PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخلاق مداری در بین مدیران هاستینگ ها

yastheme
May 7th, 2014, 13:45
سلام,
این مطلبی که می نویسم شامل خودم هم تا حدودی میشه پس یه وقت فکر نکنید می خوام بگم من فرشته ام و از آسمون یهویی زارت! اومدم پایین!!!
دیروز یه پستی تو انجمن shopkeeper.ir دیدم, در خصوص دو تا هاستینگ معروف ایرانی که مورد حمله قرار گرفته بودند و مشکلاتی که برایشان پیش آمده بود, یکسری ها به انتقاد از عملکرد اینها و پشتیبانی و ... پرداخته بودند, یکی هم شاکی بود که شما هاستینگ ها تو کارتون اخلاق ندارید و به اصطلاح دارید تو این انجمن رقیبانتونو خراب می کنید!

خوب بعضی انتقادات به سرویس دهنده وارده و رضایت مشتری باید فراهم بشه , با همین انتقادات هست که سرویس دهنده می تونه عیب کارهاشو بفهمه و سرویس با کیفیت تری ارائه بده اما اینکه این مسائل تو انجمن های عمومی مطرح میشه به نظرم هیچ چیز جز تخریب همکارمون نمی تونه داشته باشه,اگه مشکل یا انتقادی هست باید به مدیر اون هاستینگ بگیم , اگه هم که نمیشه گفت و فکر می کنید طرف به ما میگه به شما چه ربطی داره!, حد اقل تو انجمن هایی که دسترسی عمومی دارند مطرح نکنید,

این کار باعث میشه همکارمونو تخریب کنیم و اگه یه وقتی ما هم به مشکلی بر خوردیم تاپیک هایی مثل همین ها برای ما می سازند! بزارید مشتریان و افرادی غیر از مدیران هاستینگ در این تاپیک ها شرکت کنند و خودشان نظر بدهند وقتی ما به عنوان مدیر یه سرویس دهنده نظری می دیم هیچ جوره نمی تونیم اثبات کنیم که نظر ما از روی غرض نبوده!!

viasky
May 7th, 2014, 13:53
سلام
من خودم شخصا بد اخلاقم اما همیشه حوای مشتری و داشتم و با جرات می تونم بگم گاها از حق خودم زدم دادم به مشتری
اما یکم بد اخلاقم... دست خودمم نیست آدم با فشار های روزمره یکم بهم میزیه که البته اگر کاربران ما هم این پست و مشاهده میکنن ازشون معذرت می خوام
خداروشکر عمده مشتری ها فهمیده و دانا و آگاه هستن ولی گاهی پیش میاد بین دو طرف برخوردی صورت میگیره که 100 درصدد با تعمل قابل حل خواهد بود
yastheme
May 7th, 2014, 14:04
سلام
من خودم شخصا بد اخلاقم اما همیشه حوای مشتری و داشتم و با جرات می تونم بگم گاها از حق خودم زدم دادم به مشتری
اما یکم بد اخلاقم... دست خودمم نیست آدم با فشار های روزمره یکم بهم میزیه که البته اگر کاربران ما هم این پست و مشاهده میکنن ازشون معذرت می خوام
خداروشکر عمده مشتری ها فهمیده و دانا و آگاه هستن ولی گاهی پیش میاد بین دو طرف برخوردی صورت میگیره که 100 درصدد با تعمل قابل حل خواهد بود
در برخورد با مشتری بحث ها و حرفهای زیاد هست, بهترین راه داشتن قانون منظم و دقیق است که طبق اون قانون کارها پیش بره تا مشکلی پیش نیاد,

اما بحث من در مورد نظرات مدیران هاستینگ در انجمن ها در خصوص همکاران( رقیبان) می باشد, به نظرم نباید در خصوص ضعف هاستینگی و زیر سوال بردن اون مطلبی در انجمن توسط مدیران هاستینگ های دیگه نوشته بشه, خود کاربران باید نظراتشونو بگن, نه اینکه یه مدیر بره بگه سرویس فلانی خوب نیست و فلانه! یا اگه نقد و انتقادی از همکاران در زمینه هاستینگ دارند مستقیما نام آن هاست را نبرند تا باعث لطمه زدن به اون نشن !

