PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلای نت اولین درگاه پرداخت موبایلی کشور را تجربه نمایید

Neo2
May 6th, 2014, 15:50
باسلام و احترام
نسل جدید درگاه پرداخت موبایلی با نام تجاری فلای نت با آدرس Flynet.ir | فلای نت شبکه پرداخت موبایلی (http://www.flynet.ir) در تاریخ 10 دی ماه 1392 توسط شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان و با کد #888*724* راه اندازی گردید.

لازم به ذکر است که این نوع درگاه از سال گذشته تا کنون به صورت فعال مشغول سرویس دهی می باشد و طبق سیاست های شرکت در جهت جلوگیری از کپی برداری توسط سایرین در ماه جاری به صورت عمومی معرفی و رونمایی گردید.

سرویس های جدید و متنوعی در این سیستم وجود دارد که بعد از تجاری سازی حساب قادر به مشاهده سرویس ها خواهید بود.

امکانات موجود در این سرویس شامل بینهایت منو و سرویس جدید می باشد که تنها بخشی از آنها قابل مشاهده عموم و پذیرنده ها خواهد بود و به تدریج از این امکانات رونمایی خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Flynet.ir | فلای نت شبکه پرداخت موبایلی (http://flynet.ir) مراجعه نمایید.

توجه :
استفاده از وب سرویس های فلای نت و دریافت کدهای داینامیک یا استاتیک، بر خلاف سایر سیستم های USSD هیچگونه هزینه ای برای شما یا مشتری شما نداره.

تمرکز ما بر روی ارائه امکانات مجانی و بدون هزینه هست و تمامی امکانات سیستم مجانی هست و مانند گذشته تنها یک کارمزد هنگام پرداخت دریافت میشه که اون هم دارای سقف کارمزد هست و برای پذیرندگانی که تراکنش های مناسبی دارند کارمزد قابل مذاکره و کمتر منظور میشه.

لینک بازتاب مطلب در سایت معتبر way2pay :

راه پرداخت نسل جدید درگاه پرداخت، پرداخت با موبایل؛ فلای نت چیست؟ (http://way2pay.ir/%D9%86%D8%B3%D9%84-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%8C/)

almanwebhost
May 6th, 2014, 16:32
سلام
طرز کار چطوری هست ؟
یعنی با ارسال اس ام اس برای پرداخت از موجوزی موبایل کم میشه ؟

hostfire
May 6th, 2014, 16:35
سلام
من تبلیغتون رو پی تی دیدم
میشه نحوه ی کار رو توضیح دهید؟

almanwebhost
May 6th, 2014, 16:36
اگه طوری باشه که از شارژ تلفن کم کنه و به موجودی اضافه کنه خیلی خوبه :d
اینطوری به صورت جهانی میشه فروش داشت
مگه نه هاست فایر؟

sajjad65
May 6th, 2014, 16:40
ussd به اس ام اس ارتباطی ندارد

almanwebhost
May 6th, 2014, 16:41
پس چطوری هست طرز کارش؟میشه شما توضیح بدید؟

hostfire
May 6th, 2014, 16:44
پس چطوری هست طرز کارش؟میشه شما توضیح بدید؟

به صورت ussd کد هست دوسته من
من سوالم این بود نحوه ی کار چجوریه

chaleshtor
May 6th, 2014, 17:10
سلام نحوه کار با ussd بدین شکله که پذیرنده یک شناسه برای پرداخت میده شما این شناسه رو بعد از ارسال کد مربوط وارد می کنید و بقیه کار

Neo2
May 6th, 2014, 22:45
سلام
طرز کار چطوری هست ؟
یعنی با ارسال اس ام اس برای پرداخت از موجوزی موبایل کم میشه ؟

سلام
من تبلیغتون رو پی تی دیدم
میشه نحوه ی کار رو توضیح دهید؟

سلام نحوه کار با ussd بدین شکله که پذیرنده یک شناسه برای پرداخت میده شما این شناسه رو بعد از ارسال کد مربوط وارد می کنید و بقیه کار

به دو روش می تونید وب سایت تون رو تبدیل به درگاه پرداخت کنید.

