PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : xbox 360 یا PS3 ؟

hotler
May 8th, 2014, 01:02
درود دوستان !

یک کنسول بازی میخواستیم تهیه کنیم .

به نظر شما ایکس باکس بهتر هست یا پی اس 3 ؟

اون دسته از دوستانی که این کنسول ها رو دارن مسلماً بهتر میتونن کمک کنند !

adeb
May 8th, 2014, 08:37
من 5 ساله XBOX360 دارم پیشنهاد میکنم xbox بگیرید واقعا کنسول کاملیه

Mr.Pouria
May 8th, 2014, 09:23
والا خیلی خیلی مقایسه این دو باهم سخته و البته اشتباه !

هرکدوم ویژگی های خودشون رو دارن و نمیشه گفت این بهتر از اونه یا اون بهتر از اینه....

هردو دستگاه از پردازش عالیی در بازی ها پشتیبانی میکنن .

اگر به دنبال بازی های روز و ارزان قیمت هستین Xbox بهتره

اما اگه دنبال بازی های خواص باشید PS3 یا PS4 خیلی عالی هستن (منظور از بازی هیا خواص بازی های اختصاصی این شرکت برای کنسول های خودشه مانند بازی بسیار معروف GOD OF WAR که برای هر کنسول یک نسخه ارائه شده)

یکی از مزیت های بسیار جالی پلی استیشن اینه که تمامی بازی های کنسول های قدیمی در جدید ترین کنسولش قابلیت اجرا هست ! یعنی بنده الان PS4 دارم توش میتونم بازی های PS1 و PS2 و PS3 رو اجرا کنم ! (البته برای اجرا شدنش دردسر خیلی خیلی کمی داره اما 100 درصد اجرا میکنه)

اما در مقابل Xbox ایننگونه نیست ! یعنی بازی های مثلا دو Xbox 360 و Xbox One به هیچ وج در کنسول های هم اجرا نمیشن وهر کنسول بازی هیا جدای خودشو داره ...

به شخصه پلی استیشن رو بیشتر علاقه دارم زیرا وقتی با دوستام دور هم جم میشیم میتونیم بازی های زمان کودکیمون رو در اون بازی کنیم (دوستانی که سنشون قد میده خود درک میکنن) بازی های بسیار زیبایی مثل فوتبال 2000 و ماریو ، شورش درشهر و ..... (کوله باری از خاطره :D )

بازم تصمیم با خودتون هست .

البته باید بگم که بازی های PS3 و Xbox360 فاصله انتشارشون زیاد فرقی باهم نداره شاید برای PS3 یک رو تخیر داشته باشه و یا درمقابل میتونه برای ایکس باکس تخیر داشته باشه ...!!!!!!!!!!!!

psfa
May 8th, 2014, 12:22
به نظر من xbox 360 از ps3 بهتره اما ps 4 از xbox one بهتره

hotler
May 8th, 2014, 12:48
من 5 ساله XBOX360 دارم پیشنهاد میکنم xbox بگیرید واقعا کنسول کاملیه

آره به نظر میاد ، کنسول خوبی باشه !

- - - Updated - - -

والا خیلی خیلی مقایسه این دو باهم سخته و البته اشتباه !

هرکدوم ویژگی های خودشون رو دارن و نمیشه گفت این بهتر از اونه یا اون بهتر از اینه....

هردو دستگاه از پردازش عالیی در بازی ها پشتیبانی میکنن .

اگر به دنبال بازی های روز و ارزان قیمت هستین Xbox بهتره

اما اگه دنبال بازی های خواص باشید PS3 یا PS4 خیلی عالی هستن (منظور از بازی هیا خواص بازی های اختصاصی این شرکت برای کنسول های خودشه مانند بازی بسیار معروف GOD OF WAR که برای هر کنسول یک نسخه ارائه شده)

یکی از مزیت های بسیار جالی پلی استیشن اینه که تمامی بازی های کنسول های قدیمی در جدید ترین کنسولش قابلیت اجرا هست ! یعنی بنده الان PS4 دارم توش میتونم بازی های PS1 و PS2 و PS3 رو اجرا کنم ! (البته برای اجرا شدنش دردسر خیلی خیلی کمی داره اما 100 درصد اجرا میکنه)

اما در مقابل Xbox ایننگونه نیست ! یعنی بازی های مثلا دو Xbox 360 و Xbox One به هیچ وج در کنسول های هم اجرا نمیشن وهر کنسول بازی هیا جدای خودشو داره ...