Saati
May 7th, 2014, 14:25
بیخیال داداش زیاد سخت نگیرhttp://troli.ir/smilies/sadtrollface.png

kourosh_it
May 7th, 2014, 15:37
ببینید کسی که توی کار میزبانی وب هست نمیشه کمی عصبی نباشه ! 24 ساعت شبانه روز پشت سیستم و پشتیبانی ! چک کردن سرور! سر کله زدن با یه سری از مشتری ها که نمیدون اصلا هاست چیه اومدن خریدن بلد نیستند کلی بد و بیراه میگن ! همه ما عصبی شدیم بار ها اما همیشه باید سیع بشه بکوشیم با مشتری درست حرف بزنیم و احترام ها حفظ بشه
اخلاق تو کارت نباشه شما هر چقدرم سروریسات خوب باشه ! میزبانی وب مثل یه چهار پایه میمونه پشتیبانی ، امنیت ، آپتایم ، اخلاق یه پایش بشکنه میوفته !دیگه به درد نمیخوره !

pc-narmak
May 7th, 2014, 15:45
کاملا" موافقم ولی خوب خودمونو بزاریم جای مشتری تازه وارد خودمون روز اول چه طوری دوست داشتیم مسئول هاستینگ مربوطه با حوصله جواب سوال هامونو بده الان هم نوبت ماست برای رفع این مشکل هم خوبه یه سایت واحد با همکاری هاستینگ ها تاسیس بشه اموزش های کاربردی همراه با عکس داخلش باشه که اگر مشتری نیاز به سوال داشت راهنماییش کنیم به اون سایت

ببینید کسی که توی کار میزبانی وب هست نمیشه کمی عصبی نباشه ! 24 ساعت شبانه روز پشت سیستم و پشتیبانی ! چک کردن سرور! سر کله زدن با یه سری از مشتری ها که نمیدون اصلا هاست چیه اومدن خریدن بلد نیستند کلی بد و بیراه میگن ! همه ما عصبی شدیم بار ها اما همیشه باید سیع بشه بکوشیم با مشتری درست حرف بزنیم و احترام ها حفظ بشه
اخلاق تو کارت نباشه شما هر چقدرم سروریسات خوب باشه ! میزبانی وب مثل یه چهار پایه میمونه پشتیبانی ، امنیت ، آپتایم ، اخلاق یه پایش بشکنه میوفته !دیگه به درد نمیخوره !

rezahesami
May 7th, 2014, 15:54
ببینید کسی که توی کار میزبانی وب هست نمیشه کمی عصبی نباشه ! 24 ساعت شبانه روز پشت سیستم و پشتیبانی !
کسی اجبار نکرده کسی که توان این فشار کاری رو نداره وارد این کار بشه! فروشنده موظفه مودب و با اخلاق بشه. شما بری بقالی یهو طرف برگرده به خاطر فشار کاری به شما بی احترامی کنه خوشتون میاد؟!

سر کله زدن با یه سری از مشتری ها که نمیدون اصلا هاست چیه اومدن خریدن بلد نیستند کلی بد و بیراه میگن !
می تونید قبل خرید یه تست اطلاعات عمومی بذارید بعد سرویس بدید!!! اگر واقعا با این قضیه مشکل دارید سطوح پشتیبانی قابل ارایه به مشتری هاتون رو تعیین کنید که بعدا ناراحت نشید که مشتری اصلا نمیدونه هاست چیه!!! ما هم اولین بار که یه سایت زدیم بوق بودیم اما دمش گرم کسی که ازش خرید کردیم کمک کرد یه چیزایی رو یاد بگیریم اما برنگشت بگه شما از هاست چیزی حالیت نیست!
بماند مشتری ها هم پر رو شدن ولی این جور خطاب کردن مشتری هم صحیح نیست!

