PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل adsl مخابرات تهران!

AliFatehi
May 4th, 2014, 18:48
سلام خدمت دوستان....

دقیقا از تاریخ 3 فروردین 93 سرعت های ADSL مخابرات به شدت داغون شده....سرعت دانلود که نوسان شدید داره....

هر چند دقیقه یکبار قطعی داره....

2020 رو که اسطوره پشتیبانی (dns تبار) جواب نمیدن....میگه 6 دقیقه انتظار باورکنید تا 12 دقیقه صبر کردم جواب ندادن.....

حضوری هم که بدتر از 2020 میگن زنگ بزن 2020 میگی آقا بخدا زنگ زدم برنمیدارن....میگه زنگ بزن 8787 بگو 2020 جواب نمیدن.....

از قابلمه میفرستن تو دیگ......دیگه نمیدونم چه راهی مونده.....

این از پینگ من در همین لحظه :

http://up.patogh.info/images/u62mi66x0c1weggorfe.jpg

این از پاسخگوی آنلاین که فکر میکنم 20 تا پاسخ آماده دارن همونارو میفرستن....

مخابرات استان تهران - پیام های ADSL(اینترنت پر سرعت) (http://www.tct.ir/?siteid=1&pageid=847)

خدایی دارم دیوونه میشم ماهی 35 تومن میگیرن....شاهکار جدیدشون هم که سرویس نامحدود دیگه وجود نداره....حجم مصرفی رو نمیفهمی و روی قبض میاد....:62:

بدبختی من اینه فیبرنوری هست خطم و مجبورم فقط از مخابرات ADSL بگیرم....

نظر شما چیه؟؟؟؟ راه حلی هست؟؟؟ کاری میشه کرد؟؟؟؟؟

digar_t
May 4th, 2014, 19:05
سلام خدمت دوستان....

دقیقا از تاریخ 3 فروردین 93 سرعت های ADSL مخابرات به شدت داغون شده....سرعت دانلود که نوسان شدید داره....

هر چند دقیقه یکبار قطعی داره....

2020 رو که اسطوره پشتیبانی (dns تبار) جواب نمیدن....میگه 6 دقیقه انتظار باورکنید تا 12 دقیقه صبر کردم جواب ندادن.....

حضوری هم که بدتر از 2020 میگن زنگ بزن 2020 میگی آقا بخدا زنگ زدم برنمیدارن....میگه زنگ بزن 8787 بگو 2020 جواب نمیدن.....

از قابلمه میفرستن تو دیگ......دیگه نمیدونم چه راهی مونده.....

این از پینگ من در همین لحظه :

http://up.patogh.info/images/u62mi66x0c1weggorfe.jpg

این از پاسخگوی آنلاین که فکر میکنم 20 تا پاسخ آماده دارن همونارو میفرستن....

مخابرات استان تهران - پیام های ADSL(اینترنت پر سرعت) (http://www.tct.ir/?siteid=1&pageid=847)

خدایی دارم دیوونه میشم ماهی 35 تومن میگیرن....شاهکار جدیدشون هم که سرویس نامحدود دیگه وجود نداره....حجم مصرفی رو نمیفهمی و روی قبض میاد....:62:

بدبختی من اینه فیبرنوری هست خطم و مجبورم فقط از مخابرات ADSL بگیرم....

نظر شما چیه؟؟؟؟ راه حلی هست؟؟؟ کاری میشه کرد؟؟؟؟؟

سلام
من هم اینترنت مخابرات دارم راضی هستم
چون ی خط تلفن فقط برای دی اس ال گرفتم و خطی روش نیست
البته گاهی خراب می شه که سریع زنگ می زنم 2828 بعدش هم درست می کنن
پشتیبانی تلفتی بعضی هاشون کار بلد هستن اما اکثرا هیچی نمی فهمن اما تلفن رو ثبت کن برای اعلام خرابی تماس می گیرن درست می کنن
اون جور که می گفتن من رکورد دار اعلام خرابی هستم تا خراب می شه زنگ میزنم
البته چون می دونم مشکل خط و تلفن ندارم
ی بار هم حتی پشتیبان رو کشیدم خونه گفت مودم خرابه اما نبود هنوز داره کار می کنه

hostcpanel
May 4th, 2014, 19:10
البته گاهی خراب می شه که سریع زنگ می زنم 2828 بعدش هم درست می کنن
2828 ؟؟ یاااااا خدااااااا

