PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تداخل جی کوئری بعد از فراخوانی کتابخانه گوگل

mgt1234
May 7th, 2014, 13:23
سلام به همه
من دیروز کتابخانه ی جی کوئری گوگل رو توی فوتر قالبم فراخوانی کردم برای اسلایدری که میخواستم تو سایت قرار بدم،الان اسلایدر بدون مشکل کار میکنه اما یه سری از بخش های سایت از کار افتاده مثل منو ها یا تب بندی هایی که بصورت آزاکس کار میکرد!!
الان من باید چیکار کنم که این تداخل رفع بشه؟! چون اسلایدرم فقط با کتابخانه گوگل کار میکنه ولی کتابخانه گوگل رو که فراخوانی کردم یه سری از بخش های دیگه ی سایت مثل منوهای کشویی و تب بندی های اژاکس از کار میفته!!
بعنوان نمونه این سایت رو ببینید :
http://fullalbum2.ir
تب بندی ها و منوها رو میتونید اینجا ببینید،اینا از کار میفته!
کسی راه حلی پیشنهاد داره؟

mahdavi1456
May 7th, 2014, 14:11
سلام
داخل تگ head فایل جی کوئری رو به بالای همه فایل های دیگه مثل css ها و js های دیگه بزارید. یعنی اولین خط بعد از title

mgt1234
May 7th, 2014, 16:04
سلام
داخل تگ head فایل جی کوئری رو به بالای همه فایل های دیگه مثل css ها و js های دیگه بزارید. یعنی اولین خط بعد از title

یعنی چی؟! یعنی اسکریپت رو بجای فوتر،توی هدر فراخوانی کنم؟
اگه منظورتون اینه گذاشتم ولی هیچ عملکردی نداشت،توی فایل فوتر هم وقتی میذارم بالای تمام اسکریپت ها بازم اجرا نمیشه و اسلایدر از کار افتاده،فقط وقتی میذارم آخر تمام اسکریپت ها توی فوتر،اسلایدر کبه کار میفته و باقی قسمت های سایت از کار میفته!

Bit-O-Byte
May 7th, 2014, 17:19
یعنی چی؟! یعنی اسکریپت رو بجای فوتر،توی هدر فراخوانی کنم؟
اگه منظورتون اینه گذاشتم ولی هیچ عملکردی نداشت،توی فایل فوتر هم وقتی میذارم بالای تمام اسکریپت ها بازم اجرا نمیشه و اسلایدر از کار افتاده،فقط وقتی میذارم آخر تمام اسکریپت ها توی فوتر،اسلایدر کبه کار میفته و باقی قسمت های سایت از کار میفته!
کد فراخوانی جی کوئری را در قسمت head قرار بدید و کد اسلایدر رو در فوتر
این احتمال هم وجود داره که شما 2 بار جی کوئری رو فراخوانی میکنید

mgt1234
May 7th, 2014, 17:58
کد فراخوانی جی کوئری را در قسمت head قرار بدید و کد اسلایدر رو در فوتر
این احتمال هم وجود داره که شما 2 بار جی کوئری رو فراخوانی میکنید

عزیز توی پاسخ بالا گفتم،وقتی کد جاوا اسکریپت رو میذارم هرجایی به غیر از آخر فوتر،عمل نمیکنه،وقتیم میذارم آخر فوتر اون عمل میکنه باقی اسکریپت ها از کار میفتن!!
و البته اگه من کدهای اسلایدر رو توی فوتر بذارم که اسلایدر پایین سایت نمایش داده میشه!!!:-|