چهار پایه و صندلی نمیخاد چیزی که مشخصه سرویس دهنده باید با اخلاق و با اطلاعات در زمینه کاری که می کنه باشه که مطمئنا ۸۰ درصد کسانی که تیو این کار هستند نیستند! نمونه اش زیاده توی انجمن ببینید طرف سرویسش ایراد داره مشتری توی تاپیکش میگه کلی چرت و پرت بارش می کنه و اکانتش رو هم مسدود می کنه!

موقع حرف همه ماشالله صاحب نظر و کار درستن موقع عمل اما تفاوت زیاد میشه!

yastheme
May 7th, 2014, 17:32
البته من قصدم از ایجاد تاپیک نحوه بیرخورد مدیران هاستینگ با هم بود نه با مشتری! مثل اتفاقاتی که تو این چند روزه افتاد و دیتا سنتر هتزنر و دیداس شدن بعضی ها,مطلب اول بخونید متوجه میشید, وگرنه چگونگی برخورد با مشتری و احترام مشتری که خودش نیاز به تاپیک و مسائل جدا گونه داره تا بحث بشه و البته بحثی که بشه ازش استفاده کرد, از تجربیات و راهکار هاش

98M!zban
May 7th, 2014, 17:56
نمی دونم از بین کاربران 98 میزبان اینجا کسی فعال هست یا نه . اما خدا وکیلی از مهمترین اهدافم همیشه اخلاق خوب بوده . با هزاران مشکل و هزاران مشکل بازم سعی نکردم رفتارم رو عوض کنم هیچوقت

از این بدتر نبوده که چند باری توی ساعت های 3 یا 4 بامداد از خواب بیدارم کردن اما بلند شدم و پای سیستم نشستم برای پشتیبانی

از نظر من واقعا قبل از کیفیت پشتیبانی مهمه . پشتیبانی خوب و اخلاق مدار همه چیز رو عوض می کنه

امیدوارم همینطور که گفتم باشم

به بقیه همکارانی هم که به اخلاق خودشون مسلط نیستند پیشنهاد می کنم فکر دوباره ای بکنند . چون قطعا یک سایت یک نهاد فرهنگی هست و ما مدیران هاستینگ میزبان این نهاد های فرهنگی هستیم پس بهتره ابتدا خودمون کاملا فرهنگی باشیم در اخلاق رفتار و ارتباط با بقیه

بسیاری از همکاران رو دیدم که واقعا نمیشه باهاشون حرفی زد بس که غرور توی رفتارشون موجوده

امیدوارم همه چیز حل شه

rezahesami
May 7th, 2014, 18:36
البته من قصدم از ایجاد تاپیک نحوه بیرخورد مدیران هاستینگ با هم بود نه با مشتری! مثل اتفاقاتی که تو این چند روزه افتاد و دیتا سنتر هتزنر و دیداس شدن بعضی ها,مطلب اول بخونید متوجه میشید, وگرنه چگونگی برخورد با مشتری و احترام مشتری که خودش نیاز به تاپیک و مسائل جدا گونه داره تا بحث بشه و البته بحثی که بشه ازش استفاده کرد, از تجربیات و راهکار هاش

فرهنگ سازی نشده این مساله. وقتی شما بیاین در مورد سرویس دهنده دیگه نظر بدید دو حالت اتفاق میافته توی این انجمن :
۱ - طرف مقابل بهش بر میخوره و میگه هدفت تخریب رقیبت بوده و میره گزارش میده مدیران هم پستت رو پاک می کنن و بن میشی احتمالا!
۲ - عقده ای در دل اون بنده خدا ایجاد میشه و همون جا یا توی تاپیک های شما میره میگرده چند تا سوتی از شما میگیره و میاد می کوبه توی سرت!