ی بار هم حتی پشتیبان رو کشیدم خونه گفت مودم خرابه اما نبود هنوز داره کار می کنه زن بودهههههه

digar_t
May 4th, 2014, 19:14
ولی در کل خیلی راضی هستم
من اول پیشگامان داشتم
بعد شاتل همشون د ز د ن
من به مخابرات از 100 بهش 85 می دم
پیشگامان 30
شاتل 60

sina
May 4th, 2014, 19:30
ولی در کل خیلی راضی هستم
من اول پیشگامان داشتم
بعد شاتل همشون د ز د ن
من به مخابرات از 100 بهش 85 می دم
پیشگامان 30
شاتل 60

میشه لطفا شهر و منطقتون را هم بگید . چون همه این موضوعات کاملا به شهر و منطقه هر فردی ارتباط داره

digar_t
May 4th, 2014, 19:31
میشه لطفا شهر و منطقتون را هم بگید . چون همه این موضوعات کاملا به شهر و منطقه هر فردی ارتباط داره

تهران
خوشقدم

AliFatehi
May 4th, 2014, 20:27
جالبه دوستان در مورد شهرهای دیگه صحبت میکنن و راه حلی ندارن....

2828 رو دیگه ندیدم....پشتیبان ها هم همشون مرد هستن....یعنی اونایی که من زنگ زدم مرد بودن و فقط میگن ارجاع داده میشه!!!!

sina
May 4th, 2014, 20:34
راه حل معمولا تغییر آی اس پی هست. تو منطقه شما وضعیت اینترنت مخابرات خرابه و با زنگ زدن که درست نمیشه.

meysam021
May 4th, 2014, 20:37
تاپیک رو کاملا تایید میکنم.
صبح همکاران تهران گفتند مشکلی نداشته از امروز ساعت 4 ظهر شروع شده ، طی تماس ما با 2020 گفتند که مودمتون هنگ میکنه :d
الان بنده خودم خوزستان همین الانم قطعی وصلی دارم ، چراغ اینترنت روشن هستش ولی علامت تعجب میاد رو کانکشن پایین اینترنت
اینترنت منزل هم به همین شکله ، جواب مخابرات به ما مودتون هنگ میکنه ، بین 8 مودم همشون هنگ میکنن یعنی :d

_AF_
May 4th, 2014, 20:41
سلام منم اینترنت مخابرات هستم
تهران - نوبنیاد
adsl من قابل تحمل هست ولی adsl یکی از دوستان که خاقانی هستن زیر خط افتضاح!! هیچی نمیاره
البته برای منم قبل از عید اینجوری شده ولی در این حد نیست

من میخوام از های وب بگیرم

mehrshad.ho
May 4th, 2014, 20:42
مخابرات کدام منطقه هستید ؟

_AF_
May 4th, 2014, 20:44
تاپیک رو کاملا تایید میکنم.
صبح همکاران تهران گفتند مشکلی نداشته از امروز ساعت 4 ظهر شروع شده ، طی تماس ما با 2020 گفتند که مودمتون هنگ میکنه :d
الان بنده خودم خوزستان همین الانم قطعی وصلی دارم ، چراغ اینترنت روشن هستش ولی علامت تعجب میاد رو کانکشن پایین اینترنت
اینترنت منزل هم به همین شکله ، جواب مخابرات به ما مودتون هنگ میکنه ، بین 8 مودم همشون هنگ میکنن یعنی :d

به من گفتن
چه خبره از صبح تا شب وصلی به اینترنت مودم خاموش کنن بزار استراحت کنه
هرچی فکر میکنم نمیتونم این جمله رو درک کنم!

AliFatehi
May 4th, 2014, 22:52
راه حل معمولا تغییر آی اس پی هست. تو منطقه شما وضعیت اینترنت مخابرات خرابه و با زنگ زدن که درست نمیشه.

آخه دوست من....بنده زدم که فیبر نوری هستم...تو تهران منطقه 22 و اینکه تهران فیبر نوری رو فقط و فقط مخابرات اینترنت میده!