حالت اول : ( وب سرویس استاتیک )
شما تنها چند محصول دارید یت نمی خوایید برای کدنویسی هزینه کنید یا مثلا یک وبلاگ دارید. در این حالت بعد از تجاری سازی حساب، فقط محصول یا خدمات تون رو ثبت میکنید و یک کد ثابت برای محصولات تون میگیرید.
کد رو به مشتری هاتون میدید و اونا هم با موبایل اون کد رو شماره گیری میکنند و وجه رو پرداخت میکنند.

حالت دوم : ( وب سرویس داینامیک )
شما یک وب سایت با ترافیک معمولی یا زیاد یا محصولات زیاد و متنوعی دارید. یا اینکه مشتری شما تمام محصولاتی رو که میخواد در یک فاکتور به شما سفارش میده. در این حالت به وسیله راهنمای وب سرویس فلای نت یا با استفاده از پلاگین های موجود به مشتری تون به صورت داینامیک یک کد ارائه میشه که با شماره گیری اون کد میتونه وجه کالا یا فاکتور و سبد خریدش رو پرداخت کنه.

توجه : در وب سرویس داینامیک مشتری تون بعد از پرداخت به سایت شما هدایت میشه و فاکتور سمت سایت تون تایید میشه.

- - - Updated - - -

توجه :
استفاده از وب سرویس های فلای نت و دریافت کدهای داینامیک یا استاتیک، بر خلاف سایر سیستم های USSD هیچگونه هزینه ای برای شما یا مشتری شما نداره.

تمرکز ما بر روی ارائه امکانات مجانی و بدون هزینه هست و تمامی امکانات سیستم مجانی هست و مانند گذشته تنها یک کارمزد هنگام پرداخت دریافت میشه که اون هم دارای سقف کارمزد هست و برای پذیرندگانی که تراکنش های مناسبی دارند کارمزد قابل مذاکره و کمتر منظور میشه.

tikweb.ir
May 6th, 2014, 22:51
به دو روش می تونید وب سایت تون رو تبدیل به درگاه پرداخت کنید.

حالت اول : ( وب سرویس استاتیک )
شما تنها چند محصول دارید یت نمی خوایید برای کدنویسی هزینه کنید یا مثلا یک وبلاگ دارید. در این حالت بعد از تجاری سازی حساب، فقط محصول یا خدمات تون رو ثبت میکنید و یک کد ثابت برای محصولات تون میگیرید.
کد رو به مشتری هاتون میدید و اونا هم با موبایل اون کد رو شماره گیری میکنند و وجه رو پرداخت میکنند.

حالت دوم : ( وب سرویس داینامیک )
شما یک وب سایت با ترافیک معمولی یا زیاد یا محصولات زیاد و متنوعی دارید. یا اینکه مشتری شما تمام محصولاتی رو که میخواد در یک فاکتور به شما سفارش میده. در این حالت به وسیله راهنمای وب سرویس فلای نت یا با استفاده از پلاگین های موجود به مشتری تون به صورت داینامیک یک کد ارائه میشه که با شماره گیری اون کد میتونه وجه کالا یا فاکتور و سبد خریدش رو پرداخت کنه.

توجه : در وب سرویس داینامیک مشتری تون بعد از پرداخت به سایت شما هدایت میشه و فاکتور سمت سایت تون تایید میشه.

- - - Updated - - -

توجه :

این پلاگین ها همون پلاگین های پرداخت هستند؟
یا پلاگین های دیگه ای هستن؟ در پی لاین منتشر شده؟
برای whmcs هم هست؟

یکم در این رابطه بیشتر توضیح بدید که چطور میشه داینامیک رو فعال کرد

- - - Updated - - -

یه سایت هم قالبش خیلی شبیه قالب قبلی پی لاین هست !
پ.خ کردم براتون

Neo2
May 6th, 2014, 23:03
این پلاگین ها همون پلاگین های پرداخت هستند؟
یا پلاگین های دیگه ای هستن؟ در پی لاین منتشر شده؟
برای whmcs هم هست؟

