PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دیتاسنتر دنیا چی هست ؟

vPsPersia.COM
May 29th, 2010, 01:21
سلام به دوستان عزیز

در یک تاپیک و نظر سنجی میخوام دیتاسنتر های برتر رو شناسایی کنم

1- آپتایم 100%
2- شبکه ساده ، یعنی نیاز به امثال MAC آدرس نداشته باشه ، همین که IP و DNS و .. به VPS دادی ، سریع به اینترنت وصل بشه
3- قیمت مناسب ، یعنی یه سرور 8 گیگ برداشتی و CPU معمولی ، نشه 180 و 200 تومان
4- با ایران مشکل نداشته باشه ، و ساپرت خوب داشته باشه ، یا اینکه نماینده در ایران داشته باشد
5- لاینش پایدار باشه ، یعنی لاین 1گیگ گرفتیم ، تا 60 و 70 رو بده ، و زیاد افت نکنه
6- نصب هر نوع سیستم عامل ، اگه هم بدون هزینه اضافی باشه که خوبه !
7- قابل ارتقا باشه ، نه مثل OVH
8- سیریش نباشه ، دم به دقیقه هی بگه ، HACK Detection . شما ATTACK دادید و .... واقعا اگه خلاف کردیم بمون بگه .
9- در صورت خرید سرور های بیشتر ، تخفیف خوب بده !
10- در هیچ شرایطی سرور را خاموش نکند ، پیام اخطار بدهند ، و در صورت عدم رسیدگی اقدام به پاک کردن IP مورد نظر بنمایند

موارد ذکر شده ، وحی نیستند و می توانند نقض شوند ، لذا نزدیک ترین گزینه رو اعلام کنید

دوستان عزیز ، اینها چیزی بود که در ذهن من بود ، اگه مورد دیگه ای مد نظر هست بگید ،

m_dg_farari
May 29th, 2010, 01:47
سلام
من با دیتا سنتر های زیادی کار نکردم. چند تا یعنی 2 3 تا و بقیش هم مطالعه کردم و نظرات اینو اونو دیدم اگه چیز خلافی میگم اصلاحش کنید و منو ببخشید.
به نظرم Caro خوب باشه.
1) آپتایمش واقعا بالاست (تجربه ی شخصی - وی پی اس داشتم ازش)
2- اینو نمیدونم :دی
3- قیمت هاش هم زیاد بالا نیست و کلا بدک نیس.
4- با ایران مکشل نداره! سی پنل میده با نیم سرور آی آر . من خودم داشتم! ساب هاستینگ که فکر کنم قسمت فروش کارو باشه نماینده داره تو ایران . توی همین فروم هم فعال هست.
5 - لاین خیلی عالی داره و سرعتش مهشره. البته 1 ندیدم فکر کنم 100 مگابیت باشه.
6 - همه نوع سیستم عاملی نصب میکنه. ولی با تعویضش پول میگیره.
7 - اینطور که دیدم همه ی آفر هاش قابل آپگرید هستن.
8 - در این مورد هم نه زیاد به هک اینا اگه واقعی نباشه گیر نمیده. یعنی به ما که نداد!
9 - نخفیف رو هم ما زیر 1 کیش ... :دی بیشترشو نمیدونم

---------- Post added at 01:47 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

دوست عزیز یه سوال شخصی :دی
پورت سروری که روش وی پی اس میدی 100 هست یا 1؟

vPsPersia.COM
May 29th, 2010, 01:52
دوست عزیز یه سوال شخصی :دی
پورت سروری که روش وی پی اس میدی 100 هست یا 1؟