ما که نه سر پیازیم نه ته پیاز و نه فروشنده ایم نه سرویس دهنده از طرف سوال می کنم میره راپورت میده بن میشم شما که همکارشون هستید جای خود داره.

arc1o0
May 7th, 2014, 18:42
فرهنگ سازی نشده این مساله. وقتی شما بیاین در مورد سرویس دهنده دیگه نظر بدید دو حالت اتفاق میافته توی این انجمن :
۱ - طرف مقابل بهش بر میخوره و میگه هدفت تخریب رقیبت بوده و میره گزارش میده مدیران هم پستت رو پاک می کنن و بن میشی احتمالا!
۲ - عقده ای در دل اون بنده خدا ایجاد میشه و همون جا یا توی تاپیک های شما میره میگرده چند تا سوتی از شما میگیره و میاد می کوبه توی سرت!

ما که نه سر پیازیم نه ته پیاز و نه فروشنده ایم نه سرویس دهنده از طرف سوال می کنم میره راپورت میده بن میشم شما که همکارشون هستید جای خود داره.

به نظرت چیکار کنیم خوبه؟ :d

rezahesami
May 7th, 2014, 19:05
به نظرت چیکار کنیم خوبه؟ :d

کاری نمیشه کرد باید بسوزیم و بسازیم! من که نظرم رو میدم میخاد خوشش بیاد میخاد نیاد!میخاد بره راپورت بده بن کنن میخاد نکنن والا من حرفم رو هر جا ببینم طرف داره دروغ میگه یا اشتباهی کرده میزنم هر کی میخاد باشه همیشه هم بن میشم =)) اصولا موقع حرف زدن باید به درجه صحت حرف ها توجه کردن نه درجه مطلوبیت طرف مقابل!حالا شاید این جوری یه فایده ای داشته باشه وجودم برای انجمن!!!
بقیه هم اگه از من سوتی گرفتن بگن من حق خودم رو آزاد گذاشتم :dبقیه هم بیان بگن آقا میشه ازشون انتقاد کرد یا نه یا در موردشون نظر داد یا نه.

RoobinaServer
May 7th, 2014, 19:06
سلام,
این مطلبی که می نویسم شامل خودم هم تا حدودی میشه پس یه وقت فکر نکنید می خوام بگم من فرشته ام و از آسمون یهویی زارت! اومدم پایین!!!
دیروز یه پستی تو انجمن shopkeeper.ir دیدم, در خصوص دو تا هاستینگ معروف ایرانی که مورد حمله قرار گرفته بودند و مشکلاتی که برایشان پیش آمده بود, یکسری ها به انتقاد از عملکرد اینها و پشتیبانی و ... پرداخته بودند, یکی هم شاکی بود که شما هاستینگ ها تو کارتون اخلاق ندارید و به اصطلاح دارید تو این انجمن رقیبانتونو خراب می کنید!

خوب بعضی انتقادات به سرویس دهنده وارده و رضایت مشتری باید فراهم بشه , با همین انتقادات هست که سرویس دهنده می تونه عیب کارهاشو بفهمه و سرویس با کیفیت تری ارائه بده اما اینکه این مسائل تو انجمن های عمومی مطرح میشه به نظرم هیچ چیز جز تخریب همکارمون نمی تونه داشته باشه,اگه مشکل یا انتقادی هست باید به مدیر اون هاستینگ بگیم , اگه هم که نمیشه گفت و فکر می کنید طرف به ما میگه به شما چه ربطی داره!, حد اقل تو انجمن هایی که دسترسی عمومی دارند مطرح نکنید,

این کار باعث میشه همکارمونو تخریب کنیم و اگه یه وقتی ما هم به مشکلی بر خوردیم تاپیک هایی مثل همین ها برای ما می سازند! بزارید مشتریان و افرادی غیر از مدیران هاستینگ در این تاپیک ها شرکت کنند و خودشان نظر بدهند وقتی ما به عنوان مدیر یه سرویس دهنده نظری می دیم هیچ جوره نمی تونیم اثبات کنیم که نظر ما از روی غرض نبوده!!

