PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال از کاربران درگاههای واسط

mojiz
May 6th, 2014, 13:04
من از روز اولی که درگاههای واسط راه افتادند (زرین پال) خوب برام جالب بود و ثبت نام کردم و همون اول از من مدارک خواستند، اسکن ملی و شناسنامه
من یک سوال ازشون پرسیدم ولی تا الان جوابی نگرفتم.
حالا هک به کنار، شما از کجا به یه شرکت جدید تاسیس اعتماد میکنید و شناسه هویت خودتون رو بهش میدید؟ یعنی الان شرکتهایی مثل مهر پی و جی پال و ... بسته شدن
از کجا معلوم یکی از کارکنای شرکت نره با مدارک شما خلافی انجام بده و کلاهبرداری کنه؟
میخام ببینم من زیادی گیرم یا ...

فرهاد م
May 6th, 2014, 13:20
دوست عزیز اگه میخوای مدارک ندی به این سایت حتما سر بزن واقعا عالی هستن سامانه بازپرداخت (http://www.bazpardakht.com/)

اگه میخوای مدارک بدی از شرکت پی لاین بگیر

اگه مشکل خاصی با مدارک دادن دارین مثلا سایت فروش... بهترین انتخاب شرکت اولی هستش البته پی لاین هم میشه....

Bit-O-Byte
May 6th, 2014, 13:53
قبلا بحث شده عزیز
http://www.webhostingtalk.ir/f41/103067/index10.html

NEG4R
May 6th, 2014, 14:06
اونا مدارک رو فقثط به فتا میدن برای چی فتا؟

چون فردایی شما رفتین و هزینه های مشتری رو بردید مشتری میره فتا و فتا هم از طریق درگاهتون میفهمه و ب اونجا مراجعه و ازشون مدارمتون میخواد

فتا اونا رو تحت این شرایط گذاشته و گرنه ک الکی مدرک نمیگیرن . ک فردایی فتا مدرک خواست بدن دست فتا

rodfile.ir
May 6th, 2014, 15:38
مدارک رو شما با خیال راحت بدید
اگه فکر می کنید مشکلی هست روش با فتوشاپ بزرگ بنویسید که جهت ارائه برای تایید هویت به فلان شرکت
این طوری چون روی کارت ملیت بزرگ نوشتی اونا دیگه نمی تونن کاری کنن
ولی در مورد گرفتن مدارک فقط برای اینه که اگه شخصی خلاف کرد بتونن مچش رو بگیرن
حالا طرف چیز پی ان می فروشه
پلیس باهاش کاری نداره
ولی اگه یکی از همون مشتری هاشون برن شکایت کنه بگه که فروشنده پول منو خورده اون موقعه پلیس فتا با اون فروشنده کار داره
البته نا گفته نمونه تا زمانی که شاکی خصوصی نداشته باشی از نظر مدارک خیالت راحت باشه به دست کسی هم نخواهد افتاد
ولی زمانی که سرو کله شاکی خصوصی پیدا بشه دیگه کاریش نمیشه کرد
ولی از اینکه فکر کنید پلیس زنگ بزنه بگه مدارک فلانی رو بفرست شرکت ها به هیچ عنوان ارسال نمی کنن و تا زمانی که نامه قضایی رسمی به شرکت ارسال نشه به هیچ عنوان
مدرکی به پلیس داده نمیشه
شما درست کار کنید از نظر مدارک خیالتون راحت باشه

metalancerx
June 21st, 2014, 02:43
اگر شرکت واسطه پرداخت دارای سابقه فعالیت خوبی باشه و قدیمی باشه شخصا اقدام به دادن مدارک می کنم و همچنین نوشن روی مدارک با فتوشاپ که دوستمون گفتن بهترین کمکه برای پیشگیری حالا برای هر وب سایتی که نیاز به وریفای شما داشته باشه

OmidX
June 21st, 2014, 02:50
من از روز اولی که درگاههای واسط راه افتادند (زرین پال) خوب برام جالب بود و ثبت نام کردم و همون اول از من مدارک خواستند، اسکن ملی و شناسنامه
من یک سوال ازشون پرسیدم ولی تا الان جوابی نگرفتم.
حالا هک به کنار، شما از کجا به یه شرکت جدید تاسیس اعتماد میکنید و شناسه هویت خودتون رو بهش میدید؟ یعنی الان شرکتهایی مثل مهر پی و جی پال و ... بسته شدن
از کجا معلوم یکی از کارکنای شرکت نره با مدارک شما خلافی انجام بده و کلاهبرداری کنه؟
میخام ببینم من زیادی گیرم یا ...

شخصا از درگاه واسط استفاده نمیکنم ، اما اگر بخوام استفاده کنم قطعا از زرین پال استفاده میکنم !!

اعتبار زرین پال در مقایسه با بقیه دوستانی ک درگاه ارائه میکنند مثل دریا و قطره ست !