- - - Updated - - -

مخابرات کدام منطقه هستید ؟

منطقه 22

از 3 فروردین این مشکل رو دارم...از دوستان میگن سمت ما مثل اینکه نویز زیاد شده! نمیدونم دیگه!

pc-narmak
May 4th, 2014, 22:56
یعنی دارم میترکم از خنده :d :))

به من گفتن
چه خبره از صبح تا شب وصلی به اینترنت مودم خاموش کنن بزار استراحت کنه
هرچی فکر میکنم نمیتونم این جمله رو درک کنم!

- - - Updated - - -

مرد یا زن بودنش مهمه مگه؟ :D

جالبه دوستان در مورد شهرهای دیگه صحبت میکنن و راه حلی ندارن....

2828 رو دیگه ندیدم....پشتیبان ها هم همشون مرد هستن....یعنی اونایی که من زنگ زدم مرد بودن و فقط میگن ارجاع داده میشه!!!!

digar_t
May 4th, 2014, 23:02
یعنی دارم میترکم از خنده :d :))

- - - Updated - - -

مرد یا زن بودنش مهمه مگه؟ :D

من دیدیم خانم ها بهتر عمل می کنن و بهتر راهنمایی

حالا یکیشون هست که همش میگه مشکل سراسری دست به تنظیمات نزن من از فامیل سوال می کنن می گن نه عالیه

n4ser
May 4th, 2014, 23:07
من والا مخابرات دارم رو یک خط دیگه ولی استفاده نمیکنم چون پینگ نوسان شدید داره پشتیبانی داغون دی ان اس کلا یک چیز علکیه تو مخابرات چون سایت به زور باز میکنه پینگ داغون از 24 ساعت 2 دقیقه وصل همش قطعه نمیدونم پرا رسیدگی نمیکنن :-w

Amin12345
May 5th, 2014, 22:17
دوست عزیز از صفحه status مودمت یه شات بذار SNR رو ببینیم چنده که میگن نویز داره SNR زیر 10 مشکل ساز میشه
بنده خودم تو پشتیبانی یکی از isp ها فعالیت دارم فقط میتونم بگم واژه هنگ ! یه لغت مسخره اس که واسه از سر وا کردن مشترک
همه اینا بر میگرده به اکانتینگ مسخره ای که استفاده میشه مخصوصا تو مخابرات !

babikhatar
May 6th, 2014, 01:33
دوست عزیز از صفحه status مودمت یه شات بذار SNR رو ببینیم چنده که میگن نویز داره SNR زیر 10 مشکل ساز میشه
بنده خودم تو پشتیبانی یکی از isp ها فعالیت دارم فقط میتونم بگم واژه هنگ ! یه لغت مسخره اس که واسه از سر وا کردن مشترک

استاد چند سوال داشتم از خدمتتون ..

یکی اینکه Dns به نظرتون چی ست کنم ؟ من از اینا استفاده میکنم ..

217.218.127.127

217.218.155.155
4.2.2.4

............................................

سوال دومم اینه که من hotspot که استفاده میکنم موقع باز کردن فیس بوک مشکل داره ( عکسها رو نشون نمیده ) .. چند تا جا خوندم که با ست کردن Dns میتونه مشکل رو حل کنه .. میخواستم ببینم درسته این حرف یا نه ؟ ( خودم بعید میدونم )

و اینکه حقیقت داره که میتونن Reset کنن اکانت رو ... من قبلا تماس گرفته بودم با پشتیبانی گفت مودم رو 15 مین قطع کن که ریست کنم اکانت رو ... ولی اخرین بار که تماس گرفتم گفتن که امکانات دسترسی به بخش تجهیزات رو ازشون گرفتن ..

ببخشید سوالام زیاد شد اینم مشخصات Snr هست .. مشکل نویز دارم ؟

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

10.3
31.3
db

Line Attenuation

:

53.8
36.0
db

Data Rate

:

575
157
kbps

Max Rate

:

1328
1414
kbps

CRC

:

377
0

Amin12345
May 6th, 2014, 08:44
استاد چند سوال داشتم از خدمتتون ..

یکی اینکه Dns به نظرتون چی ست کنم ؟ من از اینا استفاده میکنم ..

217.218.127.127

217.218.155.155
4.2.2.4

............................................

