PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای اولين بار - *770*97# - سرويس جديد زرين پال

samansystems
May 6th, 2014, 09:36
در راستای پياده سازی سرويس های نوين در زرين پال، پس از راه اندازی موفقيت آميز زرين کارت و استقبال خوبی که کاربران ازين کارت نشون دادن، اينبار زرين پال پا رو از دنيای وب فراتر گذاشت و سرويس جديد خودش يعنی ussd رو پياده سازی کرد.

20233

*770*97#

منوی اختصاصی زرين پال به کاربران امکان شارژ مستقيم حساب کاربری زرين پال، پرداخت صورت حساب وبسايت ها و همچنين شارژ مستقيم حساب کاربری در وبسايت ها رو ميده. برای مثال فرض کنيد مشتری شما يک سرويس هاست از شما داره و در حال انقضا هست. شما به صورت سيستمی يا دستی برسی ميکنيد که موجودی حساب مشتری در سايت شما به چه مقدار هست و اگر کمتر از مقدار لازم برای تمديد هاست مورد نظر هست براش پيامکی به صورت دستی يا سيستمی ارسال ميکنيد و ميگيد شماره

*770*97*xxxx#

رو شماره گيری کنيد و در وبسايت خودتون افزايش اعتبار کنيد. مشتری هم با شماره گيری اين شماره در سايت شما افزايش اعتبار ميده و حسابش در سايت شما شارژ ميشه.

دقت کنيد اين سرويس برای اولين بار و تنها توسط زرين پال ارائه ميشه که خودش نشان از نوآوری سرويس ها در زرين پال هست.
عزيزان خوشحال ميشيم پيشنهادات خودتون رو در مورد اين سرويس ارائه بديد.

Ashkankamangar.ir
May 6th, 2014, 09:44
سلام خسته نباشید
زرین پال همیشه بهترین بوده و خواهد بود
با آرزوی موفقیت برای شما و تیمتون

Yas-Host
May 6th, 2014, 10:02
با سلام و خسته نباشید.
واقعا هر دفه تاپیکی با در مورد زرین پال و موفقیت روز افزونش میبینم شگفت زده ام.
همیشه تیمتون رو برتر از تیم های دیگر دیده ایم.
امیدوارم همیشه شاهد موفقیت های روز افزون شما باشیم.
موفق و سربلند باشید.

babelirani
May 6th, 2014, 10:34
سلام

واقعا" گروه زرین پال نشون دادن همیشه ایده ها ی نابی دنبالش میگردن و اون هارو همیشه قبل از تمامی پیاده سازی میکنن واقعا" بابت این قدرت در پیدا کردن ایده های جدید و پیاده سازی اون بهتون تبریک میگم

امیدوارم همیشه موفق باشید

rezaonline.net
May 6th, 2014, 11:22
زرین پال فدایی داره :)
خداییش کلاس کاری که زرین پال داره هیچ کدوم از سایتهای دیگه ندارن
:-*

downloaddl
May 6th, 2014, 11:55
بازمی گردیم به زرین پال
خیلی ایده هاتون خوبه واقعا

rsl
May 6th, 2014, 11:58
کد شما هم روی رایتل کار نمیکنه

samansystems
May 6th, 2014, 12:32
امروز در حال پياده سازی روی رايتل هستيم.

Farid.Agl
May 6th, 2014, 12:56
خیلی خوبه، فقط می خواستم بگم برای بار اول نبوده، حدودا ده روزی می شه که همچین سرویسی توسط یه شرکت دیگه (که اکثرا می شناسید) پیاده سازی و ارائه شده.
با تمام این امکانات همچنان جای درگاه های مستقیم (و حتی اختصاصی) و تسویه حساب آنی و کارمزد کمتر خالیه.

موفق باشید.

samansystems
May 6th, 2014, 12:59
خیلی خوبه، فقط می خواستم بگم برای بار اول نبوده، حدودا ده روزی می شه که همچین سرویسی توسط یه شرکت دیگه (که اکثرا می شناسید) پیاده سازی و ارائه شده.
با تمام این امکانات همچنان جای درگاه های مستقیم (و حتی اختصاصی) و تسویه حساب آنی و کارمزد کمتر خالیه.

موفق باشید.