یکم در این رابطه بیشتر توضیح بدید که چطور میشه داینامیک رو فعال کرد

- - - Updated - - -

یه سایت هم قالبش خیلی شبیه قالب قبلی پی لاین هست !
پ.خ کردم براتون

بله همون پلاگین های پرداخت هستن که به صورت مستقل در فلای نت منتشر و معرفی میشن.
این لینک رو مشاهده بفرمایید :
http://www.flynet.ir/plugins/api-flynet.pdf

از اطلاع رسانی تون متشکریم.
در مورد سایتی که لینک دادید، در واقع قالب قبلی پی لاین هست که به صورت کامل CSS,JavaScript عکس ها و تصاویر رو کپی کردن و دارن استفاده می کنن.
مشکلی نیست، خشحالیم که سایرین برای کسب موفقیت از پی لاین کپی برداری میکنند. ایشون هم به صورت کامل مثل یه سیستم دیگه قالب قبلی پی لاین رو کپی کردند.

asrhosting
May 6th, 2014, 23:26
ایده خیلی خوبی هست . البته فکر کنم قبلا هم جی پال همین کارو داشت انجام میداد ...
براتون آرزوی موفقیت می کنم .

Neo2
May 6th, 2014, 23:33
ایده خیلی خوبی هست . البته فکر کنم قبلا هم جی پال همین کارو داشت انجام میداد ...
براتون آرزوی موفقیت می کنم .

ممنون از لطف تون. بله تیم جی پال هم تیم خوبی بود که متاسفانه مدتی ازشون خبری نیست و امیدواریم واسشون مشکلی پیش نیومده باشه.

وب سرویسی که در فلای نت ارائه شده کاملا متفاوت از مواردی هست که قبلا مطرح شده. بنده صحبتی در مورد مزایای فلای نت یا فرق فلای نت با سیستم های دیگه نمی کنم و به این موضوع اعتقاد دارم که " مشک آنست که ببوید، نه آنکه عطار بگوید "

خودتون شخصا تست کنید و تفاوت ها، محدودیت های سیستم های دیگه، معایب شون رو ببینید. درباره فلای نت هرجا مشکلی بود بفرمایید، به دیده منت قبول میکنیم و سریعا برطرف میکنیم.

asrhosting
May 6th, 2014, 23:51
ممنون از لطف تون. بله تیم جی پال هم تیم خوبی بود که متاسفانه مدتی ازشون خبری نیست و امیدواریم واسشون مشکلی پیش نیومده باشه.

وب سرویسی که در فلای نت ارائه شده کاملا متفاوت از مواردی هست که قبلا مطرح شده. بنده صحبتی در مورد مزایای فلای نت یا فرق فلای نت با سیستم های دیگه نمی کنم و به این موضوع اعتقاد دارم که " مشک آنست که ببوید، نه آنکه عطار بگوید "

خودتون شخصا تست کنید و تفاوت ها، محدودیت های سیستم های دیگه، معایب شون رو ببینید. درباره فلای نت هرجا مشکلی بود بفرمایید، به دیده منت قبول میکنیم و سریعا برطرف میکنیم.

بنده تا کنون از هیچ درگاه واسطی استفاده مستقیم نکردم همیشه درگاه مستقیم از بانک ها داشتم .
ولی خب ورود پی لاین خیلی روی کیفیت پرداخت آنلاین سایر درگاه های واسط تأثیر مثبتی گذاشت . ( بعضی ها دیگه خودشون رو خدای پرداخت می دونستن ! ) ( اشاره به شخص خاصی نداره )

بهتر نیست این سایت به امکانات پی لاین اضافه بشه ( این سایت بشه جزئی از پی لاین )

asrhosting
May 6th, 2014, 23:58
خدایا آدم کودوما باور کنه ؟
فلای نت اولین درگاه پرداخت موبایلی کشور را تجربه نمایید (http://www.webhostingtalk.ir/f216/112724) ؟؟؟

..

برای اولين بار - *770*97# - سرويس جديد زرين پال (http://www.webhostingtalk.ir/f216/112684) ؟؟؟

// این وسط بانک سامان چه سودی میکنه !

Neo2
May 7th, 2014, 00:26
خدایا آدم کودوما باور کنه ؟
فلای نت اولین درگاه پرداخت موبایلی کشور را تجربه نمایید (http://www.webhostingtalk.ir/f216/112724) ؟؟؟

..