سلام

الان شما تاپیک خودتون را ببینید موضوع نظر دادن در تاپیک های شکایتی یا ... همکاران هست که توسط مشتریهاشون زده میشه همه رفتند تو خط رفتار مناسب با مشتری :ی

در کل که اصلا نباید شرکت کرد چند باری هم حتی به نوبه خودمون تست کردیم و حتی اگر کمکی هم قرار بوده انجام بشه به کاربران مشکل دیده همه به دید تبلیغ و تخریب نگاه میکنند بنابراین نتیجه گرفتیم کاربر دست و پا هم بزنه نباید در این جور تاپیک ها کمک کرد چون دقیقا به ضرر خود آدم میشه (حکایت همون آش نخورده و دهن سوخته) و البته حق هم دارند کلا اگر خودمون را جای آن کاربر بگذاریم ما هم باشیم چنین فکری میکنیم مخصوصا در دنیای امروزه و در انجمن های امروزه که در اینترنت میبینیم همه به فکر تخریب هستند پس بهتره کلا دخالت نشه.

در مورد احترام هاستینگ ها هم به مشتریشون (فکر کنم از این خط صحبتتون جریانش باز شد :) :

یکی هم شاکی بود که شما هاستینگ ها تو کارتون اخلاق ندارید

تا کنون شرکت هایی که دیدیم و حتی خودمون اکثرا به دلیل مشکلات روزمره مخصوصا دیگه رو به آخر شب میره و خستگی اپراتور کمی خشک بودن و گرم نگرفتن با مشتری مشاهده میشه و چیز طبیعی هست اما به شخصه بنده دیدم که شرکتی با ادعای 13 سال سابقه کاری چه فحش ها و الفاظ نامربوطی را استفاده میکند و حالا با این حال از کجا مشتری دارد خدا داند آن هم به قول خودشان تو این همه مدت کاری ، در هر صورت اگر حتی تاپیکی هم برای این مورد باز بشه باز هم به نظرم نباید مدیر یک هاستینگ دیگر شرکت بکنه هرچند که باعث تخریب دید مشتری ها به چنین شرکت هایی بشه چون سر آخر این دید بد بیشتر مورد توجه شرکتی که دخالت کرده در تاپیک کشیده میشه.

با تشکر

MEHDI KARAMI
May 7th, 2014, 20:35
این مسئله برعکسش هم وجود داره!
من مشتری هم اگر از شرکتی تعریف کنم ، میگن این یارو از خود اون شرکته یا پولی چیزی گرفته !!
یادم میاد وقتی تازه اینجا اومده بودم از یکی از شرکت ها تعریف کردم ...... پ.خ بود که میومد!!!

yastheme
May 7th, 2014, 21:03
این مسئله برعکسش هم وجود داره!
من مشتری هم اگر از شرکتی تعریف کنم ، میگن این یارو از خود اون شرکته یا پولی چیزی گرفته !!
یادم میاد وقتی تازه اینجا اومده بودم از یکی از شرکت ها تعریف کردم ...... پ.خ بود که میومد!!!

این کار هم اشتباه بود, مشتریان باید بتونند آزادانه نظر بدند و در مورد هاستینگ ها ابراز نظر کنند,
البته بماند بعضی ها سو استفاده می کنند اما کاربرانی که به هاستینگی وابسته نیستند تقریبا مشخص هستند و باید نظر بدند تا مشتری ها بتونند انتخاب خوبی داشته باشند و از تجربیات بقیه استفاده کنند

almanwebhost
May 7th, 2014, 21:13
داداش همه 2 رو دارن
1 رو خوش برخورد بودن که مشتری رو جذب کنن
2 . روی بد
این خوش برخورد بودن بازم کلی شاخه داره .
ولی بستگی دارن صبح چطوری از خواب بیدار شده باشه طرف .
اگه روزی عصبی باشی همه چی رو روی سر مشتری میشکونی
خب دیگه تا آخرش بخونید ....