سرويس زرين پال از اسفند ماه راه اندازی شده و با اين وضعيت اولين ميشه.
اطلاع رسانی ای که در اسفند ماه شده در صفحه فيس بوک زرين پال در دسترس هست و ازون زمان سايت های برتر به سرويس پيوستن. الان اين سرويس راه اندازی عمومی شده.
همه مواردی که فرموديد در زرين پال وجود داره و علاوه بر اين ها زرين کارت (کارت شتابی زرين پال) وجود داره که هنوز هيچ سايتی موفق به دريافت تاييديه اون و ارائه اون نشده :)
درگاه مستقيم با نام و لوگوی پذيرنده بيش از يکسال هست در زرين پال ارائه ميشه و بقيه سايت ها حدود 2 ماه هست اين موضوع رو تونستن راه اندازی کنن :)
تسويه حساب آنی روی زرين کارت در حال ارائه شدن هست.
کارمزد هم هر عزيزی مايل به استفاده از زرين پال هست شماره حساب زرين پال خودش رو بده به 6 دهم درصد براش کاهش ميديم :)

همچنين منوی زرين پال برای ussd سه حالت داره که بقيه سايت ها فقط تونستن يک مورد اون يعنی حالت دوم اون رو راه اندازی کنن.
علاوه بر اينها منوی زرين پال از نظر تعداد ارقام کوتاه تر از همه سايـت هایی هست که اين سرويس رو راه اندازی کردن :)

MersadRezvani
May 6th, 2014, 14:34
امکانات واقعا جالبی ارائه میده زرین پال
انشا الله موفق شید

almanwebhost
May 6th, 2014, 14:37
سلام
دوباره یک تاپیک جدید با امکان حرفه ای :d
این دفعه از دفعات قبل خیلی پربار تر بود . تشکر .
اگه امکان میزاشتید که اسم یا شرکت طرف رو مینوشت بعد کد زرین پالو بهش میداد چیزه بهتری میشد :d

samansystems
May 6th, 2014, 14:42
سلام
دوباره یک تاپیک جدید با امکان حرفه ای :d
این دفعه از دفعات قبل خیلی پربار تر بود . تشکر .
اگه امکان میزاشتید که اسم یا شرکت طرف رو مینوشت بعد کد زرین پالو بهش میداد چیزه بهتری میشد :d

چند روش پرداخت وجود داره که در يکی از اونها اسم وبسايت مقصد نمايش داده ميشه و بعد از علمليات پرداخت شروع ميشه. بعد از پرداخت هم آدرسی از سايت مقصد فراخوانی ميشه تا عمليات پرداخت در سايت مقصد تاييد بشه.

rezaonline.net
May 6th, 2014, 14:54
چند روش پرداخت وجود داره که در يکی از اونها اسم وبسايت مقصد نمايش داده ميشه و بعد از علمليات پرداخت شروع ميشه. بعد از پرداخت هم آدرسی از سايت مقصد فراخوانی ميشه تا عمليات پرداخت در سايت مقصد تاييد بشه.
یعنی بعد از اینکه مشتری مبلغ رو از طریق موبایل پرداخت کرد ، از سمت سرور شما یک url فراخوانی میشه ؟
چنانچه مشکلی پیش بیاد مسلما باید مبلغ برگشت بخوره یا بهرحال یک عملی انجام بشه .
به نظرم جالبته اینطوری :-)
نسبت به بعضی سرویسهای بعضی سایتهای دیگه هم بهتره چون مستنداتش رو خوندم اصلا جالب نبود برای verify کردن :)
حالا بگذریم ، امکان خرید شارژ با موجودی حساب کاربری هم با این ussd بذارید خیلی باحال میشه . :)
البته شارژ رو با تخفیف بدید چون خود بانکها کد شارژ میدن ، شما با تخفیف بدید همه موجودیشون رو خالی میکنن برای کارت شارژ اینطوری درخوستهای واریزتون هم کمتر میشه . مبالغ پائین موجودی هم طرف میاد کارت شارژ میگیره دیگه درخواست واریز نمیده
:-)

almanwebhost
May 6th, 2014, 15:00
این روشی که شما فرمودید که اکثرا از این استفاده میکنن
بنده میگم مثلا از طریق موبایل شما میخوای پول واریز کنی به حساب کسی
اسمشو نمیدونی
اسمش یا شرکتش مینویسی
بعد کدشو میده
و شما به اون واریز میکنی با گوشی.

samansystems
May 6th, 2014, 15:11
من حالت اول رو که از همين الان قابل برای همه عزيزان فعال شده شرح ميدم.

فرض کنيد شماره حساب زرين پال شما xxxxx باشه و شماره کيف پول مقصد شما x باشه. و شما بخواين به اين کيف پول مبلغ 1000 ريال رو پرداخت کنيد.

ابتدا

*770*97#

رو شماره گيری ميکنيد.

عدد 1 مربوط به پرداخت به حساب کاربر هست. بنابراين 1 رو شماره گيری ميکنيد.