سرور فعلی خودم 100 هست

goldstar
May 29th, 2010, 02:24
سلام
بهترین ها در جهان سافت لیر و گیگ نت و نسبتا پلنت هستند که با ایران مشکل دارند.
کلا شما چیزهایی که نیاز دارین با بهترین دیتاسنتر دنیا منافات داره.
قیمت کم باشه. که عملا چنین چیزی ممکن نیست.
با ایران مشکل نداشته باشه. که بهترین دیتاسنترهای دنیا توی آمریکا هست
و روی وارز و اتک و .... حساس نباشه که بهترین دیتاسنترها به دلیل جلوگیری از چنین کارهایی بهترین شدن!
ولی ساپورت خوب و شبکه خوب رو میشه ازشون انتظار داشت
پیشنهاد من به شما 100 ترابایت هست. سرورها در یکی از بهترین دیتاسنترهای دنیا هست، پهنای باند بالا و شبکه خوب و همینطور ساپورت خوب
مشکل تحریم هم تا حدود زیادی احتمالش کم میشه(شرکت انگلیسی هست)
ولی قیمت شاید کمی بالا باشه. سرور با 8 گیگ رم از 200 دلار شروع میشه.
البته سینگل هاپ هم گزینه خوبی میتونه باشه. همینطور دیتاسنتر آریا که اینجا نمیان دیگه.

vPsPersia.COM
May 29th, 2010, 02:33
درسته با ایران مشکل دارند ، ولی شاید بشه با واسطه خرید کرد .

قیمت هم نگفتم خیلی پایین باشه ، گفتم مریخی نباشه ، و چون زیاد خرید می کنیم تخفیف بدند

وارز هم منظورم این بود اگه بشه خودش گیر نده ، تا وقتی که گزارشی چیزی باشه . واقعا هم اگه کاری کردیم ، اخطار و جریمه بده

موارد بالا که گفتم ، پیشنهادی بود ، نه اینکه حتما دیتاسنتر اون رو بپذیره ،

نکته مهمی که فراموش کردم ، اینباشه که زمانی که ABUSe برای سرور زدند ، سریع سرور را خاموش نکنند ، تا 12 ساعت وقت بدند و در صورت عدم پاسخ گویی IP مورد نظر را از Server پاک کنند ،

نظر دوستان در مورد FDC چی هست ؟
SingleHop چه آفر هایی ازش موجود هست ؟

TukaNet
May 29th, 2010, 03:12
1 - fdc رو کلا بی خیال شو ...
2 - singlehop خواستی در خدمتیم ~~> فناوران شبکه توکا // سرور اختصاصی (http://www.tukanet.net/dedicated.html)

vPsPersia.COM
May 29th, 2010, 03:24
دوستان عزیز ، این بیخیال شدن fdc رو میشه با دلیل بگید؟

---------- Post added at 03:24 AM ---------- Previous post was at 03:18 AM ----------

3months FDCservers.net review - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=928161)

Woshka
May 29th, 2010, 03:30
بهترین دستاسنتر گوگل

دیتاسنتر ها میشه گفت همشون تو آمریکا و کانادا خوبن ولی fdc رو یکی از دوستم از هند گفت قطعی و یا کمبود سرعت داشتن که با این قیمت کم که میدن بایدم با مشکل مواجه بشن
به طور کل همشون خوبن و فقط به قیمتشون + ساچورتشون باید توجه داشته باشید
جایی که هم قیمت خوبی داره و هم ساچورت خوبی

البته نظر شخصی منه

irlogo
May 29th, 2010, 10:17
کارو بدلیل عدم تحریم تا حد زیاد و وجود نماینده فروش در ایران nikanhost و آفر انواع لایسنس داخلی برای ایرانیان تایید می شه
os-reload رو مجانی انجام می دن! ساپورت فنی خود دیتاسنتر در حد فوق العاده سریع و کارآمد هست،

سافت لایر هم ساپورت فوق العاده ای داره ولی اگه بفهمی ایرانی هستی فک نکنم دیگه جواب ایمیل رو بده! آی وب رو هم در نظر بگیرید که با ایرانی ها دوسته ولی آفر سی پنل به ایرانی نمی ده و همچنین پشتیبانی ضعیفی داره
و همچنین با کریدیت کار شخصی و مطابق با مشخصات خریدار می فروشه!

