PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا بیاید داخل - اراعه پنل ریبوت برای سرور مجازی

almanwebhost
May 7th, 2014, 21:40
سلام به همه
بنده یه سوالی دارم

من با یک شرکت قراردادی بستم برای اراعه سرور مجازی
سوالم اینه آیا سرور مجازی که اونها به من میدن بنده میتونم تو مدیریت سایت خودم پنل ریبوت به مشتریم بدهم؟؟؟
میشه توضیح یا آموزشی اراعه بدید ؟ تشکر
لطفا سریع تر چون حدود 17 الی 20 تایی سرور مجازی دارم که پنل ریبوت ندارن :d

safeith
May 7th, 2014, 21:46
اگر نوع مجازی ساز از نوع VMware هست باید یک دسترسی برای شما در VMware ایجاد شود و یوزر شما هم جزء یوزرهایی باشد که می توانند ssh کند - چون در اکثر پلاگین که بنده برای VMware دیدم از طریق ssh این کار انجام می گیرد

matin_gh
May 7th, 2014, 21:48
خوب چرا از خودشون نپرسیدی؟؟

اراعه رو هم اشتباه نوشتی ! ارائه درسته!

almanwebhost
May 7th, 2014, 21:55
بله غلط املایی بخاطر درخواست سریع .
خودشون قبلش گفتن امکانش هست
بعد امروز گفتن که از چن نفر پرسیدن و امکانش نیس.
الان مشتریا میپرن ؟
راهی نداره دوستان؟

- - - Updated - - -

اگر نوع مجازی ساز از نوع VMware هست باید یک دسترسی برای شما در VMware ایجاد شود و یوزر شما هم جزء یوزرهایی باشد که می توانند ssh کند - چون در اکثر پلاگین که بنده برای VMware دیدم از طریق ssh این کار انجام می گیرد
به نظر شما این امکانو میدن؟
یا اگه شما باشی میدی؟

SixthElement
May 8th, 2014, 02:56
سلام.

فکر می کنم به کارتون بیاد
http://www.sitebike.ir/vmware_esxi_monitoring_traffic_control.html
پیروز باشید.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

mh1376
May 8th, 2014, 03:06
ارایه عزیز :دی

M.Abooali
May 8th, 2014, 03:41
اگر بهتون این دسترسی را دادن، بهتر به فکر تغییر شرکتی که ازش سرور خرید می کنید باشند چون بیانگر تازه کار بودنشان است.

هیچ شرکت حرفه ای اجازه دسترسی به مجازی ساز از طریق ssh را نمیدهد.

اگر مجازی ساز سولاریس باشد، شاید این امکان باشد چون معمولا پانل از روی ip هم بالا میاد و مثلا شما لو نمیرین که از کجا خرید می کنید. اما باقی معمولا پانل واسطه ای نمی دهند.

viasky
May 8th, 2014, 03:45
اگر بهتون این دسترسی را دادن، بهتر به فکر تغییر شرکتی که ازش سرور خرید می کنید باشند چون بیانگر تازه کار بودنشان است.

هیچ شرکت حرفه ای اجازه دسترسی به مجازی ساز از طریق ssh را نمیدهد.

اگر مجازی ساز سولاریس باشد، شاید این امکان باشد چون معمولا پانل از روی ip هم بالا میاد و مثلا شما لو نمیرین که از کجا خرید می کنید. اما باقی معمولا پانل واسطه ای نمی دهند.
به راحتی میشه دسترسی محدود داد برای اینکار که کاملا بی خطر باشه
اتفاقا یک تازه کار همیشه از موارد هیچیده و سنگین فرار میکنه اما یک فرد یا حرفه ای تمام موارد و طبق میل خودش و در بهترین شکل ممکن پیاده میکنه و هیچ بهانه ای قبول نمیکنه

M.Abooali
May 8th, 2014, 05:02
viasky (http://www.webhostingtalk.ir/member/66648/)،

میخواین برای آزمایش شما به عنوان حرفه ای یک دسترسی محدود SSH از سرور خودتان را به بنده تازه کار بدین ؟

بنده نظرم را گفتم و شما هم نظرت را، بیخیال ... هر کس تجربیات خودش را دارد.

almanwebhost
May 8th, 2014, 12:40
آقای visky
یعنی میتونن با امکانات محدود اراعه بدن به بنده؟

hamid.soltani92
May 8th, 2014, 12:45
آقای visky
یعنی میتونن با امکانات محدود اراعه بدن به بنده؟
بله امکانش هست.
حتی اگه توانایی و دانشش رو داشته باشن، میتونن به شما API تحت وب بدن برای مدیریت سرورهای مجازی(restart,stop,start,...) و شما هم بعد از دریافت اون api با کمی برنامه نویسی میتونید این سرویس رو به مشتریهاتون بدید.
و البته، سعی کنید نگارش صحیح واژه ها رو رعایت کنید.