برای اولين بار - *770*97# - سرويس جديد زرين پال (http://www.webhostingtalk.ir/f216/112684) ؟؟؟

// این وسط بانک سامان چه سودی میکنه !

فلای نت بهمن ماه سال گذشته راه اندازی شده بود و به دلیل اینکه نمیخواستیم دیگران کپی برداری کنند به صورت عمومی اعلام نکردیم و فقط به چند پذیرنده خاص این سرویس رو ارائه کردیم.
تا دو هفته پیش به صورت رسمی تبلیغات عمومی رو شروع کردیم و بعد از گذشت دو هفته سیستم های دیگه هم سریعا این موضوع رو مطرح کردند.
تبلیغات ما از 14 روز پیش در وب سایت های مختلف منجمله پرشین تولز و شبکه تبلیغات شروع شده. خودتون می تونید مشاهده کنید.
در مورد اینکه کدوم سیستم اول شروع کرده، مسئله مهمی نیست اما به نظر بنده تاریخ ایجاد تاپیک نمی تونه دلیل صحت ادعا باشه. مهم زمان شروع فعالیت و تبلیغات عمومی هست.
وب سرویسی که الان روی فلای نت ارائه شده حاصل چندماه تفکر و گفتگو و تست و رفع اشکال هست و وب سرویس سایرین خیلی عجله ای و ناقص پیاده شده.
خودتون تست کنید و تفاوت ها رو ببینید.

روی صحبتم با شخصی هست که ازتون خواستن که در این تاپیک هم این سوال رو بپرسید.
خاطرم هست که روزی بود که ایشون در هر تاپیکی که راجب پرداخت الکترونیک وجود داشت یک لینک از سایت بانک مرکزی میذاشتن و اعلام میکردن که دارن مجوز psp میگیرن و ما داریم حقه بازی میکنیم و زمان همه چیز رو مشخص میکنه.
مدت ها گذشت و این شرکت هنوز مجوز psp نگرفته. در عوض پی لاین تنها سیستمی هست که مجوز فعالیت روی شبکه شاپرک رو دریافت کرده و آدرس اختصاصی روی شبکه شاپرک داره. تنها پی لاین هست که درگاه پرداخت با طراحی و دیزاین اختصاصی خودش روی شبکه شاپرک ارائه میکنه.
البته تقاقض تو گفته های ایشون زیاد هست و همونطور که گفتن زمان همه چیز رو مشخص کرده.
فکر میکنم ایشون بهتره به جای توهین به شرکت های بانکی بزرگی مثل شرکت پرداخت الکترونیک سامان و اعلام اینکه امانت دار خوبی نیستند، نگاهی به عملکرد خودشون بندازن.
شرکت پرداخت الکترونیک سامان اونقدر بزرگ هست که بودجه یک روزش به اندازه کل درآمد چندماه شرکت های پرداخت واسط باشه.

امیدواریم درک کنند که تجارت در وب ایران کار بزرگی هست و مجال بازی های کودکانه وجود نداره.

tikweb.ir
May 7th, 2014, 08:25
حالا که این سیستم راه اندازی شده
در کنارش امکان اینکه بشه باهاش شارژم خرید رو هم بزارید !

یعنی الان پی لاین فروشگاه شارژ به پذیرنده هاش میده درست؟ خب یه کد دستوری هم توی پنل نمایش داده بشه که بشه از اون شارژ خرید و جزو پورسانت نماینده محسوب بشه

امکان دیگه اینکه موجودی حساب پی لاین رو هم نمایش بده

درخواست واریز هم بشه باهاش زد
کلا از این مورد زیاد میشه استفاده کرد توی خود پی لاین !

البته میدونم شما هدفتون اصلا چیز دیگه ای هست و برای پرداخت موبایلی هست ولی خب حالا اگر این مواردی که گفتم رو هم راه اندازی کنید خیلی خوبه

و یک سوال !
گفتید کاربر بعد از پرداخت داینامیک به سایت پذیرنده ارجاع داده میشه و فاکتور پرداخت شده میشه...
خب این مورد چطور انجام میشه؟ کاربر باید به اینترنت متصل بشه؟ خود پی لاین کال بک میده به سایت پذیرنده؟

یه توضیحی هم در این مورد بدید

ممنون

Neo2
May 7th, 2014, 11:27
حالا که این سیستم راه اندازی شده
در کنارش امکان اینکه بشه باهاش شارژم خرید رو هم بزارید !