به شخصه پلی استیشن رو بیشتر علاقه دارم زیرا وقتی با دوستام دور هم جم میشیم میتونیم بازی های زمان کودکیمون رو در اون بازی کنیم (دوستانی که سنشون قد میده خود درک میکنن) بازی های بسیار زیبایی مثل فوتبال 2000 و ماریو ، شورش درشهر و ..... (کوله باری از خاطره :D )

بازم تصمیم با خودتون هست .

البته باید بگم که بازی های PS3 و Xbox360 فاصله انتشارشون زیاد فرقی باهم نداره شاید برای PS3 یک رو تخیر داشته باشه و یا درمقابل میتونه برای ایکس باکس تخیر داشته باشه ...!!!!!!!!!!!!

والا اومدیم پی اس 4 بگیریم ! دیدیم هنوز هک نشده . :| دوستان فرمودند که احتمال اینکه این کنسول هک بشه خیلی ، خیلی کم هست ! شاید هک شدنش غیر ممکن باشه و در صورت محیا شدن این امکان هم حدود 2 تا 3 سال آینده این اتفاق میوفته.

والا خودمم موندم ، چی بگیرم چی نگیرم ؛ انتخاب های سختی هست .

بازی های پی اس چند قیمت میخوره ؟

الان ایکس باکس 2 تومن تا 5 تومن !

- - - Updated - - -

به نظر من xbox 360 از ps3 بهتره اما ps 4 از xbox one بهتره

بله ، ما کنسول های نسل هفتم مد نظرمون هست . پی اس 4 و ایکس باکس وان کنسول های نسل هشتم هستند که قیمت بالایی هم دارند.

hadi_am
May 8th, 2014, 13:57
درود

با اینکه انجمن تخصصی هاستینگه ولی خوشحال میشم که جوابتون رو بدم...

در مورد PS4 , Xbox One اصلا فکر نکنید بازی های این دو تا کنسول 250000 تومنه و در حالت کلی فکر نکنم هک بشن چون از امنیت و قدرت بالای برخوردارن

در مورد PS3 , Xbo360 هم نظر من روزی Xbox 360 هستش...

اگه بخواید بازی اورجینال اینا رو بگییرد ایکس باکس 80 تومنه پی اس هم چیزی نزدیک 100-110 تومنه...

بازی کپی هم که 10 تومن هر حلقه دی وی دی 9 هستش...

یه مزیت مهم ایکس باکس نسبت به پی اس اینه که :پی اس حتما باید استاده باشه و اگه بخوابونیش دچار مشکل میشه و اگه در حین بازی دستگاه بیوفته باید بیخیال کل دستگاه بشی و قابل تعمیر نیست...

ولی ایکس دو حالت داره هم خوابیده و هم ایستاده که تو حالت خوابیده سرعت بیشتری پیدا میکنه چون کمتر گرم میکنه در ضمن سری جدید ایکس باکس کلا یه چیز فوقالعاده هستش نه صدا داره و نه چیزی کمترم گرم میکنه و مشکل 3 چراغه و 1 چراغه شدن دیگه نداره...

یکیم دسته ی ایکس باکس کلا یه چیز دیگست اگه میخوای بگیری ایکس باکس بخر با تجهیزات و دسته اضافی یه سری بازی کلا در میاد 1 تومن....

mhiizadi
May 8th, 2014, 14:15
xbox360 fght !

mizbanpars.com
May 8th, 2014, 14:22
درود
یه مزیت مهم ایکس باکس نسبت به پی اس اینه که :پی اس حتما باید استاده باشه و اگه بخوابونیش دچار مشکل میشه و اگه در حین بازی دستگاه بیوفته باید بیخیال کل دستگاه بشی و قابل تعمیر نیست...

برای ما کج شدن و افتادن اتفاق افتاده ولی دستگاه هنوز کار میکنه !

hotler
May 8th, 2014, 15:18
درود

با اینکه انجمن تخصصی هاستینگه ولی خوشحال میشم که جوابتون رو بدم...

