PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شخصاً تکنولوژيست و پياده ساز سرورهاي اطلاعاتي هستيم.

Rapid
May 28th, 2010, 14:53
شرکت آذرسان - هاست | میزبانی | هاستینگ | تخقیقات و توسعهء سیستمهای اطلاعاتی پیشرفته (http://www.azarsun.com/host.htm)

تو گوگل هم كلي تبليغ كرده شرکت آذرسان !

يا تو همه چي اولين بود يا خالي بسته :))

كلا براي روحيه آدم خوبه :))

از xlhost يه سرور گرفته و....

azarsun.com
Created:
2008-10-23
Expires:
2010-10-23

htfearless
May 28th, 2010, 15:07
در خاورمیانه تنها شرکتی هستیم که داراي سرورهایی با يک خط واقعي و اختصاصي 100Mbps می باشیم و تنها شرکتی هستیم که با پهنای باند نامحدود در خدمت شما مشتریان گرامی هستیم.

در خاورميانه تنها شرکتي هستيم که صاحب امتياز توسعه و پشتيباني کنترل پنلهاي ميزباني وب مي باشيم و هر مشتري يک خط اختصاصي پشتيباني دريافت مي کند. يعني پشتيباني واقعي!
اولین و تنها ارائه کنندهء سرویس PHP در ایران تحت فناوری PHP-FastCGI که پروژه هایتان حداقل 50% سريعتر و ايمن تر از حد معمول اجرا می گردد. :)) بگفته ایشون بقیه شرکت ها برید غاز بچرونید

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

Tabriz ,Azarbaijan 51436

ما براي اولين بار در ايران توانسته ايم بصورت قدرتمند زيرساخت نرم افزاري و سخت افزاري مورد نياز ديتاسنترها و سرورهاي سازماني را با کمترين هزينه تحت کنترل پنلهاي متمرکز، قدرتمند و بومي آذرسان پياده سازي و راه اندازي کنيم

irlogo
May 28th, 2010, 16:34
من خیلی باهاشون ایمیل بازی کردم، فقط حرف خودشونو می زنن

من هم ماشینم رویز روس 5 میلیارد دلاری هست، صبح ها غاز کباب شده با زعفران می خورم

شب ها در تخت غو می خوابم

روزها همراه با هزاران پری و حوریه فیلم میبینیم

توی حساب بانکیم هم 10000000000000000000000000000000000000000000000000 0000 تیلیارد دلار پول هست

خوببید؟

asrhosting
May 28th, 2010, 19:08
بچه ها اصلا توجه نکردید یه شخصی که استاد این کارا هست هنوز نیومده ؟
بله کسی نیست جزء .......
...
...
...
...
...
1eng.ir ممد خودمون !

دروغ گفتن ! وب رنگ خودمون همه این کار ها رو انجام داد !

Vahid
May 28th, 2010, 19:12
به امید افزایش درک و فهم مردم !

itjavani
May 28th, 2010, 21:05
به امید افزایش درک و فهم مردم !

وحید جان به نظر من بگیم به امید سطح آگاهی بیشتر مردم بهتر باشه!

به درک و فهم که میرسیم و میگیم بعضی ها به دماغشون بر میخوره!;)

1eng.ir
May 28th, 2010, 22:27
من خیلی باهاشون ایمیل بازی کردم، فقط حرف خودشونو می زنن

من هم ماشینم رویز روس 5 میلیارد دلاری هست، صبح ها غاز کباب شده با زعفران می خورم

شب ها در تخت غو می خوابم

روزها همراه با هزاران پری و حوریه فیلم میبینیم

توی حساب بانکیم هم 10000000000000000000000000000000000000000000000000 0000 تیلیارد دلار پول هست

خوببید؟

منم خیلی با شما بحث کردم! ولی تا حالا بر من ثابت نشده که شما پورت 1 گیگ (بعضی وقتا بیشتر) از ایران دارید! اگه میتونید ثابت کنید یا علی ;) اگه نه تو تاپیکایی که باعث میشه کوچیک بشید لطفاً شرکت نکنید ;)

بچه ها اصلا توجه نکردید یه شخصی که استاد این کارا هست هنوز نیومده ؟
بله کسی نیست جزء .......
...
...
...
...
...
1eng.ir ممد خودمون !

دروغ گفتن ! وب رنگ خودمون همه این کار ها رو انجام داد !

استاد چه کاری ؟!
اگه منظورت دروغ گفتنه که لطف کن ثابت کن وگرنه به دلیل توهین ازت شکایت میکنم (به مدیران) و مثه بقیه ی افرادی که رو معده حرف میزنن اخراج میشید.
اگه هم منظورتون حرف دیگریست لطف کنید توضیح بدید!