سوال دومم اینه که من hotspot که استفاده میکنم موقع باز کردن فیس بوک مشکل داره ( عکسها رو نشون نمیده ) .. چند تا جا خوندم که با ست کردن Dns میتونه مشکل رو حل کنه .. میخواستم ببینم درسته این حرف یا نه ؟ ( خودم بعید میدونم )

و اینکه حقیقت داره که میتونن Reset کنن اکانت رو ... من قبلا تماس گرفته بودم با پشتیبانی گفت مودم رو 15 مین قطع کن که ریست کنم اکانت رو ... ولی اخرین بار که تماس گرفتم گفتن که امکانات دسترسی به بخش تجهیزات رو ازشون گرفتن ..

ببخشید سوالام زیاد شد اینم مشخصات Snr هست .. مشکل نویز دارم ؟

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

10.3
31.3
db

Line Attenuation

:

53.8
36.0
db

Data Rate

:

575
157
kbps

Max Rate

:

1328
1414
kbps

CRC

:

377
0

اون 2 تا DNS بالایی برای زیرساخت هستش میتونی همراه اونا از opendns هم استفاده کنی
وقتی شما مودمتون روشنه و تو ibs آنلاین هستین برای یک لحظه که ارتباطتون با RAS قطع میشه چون تو RAS با تاخیر آفلاین میشته اکانت ، مودمتون دوباره یوزر ارسال میکنه
با توجه به اینکه قابلیت مولتی لاگین فعال نیست تو ibs خطای Maximum check online fails reached و به شما میگن مودمتون هنگ کرده
به شما که میگن مودمو 15دقیقه خاموش کنید واسه اینه که دسترسی ندارن clear کنن و فقط دسترسی kill به پشتیبانی دادن که با اون حل نمیشه باید مودم اونقد خاموش بمونه تا تو RAS آفلاین بشه
البته گفتن اینا شاید نیازی نبود فقط خواستم فلسفه اون 15 دقیقه 20 دقیقه رو توضیح بدم
در مورد خطتون هم SNR تون نرماله ولی
Attenuation که همون فاصله از مرکز مخابراتیتون هست نباید بالای 50 باشه برای شما 53 هست یعنی فاصلتون از مرکز زیاده
Data Rate خطتون هم نرمال نیست احتمالا پروفایل خطتون روی 1024/512 ولی خط شما با 575/157 up شده یعنی سرعت دانلودتون ماکزیمم 70 71 هست البته اگه سرویستون نامحدود باشه مشکلی بوجود نمیاره
بهتره یه بار پروتکل رو روی G.DMT یا ADSL2+ تنظیم کنید ببینید تو کدوم حالت خطتون بهتر میشه اگر بازم بهتر نشد باید از کابل اصلی مخابرات هم این پارمترها رو چک کنید شاید مشکل از سیم کشی داخلی باشه
در نهایت اگر درست نشه باید زنگ بزنید پشتیبانی واستون خرابی ثبت کنن یه بار از مخابرات پورت رو بررسی کنن شاید با تعویض پورت مشکل برطرف بشه
در مورد هات اسپات هم اطلاعی ندارم دقیقا برخورد نداشتم با این مشکل البته شاید مشکل مربوط به MTU باشه تغییرش بدین ببینید حل میشه
شرمنده اگه زیاد شد

aftabit
May 6th, 2014, 08:52
دوست خوبم نگران نباش ، اینترنت مخابرات با توجه به نامحدودبودنش به شرکت های دیگه می ارزه(اگر نامحدود داری)
اگر هم نامحدود نداری ، صبر داشته باش همه چیز درست میشه
مشکل دانلود داری؟ چه سرعتی گرفتی با 35 تومن؟
مشکل دانلود معمولن ندارن مگر اینکه مشکل صفحه باز کردن داشته باشی

AliFatehi
May 6th, 2014, 16:51

مرسی...
http://up.patogh.info/images/7q2f9349ngb0ucplsgh.png

این اطلاعات هست....اگر نیاز به ریست مودم باشه هم بگین! و بهترین آی پی چیه؟؟ من از یه سری آی پی های OpenDNS استفاده میکنم!

208.67.222.222
208.67.220.220

- - - Updated - - -

دوست خوبم نگران نباش ، اینترنت مخابرات با توجه به نامحدودبودنش به شرکت های دیگه می ارزه(اگر نامحدود داری)
اگر هم نامحدود نداری ، صبر داشته باش همه چیز درست میشه
مشکل دانلود داری؟ چه سرعتی گرفتی با 35 تومن؟
مشکل دانلود معمولن ندارن مگر اینکه مشکل صفحه باز کردن داشته باشی

نامحدود که دیگه وجود نداره واسه مخابرات...رفتم اونجا فهمیدم که دیگه نامحدود نداره!