در مورد PS4 , Xbox One اصلا فکر نکنید بازی های این دو تا کنسول 250000 تومنه و در حالت کلی فکر نکنم هک بشن چون از امنیت و قدرت بالای برخوردارن

در مورد PS3 , Xbo360 هم نظر من روزی Xbox 360 هستش...

اگه بخواید بازی اورجینال اینا رو بگییرد ایکس باکس 80 تومنه پی اس هم چیزی نزدیک 100-110 تومنه...

بازی کپی هم که 10 تومن هر حلقه دی وی دی 9 هستش...

ولی ایکس دو حالت داره هم خوابیده و هم ایستاده که تو حالت خوابیده سرعت بیشتری پیدا میکنه چون کمتر گرم میکنه در ضمن سری جدید ایکس باکس کلا یه چیز فوقالعاده هستش نه صدا داره و نه چیزی کمترم گرم میکنه و مشکل 3 چراغه و 1 چراغه شدن دیگه نداره...

یکیم دسته ی ایکس باکس کلا یه چیز دیگست اگه میخوای بگیری ایکس باکس بخر با تجهیزات و دسته اضافی یه سری بازی کلا در میاد 1 تومن....

درود.

که اینطور ، بازی های انحصاری پی اس 3 ر وخیلی تعریف میکنن ! یک move هم داره که فکر نمیکنم زیاد جالب باشه. ( در برابر kineckt )

در مورد دسته به نظر میاد ایکس باکس با دسته خفاشی که داره میتونه نسبت به دسته پی اس 3 که از دوران نسل اول تا الان هیچ فرقی نکرده ، بهتر باشه یک تجربه متفاوت.

مشکل چراغ دار شدن و اینا رو نیمدونم ولی میگن اگر این اتفاق بیوفته یعنی سوخته ! درسته ؟

تقریباً 80% مصمم شدم برم ایکس باکس بخرم.

کدوم مدل ؟ اسلیم ؟

ریجن و این حراف نداره ؟ اگر داره کدوم مدل ؟

با تشکر.

- - - Updated - - -

xbox360 fght !

بله منتظریم تا ببینیم چی میشه !

taha_2011
May 8th, 2014, 15:26
Xbox360

hadi_am
May 8th, 2014, 15:46
[QUOTE=hotler;1072911]درود.

که اینطور ، بازی های انحصاری پی اس 3 ر وخیلی تعریف میکنن ! یک move هم داره که فکر نمیکنم زیاد جالب باشه. ( در برابر kineckt )

در مورد دسته به نظر میاد ایکس باکس با دسته خفاشی که داره میتونه نسبت به دسته پی اس 3 که از دوران نسل اول تا الان هیچ فرقی نکرده ، بهتر باشه یک تجربه متفاوت.

مشکل چراغ دار شدن و اینا رو نیمدونم ولی میگن اگر این اتفاق بیوفته یعنی سوخته ! درسته ؟

تقریباً 80% مصمم شدم برم ایکس باکس بخرم.

کدوم مدل ؟ اسلیم ؟

ریجن و این حراف نداره ؟ اگر داره کدوم مدل ؟

با تشکر.

درود مجدد

بله وقتی دستگاهی 3 چراغه میشه یعنی سوخته علت این مشکلات هم این هست که سری های قبلی ایکس باکس از یه مدل مادربورد استفاده میکردن که مدل دقیقش یادم رفته که باعث میشد کل گرما یه جا جمع بشه و باعث سوختن مادربورد و در عین حال از بین رفتن دستگاه میشد ولی مدل های جدید این مشکلات رو ندارن در ضمن مدل 2014 ایکس باکس چیزی فراتر از این چیزاست...

سرعت بالای لود، صدای کم و همچنین شکل و وزنش فوقالعاده هستش...

بهتون پیشنهاد میکنم اصلا سراغ مدلای قدیمی به خاطر ارزون بودنشون نرید چون مشکلات زیادی دارن

Xbox 360 250GB Hard Drive (http://www.xbox.com/en-US/xbox360/consoles/systems/Xbox360250GB)

این سری آخرین نسل موجود از ایکس باکس هستش که قابلیت بالا رو داره قیمت 250گیگش رو که تقریبا 40 روطز پیش خریدم 900 خریدم بدون تجهیزات اضافش با دسته ی 150 تومنی و 10 تا بازی در اومد 1130

در مورد اسمشم بیشتر فروشنده ها به اسم SUper Slim میشناسنش ولی سری E هستش...