ولی کسی که مدیریت یه مجموعه رو به عهده میگیره به نظرم
باید روحیه ی قوی داشته باشه + فکر مردانه.
این 2 چیز اگه داشته باشید هیچ وقت کسی ازتون ناراضی نمیشه البته از بعد روانی :d
درست میگم؟

tikweb.ir
May 7th, 2014, 21:22
در این انجمن چون اکثرا خودشون سرویس دهنده هستند به نظرم اصلا نباید کاربری بیاد تاپیک بزنه و بگه فلان هاستینگ مشکل پیدا کرده و...

چرا؟
چون دو حالت وجود داره
1. هاستینگ جواب مشتری رو نمیده : که خب بازم به هاستینگ های دیگه مربوط نمیشه و هاستینگ های دیگه بیان چی بگن ، بگن این هاستینگ فلانه فلانه یا میگن برو به پشتیبانیش بگو !
2. هاستینگ جواب مشتری رو میده : که خب پس چرا کاربر اومده اینجا تاپیک زده وقتی پشتیبانی هاستینگ جوابش رو داده !

پس به نظر من هم نباید اصلا در این تاپیک ها که همچین انجمن هایی که اکثرا سرویس دهنده هستند نظر داده بشه
البته در تاپیک های فروش بحثش جداست

almanwebhost
May 7th, 2014, 21:34
در این انجمن چون اکثرا خودشون سرویس دهنده هستند به نظرم اصلا نباید کاربری بیاد تاپیک بزنه و بگه فلان هاستینگ مشکل پیدا کرده و...

چرا؟
چون دو حالت وجود داره
1. هاستینگ جواب مشتری رو نمیده : که خب بازم به هاستینگ های دیگه مربوط نمیشه و هاستینگ های دیگه بیان چی بگن ، بگن این هاستینگ فلانه فلانه یا میگن برو به پشتیبانیش بگو !
2. هاستینگ جواب مشتری رو میده : که خب پس چرا کاربر اومده اینجا تاپیک زده وقتی پشتیبانی هاستینگ جوابش رو داده !

پس به نظر من هم نباید اصلا در این تاپیک ها که همچین انجمن هایی که اکثرا سرویس دهنده هستند نظر داده بشه
البته در تاپیک های فروش بحثش جداست
کاملا حرفتون متینه
ولی یه جاهایی کسانی هم که هاستینگ دارن باید نظر یا عقیدشونو بدن
درسته؟

tikweb.ir
May 7th, 2014, 21:36
کاملا حرفتون متینه
ولی یه جاهایی کسانی هم که هاستینگ دارن باید نظر یا عقیدشونو بدن
درسته؟

شاید ولی خیلی سخت میشه تشخیص داد که نظر کسی که خودش هاستینگ داره برای یک هاستینگ دیگه از روی کمک و دلسوزی هست و یا از روی غرض و تخریب اون هاستینگ...

پس بهتره نظری از طرف هاستینگ های دیگه داده نشه که این سوء برداشت ها پیش نیاد

almanwebhost
May 7th, 2014, 21:44
بله درسته نباید نظری داد
بنده هم نظرم رو پس میگیرم.
کاملا منطقی میگویند
ممکن است طرف اول که راضی نیس و تاپیک زده 1 روز یا چند ساعت بعد با هاستینگ رفیق بشن
و ما که نظر دادیم باهامون بد بشن
مگه نه جناب تیک وب؟

downloaddl
May 7th, 2014, 21:46
اگه مشتری قشقرق راه اندازه
همه مشکلات نندازه گردن میزبان عزیز
قطعا پشتیبان میزبان شما با شما خوب برخورد می کنه
حالا پی بردم چرا هاست دی ال فقط سایت های بزرگ رو میزبانی می کنه
البته این یکی از مشکلات میزبان هست
خوده میزبان هم درد تو زندگیش زیاد داره ها :دی
دروغ میگم ؟

smhnw
May 7th, 2014, 21:58
" تا نباشد چیزکی ،‌مردم نگویند چیز ها"