در اين قسمت سيستم از شما شماره حساب کاربر مقصد رو ميخواد که شما xxxxx رو وارد ميکنيد.

در قسمت بعد شناسه کيپا رو ميخواد (دليل اين مورد اين هست که در سيستم زرين پال کاربران ميتونن 5 کيف پول مجزا داشته باشن.)

عدد x رو در اين قسمت وارد ميکنيد.

در مرحله بعد سيستم از شما مبلغ رو ميخواد و شما 1000 رو وارد ميکنيد.

*** مرحله بعد از شما شماره کارت و مرحله بعد رمز رو ميخواد.

در پايان هم به شما کد پيگيری رو ميده.

شايد عزيزان فکر کنن اين کد خيلی طولانی هست و پروسه رو برای کاربر خسته کننده ميکنه.
راهکارهایی مد نظر داريم که بتونيم پرداخت از طريق USSD رو خيلی جذاب و ساده کنيم که انشالله طی هفته های آتی رونمائی ميشه.

اما الان برای سادگی پرداخت بايد چه کار کرد.

راهکار ساده ای که وجود داره دادن شماره نهائی پرداخت هست. مثلا برای مثال بالا شما ميتونيد به مشتريتون بگيد شماره زير رو بگيره:

*770*97*1*xxxxx*x*1000#

در اين صورت کاربر شما به طور مستقيم به مرحله ای هدايت ميشه که شماره کارت و بعد رمز رو وارد کنه.

شايد بگيد اين پروسه هم طولانی هست. زير منوی سومی تعريف شده که به هر وبسايتی ميتونه يک کد 3 يا 4 رقمی رو در سايت رزو کنه و بعد ازون استفاده کنه. فرض کنيد من ميخوام کد 2882 مربوط به انتهای شماره تلفن شرکت رو داشته باشم. از داخل پنل کد 2882 رو رزو ميکنم و بعد به کدی به صورت زير دسترسی خواهم داشت:

*770*97*2882#

مزيت اين کد دوم به نسبت کد اول اين هست که برای وبسايت فعال ميشه و بنابراين ميشه برای اون CallBack URL تعريف کرد تا پس از اتمام عمليات پرداخت اون URL فراخوانی بشه و سايت مقصد متوجه پرداخت بشه.

برای مثال يک مشتری ما در سايت رد ريسلر ميخواد هر زمان شارژ حسابش تمام شد، حساب خودش رو شارژ کنه و مشکل اينجاست که به اينترنت هم دسترسی نداره.
از هر جایی در ايران و البته خارج از ايران (مزيت کد USSD زرين پال رايگان بودن اون روی همراه اول و ايرانسل هست) که باشه ميتونه کد ما رو شماره گيری کنه و پرداخت خودش رو انجام بده.

بعد از پرداخت حسابش در رد ريسلر به طور خودکار شارژ ميشه.

از زمانی که زرين پال پرداخت آنلاين برای کاربران اينترنت ارائه کرد حدود 3 سال ميگذره.
فراگيری پرداخت آنلاين در سايت های ايرانی باعث شده خيلی از فرآيند ها ساده تر و سريعتر پيش بره. طوری که حتی تصور نبود پرداخت آنلاين در خيلی از سايت ها اصلا ممکن نيست.
انشالله اميدوار هستيم با سرويس های جديد روز به روز راه رو برای کاربران فعال در اينترنت هموار تر کنيم.
روزی ميرسه که هر سايت اينترنتی که به نحوی فروش داره، بايد يک USSD کد هم برای پرداخت خودش داشته باشه. و شايد روش های بهتری برای پرداخت باشه که هنوز به ذهن ما هم خطور نکرده باشه و گذشت زمان اين راه رو به ما يا ديگران نشون بده. ;)

- - - Updated - - -

البته شارژ رو با تخفیف بدید چون خود بانکها کد شارژ میدن ، شما با تخفیف بدید همه موجودیشون رو خالی میکنن برای کارت شارژ اینطوری درخوستهای واریزتون هم کمتر میشه . مبالغ پائین موجودی هم طرف میاد کارت شارژ میگیره دیگه درخواست واریز نمیده

بعضی از پروژه های سامان سيستم زير ساختی هستند برای پروژه های بعدی که بايد ابتدا به حالت پايدار برسن تا روی پروژه اصلی استفاده بشن.
نمونه اون پروژه راهکارهای نوين بود که حدود يکسالی هست راه اندازی شده ولی از ابتدای فروردين به حال پايدار رسيده و قرار هست در زرين پال ازون استفاده بشه.
اما شارژ با قيمت پايين تر نه :)
اونهم به يک دليل.
تفاوت زرين پال در اين هست که زمانی که پول به حساب کاربر مياد کارمزدی کسر نميشه.
کاربر ميتونه با اون پول از بقيه پذيرنده ها خريد کنه و يا درخواست واريز به حساب بانکی بده.
اگر از بقيه فروشنده ها خريد کنه کارمزدی کسر نميشه.
اگر از داخل پنل هم شارژ خودش رو بخره باز کارمزدی کسر نميشه.