دستگاهم از کسی بگیر که اطلاعاتش در مورد دستگاه زیاد باشه...

من خودمم بین این دو تا کنسول گیر کرده بودم ولی ایکس باکس بهترین گزینه هستش ولی چیزی که منو مشتاق کرد برای خریدن این دستگاه آمار جالبی بود که قبل از عید خوندم توی این آمار اعلام شده بود 80% خریداران ایکس باکس افراد بالای 20 سال هستن و 20 % باقی مانده افراد بین 10 تا 20 سال هستن...

ولی داخل ایران وقتی ببینن که یکی بازی میکنه میگن مگه بچه شدی که داری بازی میکنی...

حالا بگذریم از این حرفا این کنسول واقعا کنسول خوبی هستش در ضمن فکر کنم تنها یه مدل هک واسه این سری میاد که با FIFA14 و GTA V مشکل داره،مشکلم اینه که روزی یه بار وسط بازی هنگ میکنه و میندازتت بیرون یعنی وقتی بازی رو گذاشتی داخل دستگاه میاره و اجراش میکنه یه 5-10 دقیقه که بازیش کردی میندازتت بیرون و موقع لود کردن بازی هنگ میکنه که بهتره نذاری این اتفاق بیوفته و سریع از بازی خارج بشی...

بعد دی وی دی رام رو میزنی بیاد بیرون و دوباره میندازی توش و دیگه بازی کن تا فرداش که هنگ میکنه:d

در مورد دسته هم هیچ فرقی با موس نداره...

شاید اوایل بازی سخت باشه ولی بعدا عادت میکنی و کامپیوتر برات سخت تر از اون میشه...

در مورد ریجن هم دقیق نمیدونم کودوم ریجن هستش ولی الان بازی تمامی ریجنارو دستگاهم باز میکنه...

فقط یادت نره قبل از تحویل کنسول بازی رو بندازی توش تست کنی و نصبش کنی روی هارد و یه خرده باهاش بازی کنی هموجنا تا مشکلی نداشته باشه...

بازم سوالی بود در خدمتم

hotler
May 8th, 2014, 15:51
Xbox360

انشالله....

- - - Updated - - -

[QUOTE]

درود مجدد

بله وقتی دستگاهی 3 چراغه میشه یعنی سوخته علت این مشکلات هم این هست که سری های قبلی ایکس باکس از یه مدل مادربورد استفاده میکردن که مدل دقیقش یادم رفته که باعث میشد کل گرما یه جا جمع بشه و باعث سوختن مادربورد و در عین حال از بین رفتن دستگاه میشد ولی مدل های جدید این مشکلات رو ندارن در ضمن مدل 2014 ایکس باکس چیزی فراتر از این چیزاست...

سرعت بالای لود، صدای کم و همچنین شکل و وزنش فوقالعاده هستش...

بهتون پیشنهاد میکنم اصلا سراغ مدلای قدیمی به خاطر ارزون بودنشون نرید چون مشکلات زیادی دارن

Xbox 360 250GB Hard Drive (http://www.xbox.com/en-US/xbox360/consoles/systems/Xbox360250GB)

این سری آخرین نسل موجود از ایکس باکس هستش که قابلیت بالا رو داره قیمت 250گیگش رو که تقریبا 40 روطز پیش خریدم 900 خریدم بدون تجهیزات اضافش با دسته ی 150 تومنی و 10 تا بازی در اومد 1130...

من خودمم بین این دو تا کنسول گیر کرده بودم ولی ایکس باکس بهترین گزینه هستش ولی چیزی که منو مشتاق کرد برای خریدن این دستگاه آمار جالبی بود که قبل از عید خوندم توی این آمار اعلام شده بود 80% خریداران ایکس باکس افراد بالای 20 سال هستن و 20 % باقی مانده افراد بین 10 تا 20 سال هستن...

ولی داخل ایران وقتی ببینن که یکی بازی میکنه میگن مگه بچه شدی که داری بازی میکنی...