MelatHOST
May 28th, 2010, 22:57
در ایران اولین مجموعه ای هستیم که پشتیبانی واقعی ارائه می کنیم، چون مالک بي واسطهء سرورها و خدمات آن هستيم، سرورهايمان را شخصاً طراحي و پياده سازي نموده ايم و در خاورميانه تنها شرکتي هستيم که صاحب امتياز توسعه و پشتيباني کنترل پنلهاي ميزباني وب مي باشيم و هر مشتري يک خط اختصاصي پشتيباني دريافت مي کند

بعنوان مثال، سريعترين، ايمن ترين و قابل اعتماد ترين ايميل سرور دنيا را برايتان فراهم کرده ايم، اهميت تکنولوژِي پیشرفته را زماني بهتر مي دانيد که مشتري ايميل سفارش خريد مي فرستند ولي شما دريافت نمي کنيد، مشخصات فناوری ها در جداول زیر موجود است و مشخصات تخصصی و تفضیلی آن برای شما قابل ارسال هست.

پرتکل IP-Tables از نقاط بسیار قوت میزبانی ما می باشد.

نداريم، چون براي کنترل پنل ها، سيستم عاملها و سرويسهاي آن به مجوز يا لايسنس شخصي وابسته نيستيم.

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

اگر ما دومی هستیم، اولی را شما معرفی کنید!

1eng.ir
May 29th, 2010, 02:14
irlogo and takhoster
منتظر پاسختون هستم ;)

irlogo
May 29th, 2010, 09:38
منم خیلی با شما بحث کردم! ولی تا حالا بر من ثابت نشده که شما پورت 1 گیگ (بعضی وقتا بیشتر) از ایران دارید! اگه میتونید ثابت کنید یا علی ;) اگه نه تو تاپیکایی که باعث میشه کوچیک بشید لطفاً شرکت نکنید ;)

استاد چه کاری ؟!
اگه منظورت دروغ گفتنه که لطف کن ثابت کن وگرنه به دلیل توهین ازت شکایت میکنم (به مدیران) و مثه بقیه ی افرادی که رو معده حرف میزنن اخراج میشید.
اگه هم منظورتون حرف دیگریست لطف کنید توضیح بدید!

این میزان برای حدود 50 سرور تقسیم اگر کم نیاد زیاد نیست
چون روی شبکه یک سری میزبانی سرور دولتی و حائذ اهمیت هست نمی تونم بهتون تست بدم، می تونیم با هماهنگی و اطلاع بقیه دوستان! تشریف بیارین اینجا و خودتون بررسی کنید، اونموقع به فکر لباس یدکی هم باشید چون این اطراف لباس گرونه!

1eng.ir
May 29th, 2010, 12:21
این میزان برای حدود 50 سرور تقسیم اگر کم نیاد زیاد نیست
چون روی شبکه یک سری میزبانی سرور دولتی و حائذ اهمیت هست نمی تونم بهتون تست بدم، می تونیم با هماهنگی و اطلاع بقیه دوستان! تشریف بیارین اینجا و خودتون بررسی کنید، اونموقع به فکر لباس یدکی هم باشید چون این اطراف لباس گرونه!
سید جان چش بود همون اول بگی همیچن موضوعیه تا من این همه گیر ندم :d
لباس یدکی واسه چی ؟! / با لباس یدکی میشه پورت 1 گیگو لمس کرد ؟ :71:

irlogo
May 29th, 2010, 13:33
واقعیتش این یک طرح بود که شریک تجاری داره، ما هیچ استندارد جهانی خاصی رو هم رعایت نکردیم :D
پهنای باند برای صدا و سیما
سخت افزار از خودمون و یا خود شرکتها
مکان کرایه ای
هیچ تامین کننده امنیت در برابر سیل و اتش سوزی و اینا نداریم
روتر های bgp که اگه پهنای باند قطع بشه می ره اتو روی adsl فن آوا

لباس یدکی رو وقتی اومدی می فهمی :D

Amir.Mansoury
May 29th, 2010, 13:44
اینقدر از کپی برداری بدم میاد که. دیگه همه میدونن تکنولوژیست اسمه وبلاگ منه

Rapid
May 29th, 2010, 14:12
اینقدر از کپی برداری بدم میاد که. دیگه همه میدونن تکنولوژیست اسمه وبلاگ منه

حاشيه نريد Technologist - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Technologist)