارسال بیشتر یا از دیتانستری که این محدودیت را نداشته باشد سرور تهیه کنید.

میل سرور ما یک اشتراک smtp هست، شما باید هاست یا vps داشته باشید، نرم افزار / اسکریپت ارسال ایمیل هم بر روی آن داشته باشید، سپس از طریق smtp به میل سرور متصل شده و ایمیل ها را ارسال نمائید.

بله،متوجه فرمایشاتتون شدم.سوال بنده این بود که شما بانک های اطلاعانی نظیر بانک مشاغل و ... رو هم دارید یا خیر؟ و اینکه با توجه به اینکه تو این زمینه تجربه دارید معمولا چند درصد اسپم میکنن؟

M.Abooali
May 8th, 2014, 15:41
ببخشید، من بد متوجه سوال شما شده بودم.

خیر، ما بانک اطلاعاتی خاصی نداریم. اساسا هدف گذاری ما از راه اندازی میل سرور خاص سرویس هی تبلیغاتی ایمیل نبوده و بیشتر مشتریان ما نیز سایت های بزرگ مثل شبکه های اجتماعی که ایمیل های ارسالی بالایی دارند می باشند.

اما هستند مشتریانی که برای ارسال ایمیل تبلیغاتی از میل سرور استفاده می کنند.

در مورد اسپم شدن، IP میل سرور ما نظر به این که بیشتر ایمیل های دریافی از سایت هایی است که کاربر در انها عضو است و به عبارتی Trust می کند فرستنده را از این نظر معتبر است در هات میل و یاهو. لیکن، دامین فرستنده از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین سیستم های اسپم جک جدید بیشتر محتوا و عنوان پایه هستند. و باید در متن و عنوان ایمیل های ارسالی نیز دقت کافی شده باشد تا اسپم تلقی نشوند.

filasufya
May 8th, 2014, 16:25
ببخشید، من بد متوجه سوال شما شده بودم.

خیر، ما بانک اطلاعاتی خاصی نداریم. اساسا هدف گذاری ما از راه اندازی میل سرور خاص سرویس هی تبلیغاتی ایمیل نبوده و بیشتر مشتریان ما نیز سایت های بزرگ مثل شبکه های اجتماعی که ایمیل های ارسالی بالایی دارند می باشند.

اما هستند مشتریانی که برای ارسال ایمیل تبلیغاتی از میل سرور استفاده می کنند.

در مورد اسپم شدن، IP میل سرور ما نظر به این که بیشتر ایمیل های دریافی از سایت هایی است که کاربر در انها عضو است و به عبارتی Trust می کند فرستنده را از این نظر معتبر است در هات میل و یاهو. لیکن، دامین فرستنده از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین سیستم های اسپم جک جدید بیشتر محتوا و عنوان پایه هستند. و باید در متن و عنوان ایمیل های ارسالی نیز دقت کافی شده باشد تا اسپم تلقی نشوند.

ممنونم از توضیحات کاملتون