حالا بگذریم از این حرفا این کنسول واقعا کنسول خوبی هستش در ضمن فکر کنم تنها یه مدل هک واسه این سری میاد که با FIFA14 و GTA V مشکل داره،مشکلم اینه که روزی یه بار وسط بازی هنگ میکنه و میندازتت بیرون یعنی وقتی بازی رو گذاشتی داخل دستگاه میاره و اجراش میکنه یه 5-10 دقیقه که بازیش کردی میندازتت بیرون و موقع لود کردن بازی هنگ میکنه که بهتره نذاری این اتفاق بیوفته و سریع از بازی خارج بشی...

بعد دی وی دی رام رو میزنی بیاد بیرون و دوباره میندازی توش و دیگه بازی کن تا فرداش که هنگ میکنه:d

در مورد دسته هم هیچ فرقی با موس نداره...

شاید اوایل بازی سخت باشه ولی بعدا عادت میکنی و کامپیوتر برات سخت تر از اون میشه...

در مورد ریجن هم دقیق نمیدونم کودوم ریجن هستش ولی الان بازی تمامی ریجنارو دستگاهم باز میکنه...

فقط یادت نره قبل از تحویل کنسول بازی رو بندازی توش تست کنی و نصبش کنی روی هارد و یه خرده باهاش بازی کنی هموجنا تا مشکلی نداشته باشه...

بازم سوالی بود در خدمتم

ممنونم که وقت میزارید !

سوالی که مطرح هست اینه که در این مدل جدید ایکس باکس ، قطعات سخت افزاری به روز شدن و از قدرت بیشتری برخوردار هستند یانه ؟ همون مدل قدیمی هست ولی یک سری تغییرات جزوئی مثل ظاهر و ... در داخلش دادن ؟

hadi_am
May 8th, 2014, 16:05
انشالله....

- - - Updated - - -

[QUOTE=hadi_am;1072937]

ممنونم که وقت میزارید !

سوالی که مطرح هست اینه که در این مدل جدید ایکس باکس ، قطعات سخت افزاری به روز شدن و از قدرت بیشتری برخوردار هستند یانه ؟ همون مدل قدیمی هست ولی یک سری تغییرات جزوئی مثل ظاهر و ... در داخلش دادن ؟

درود

از نظر پردازش همون 512 مگ رم و 256 مگ گرافیک هستش ولی از مدل های جدید مادربورد و رم و سی پی یو استفاده شده و میشه گفت نسبت به اسلیم خیلی قوی تره سری E و اینکه یک موردیم هست که دی وی دی رم سری های جدید با کیفیت تر هستن و همچنین اصلا صدای فنی نداره و اینم بهت بگم درسته که ایکس باکس رو ایستاده طراحی کردن ولی بهتره خوابیده بذاریش تا هم فن خوب کار کنه و هم این که هوا راحت تر توش گردش داشته باشه و هم دی وی دی رام مشکلی نداشته باشه...

ظاهرشم که کلا فرق کرده و جالب تر شده فقط حتما بهت پشینهاد میکنم GTA V رو بازی کنی...

ارزششو داره...

hotler
May 8th, 2014, 16:08
[QUOTE=hotler;1072938]انشالله....

- - - Updated - - -

درود

از نظر پردازش همون 512 مگ رم و 256 مگ گرافیک هستش ولی از مدل های جدید مادربورد و رم و سی پی یو استفاده شده و میشه گفت نسبت به اسلیم خیلی قوی تره سری E و اینکه یک موردیم هست که دی وی دی رم سری های جدید با کیفیت تر هستن و همچنین اصلا صدای فنی نداره و اینم بهت بگم درسته که ایکس باکس رو ایستاده طراحی کردن ولی بهتره خوابیده بذاریش تا هم فن خوب کار کنه و هم این که هوا راحت تر توش گردش داشته باشه و هم دی وی دی رام مشکلی نداشته باشه...

ظاهرشم که کلا فرق کرده و جالب تر شده فقط حتما بهت پشینهاد میکنم GTA V رو بازی کنی...

ارزششو داره...

ااا !

منظرو شما کدوم مدل هست ؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-3900/Microsoft-Xbox-360-Slim-4GB-Console-with-Kinect/%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D 9%81%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-360-%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85-4-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%A9%D8%AA

همین مدل دیگه ؟

hadi_am
May 8th, 2014, 16:10
[QUOTE=hadi_am;1072956]

ااا !

