PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعی میهن پال تا پنجشنبه

___.Hrs.___
May 5th, 2014, 19:58
سلام

دوستان به نظرتون با این همه قطعی مداوم و متداول آیا استفاده از این درگاه درسته ؟

چرا یه درگاه که آپتایم حتی از سایت های دیگه مهمتره اینقد باید دان بشه ؟

البته انصافا کارشون درسته از درگاهشون راضیم ولی این دان شدن ها خیلی عذاب آور شده

Raid_10
May 5th, 2014, 22:46
هیچ چیزی بی علت نیست
اگر به الان میهن پال می گید خوب
پس فردا رو باید رویایی در نظر بگیرید
میهن پال احتمال 99 درصد داره یه حرکتی میاد

felfel
May 6th, 2014, 18:26
حساب ها را خالی کنید :دی !

metal75
May 6th, 2014, 18:31
درود
البته همیشه این قطعی ها به این معنی نیست که می خواد اتفاقی بیوفته البته احتمالش هم هست

اما من که با برنامه نویسشون صحبت کردم مثل اینکه چندین بار سرور عوض کردن اما سرور بی کیفیت بوده الان یک سرور اختصاصی تهیه کردن

امیدوارم مثل سایت جی پال نشه!

موفق باشید

aligoli
May 6th, 2014, 23:02
سلام

دوستان به نظرتون با این همه قطعی مداوم و متداول آیا استفاده از این درگاه درسته ؟

چرا یه درگاه که آپتایم حتی از سایت های دیگه مهمتره اینقد باید دان بشه ؟

البته انصافا کارشون درسته از درگاهشون راضیم ولی این دان شدن ها خیلی عذاب آور شده

خیر
بنده https://sibapal.com/ را به شما پیشنهاد میکنم. :53:
نظر شما را جلب خواهد نمود.

___.Hrs.___
May 7th, 2014, 09:25
سایتشون جوش یه جورایی خیلی امنیتی هست

و برای هر سایت باید درگاه جدا سفارش بدی

حال نکردم

netmelli
May 7th, 2014, 09:37
درگاه مستقیم بگیرید
اگر نمیتونید مستقیم بگیرید
زرین پال
پی لاین
جهان پی

اینا خوبن

tikweb.ir
May 7th, 2014, 09:43
درگاه مستقیم بگیرید
اگر نمیتونید مستقیم بگیرید
زرین پال
پی پال
جهان پی

اینا خوبن

فکر کنم منظورتون از پی پال همون پی لاین هست

netmelli
May 7th, 2014, 10:12
فکر کنم منظورتون از پی پال همون پی لاین هست

بله
تصحیح شد
ممنون

metal75
May 7th, 2014, 11:07
سلام

البته پارس پال هم بد نیست اونم یک تست بکنید

taha_2011
May 7th, 2014, 12:45
بنده بهتون سیا پال رو پیشنهاد میکنم. واقعا عالیه!
موارد امنیتی رو بالا بردن چون به مشتری اهمیت میدن!
زیادم گیر نیستن در ارسال مدارک
موفق باشید

majid2009s
May 7th, 2014, 12:55
منتظر اماده سازی سرویس هستیم انشالله نهایتا تا فردا سرویس اماده می شود.

netmelli
May 7th, 2014, 13:47
سلام

البته پارس پال هم بد نیست اونم یک تست بکنید

درسته
یادم رفت بگم
پارس پال هم خوبه
بنده خودم از درگاه مستقیم ملت و غیر مستقیم پارس پال استفاده میکنم

Quality
May 7th, 2014, 15:05
سلام
جهان پی استفاده میکنم واقعا عالیه

___.Hrs.___
May 9th, 2014, 11:48
واحب شد از میهن پال در بیام

همون پی لاین از همه بهتره

گفته بودن تا 5 شنبه درسته الان 4 روزه دارن سرور میگیرن !

meysam021
May 9th, 2014, 11:53
ی درگاه پرداخت اولا نباید از سرورهای اشتراکی استفاده کنه حتی وی پی اس با منابع فول اختصاصی و حتی سرورهای اختصاصی خارج از ایران سرور اختصاصی باید از ایران افرا نت برای این سایتا تهیه بشه و همچنین افرادی مسلط به امنیت سازی سرور حرف چندین میلیون پول هستش که جابجا میشه توی این درگاه.
ما شکر خدا از این درگاهای تازه آماتور هیچوقت استفاده نمیکنیم.
هر از هربانک درگاه اختصاصی تهیه کنید دوستان خیلی بهتره

shakari
May 9th, 2014, 12:03
اگر از سایتای درگاه دهی میخواین فقط جهان پای و پی لاین بقیه بیخی.
ولی اگه شرایطشو دارین برین از بانک ملت و ملی درگاه تهیه کنین

ipsat
May 10th, 2014, 11:45
لطفاً‌ تاپیک به بیراهه نکشونید در رابطه با درگاه دیگه غیر از میهن پال مطلب نذارید.