یعنی الان پی لاین فروشگاه شارژ به پذیرنده هاش میده درست؟ خب یه کد دستوری هم توی پنل نمایش داده بشه که بشه از اون شارژ خرید و جزو پورسانت نماینده محسوب بشه

امکان دیگه اینکه موجودی حساب پی لاین رو هم نمایش بده

درخواست واریز هم بشه باهاش زد
کلا از این مورد زیاد میشه استفاده کرد توی خود پی لاین !

البته میدونم شما هدفتون اصلا چیز دیگه ای هست و برای پرداخت موبایلی هست ولی خب حالا اگر این مواردی که گفتم رو هم راه اندازی کنید خیلی خوبه

و یک سوال !
گفتید کاربر بعد از پرداخت داینامیک به سایت پذیرنده ارجاع داده میشه و فاکتور پرداخت شده میشه...
خب این مورد چطور انجام میشه؟ کاربر باید به اینترنت متصل بشه؟ خود پی لاین کال بک میده به سایت پذیرنده؟

یه توضیحی هم در این مورد بدید

ممنون

یکسری موارد هست که شاپرک نمیذاره اونها رو انجام بدیم وگرنه دست مون برای پیاده سازی امکانات خیلی باز هست ولی به زودی امکانات جدیدتری روی این سیستم ارائه میشه.
برای تست روال پرداخت روی وب سرویس داینامیک لینک زیر رو مشاهده کنید خودتون میبینید که روال به چه شکل هست :
فروش اينترنتي شارژ (http://popad.ir/)

tikweb.ir
May 7th, 2014, 11:51
یکسری موارد هست که شاپرک نمیذاره اونها رو انجام بدیم وگرنه دست مون برای پیاده سازی امکانات خیلی باز هست ولی به زودی امکانات جدیدتری روی این سیستم ارائه میشه.
برای تست روال پرداخت روی وب سرویس داینامیک لینک زیر رو مشاهده کنید خودتون میبینید که روال به چه شکل هست :

این ادرسی که دادید :

کارتی انتخاب نکرده‌اید.‌

iranian-portal
May 7th, 2014, 13:12
درود بر شما

طرح جالبی به نظر میرسه که آینده دراز مدت داره
شاید فعلا خیلی سر و صدا به پا نکنه اما مشخص هست در مدت کوتاهی به شدت همه گیر و کاربردی میشه
این که به نظرم در حال حاضر ناکارآمد هست اینه که:

سیستم فروش کارت شارژی که اینجا معرفی کردید هم نیاز به اینترنت داره و هم نیاز به موبایل!!!!!
اگر سیستم پرداخت موبایلی باشه یعنی حتی اگر بنده در کوهستان بودم و اینترنت نداشتم بتونم کارم رو انجام بدم
اما این نوع خرید شارژ که هم اینترنت می خواد و هم موبایل چه توجیهی داره؟
خوب به راحتی میشه از سرویس های خرید شارژ با موبایل استفاده کرد!!!!!!!!!
یا حتی در مورد سفارش کالا!!! کسی که دسترسی به اینترنت داره و داره مستقیم از سایت فروشنده سفارش میده چرا باید لقمه رو دور دهنش بچرخونه و به جای پرداخت در همون سایت و اینترنت بیاد یکبار با موبایل پرداخت کنه و دوباره به سایت برگرده تا اطلاعات بده یا امثال هم!!!!!!!