منظرو شما کدوم مدل هست ؟

مگر مدل مد نظرتون اسلیم نیست ؟

منظور من این مدلی هستش که بالا براتون لینکشو دادم توی همین پست هم موجود هستش ول پستم گذاشتم...

این اخرین مدل و جدید ترین مدل ایکس باکس هستش.

اسلیم سری قدیمی ایکس باکس هستش و اگه اشتباه نکنم 2012 هستن این مدلا...

هرچقدرم سری های دیگه ارزون بودن بهتون پیشنهاد نمیکنم...

چون سری آخر واقعا یه سر و گردن از همشون بالااتره

hotler
May 8th, 2014, 16:33
حالا متوجه شدم ! کدوم مدل مد نظرتونه !

Microsoft Xbox 360 4GB Stingray+Kinect - کنسول بازی مایکروسافت Xbox 360 Stingray 4GB + Kinect (http://www.digikala.com/Product/DKP-23816/Microsoft-Xbox-360-4GB-Stingray-Kinect/%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D 9%81%D8%AA-Xbox-360-Stingray-4GB-Kinect)

1.200 یکمی به نظر زیاد میاد شما چند خریدید ؟

در کدوم شهر ساکن هستید ؟

hadi_am
May 8th, 2014, 16:38
[QUOTE=hadi_am;1072956]

ااا !

منظرو شما کدوم مدل هست ؟

Microsoft Xbox 360 Slim 4GB Console with Kinect - مایکروسافت ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگابایت همراه با کینکت (http://www.digikala.com/Product/DKP-3900/Microsoft-Xbox-360-Slim-4GB-Console-with-Kinect/%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D 9%81%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-360-%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85-4-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%A9%D8%AA)

همین مدل دیگه ؟

خیر این مدل سری قبلی ایکس باکس هستش

سری جدید:

Microsoft Xbox 360 250GB - کنسول بازی مایکروسافت Microsoft Xbox 360 250GB (http://www.digikala.com/Product/DKP-26722/Microsoft-Xbox-360-250GB/%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D 9%81%D8%AA-Microsoft-Xbox-360-250GB)

- - - Updated - - -

حالا متوجه شدم ! کدوم مدل مد نظرتونه !

Microsoft Xbox 360 4GB Stingray+Kinect - کنسول بازی مایکروسافت Xbox 360 Stingray 4GB + Kinect (http://www.digikala.com/Product/DKP-23816/Microsoft-Xbox-360-4GB-Stingray-Kinect/%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D 9%81%D8%AA-Xbox-360-Stingray-4GB-Kinect)

1.200 یکمی به نظر زیاد میاد شما چند خریدید ؟

در کدوم شهر ساکن هستید ؟

البته دی جی کالا یه خورده زیاد زده من تقریبا 40 روز پیش 250 گیگش رو بدون کینکت خریدم 900 تومن کپی خور و آخرین آپدیت رو خریدم از اردبیل...

بهتره از محل سوکنتتون بخرید تا دی جی کالا چون دیجی کالا صرفا محصول رو ارسال میکنه و مابقیش دردسر میشه...

hotler
May 8th, 2014, 21:03
امشب رفتم به خیابان سعدی در مشهد !

شما خیلی خوب گرفتید :-| 250 گیگش رو نزدیک 1 تومن تا یک و 200 میدادن دقیق یادم نیست !

4 گیگ رو 780 کف قیمت تونستم پیدا کنم. اون بندگان خدا هم 4 گیگ رو پیشنهاد دادن. ما هم میخواستیم بخریم یک مشکلی پیش اومد نشد !

به نظر شما کدوم مدل رو بگیرم ؟ 4 گیگ یا 250 گیگ ؟

مال شما گارانتی داره ؟

hadi_am
May 8th, 2014, 21:45
درود

4 گیگ فایده نداره...

فقط میتونید بازیا رو سیو کنید و اصلا نمیتونید نصبشون کنید...

بیشتر بازیای ایکس باکس 2 دی وی دی هستن و برای اجرا باید هر دو رو بازی کنید و همچنین درگیری دی وی دی رام بیشتر میشه...

درسته گرونه ولی 250 گیگ خودتون رو راخت میکنه...

بهتون 100% پیشنعاد میشه که 250گیگ بخرید