meva300
May 10th, 2014, 11:55
سایت دان شده ظاهرا
بالا نمیاد :|

demonse2
May 10th, 2014, 12:29
برای گرفتن درگاه مستقیم چه باید کرد ؟

___.Hrs.___
May 11th, 2014, 01:32
پنجشنبه شد ... یکشنبه هنوز خبری نیست

برای من که کلا اعتبارشون رو از دست دادن

meysam021
May 11th, 2014, 01:36
برای گرفتن درگاه مستقیم چه باید کرد ؟

صاحب اصلی شرکت تشریف ببره بانک و یک حساب ایجاد میکنه ، بعد از ایجاد حساب درخواست درگاه میده،اگر گفتند باید ssl داشته باشید بگید که لینک های سایتم رو با مشکل مواجه میکنه ، بعد از 1 هفته شایدم بیشتر فعال میکنند درگاه رو بدون هیچ دردسر ، ما الان همه پرداختی ها همون موقع با خیال راحت و امن واریز میشه به حساب اصلی بدون واسطه و همچنین کارمزد
کارمزد انتقال وجه = 0

RoobinaServer
May 11th, 2014, 02:14
باید از ایران افرا نت برای این سایتا تهیه بشه

مشکل ایشون طبق چیزی که کاربرا گفتند در تاپیک های دیگشون در انجمن اتک هست و اتکی که باعث قطعی آیپی از بین الملل بشه دیگه داخل نمیاد که مشخص بشه کدوم مرکز داده میتونه بهترین باشه در مقابلش پس افرانت باشه یا هر مرکزی فرقی نداره.

فقط دو راه هست یا استفاده از راه کارهای خاص و تونلینگ و یا داشتن stm اختصاصی و قبول دریافت اتک به داخل که هزینه چندین میلیونی دارد. (که این مورد هم به نوع اتک بستگی داره)

با تشکر

majid2009s
May 11th, 2014, 13:48
مشکل سایت مرتفع شده اگر کسی مشکلی داشت در سایت تیکت ایجاد کنه تا به مشکلشون رسیدگی بشه.

zakerweb
May 18th, 2014, 11:05
دوباره سایت بالا نمیاد ؟

loppyshiraz
May 19th, 2014, 11:43
متاسفانه باز هم سایت بالا نمیاد !!!!

alimo203
May 19th, 2014, 11:58
چرا مستقیم نمیرید سمت بانکها؟؟!!!
همین الان اگه حساب ملت دارید میتونید از طریق سایت به پرداخت ملت اقدام کنید.خیلیم حساس نیستند

MOHSEN-1
May 19th, 2014, 12:24
لطفا بی مورد در مورد چیزی که خبر ندارید حرفی نزنید

من کلا از نزدیک این مشکل رو می دونم چی هست

این سایت بر روی افرانت میزبانی شده و پشت فایر وال است
از روز شنبه با 300 مگابیت ترافیک پشت فایروال افرانت رفت جوری که جلسه گرفتن برای این مشکل و فایروال هم نتونست کاری کنه درواقع نمی تونست کاری هم بکنه با چندین سرور مختلف اتک داش می خورد توی دوروز 1 ترابایت ترافیک مصرف کرد سرور ایشون که هزینه زیادی هست
سایت ایشون بالا می اومد ولی ترافیک زیادی داشت مصرف میکرد و عملا جز زیان مالی هیچ چیزی نداشت
مجبور شدن بستن آی پی رو از سمت خارج به ایران و ای پی اینترانت شد

بعد از اون این گروه که من شک ندارم اجیر شده هستند با سرور های داخلی اتکی رو به پورت53 udp انجام دادن که این اتک از نوع دی ان اس اهست

یعنی میان دی ان اس رو هدف میگیرند و ارتباط دامین با سرور رو قطع میکنند عملا هیچ ترافیکی مصرف نمیشه ولی ارتباط با سایت رو هم قطع میکنند هرکسی هست می خواد ایشون رو از صفحه اینترنت حذف کنه

که خدارو شکر همه آی پی های داخلی شناسایی شدن و برای پلیس فتا ارسال شدن انشالله خبر های جدید در راه است

الان هم سایت باز است

RoobinaServer
May 19th, 2014, 12:41

از روز شنبه با 300 مگابیت ترافیک پشت فایروال افرانت رفت جوری که جلسه گرفتن برای این مشکل و فایروال هم نتونست کاری کنه درواقع نمی تونست کاری هم بکنه با چندین سرور مختلف اتک داش می خورد توی دوروز 1 ترابایت ترافیک مصرف کرد سرور ایشون که هزینه زیادی هست
سایت ایشون بالا می اومد ولی ترافیک زیادی داشت مصرف میکرد و عملا جز زیان مالی هیچ چیزی نداشت

بعد از اون این گروه که من شک ندارم اجیر شده هستند با سرور های داخلی اتکی رو به پورت53 udp انجام دادن که این اتک از نوع دی ان اس اهست

یعنی میان دی ان اس رو هدف میگیرند و ارتباط دامین با سرور رو قطع میکنند عملا هیچ ترافیکی مصرف نمیشه ولی ارتباط با سایت رو هم قطع میکنند هرکسی هست می خواد ایشون رو از صفحه اینترنت حذف کنه

که خدارو شکر همه آی پی های داخلی شناسایی شدن و برای پلیس فتا ارسال شدن انشالله خبر های جدید در راه است

الان هم سایت باز است
سلام
خب بیس کار اشتباه هست چرا اصلا این ترافیک باید به سمت داخل کشور بیاد ؟ خیلی راحت میتواند از خارج کشور روی 53 اتک بفرستد چون الان اتکرتون ضعف بهتری پیدا کرده است.

جهت راهنمایی از دی ان اس لوکال استفاده نمایید.

یاحق

zakerweb
May 19th, 2014, 13:51

الان هم سایت باز است

سایت بالا نمیاد