البته سوالات من شاید به دلیل عدم درک من از پروژه شما باشه
اما در مجموع چنین سیستمی تازه اول راه هست
و تا کامل نشه نمی تونه خیلی همه گیر و مفید واقع بشه

Neo2
May 7th, 2014, 15:50
درود بر شما

طرح جالبی به نظر میرسه که آینده دراز مدت داره
شاید فعلا خیلی سر و صدا به پا نکنه اما مشخص هست در مدت کوتاهی به شدت همه گیر و کاربردی میشه
این که به نظرم در حال حاضر ناکارآمد هست اینه که:

سیستم فروش کارت شارژی که اینجا معرفی کردید هم نیاز به اینترنت داره و هم نیاز به موبایل!!!!!
اگر سیستم پرداخت موبایلی باشه یعنی حتی اگر بنده در کوهستان بودم و اینترنت نداشتم بتونم کارم رو انجام بدم
اما این نوع خرید شارژ که هم اینترنت می خواد و هم موبایل چه توجیهی داره؟
خوب به راحتی میشه از سرویس های خرید شارژ با موبایل استفاده کرد!!!!!!!!!
یا حتی در مورد سفارش کالا!!! کسی که دسترسی به اینترنت داره و داره مستقیم از سایت فروشنده سفارش میده چرا باید لقمه رو دور دهنش بچرخونه و به جای پرداخت در همون سایت و اینترنت بیاد یکبار با موبایل پرداخت کنه و دوباره به سایت برگرده تا اطلاعات بده یا امثال هم!!!!!!!

البته سوالات من شاید به دلیل عدم درک من از پروژه شما باشه
اما در مجموع چنین سیستمی تازه اول راه هست
و تا کامل نشه نمی تونه خیلی همه گیر و مفید واقع بشه

از نگاه و نقد تون متشکریم. ببینید سیستمی پرداخت موبایلی با موضوعی که شما فرمودید فرق داره. وب سایتی که بنده لینک دادم برای تست وب سرویس داینامیکی هست که فقط در فلای نت موجوده نه فروش شارژ.
روش های شارژ اونقدر متنوع هست که نیاز نیست برای فروش شارژ از این روش استفاده بشه.
در واقع این سرویس برای پرداخت بدون اینترنت هست.
فرض بفرمایید شما محصولی دارید که میخوایید اون رو بفروشید و بازار هدف شما مشتریانی هستند که با اینترنت سروکار ندارند اما همه موبایل دارند.
خوب در اینجا این نیاز حس میشه که شما برای فروش محصول تون به این دسته از آدم ها چه راهکاری باید داشته باشید؟ تنها راه پرداخت موبایلی هست.
برای محصول تون یک کد دریافت میکنید و اون رو به تمام مشتریان تون میدید و به راحتی پرداخت شون رو انجام میدن.
با پرداخت موبایلی شما میتونید به بازار هدفی دسترسی پیدا کنید و در اون فروش داشته باشید که مخاطبان تون هیچ دانشی از کامپیوتر و اینترنت ندارند و فقط با موبایل شون پرداخت میکنند.

جدای از این موارد، با پرداخت موبایلی هرگز با مشکلات درگاه پرداخت های اینترنتی مواجه نمی شید. مثلا اگر اینترنت اختلال داشته باشه یا درگاه بانک خراب باشه، خرید مشتری های شما ناقص باقی نمی مونه چون مشتری شما با موبایل و تکنولوژی ussd داره پول رو پرداخت میکنه و پرداختش وابسته به اینترنت نیست. بنابراین اختلالات اینترنت کشور تاثیری در روند خرید نداره و شانس خرید از شما بیشتر میشه، در نتیجه فروش تون بیشتر میشه.

e.siahposh
May 7th, 2014, 16:23
راهنمای تو وب سرویس تونو خوندم ، الان یه مشکلی دارم. خطای 2- واسه چیه ؟ من که دارم مبلغو درست میفرستم ؟؟ ممکنه سریع جواب بدید؟

Neo2
May 7th, 2014, 17:44
راهنمای تو وب سرویس تونو خوندم ، الان یه مشکلی دارم. خطای 2- واسه چیه ؟ من که دارم مبلغو درست میفرستم ؟؟ ممکنه سریع جواب بدید؟

خطایی که میگیرید به دو دلیل میتونه باشه. اول اینکه کاراکترهای اضافه غیر از عدد با مبلغ سمت وب سرویس ارسال می کنید. دوم اینکه مبلغ تون رو کمتر از 1000 ریال وارد می کنید.

PardakhtNet
May 7th, 2014, 19:07
بهتون تبریک می گم خیلی عالی بود.

