PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از دانلود فایل

diyanati
May 6th, 2014, 17:04
سلام دوستان
من یک سایت بازی های فلش دارم
یک مشکلی همیشه باهاش دست به گریبانم . تمام مطالب و بازیها رو خودم میذارم و وقت میذارم و ترجمه میکنم
ولی متاسفانه هنوز یک روز هم نشده بقیه سایتا بازی رو از سایت من برمیدارند و با همون توضیحات و اسم و کلمات کلیدی داخل سایت خودشون میذارن . حتی کلمات کلیدی رو هم تغییر نمیدن . که بازم متاسفانه توی این کپی کارها سایتهای بزرگ هم دیده میشه
و وقتی توی گوگل سرچ میکنی همون موضوع رو اونها از سایت خودم جلوتر هستن :|

چطوری میتونم جلوی دانلود فایلهای بازی رو بگیرم ؟ یعنی نتونن بازی رو از سایت من دانلود کنن
فرمت تمام بازی ها swf هستش . و هاست اشتراکی هم دارم

بعضی از سایتا وقتی میخوای یک چیزی رو دانلود کنی خطای " سرور پاسخ میدهد شما اجازه دانلود این فایل را ندارید " میده ، اینها چطوری اینکارو کردن ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

metal75
May 6th, 2014, 19:20
سلام

بعضی از سایت ها هستند که به صورت اتوماتیک از فید شما مطالب رو بر میدارند در واقع شخصی دست به چیزی نمی زنه
اما به نظر من کلیک راست رو قفل کنید توی سایتتون بهترین گزینست :d

SAJJADSAA
May 6th, 2014, 21:50
این امر بسیار به سئو سایت شما کمک میکنه گوگل به تاریخ انتشار مطالب توجه میکنه و جای بسی خوش حالی داره سعی کنید در مطالب کلمات مثل بازی رو هم به سایت خودتون لینک کنین تا به عنوان بک لینک طبیعی گوگل برای شما ثبت کنه
و تنها روشی هم که به زهنم میرسه تغییر اسم فایل ها بعد از مثلا یک هفتس چون در این حالت سایت های پست با فید که امکان اپلود ندارن و از فایل سایت شما استفاده میکنن با با آلت شما و نهایتن با 404 مواجه میشن! و پهنای باند شما هم مصرف نمیشه

farmanrava
May 8th, 2014, 20:19
این امر بسیار به سئو سایت شما کمک میکنه گوگل به تاریخ انتشار مطالب توجه میکنه و جای بسی خوش حالی داره سعی کنید در مطالب کلمات مثل بازی رو هم به سایت خودتون لینک کنین تا به عنوان بک لینک طبیعی گوگل برای شما ثبت کنه
و تنها روشی هم که به زهنم میرسه تغییر اسم فایل ها بعد از مثلا یک هفتس چون در این حالت سایت های پست با فید که امکان اپلود ندارن و از فایل سایت شما استفاده میکنن با با آلت شما و نهایتن با 404 مواجه میشن! و پهنای باند شما هم مصرف نمیشه

در مورد سئو کاملا درست فرمودن ایشون خدمت شما .
در مورد دانلود نشدن فایل هاتون هم باید بگم ، میتونید از Hotlink Protection استفاده کنید . این مورد به این صورت کار میکنه که داخل hotlink شما هر سایتی که وارد کنید فقط اجازه دانلود داره از فایل ها با پسوند هایی که مشخص میکنید
روال کار این قسمت هم به این صورت هستش که اگه لینک دانلودی از سایت شما در سایت دیگری به جز آدرس هایی که به hotlink معرفی کردید قرار بگیره ، با کلیک کاربر بر روی لینک خودکار به سایت شما ارجاع داده میشه
عکس دقیق از این گزینه هم براتون ضمیمه کردم :
20284

موفق باشید