بار ها پیش اومده واسه ی یک چیز الکی کاربر اومده پست داده توی انجمن!

نمیگم کار درستی کرده یا نادرست

اما اگر لغزشی توی کار نباشه حتی خیلی کوچک این مشکلات پیش نمیاد !

و من به شخصه این مشکل رو با اضافه کردن بند 15 به قوانین سایتم کاملا حل کردم!

" درصورت مشکل و سوال سوال خود را در وحله ی اول از طریق تیکت و در صورت جواب نگرفتن از طریق تماس با ایمیل یا به صورت تلفنی بیان کنید و از ارسال تاپیک در این مورد در انجمن های مختلف مثل Webhosting Talk و ... بپرهیزید. در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد و از سرویس دهی به کاربر خاطی معذوریم"

MEHDI KARAMI
May 7th, 2014, 22:21
" " درصورت مشکل و سوال سوال خود را در وحله ی اول از طریق تیکت و در صورت جواب نگرفتن از طریق تماس با ایمیل یا به صورت تلفنی بیان کنید و از ارسال تاپیک در این مورد در انجمن های مختلف مثل Webhosting Talk و ... بپرهیزید. در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد و از سرویس دهی به کاربر خاطی معذوریم"
ویرایش شد.

smhnw
May 7th, 2014, 22:26
به نظر شما این دیکتاتوری نیست؟!

به هیچ وجه!

شما برداشت بد کردید!

عرض کردم که اول از طریق تیکت ،‌تماس و ... اقدام کنند بعد پست برنند‌!

بعضی هستن سرور 2 دقیقه برای آپگرید داون میشه

یا تیکتشون چند دقیقه جواب داده نمیشه شروع میکنن به پست زدن !

تمام اعتبار فروشنده زیر سوال میره‌!

viasky
May 7th, 2014, 22:28
" درصورت مشکل و سوال سوال خود را در وحله ی اول از طریق تیکت و در صورت جواب نگرفتن از طریق تماس با ایمیل یا به صورت تلفنی بیان کنید و از ارسال تاپیک در این مورد در انجمن های مختلف مثل Webhosting Talk و ... بپرهیزید. در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد و از سرویس دهی به کاربر خاطی معذوریم"
شما رسما به مشتری میگید ببند .... و خرید کن فقط
نه اینجوری هم نیست - شما از من بی اعصاب تر که نیستی...... این دیگه یکم بد جلوه میکنه

smhnw
May 7th, 2014, 22:29
اگر دقت کنید منظور بنده این فرم سوالات است‌:

فلان وقته سرویس منو تحویل ندادن !
فلان وقته تیکتمو جواب ندادن‌!
یا ....

میخوام بدونم که این سوالات چه ربطی به انجمن داره؟!

مگه نه از نظر بنده مشتری میتونه نظرشو هرجا آزادانه بیان کنه !

البته نظرشو نه این سوالات بی ربط !

کارشو از طریق تماس با مدیر سایت تیکت یا ... پیگیری کنه بعد پست بزنه‌!

MEHDI KARAMI
May 7th, 2014, 22:31
به هیچ وجه!

شما برداشت بد کردید!

عرض کردم که اول از طریق تیکت ،‌تماس و ... اقدام کنند بعد پست برنند‌!