MihanNet
May 29th, 2010, 12:17
از worldstream.nl سرور دارم ، همه چی خوبه (سرعت ، قیمت ، پورت ، پشتیبانی ) با ایران هم اصلا مشکل نداره ولی پهنا باند کمی داره

vPsPersia.COM
May 29th, 2010, 12:35
IWEB :

فقط ویندوز و لینوکس نصب می کنه

WorldStream :

یک UPSTREAM دارند ، که 24 ساعته فقط IP بن میکنه ! 36 تا IP داشتم ازش که 10 و 12 تایش بن شدند !

msnasiri
May 29th, 2010, 12:47
سلام به دوستان عزیز

در یک تاپیک و نظر سنجی میخوام دیتاسنتر های برتر رو شناسایی کنم

1- آپتایم 100%
2- شبکه ساده ، یعنی نیاز به امثال MAC آدرس نداشته باشه ، همین که IP و DNS و .. به VPS دادی ، سریع به اینترنت وصل بشه
3- قیمت مناسب ، یعنی یه سرور 8 گیگ برداشتی و CPU معمولی ، نشه 180 و 200 تومان
4- با ایران مشکل نداشته باشه ، و ساپرت خوب داشته باشه ، یا اینکه نماینده در ایران داشته باشد
5- لاینش پایدار باشه ، یعنی لاین 1گیگ گرفتیم ، تا 60 و 70 رو بده ، و زیاد افت نکنه
6- نصب هر نوع سیستم عامل ، اگه هم بدون هزینه اضافی باشه که خوبه !
7- قابل ارتقا باشه ، نه مثل OVH
8- سیریش نباشه ، دم به دقیقه هی بگه ، HACK Detection . شما ATTACK دادید و .... واقعا اگه خلاف کردیم بمون بگه .
9- در صورت خرید سرور های بیشتر ، تخفیف خوب بده !
10- در هیچ شرایطی سرور را خاموش نکند ، پیام اخطار بدهند ، و در صورت عدم رسیدگی اقدام به پاک کردن IP مورد نظر بنمایند

موارد ذکر شده ، وحی نیستند و می توانند نقض شوند ، لذا نزدیک ترین گزینه رو اعلام کنید

دوستان عزیز ، اینها چیزی بود که در ذهن من بود ، اگه مورد دیگه ای مد نظر هست بگید ،

نظر شخصی من در مورد worldstream پس از تقریباً 6 ماه
1-شاید در ماه 1 دقیقه دیده باشم که شبکه قطع شده باشد بیشتر نبوده
2- شاید زیادی شبکه اش ساده باشه!
3- بدک نیست
4- مشکل نداره، داخل ایران هم نماینده معلوم نیست داره یا نه ولی مستقیم خوب جواب می دن
5- سرعتش محشره
6- هزینه خاصی برای سیستم عامل ها نمی گیرن
7- اگه از لحاظ سخت افزاری ممکن باشه معمولاً راحت انجام می دن
8- به spam حساسه ولی 90% مواقع هم حق باهاشون هست
10- در جا IP بلاک می کردن که چندبار صحبت کردم دیگه قبلش خبر می دن

MihanNet
May 29th, 2010, 12:51
IWEB :

WorldStream :

یک UPSTREAM دارند ، که 24 ساعته فقط IP بن میکنه ! 36 تا IP داشتم ازش که 10 و 12 تایش بن شدند !

من که تا الان مشکلی نداشتم فقط به اسپم گیر میدن

irlogo
May 29th, 2010, 13:31
یه کم دیتاسنتر بی حساب و کتابیه
وگرنه همه چیزش خوبه، مخصوصا قیمتش

البته با نماینده فروشش هم مشکل دارن، منظورم البرزگستره

msnasiri
May 29th, 2010, 16:26
یه کم دیتاسنتر بی حساب و کتابیه
وگرنه همه چیزش خوبه، مخصوصا قیمتش

البته با نماینده فروشش هم مشکل دارن، منظورم البرزگستره

یه زمانی گفتن که البرزگستر نمایندگی بعداً گفتن کسی دیگه و به همین خاطر پیش خیلی ها خراب شد!
و تا اونجا که من می دونم البرز گستر سرور زیادی اونجا نداره!

---------- Post added at 04:26 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

IWEB :

WorldStream :

یعنی بی حساب کتاب بوده؟
شایدم از وقتی من دارم باهاشون کار می کنم کارشون حساب کتاب پیدا کرده!
بهتره فقط در مورد worldstream بحث نشه و دوستان که از جاهای دیگه تجربه ای دارن رو بگن