با 35 تومن سرعت 1مگابایت هست البته نمیدونم جدیدا گرون شده یا نه! قرار بود 35% ارزون بشه اما مثل اینکه گرونتر شده!

مشکل دانلود هم هست سرعت 140 باید باشه اما الان 120 بالاتر نمیره حالا این بخوره تو سرشون...هر 2 تا 5 دقیقه یکبار دیسکانکت میشه!

صفحه رو افتضاح باز میکنه یاد روزایی که 128 داشتم میافتم!

Amin12345
May 6th, 2014, 21:01
مرسی...

این اطلاعات هست....اگر نیاز به ریست مودم باشه هم بگین! و بهترین آی پی چیه؟؟ من از یه سری آی پی های OpenDNS استفاده میکنم!

208.67.222.222
208.67.220.220

- - - Updated - - -

نامحدود که دیگه وجود نداره واسه مخابرات...رفتم اونجا فهمیدم که دیگه نامحدود نداره!

با 35 تومن سرعت 1مگابایت هست البته نمیدونم جدیدا گرون شده یا نه! قرار بود 35% ارزون بشه اما مثل اینکه گرونتر شده!

مشکل دانلود هم هست سرعت 140 باید باشه اما الان 120 بالاتر نمیره حالا این بخوره تو سرشون...هر 2 تا 5 دقیقه یکبار دیسکانکت میشه!

dns اصلی رو بذارید 217.218.127.127 بعدی رو از همین opendns
خط شما هم snr خوبی داره ولی بازم درست up نشده همون کاری که به دوست قبلیمون گفتم انجام بدین از کابل اصلی ورودی چک کنید
مقدار rate باید 2048 یا نزدیک به اون باشه الان برا شما نصف مقدار واقعیشه احتمالا مشکل داخلیه

pc-narmak
May 7th, 2014, 02:40
output power (dBm)
دانلودش خرابه یعنی از مبدا" که میشه پورت مخابرات مشکل داره باید پیگیری سختی کنی تا مجبور شن درست کنند snr خوبه یعنی نویزی رو خطط نیست ولی قدرت دانلودت فوق العاده خرابه حالا این مشکل یا از خرابی پورت هست یا تو ام دی اف کابل برق فشار قوی بقل خط تلفنت قرار گرفته البته بعید هم نیست چون هوا گرم شده و کولر گازی ها شروع به کار کرده برای خنک کردن تجهیزات اینو باید به شدت پیگیری کنی

مرسی...
http://up.patogh.info/images/7q2f9349ngb0ucplsgh.png

208.67.222.222
208.67.220.220

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

مشکل فیزیکی چه طوری ربط پیدا میکنه به مشکل نرم افزاری مانند اکانتینگ؟ :O به حق چیزهای نشنیده مشکل ایشون سخت افزاری هست و باید سخت افزاری حل بشه که پشتیبانی مخابرات جواب نمیده تلفن رو که ایشون بتونند مشکلشونو حل کنند

NEG4R
May 7th, 2014, 02:41
مخابرات باوووووووو چی داره ک اومدین تجزیه تحلیلش میکنین

بزاین تو حال خودش باش

Amin12345
May 7th, 2014, 10:32
output power (dBm)
دانلودش خرابه یعنی از مبدا" که میشه پورت مخابرات مشکل داره باید پیگیری سختی کنی تا مجبور شن درست کنند snr خوبه یعنی نویزی رو خطط نیست ولی قدرت دانلودت فوق العاده خرابه حالا این مشکل یا از خرابی پورت هست یا تو ام دی اف کابل برق فشار قوی بقل خط تلفنت قرار گرفته البته بعید هم نیست چون هوا گرم شده و کولر گازی ها شروع به کار کرده برای خنک کردن تجهیزات اینو باید به شدت پیگیری کنی

- - - Updated - - -

مشکل فیزیکی چه طوری ربط پیدا میکنه به مشکل نرم افزاری مانند اکانتینگ؟ :O به حق چیزهای نشنیده مشکل ایشون سخت افزاری هست و باید سخت افزاری حل بشه که پشتیبانی مخابرات جواب نمیده تلفن رو که ایشون بتونند مشکلشونو حل کنند