بنابراين کاربر ناخواسته تشويق ميشه از خود زرين پال شارژ رو بخره تا کارمزد پرداخت نکنه و 100% جلوتر هم میافته چون ميتونه با کارمزد 0 درصد از درگاه زرين پال استفاده کنه. :)

- - - Updated - - -

این روشی که شما فرمودید که اکثرا از این استفاده میکنن
بنده میگم مثلا از طریق موبایل شما میخوای پول واریز کنی به حساب کسی
اسمشو نمیدونی
اسمش یا شرکتش مینویسی
بعد کدشو میده
و شما به اون واریز میکنی با گوشی.

کل اين سرويس برای اولين بار هست که در اختيار عموم کاربران قرار داده شده.
موردی که شما ميفرمائيد با USSD ممکن نيست.
ولی راهکارهایی وجود داره که انشالله به مرور زمان ايجاد ميشن.

rsl
May 6th, 2014, 15:12
الان از چه طریقی میشه برای سایت کدی را رزرو کرد ؟

modiranhosting
May 6th, 2014, 15:15
زرین پال یاور زرین :)

آفرین به این تیم موفق

مبارک باشه

Neo2
May 6th, 2014, 15:57
سرويس زرين پال از اسفند ماه راه اندازی شده و با اين وضعيت اولين ميشه.
اطلاع رسانی ای که در اسفند ماه شده در صفحه فيس بوک زرين پال در دسترس هست

تبریک میگم بابت سرویس جدیدتون.
انشا ا. موفق باشید.

samansystems
May 6th, 2014, 16:15
الان از چه طریقی میشه برای سایت کدی را رزرو کرد ؟

انشالله اين امکان بزودی روی پنل در دسترس خواهد بود.
برای کاربران طلائی رزو شماره رايگان خواهد بود.

- - - Updated - - -

البته با تخفيف هم يک راهکار ساده داره.
ماشالله اکثر کاربران تاييد شده زرين پال خودشون وبمستر هستند و يکی دو تا سايت هم دارن.
استفاده از سرويس شارژ ريسلر (http://www.chargereseller.com) باعث ميشه هم بتونن روی سايت خودشون بدون نياز به هزينه اوليه شارژ بفروشن و هم خودشون بتونن از موجودی حساب زرين پال خودشون شارژ بخرن.
و بعد پورسانت خودشون رو از شارژ ريسلر دريافت کنن. اينطوری کارت شارژ رو هم با تخفيف خريدن و تازه يک منبع درآمد جديد بدست اوردن.

rezahesami
May 6th, 2014, 16:32
جالبه ولی کاش کمی فراتر می رفتید و به جای کد از اپلیکیشن تلفن همراه استفاده می کردید. البته مزایای این روش رو میدونم ولی در کل کار کردن با یک اپلیکیشن آندرویدی یا آی او اسی کاربر پسندتر و راحت تر هست.

samansystems
May 6th, 2014, 22:00
جالبه ولی کاش کمی فراتر می رفتید و به جای کد از اپلیکیشن تلفن همراه استفاده می کردید. البته مزایای این روش رو میدونم ولی در کل کار کردن با یک اپلیکیشن آندرویدی یا آی او اسی کاربر پسندتر و راحت تر هست.

برخی موارد در برنامه های شرکت هست که به دليل جلوگيری از کپی برداری برخی سايت ها :) تا زمان رونمائی اطلاعاتی رو منشتر نکنيم بهتر هست.
انشالله بتونيم روز به روز با سرويس های مناسب کاربران رو به استفاده از سرويس زرين پال در کنار سرويس های بانکی مجاب کنيم.

Farid.Agl
May 6th, 2014, 22:31
ببخشید، تنها چیزی که من هنوز نتوستم درک کنم اینه که، برای ارتقا سطح حساب به طلایی باید یک فرم رو دانلود، تکمیل و به آدرس شما پست کنیم، تو این فرم اطلاعاتی خواسته شده، نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، کدملی، تاریخ تکمیل فرم و در نهایت امضا.
تمام موارد بالا به جز امضا از قبل تایید شده هست (چون شما اسکن کارت ملی ما رو دارید و می تونید تطبیق بدید)، فقط برای تاییده امضا لازمه که پذیرنده به دفترخونه مراجعه کنه، راستش چیزی که از نظر بنده واقعا اضافه کاری هست دقیقا همینه که امضا باید تو دفترخونه تایید شه، چه کاریه خب!!! حالای واقعی بودن یا نبودن امضا چه فرقی به حاله شما داره؟ اثر انگشت که نیست.
این یک مورد رو می تونستید یه تجدید نظری داشته باشید در موردش واقعا عالی می شد. ضمن اینکه می شه حتی راحت ترش هم کرد، فرم آنلاین پر شه و اسکن امضا ارسال شه.

