PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مخفی کردن ریسلر

Parshosts
April 20th, 2009, 23:50
چجوری مشه کاری کرد که به هیچ عنوان مشخص نباشه که سرویس من ریسلر از جایی هست و به عنوان یک سرور باشه؟
آیا با گرفتن ip اختصاصی این کار امکان داره ؟ اگه امکان داره چند تا ip لازم هست؟ (آیا واسه هر dns یه ip میخواد؟)

Vahid
April 21st, 2009, 08:23
هیچ راهی نداره
با یه whois ساده میشه فهمید
حالا من موندم چرا همه میخواند سرویسی که دارند رو به حای یه سرویس دیگه بدند به مردم

Nikan
April 21st, 2009, 12:53
من پیشنهاد می کنم که به جای ریسلری یک vps بگیرید.

Nikihost
April 21st, 2009, 20:29
من پیشنهاد می کنم که به جای ریسلری یک vps بگیرید.
دوست من زمانی که یه فردی نیاز نداره سرور مجازی بگیره واسه چی خودش را بیشتر بندازه تو هزینه . و ممکنه یه ریسلر نیازشون را برطرف کنه.
به نظر من بهترین را این است که یه ای پی اختصاصی گرفت وشروع به کار کرد.:rolleyes:

Amir
April 21st, 2009, 20:32
هیچ راه عملی برای مخفی نگاه داشتن ریسلر وجود ندارد
اگر کسی بخواهد بفهمد میفهمد !!!

Vahid
April 21st, 2009, 20:34
همیشه یوزر میتونه بفهمه شما چه مدل هاستینگی دارید
برای هر dns هم میتونید از 1 ایپی استفاده کنید میتونید

packsaft
July 1st, 2009, 16:57
همیشه یوزر میتونه بفهمه شما چه مدل هاستینگی دارید
برای هر dns هم میتونید از 1 ایپی استفاده کنید میتونید

سلام

لطفا دقیقا بفرمایید چطوری میشه اطلاعات دقیقی بدست آورد و از کجا میشه فهمید که هاستینگ ریسلری یا مستقیم

ممنون

Vahid
July 1st, 2009, 17:01
شما به یه هویز ساده از سایت http://whois.domaintools.com
میتونی متوجه بشی طرف چی کارس
از intodns.com هم میتونی دقیقش کنی

packsaft
July 1st, 2009, 23:32
:105:
شما به یه هویز ساده از سایت http://whois.domaintools.com
میتونی متوجه بشی طرف چی کارس
از intodns.com هم میتونی دقیقش کنی

خوب فرض میکنیم من یه دومین رو هویز کردم خوب یه سری دیتا میاره مثلا دی ان اس و آی پی و اینکه ماله چه دیتا سنتری هستش خوب حالا از کجا میشه فهمید این هاست ریسلره یا مستقیم؟؟؟؟

NovinServer
July 1st, 2009, 23:50
:105:

خوب فرض میکنیم من این دومین رو هویز کردم خوب یه سری دیتا میاره مثلا دی ان اس و آی پی و اینکه ماله چه دیتا سنتری هستش خوب حالا از کجا میشه فهمید این هاست ریسلره یا مستقیم؟؟؟؟

سلام ، دقیقا با این حرف موافق هستم ! شما با داشتم یک ایپی Share خصوصی می توانید به راحتی اطلاعات را مخفی کنید !
اگر اطلاعاتی شما حاکی بر مشخص کردن قطعی نمایندگی وجود دارد را بیان کنید ! :53::105:

1Mizban
July 2nd, 2009, 09:10
یه قسمت داره زده چند تا سایت با این آی پی هستش ، روش که کلیک کردی 3 تا از سایت ها رو نشون میده از یکیش هویز بگیر معلوم میشه
از intodns هم میشه نیم سرور های اصلی بیشتر وقتنا هستش یا ایمیل سرور اصلی مثلا info@name.com که میشه فهمید سرور برای کمپانی name هستش مثلا.
البته همیشه صادق نیست