دوست گرام یک لحظه با دقت صحبت های بنده رو میخوندین متوجه بحثم میشدید که در اون پست داشتم در مورد واژه هنگی مودم توضیح میدادم نه بررسی خط ایشون !
بنده قبل از شما به ایشون عرض کردم باید خرابی ثبت بشه واسشون تا مرکز پیگیر بشن پس لطفا دقت بفرمایید!

pc-narmak
May 7th, 2014, 13:32
عذر میخواهم با دقت نخونده بودم

دوست گرام یک لحظه با دقت صحبت های بنده رو میخوندین متوجه بحثم میشدید که در اون پست داشتم در مورد واژه هنگی مودم توضیح میدادم نه بررسی خط ایشون !
بنده قبل از شما به ایشون عرض کردم باید خرابی ثبت بشه واسشون تا مرکز پیگیر بشن پس لطفا دقت بفرمایید!

AliFatehi
May 7th, 2014, 19:03

خوب تاپیک هم تقریبا مشکل مخابرات بود و مشکل بنده....باز دستتون دردنکنه که نظر دادین...اما اگر شما هم پست استارت رو میخوندین در مورد هنگی مودم نمیگفتین!

من یه مودم دیگه دارم باهاش تست میکنم...شاید از مودم باشه!

Edwin
May 8th, 2014, 11:35
باز هم مخابرات تهران .

من تو سایتشون دیدم که حجم نامحدود رو به 120 گیگ دانلود محدود کردن ( به قول خودشون مصرف منصفانه ) سریعا رفتم درخواست تخلیه دادم
دو روز بعد برداشتنش دوباره محدودیت رو .. الان دوباره گرفتم .. نسبت به یوزر قبلی قطعی و نوسان پینگش به طرز محسوسی کم شده امیدوارم همینجوری هم پیش بره

کلا مخابرات آشغاله برا منطقه 22 از وایمکس با مودم Outdoor استفاده کن :دی

babikhatar
May 17th, 2014, 02:07
اون 2 تا DNS بالایی برای زیرساخت هستش میتونی همراه اونا از opendns هم استفاده کنی
وقتی شما مودمتون روشنه و تو ibs آنلاین هستین برای یک لحظه که ارتباطتون با RAS قطع میشه چون تو RAS با تاخیر آفلاین میشته اکانت ، مودمتون دوباره یوزر ارسال میکنه
با توجه به اینکه قابلیت مولتی لاگین فعال نیست تو ibs خطای Maximum check online fails reached و به شما میگن مودمتون هنگ کرده
به شما که میگن مودمو 15دقیقه خاموش کنید واسه اینه که دسترسی ندارن clear کنن و فقط دسترسی kill به پشتیبانی دادن که با اون حل نمیشه باید مودم اونقد خاموش بمونه تا تو RAS آفلاین بشه
البته گفتن اینا شاید نیازی نبود فقط خواستم فلسفه اون 15 دقیقه 20 دقیقه رو توضیح بدم
در مورد خطتون هم SNR تون نرماله ولی
Attenuation که همون فاصله از مرکز مخابراتیتون هست نباید بالای 50 باشه برای شما 53 هست یعنی فاصلتون از مرکز زیاده
Data Rate خطتون هم نرمال نیست احتمالا پروفایل خطتون روی 1024/512 ولی خط شما با 575/157 up شده یعنی سرعت دانلودتون ماکزیمم 70 71 هست البته اگه سرویستون نامحدود باشه مشکلی بوجود نمیاره
بهتره یه بار پروتکل رو روی G.DMT یا ADSL2+ تنظیم کنید ببینید تو کدوم حالت خطتون بهتر میشه اگر بازم بهتر نشد باید از کابل اصلی مخابرات هم این پارمترها رو چک کنید شاید مشکل از سیم کشی داخلی باشه
در نهایت اگر درست نشه باید زنگ بزنید پشتیبانی واستون خرابی ثبت کنن یه بار از مخابرات پورت رو بررسی کنن شاید با تعویض پورت مشکل برطرف بشه
در مورد هات اسپات هم اطلاعی ندارم دقیقا برخورد نداشتم با این مشکل البته شاید مشکل مربوط به MTU باشه تغییرش بدین ببینید حل میشه
شرمنده اگه زیاد شد

ممنون از توضیحات کاملتون ...