پاینده باشید.

vrujak
May 6th, 2014, 22:32
ایده ناب یعنی این.

sor
May 6th, 2014, 22:37
ایول دارید.

واقعا ایده خوبی بود .

ولی اگه بشه هر سایت یا فروشگاه کد USSD مثلا به این شکل

*777*xx# که این منحثر به فرد یه فروشگاه باشه خیلی خوب میشه

بازم ممنون ایده خوبی بود.

samansystems
May 6th, 2014, 22:47
ببخشید، تنها چیزی که من هنوز نتوستم درک کنم اینه که، برای ارتقا سطح حساب به طلایی باید یک فرم رو دانلود، تکمیل و به آدرس شما پست کنیم، تو این فرم اطلاعاتی خواسته شده، نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، کدملی، تاریخ تکمیل فرم و در نهایت امضا.
تمام موارد بالا به جز امضا از قبل تایید شده هست (چون شما اسکن کارت ملی ما رو دارید و می تونید تطبیق بدید)، فقط برای تاییده امضا لازمه که پذیرنده به دفترخونه مراجعه کنه، راستش چیزی که از نظر بنده واقعا اضافه کاری هست دقیقا همینه که امضا باید تو دفترخونه تایید شه، چه کاریه خب!!! حالای واقعی بودن یا نبودن امضا چه فرقی به حاله شما داره؟ اثر انگشت که نیست.
این یک مورد رو می تونستید یه تجدید نظری داشته باشید در موردش واقعا عالی می شد. ضمن اینکه می شه حتی راحت ترش هم کرد، فرم آنلاین پر شه و اسکن امضا ارسال شه.

پاینده باشید.

رسيدن به سطح تاييد طلائی اجباری نيست و اختياری هست.
با سطح تاييد نقره ای هم شما ميتونيد ازين سرويس به طور کامل استفاده کنيد.
دليل نياز به تاييد امضا اين هست که هويت واقعی کاربر برای ما تاييد بشه.
راهکار اصلی هم اين بوده که کاربران در محل شرکت حضور پيدا کنن و قوانين رو تاييد و امضا کنن.
برای جلوگيری از رفت و آمد در مسافت های طولانی راهکار دفتر اسناد رسمی هم اضافه شده.
ولی در کل کاربران ميتونن به شرکت هم مراجعه کنن و در دفتر شرکت قوانين رو امضا کنن.

فقط من باز هم بگم رسيدن به سطح تاييد طلائی اجباری نيست و اگر به تسويه های سريع هم نياز داريد به کمک زرين کارت ميتونيد اينکار رو انجام بديد.

- - - Updated - - -

ایول دارید.

واقعا ایده خوبی بود .

ولی اگه بشه هر سایت یا فروشگاه کد USSD مثلا به این شکل

*777*xx# که این منحثر به فرد یه فروشگاه باشه خیلی خوب میشه

بازم ممنون ایده خوبی بود.

دريافت کد اختصاصی از اهداف بلند مدت هست که از الان به سمتش حرکت ميکنيم.
هدف مجموعه زرين پال حرکت آهسته و پيوسته هست و انشالله روز به روز بتونيم سرويس های متنوع و پايدار تری رو ارائه بديم.

Farid.Agl
May 6th, 2014, 23:00
رسيدن به سطح تاييد طلائی اجباری نيست و اختياری هست.با سطح تاييد نقره ای هم شما ميتونيد ازين سرويس به طور کامل استفاده کنيد.
دليل نياز به تاييد امضا اين هست که هويت واقعی کاربر برای ما تاييد بشه.
راهکار اصلی هم اين بوده که کاربران در محل شرکت حضور پيدا کنن و قوانين رو تاييد و امضا کنن.
برای جلوگيری از رفت و آمد در مسافت های طولانی راهکار دفتر اسناد رسمی هم اضافه شده.
ولی در کل کاربران ميتونن به شرکت هم مراجعه کنن و در دفتر شرکت قوانين رو امضا کنن.