شما به "بعد پست بزنند" اشاره نکردید ، به همین دلیل بنده فکر کردم منظور شما کلی هست !
البته با این جمله کاملا موافق هستم :

n4ser
May 7th, 2014, 22:37
به کسی بر نخوره ولی وقتی به مشکل میخوری میگن حتما تیکت بزن بنده هم کارم هاستینگ و سرور مجازی هست خیلی ریلکس با برخود خوب مناسب با مشتریام رفتار میکنم مثل یک دوست! جالب اینجاست که در تمام ساعت ها پاسخگوی مشتری هستیم شده مشتری زنگ زده خواب بودم بیدار شدم اومدم رسیدگی کردیم مشکلشو حل کردم حتی الان در یاهو با مشتریان چت میکنیم برای رفع مشکل ! تیکت هم زده بشه در عرض 2 دقیقه جواب میدیم مشتری مداری شرط اوله همیشه

یک وقت فکر نکنید این تاپیک من تبلغ از خودم هست نه فقط کمی در مورد برخورد با مشتری گفتم

smhnw
May 7th, 2014, 22:46
دوست عزیز بنده خود 90٪ تیکت ها رو زیر 4 دقیقه پاسخ میدم !

مشتریامم بیشتر از اینکه بخوان تیکت بزنن زنگ میزنن یا اس ام اس میدن

اما بعضی اوقات پیش میاد که فرد توی یک شرایطی قرار میگیره که نمیتونه جواب تیکت رو بده! حتی برای نیم ساعت!

اونوقته که شروع میکنن به پست زدن و داستان سازی :

http://www.webhostingtalk.ir/f17/104490/index5.html#post1064532

ایشون اصلا از مشتریای ما نیستن !

شروع میکنن به حرافی !

majidisaloo1
May 7th, 2014, 22:49
بهترین راه ، ارتقای شعور مدیران هاستینگ است که بفهمند این مشکلی که واسه این هاستینگ پیش آمده ممکن است برای خودش هم پیش بیاد پس باید جوری رفتار بکنه که دوست داره با خودش رفتار بشه

sssoheil
May 7th, 2014, 23:45
بهترین راه ، ارتقای شعور مدیران هاستینگ است که بفهمند این مشکلی که واسه این هاستینگ پیش آمده ممکن است برای خودش هم پیش بیاد پس باید جوری رفتار بکنه که دوست داره با خودش رفتار بشه

*درخت هر چه پر بارتر افتاده تر*
امیدوارم به شخص خاصی توهین نشه منظور بنده کلی هست ولی بهتره حقیقت رو هم قبول کتیم که متاسفانه در هاستینگ و فروش سرور مجازی یک عده از افراد هر چی بار علمیشون تو این زمینه ها بالاتر میره همین سطح شعوری که شما میفرمایید پایینتر میاد.هر چند فشار کار و سروکله زدن تو این شغل ها گاها وحشتناک بالاست ولی بنده میگم باید به جای ظرفمون ظرفیتمونو بزرگتر کنیم و نه تنها با مشتریها بلکه با همکاران خود مهربانتر و بی غرض تر رفتار کنیم.امیدوارم روزی به جایی برسیم که رفتارمون در کار مردانه تر و حرفه ای تر باشه

با احترام

rezarostami
May 7th, 2014, 23:45
بنده شخصا هم اعتراف میکنم تا 2 3 ماه پیش خیلی جو گیر شده بودم و حقیقتا با مشتری بد رفتار بودم و جالب برخورد نمیکردم که بعد هم شخصا تبعاتش رو دیدم و چند وقتی هست که سعی میکنم با مشتری ها دوستانه و محترمانه رفتار کنم. ولی بیشتر مواقع مشتری هم میتونه باعث آرامش مدیر باشه و هم باعث عصبانی شدن مدیر . برخورد مشتری ضمیمی و با احترام باشه مسلما برخود مدیر صمیمانه تر و دوستانه تر خواهد بود.