اما جی پال این کار قبلا کرده بود ولی این نوع که شما راه اندازی کردید خیلی کامل و عالی بود

موفق و سربلند باشید

tikweb.ir
May 7th, 2014, 19:08
خطایی که میگیرید به دو دلیل میتونه باشه. اول اینکه کاراکترهای اضافه غیر از عدد با مبلغ سمت وب سرویس ارسال می کنید. دوم اینکه مبلغ تون رو کمتر از 1000 ریال وارد می کنید.

زبان صفحه کلید گوشیتون هم باید انگلیسی باشه
اگر فارسی باشه و اعداد فارسی وارد بشن بازم همین مشکل پیش میاد (تست کردم :d)

tikweb.ir
May 7th, 2014, 22:45
ماژول رو فعال کردیم
موقع پرداخت این ارور رو میده :
Error : -3

چرا؟
با api فعال دیگه نباید این ارور رو بده

مشکل از کجاست

ansoft
May 7th, 2014, 22:52
چرا نماينده پي لاين با نام كاربري neo2 در شاپكيپر بن شده؟

tikweb.ir
May 7th, 2014, 22:54
یک مورد دیگه
چرا در وب سایت فلای نت امکان حذف محصولی که قبلا به صورت دستی اضافه شده نیست !؟

Neo2
May 7th, 2014, 23:57
زبان صفحه کلید گوشیتون هم باید انگلیسی باشه
اگر فارسی باشه و اعداد فارسی وارد بشن بازم همین مشکل پیش میاد (تست کردم :d)

خیر مشکل زبان موبایل تون نیست. یک مورد سمت وب سرویس بانک هست که داریم اصلاح میکنم و فردا زبان پیش فرض فارسی میشه. اما کسانی که قبلا زبان شون رو در کد#724* انگلیسی تعیین کردن صفحه انگلیسی رو میبینن که میتونن با شماره گیری کد#724* زبان شون رو تغییر بدن.

ماژول رو فعال کردیم
موقع پرداخت این ارور رو میده :
Error : -3

چرا؟
با api فعال دیگه نباید این ارور رو بده

مشکل از کجاست

خطای 3- به خاطر ارسال اشتباه شماره موبایل هست. شماره موبایل باید به فرمت صحیح به وب سرویس ارسال بشه. راهنمای وب سرویس رو مطالعه بفرمایید :

یک مورد دیگه
چرا در وب سایت فلای نت امکان حذف محصولی که قبلا به صورت دستی اضافه شده نیست !؟

برای جلوگیری از کلاه برداری و چند مورد دیگه، محصولی که ایجاد میکنید و تایید میش قابلیت حذف شدن نداره.

tikweb.ir
May 8th, 2014, 00:03
خطای 3- به خاطر ارسال اشتباه شماره موبایل هست. شماره موبایل باید به فرمت صحیح به وب سرویس ارسال بشه. راهنمای وب سرویس رو مطالعه بفرمایید :

از ماژولی که برای whmcs قرار داده بودید استفاده کردیم

منظورتون از فرمت صحیح چیه؟
یعنی توی پروفایل کاربر باید درست وارد شده باشه؟

Neo2
May 8th, 2014, 00:28
چرا نماينده پي لاين با نام كاربري neo2 در شاپكيپر بن شده؟

از نظر ما شاپکیپر وب سایت معتبر و بیطرفی برای انعکاس اخبار و مطالب پی لاین و مجموعه های مرتبط با اون نیست و اعمال نفوذ در این سایت زیاد هست.
دلیل رو به صورت کامل در تاپیک مون در شاپکیپر درج کردیم، ایشون علاوه بر حذف تاپیک ها، یوزر رو هم مسدود کردند.

سه تصویر هست خودتون مشاهده کنید.