فقط من باز هم بگم رسيدن به سطح تاييد طلائی اجباری نيست و اگر به تسويه های سريع هم نياز داريد به کمک زرين کارت ميتونيد اينکار رو انجام بديد.

بله، اجباری نبودنش رو متوجه ام.
مگه غیر از اینه که هویت واقعی کاربر با اسکن کارت ملی و بعد با اسکن کارت های بانکی تایید می شه؟ امضا در دفتر اسناد رسمی چه چیزی به اطلاعاتی که شما از کاربر دارید اضافه می کنه؟

samansystems
May 6th, 2014, 23:22
بله، اجباری نبودنش رو متوجه ام.
مگه غیر از اینه که هویت واقعی کاربر با اسکن کارت ملی و بعد با اسکن کارت های بانکی تایید می شه؟ امضا در دفتر اسناد رسمی چه چیزی به اطلاعاتی که شما از کاربر دارید اضافه می کنه؟

ما با سطح تاييد طلائی سرويس های ويژه تری به کاربرانمون ارائه ميديم نظير تسويه حساب های سريعتر روی حساب بانکی و چند سرويس ديگه.
بالطبع برای اين موارد نياز داريم هويت کاربر به طور کامل برای ما تاييد شده باشه.

فرض کنيد اگر کاربر نقره ای 75% از نظر ما تاييد باشه. کاربر طلائی بيش از 95% از نظر ما تاييد هست.
اين مورد باعث ميشه ما در مديريت تراکنش های روی سيستم بتونيم مديريت و تصميم گيری های بهتری داشته باشيم.

برای اينکه از فشار روی کاربران هم خودداری کنيم اين مورد رو اختياری قرار داديم تا کاربران بتونن از روی اختيار و سر فرصت اين افزايش سطح تاييد رو انجام بدن.

Farid.Agl
May 6th, 2014, 23:34
راستش من هیچ مشکلی با تمام مواردی که ذکر کردید ندارم، تماما صحیح و قابل درک هستن، نمی تونم ایرادی وارد کنم، فقط تاکید من این موضوع هست که امضا سند در دفتر اسناد رسمی جهت احراز هویت الزاما ضروری نیست.
وقتی برای مثال من با مشخصات خودم ثبت نام می کنم، اسکن کارت ملی رو براتون ارسال می کنم، اسکن کارت های بانکیم رو هم براتون ارسال می کنم، و تمام این ها با یک نام و نام خانوادگی و کد ملی و ... هستن، آیا باز امکانش هست که من، من نباشم؟

راستی، من درگاهتون رو تست کردم، درگاهتون مستقیم نیست، اول صفحه زرین پال و بعد از اون درگاه بانک نمایش داده می شه.
همینطور هست یا من دارم مسیر تست رو اشتباه می رم؟

samansystems
May 6th, 2014, 23:42
راستش من هیچ مشکلی با تمام مواردی که ذکر کردید ندارم، تماما صحیح و قابل درک هستن، نمی تونم ایرادی وارد کنم، فقط تاکید من این موضوع هست که امضا سند در دفتر اسناد رسمی جهت احراز هویت الزاما ضروری نیست.
وقتی برای مثال من با مشخصات خودم ثبت نام می کنم، اسکن کارت ملی رو براتون ارسال می کنم، اسکن کارت های بانکیم رو هم براتون ارسال می کنم، و تمام این ها با یک نام و نام خانوادگی و کد ملی و ... هستن، آیا باز امکانش هست که من، من نباشم؟

برای ما که موارد زيادی رو ديديم بعضا پيش اومده که کاربری من نباشه. اين موارد سخت گيری نيست و برای امنيت خود کاربر در نظر گرفته شده.
بالطبع نه شما و نه ما دوست داريم کسی با اسم ما کاری انجام بده و بعد از مدتی مشخص بشه که مثلا من با نام شما کلاه برداری کردم.
همه اين موارد برای حفظ اطلاعات خود کاری در نظر گرفته شده.
باز هم ميگم اين موارد اصلا اجباری نيست و کاملا اختياری هست.

راستی، من درگاهتون رو تست کردم، درگاهتون مستقیم نیست، اول صفحه زرین پال و بعد از اون درگاه بانک نمایش داده می شه.
همینطور هست یا من دارم مسیر تست رو اشتباه می رم؟

درگاه مستقيمی که زرين پال ارائه ميده و از يکسال پيش ارائه ميشد با درگاهی که کليه سايت های مشابه ارائه ميدن متفاوت هست.
مزيت اصلی اين درگاه اين هست که داخل سايت بانک اسم و لوگوی سايت پذيرنده نمايش داده ميشه.

