PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میهن وب هاست اکنون با ارور 403

reza98
May 6th, 2014, 17:02
با درود
هاستینگ میهن وب هاست که به گفته خودشون جزو 5 هاستینگ برتر ایران هستند هم اکنون با ارور عجیب 403 مواجه میشه.
دلیل این ارور ممکنه هک شدن یا حذف شدن اطلاعات یا هرچیز دیگه ای باشه.
تاریخ : 06 / 05 / 2014 ، زمان 04:58 به وقت ایران

20248

Yas-Host
May 6th, 2014, 17:25
دوستان این صفحه 403 ماله لایت اسپید ورژن قدیمی می باشد و در حال حاضر اصلا از این رنگ و قالب استفاده نمیشود (صفحات ارور های لایت اسپید (404 - 403 -401 و ..) در ورژن های جدید تغییرات جالبی داشته اند).
یعنی از لایت اسپید ....! استفاده میشود؟!(اونم در هاستینگ برتری با عنوان "میهن وب هاست" ؟ (!).

royl
May 6th, 2014, 17:40
من در سروع کارم که با میهن وب هاست کار کردم (حدود دو سال قبل)
کاملا این گونه مشکلات طبیعی هست

sh_p1385
May 6th, 2014, 17:47
قبلا هم شاهد چنین مشکلاتی بودیم توی میهن وب هاست
حالا اینکه همیشه مشکل رو حل کردند تا به امروز مزیتشون بوده
و این که این مشکلات زیاد تکرار میشه (تقریبا هر 3 ماه یک بار) عیب این سرویس دهنده

metal75
May 6th, 2014, 19:17
چیز عجیبی نیست چون بالاخره برای هر هاستینگی اتفاق میوفته

فقط اینکه از نسخه قدیمی لایت اسپید استفاده میشه یه کم جای تعجب داره

امیدوارم مشکل رو حل کنند :d

MersadRezvani
May 6th, 2014, 19:20
عجب !
حالا چرا نسخه قدیمی ؟
میهن وب هاست و این کارا ! :دی

tikweb.ir
May 6th, 2014, 19:41
هر جای سایتشون میری یه ارور جدید میده :)
فکر کنم مشکلات و قطعی ها و کلا دردسر ها در میهن وب هاست عادیه
اگر دچار افت کیفیت و قطعی و این مشکلا نشدید عجیب هست
اون موقع بیاید تاپیک بزنید فکر کنم بهتره :d

iceemo
May 6th, 2014, 20:45
هر جای سایتشون میری یه ارور جدید میده :)
فکر کنم مشکلات و قطعی ها و کلا دردسر ها در میهن وب هاست عادیه
اگر دچار افت کیفیت و قطعی و این مشکلا نشدید عجیب هست
اون موقع بیاید تاپیک بزنید فکر کنم بهتره :d
همه چیز یواش یواش شروع میشه عزیز
گند خیلی چیزا کم کم میاد بالا :دی:114:

NEG4R
May 6th, 2014, 20:47
میهن وب هاستههههههههههه دگهههههه

kourosh_it
May 6th, 2014, 21:50
عادی هست این مشکلات ! میهن وب هاست دیگه ماشالله این مواردش عادی شده
الانم که بالا نمیاد !

mahdy777
May 7th, 2014, 00:55
الان انگاری رفع شده
بله سال پیش هم این مشکل ها داشت!

mhiizadi
May 7th, 2014, 01:07
همه چیز یواش یواش شروع میشه عزیز
گند خیلی چیزا کم کم میاد بالا :دی:114:
آرع :D

m2n
May 7th, 2014, 02:09
جالب است!
مشکل هاست دی ال خوشحالی یک عده و.......................
مشکل میهن وب هاست خوشحالی یک عده و...................

تنها چیزی که برام سئوال شده چرا خوشحالی می کنید؟چرا تا پیدا شدن یک ارور عکس،فیلم و ............. سند می کنید؟
هیزم تر فروخته؟
مشتری شما را از چنگتون در آورده؟
سایت شما را از بین برده؟
بزارید کسانی بیان نظر بدن که دستشون تو کار هاستینگ آلوده نشده،همین موضوع تو هاست دی ال هم تکرار شد.
من برادر کوچیک شما این کارارو نکنید یکی از دور ببینه فکر می کنه دارید خدای ناکرده حسودی می کنید.

خوش باشید

newspub
May 7th, 2014, 10:23
جالب است!
مشکل هاست دی ال خوشحالی یک عده و.......................
مشکل میهن وب هاست خوشحالی یک عده و...................

تنها چیزی که برام سئوال شده چرا خوشحالی می کنید؟چرا تا پیدا شدن یک ارور عکس،فیلم و ............. سند می کنید؟
هیزم تر فروخته؟
مشتری شما را از چنگتون در آورده؟
سایت شما را از بین برده؟
بزارید کسانی بیان نظر بدن که دستشون تو کار هاستینگ آلوده نشده،همین موضوع تو هاست دی ال هم تکرار شد.
من برادر کوچیک شما این کارارو نکنید یکی از دور ببینه فکر می کنه دارید خدای ناکرده حسودی می کنید.

خوش باشید

باسلام خدمت شما دوست عزیز من بهتون اطمینان میدم که هاستینگ ندارم و الان فقط سه تا هاست دارم برا سایتام
ولی حدود یک ماه پیش برای یکی از مشتریام ازشون هاست ایران گرفتم متاسفانه چون مشتری دامنش مشکل داشت و مال دانشگاه بود یکم طول کشید تا دامنه بالا بیاد و حدودا بعد از سه روز از خریدن هاست دامنه بالا اومد و ما شروع به کار کردیم البته میدونم سرعت دانلود و آپلود به خارج از ایران پایین هست و از اینکه چقدر دانلود یه افزونه از سایت وردپرس طول میکشید گله ای ندارم هاست بعدی هم که رفتیم همین بود ولی باور کنید یا خیر بعد از دوروز که کارو شروع کرده بودیم یدفعه شروع به ارور 503 کرد سایت بعدم هرکاری میکردی خود وردپرس رو نمیتونست از سایت اصلی بگیره و بروزرسانی کنه و کلی اذیت دیگه من باهاشون تماس گرفتم که پولو پس بدین ما بریم حاضر نشدن و گفتند ما فقط تا سه روز پول پس میدیم و باور کنید من گفتم اون پول هاست رو از جیب خودم میدم و مشتری رو بردم رو یه هاست دیگه
من نمیدونم کیفیت هاستای خارجشون چطوره و یا کیفیت هاستای ایرانشون تو مواقع دیگه چطوره ولی کیفیت تو اون سه روزی که ما رو هاست کار کردیم خوب نبود و پشتیبانی هم سرعتش پایینه البته مطمئنم از خیلی از افرادیکه یه ریسلر میگیرن و میشن هاستینگ بهتر هستند ولی برا من کار کردن باهاشون خوشحال کننده و رضایت بخش نبود

etanol
May 9th, 2014, 17:16
متاسفانه در تاریخ 1393/02/16 حملات دیداس به جهت کند کردن یا از دسترس خارج کردن سرورهای میهن وب هاست دریافت شد
خوشبختانه هم اکنون مشکل رفع شده است

bmi
May 9th, 2014, 17:35
دوستان محترم
سرور میهن وب هاست و سیستم whmcs مدیریت در حال تغییرات بود که انجام شده و هم اکنون آپدیت شده است
با سپاس