- - - Updated - - -

از ماژولی که برای whmcs قرار داده بودید استفاده کردیم

منظورتون از فرمت صحیح چیه؟
یعنی توی پروفایل کاربر باید درست وارد شده باشه؟

بله شماره موبایل باید به صورت 09xxxxxxxxx وارد بشه و به همین شکل هم سمت وب سرویس ارسال بشه. اگر مشکل فنی دارید در بخش پشتیبانی تیکت بزنید همکارانمون سریعا رسیدگی میکنن

viyona
May 8th, 2014, 17:24
من سطحم تجاري شد- حالا چطور كد دستوري فعال ميشه؟

Neo2
May 8th, 2014, 19:16
من سطحم تجاري شد- حالا چطور كد دستوري فعال ميشه؟

نیاز به کار خاصی نیست، محصول تون رو ثبت کنید و کد دستوری اون رو استفاده کنید.

viyona
May 9th, 2014, 08:46
موقع پرداخت product id مي خاد!

saberloty
May 18th, 2014, 00:56
چند مورد پيشنهاد به پشتيباني فلاي نت دادم که اينجا هم مطرح ميکنم

با سلام
چند تا پيشنهاد داشتم
1- قسمتي باشه که يک شماره موبايل در پنل کاربريمان وارد کنيم که تراکنش هايي که به صورت موفقت آميز براي محصولات ما انجام ميشه به همراه مبلغ و شماره پيگيريش در همان زماه به موبايل ما ارسال بشه
2- امکان حذف محصولات براي کاربران وجود داشته باشه
3-اگه محصولات بعد از ثبت به طور اتوماتيک فعال بشند و نيازي به تاييد مديريت نداشته باشه بهتر بود
با تشکر

جواب دايد که امکان حذف محصول وجود نداره

اگر امکان حذف محصولات وجود نداره ترتيبي اتخاذ نماييد که کاربران خودشون بتونند محصولاتي که تاييد شده را در هر زمان که دوست داشتند غيرفعال و يا فعال نمايند.چون ممکنه ما موجودي يک محصولي را که براي فروش گزاشته ايم تمام شده باشه و کاربري بياد و با گرفتن کد اون محصول وجه محصول را پرداخت کنه و ما محصولي براي ارائه نداشته باشيم.پس ما بهرته بتونيم در هر زمان هر محصولي را که قبلا به تاييد مديريت رسيده و موجودي اون محصولمون صفر شدا کدش را غيرفعال کنيم و بتونيم وقتي کدش را غير فعال ميکنيم يک پيامي هم براي حالت غيرفعالش بزاريم.مثل(اين محصول در حال حاضر براي فروش موجود نمي باشد)
با تشکر

- - - Updated - - -

در ضمن مشکل product id تا چند روز ديگه حل ميشه

و يک سوال ديگه آيا امکاني مي تونيد قرار بدهيد که به ما يک کد داده بشه و بشه چند محصول در اون کد به صورت منو قرار دهيم
متلا کدي که به ما ميديد بتونيم براش منو بزاريم به اين شکل

1- شارژ 1000 ايرانسل
2-شارژ 2000 ايرانسل
3-شارژ 5000 ايرانسل

سوال بعدي اينکه ميشه وقتي که پرداخت انجام ميشه خودمون يک توضيح پاياني بعد اينکه پرداخت انجام شد براي محصول قرار دهيم و بعد پيغام پرداخت موفيت آميز بانک سامان مشاهده بشه
مثلا بعد خريد يکي از محصولات ما ، پيغام ظاهر بشه که پرداخت با موفقيت انجام شد براي دريافت محصول خود با شماره فلان يا ايميل فلان تماس بگيريد.

saberloty
May 21st, 2014, 11:16
سلام پس چرا جواب نمي ديد الان چند روز ه ميگذره

Neo2
May 25th, 2014, 18:09
همکار گرامی، از این پس از طریق فروم ها به سوالات فنی پاسخ نمیدیم و از این قسمت فقط برای اطلاع رسانی استفاده میشه.
اگر سوالی دارید و زودتر میخوایید نتیجه بگیرید با تلفن های شرکت در ساعات اداری تماس بگیرید و یا از طریق سیستم تیکت با همکاران ما در ارتباط باشید.

Metalik
August 29th, 2015, 13:03
این سایت تعطیل شده کسی جایگزین مناسبی برای استفاده از این نوع سرویس می شناسه؟

yeganehha
August 29th, 2015, 14:18
این سایت تعطیل شده کسی جایگزین مناسبی برای استفاده از این نوع سرویس می شناسه؟

زربن پال . درگاه های موبایل گت