برای فعالسازی اين درگاه حتما بايد ماهانه بيش از 50 تراکنش در زرين پال داشته باشيد.
و البته مد نظر داشته باشيد که اين درگاه در کنار درگاه عادی زرين پال فعال ميشه و انتخاب درگاه بر عهده کاربر هست.

از زمانی که زرين کارت اومده خوشبختانه استقبال خوبی از انواع درگاه های زرين پال شده.

asrhosting
May 6th, 2014, 23:48
خدایا آدم کودوما باور کنه ؟
فلای نت اولین درگاه پرداخت موبایلی کشور را تجربه نمایید (http://www.webhostingtalk.ir/f216/112724) ؟؟؟

..

برای اولين بار - *770*97# - سرويس جديد زرين پال (http://www.webhostingtalk.ir/f216/112684) ؟؟؟

// این وسط بانک سامان چه سودی میکنه !=D>

samansystems
May 6th, 2014, 23:52
خدایا آدم کودوما باور کنه ؟
فلای نت اولین درگاه پرداخت موبایلی کشور را تجربه نمایید (http://www.webhostingtalk.ir/f216/112724) ؟؟؟

..

برای اولين بار - *770*97# - سرويس جديد زرين پال (http://www.webhostingtalk.ir/f216/112684) ؟؟؟

// این وسط بانک سامان چه سودی میکنه !=d>

به چيزی که ميبينيد اعتماد کنيد :)
تاريخ تاپيک ها.
تاريخ راه اندازی سايت ها
تاريخ اطلاع رسانی هایی که در قسمت های مختلف شده :) بالطبع آرشيو صفحه فيس بوک زرين پال نشون ميده اين سرويس از چه زمانی رو ussd بالا بوده.
سابقه راه اندازی سرويس های قبلی !!!

:) همچنين بايد بگم که اين سرويس زرين پال از بانکی که نام برديد ارائه نميشه. چون بانک مذکور پيش ازين نشون داده که امانتدار خوبی برای ايده ها نيست :)

پی نوشت: خوب بود برای نشون دادن مغرضانه نبودن پست خودتون هم که شده داخل تاپيک مذکور هم همين سوال رو با همين وضعيت لينک دادن پيگيری ميکرديد.

asrhosting
May 7th, 2014, 00:00
به چيزی که ميبينيد اعتماد کنيد :)
تاريخ تاپيک ها.
تاريخ راه اندازی سايت ها
تاريخ اطلاع رسانی هایی که در قسمت های مختلف شده :)

:) همچنين بايد بگم که اين سرويس زرين پال از بانکی که نام برديد ارائه نميشه. چون بانک مذکور پيش ازين نشون داده که امانتدار خوبی برای ايده ها نيست :)

پی نوشت: خوب بود برای نشون دادن مغرضانه نبودن پست خودتون هم که شده داخل تاپيک مذکور هم همين سوال رو با همين وضعيت لينک دادن پيگيری ميکرديد.

مغرضانه نبود عزیز ...

// بانک سامان سیاست جالبی رو در پیش گرفته ...شما الان به غیر از درگاه بانک سامان از بانک های دیگه هم درگاه اختصاصی با نام و لوگو میدین ؟

rezarostami
May 7th, 2014, 00:04
سلام . سرویس بسیار عالی هست. فقط کاش در قالب یک نرم افزار برای گوشی ها ارائه میشد اینطوری خیلی بهتر بود نیاز به کد زنی و ... نبود.

asrhosting
May 7th, 2014, 00:05
سلام . سرویس بسیار عالی هست. فقط کاش در قالب یک نرم افزار برای گوشی ها ارائه میشد اینطوری خیلی بهتر بود نیاز به کد زنی و ... نبود.

روش کد زنی اعتماد مشتری به امن بودن پرداختش خیلی بالا میره .

rezarostami
May 7th, 2014, 00:08
روش کد زنی اعتماد مشتری به امن بودن پرداختش خیلی بالا میره .

درسته فرمایش شما صحیح ولی الان مردم فقط به دنبال سرعت هستند و دوست دارند کارشون سریع انجام بشه . شما حساب کن اگه آپ در قالب نرم افزار بود خرید شارژ و ... چقدر سریعتر بود

samansystems
May 7th, 2014, 00:49
برخی موارد در برنامه های شرکت هست که به دليل جلوگيری از کپی برداری برخی سايت ها :) تا زمان رونمائی اطلاعاتی رو منشتر نکنيم بهتر هست.

hosinaa
May 7th, 2014, 01:36
اولین مهم نیست
بهترین مهم هست ، که کیفیت کاری در اتی مشخص خواهد شد

آرزوی بهترین ها !

TARIMEHR
May 7th, 2014, 01:52
زرین پال حساب خودش رو پس داده
خلاقیت، ایده پرداز،پیشگام و مهمتر از همه عملیاتی کردن ایده هایی که اولین بار در ایران رخ میدن
یک کلمه = از سایت ایرانی الگوبرداری نمیکنن

yassale
May 7th, 2014, 04:41
خدمات خوبی ارائه میکنید و امیدوارم به همین صورت هم ادامه پیدا کنه و پایدار
منتها حدود 2 سال پیش رفتاری از مجموعه شما دیدم که بسیار ناراحت شدم. (تیکت های موجود هست می تونید بررسی کنید)

موفق باشید.

samansystems
May 7th, 2014, 09:51
خدمات خوبی ارائه میکنید و امیدوارم به همین صورت هم ادامه پیدا کنه و پایدار
منتها حدود 2 سال پیش رفتاری از مجموعه شما دیدم که بسیار ناراحت شدم. (تیکت های موجود هست می تونید بررسی کنید)

موفق باشید.

شماره حساب زرين پال خودتون رو ميديد ؟
انشالله بتونيم اگر مورد از سمت ما بوده، در جهت جبران اون اقدام کنيم.

samansystems
May 7th, 2014, 10:30
اولین مهم نیست
بهترین مهم هست ، که کیفیت کاری در اتی مشخص خواهد شد

آرزوی بهترین ها !

مسئله اين هست که تو کاری که دوستان ادعای اولين بودن اون رو ميکنن نه ما اولين هستيم نه دوستان.
يک سايتی با نام ج* *** بود که حدودا يک سال پيش سرويس مشابه سرويسی که دوستان الان راه اندازی کردن رو راه اندازی کرده بود. يعنی همين خريد محصول.
اما سرويس زرين پال فقط اون يک مورد نيست و منوی زرين پال شامل 3 حالت مختلف هست که سايت ها ميتونن بدون نياز به باز کردن فرآيند خاصی روی سايتشون پرداخت از کاربران رو داشته باشن.
فقط يکی از منو ها يعنی زير منوی شماره 2 شباهت هایی با سرويس مذکور داره که اونهم عنوان و افتخار اولين بودنی اگر در کار باشه بايد ج* *** ادعا کنه اولين هست.

به نظرم بهتره ازين کارهای بچه گانه من اول تو دوم بريم به سمت حرکت و ارائه سرويس دهی برتر و برترين. :113:

k-h
May 7th, 2014, 11:03
سلام
ممنون از شما بابت سرویس دهی خوبتون من که خیلی راضی بودم .
ایشا.. همیشه و همیشه کیفیت کارتون بهتر از قبل بشه

yassale
May 7th, 2014, 17:49
شماره حساب زرين پال خودتون رو ميديد ؟
انشالله بتونيم اگر مورد از سمت ما بوده، در جهت جبران اون اقدام کنيم.

ارسال شد.

inga
May 8th, 2014, 00:38
سلام

به چه صورته باید تیکت کرد یا در منو ها موجوده؟

samansystems
May 8th, 2014, 00:41
سلام

به چه صورته باید تیکت کرد یا در منو ها موجوده؟

سلام
برای رزو کد فعلا تيکت بزنيد. البته داخل همون تيکتی که کد درگاه پرداخت ارائه شده.
کد انتخابی بايد 4 يا 5 رقمی باشه.

inga
May 8th, 2014, 00:43
سلام
برای رزو کد فعلا تيکت بزنيد. البته داخل همون تيکتی که کد درگاه پرداخت ارائه شده.
کد انتخابی بايد 4 يا 5 رقمی باشه.

دقیقاً میشه بفرمایید داخل تیکت چی بگیم و اینکه هزینه ای داره؟

aligoli
May 8th, 2014, 00:46
امروز در حال پياده سازی روی رايتل هستيم.

امور مربوط به پیاده سازی روی رایتل به پایان نرسیده است ؟

ServerDL.com
May 8th, 2014, 01:14
موفقیت جدیدتون رو تبریک می گم .

samansystems
May 10th, 2014, 12:42
دقیقاً میشه بفرمایید داخل تیکت چی بگیم و اینکه هزینه ای داره؟

با توجه به اينکه چندين راهکار داره در تيکت مطرح کنيد که دقيقا ميخواين چه استفاده ای کنيد تا راهنمائی بشيد.

امور مربوط به پیاده سازی روی رایتل به پایان نرسیده است ؟

متاسفانه هنوز خير.

موفقیت جدیدتون رو تبریک می گم .

ممنون. انشالله بتونيم سرويس های مناسب رو ارائه بديم.