من اینترنت نامحدود 512 دارم . فکر کنم Data Rate به همین خاطر باشه که زیاد باشه . (طبق چیزی که از گفته هاتون فهمیدم )

فقط من متوجه نشدم چطوری میتونم پروتکل رو عوض کنم ؟

و کلا اگه راهکاری برای استفاده کامل از پهناد باند اختصاص داده شده اگه هست ،ممنون میشم بگید . برنامه هایی افزایش سرعت که توی سایتها هست ، تاثیری داره ؟ مثلا Tcp optimaizer

mh1376
May 17th, 2014, 12:03
نمیدونم چه گیری دادین به این مخابرات اه اه وقتی شرکت های معتبر تری هست چرا میرین مخابرات میگیرین؟؟؟؟؟

p8mlx
May 18th, 2014, 18:00
پینگ 4.2.2.4 من هم تایم اوت داره مثل دوستمون حتا بیشتر!!!!

SixthElement
May 18th, 2014, 20:09
اینم پینگ امروز شاتل ! تازه سرویس ما رادیو پوینت تو پوینته خیر سرش. گاهی عالیه گاهی هم کاملاً داغونه

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=118ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=121ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=115ms TTL=52
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=113ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=125ms TTL=52
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=114ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=116ms TTL=52
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=124ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=117ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=130ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=118ms TTL=52
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=120ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=157ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=141ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=127ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=132ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=138ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=129ms TTL=52
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=132ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=121ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=130ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=122ms TTL=52
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

AliFatehi
May 22nd, 2014, 22:41
خدا بهمون رحم کنه....داشت خوب میشد....دوباره اوضاع خراب شده....وضیعت خیلی از قبل هم بدتر شده....

p8mlx
May 25th, 2014, 19:00
امکانش نیست ازشون شکایت کنیم البته سازمان رادیوئی که بیخیال...
یک سال بیشتره خون مارو تو شیشه کرده، توی شهر ما فقط مخابرات هست حالا دارم آسیاتک رو میارم تو شهرمون. اگه میشد مخابرات رو کله پا کنم انتقامم رو گرفتم :63:
از طریق پلیس فتا شهرمون نمیشه اقدام کنم!!!!

inga
May 25th, 2014, 19:12
سلام

منم adsl مخابرات دارم و راضیم

نمی دونم ببینید نمیشه گفت حتماً حتماً حتماً اینترنت مخابرات در همه جا آشغاله و اینترنت فلان شرکت بهترینه نه آقاجون شلوغش نکن من 1 مگ مخابرات دارم با 130 تا دانلود می کنم خیلی کم قطعی داره که رفع میشه ببینید به هزار و یک دلیل ممکنه باشه ممکنه خط شما خراب باشه نیست؟ باشه باشه ممکنه مودم شما خراب باشه نیست؟ باشه ممکنه مشکل از مرکز مخابراتی باشه و یا از شبکه تمام

p8mlx
May 25th, 2014, 21:08
سلام

منم adsl مخابرات دارم و راضیم

نمی دونم ببینید نمیشه گفت حتماً حتماً حتماً اینترنت مخابرات در همه جا آشغاله و اینترنت فلان شرکت بهترینه نه آقاجون شلوغش نکن من 1 مگ مخابرات دارم با 130 تا دانلود می کنم خیلی کم قطعی داره که رفع میشه ببینید به هزار و یک دلیل ممکنه باشه ممکنه خط شما خراب باشه نیست؟ باشه باشه ممکنه مودم شما خراب باشه نیست؟ باشه ممکنه مشکل از مرکز مخابراتی باشه و یا از شبکه تمام
من توی خود مخابرات هم پینگ گرفتم همین بود... شما پینگ خودتو بگذار ما هم ببینیم. دیگه همه میدونن مخابرات بیشتر از ظرفیت کاربر گرفته، خود مسئولین گفتن!

AliFatehi
May 25th, 2014, 21:24
آخه شما که نمیدونی چرا قضاوت الکی میکنی؟

مودم و خط من هیچ مشکلی نداره...تازه از نظر یک متخصص که نگاه کرد...خیلی وضیعت خوبی هم داره....

مرکز مخابراتی وابسته به شبکه هست دیگه....مثلا من چون مرکز مخابراتیم مشکل داره برم خونمو عوض کنم که حرف شما درست دربیاد؟

واقعا نمیدونم این اطلاعات وسیع رو از کجا میارید....منبع هم ذکر کنید بد نیست گوگل بهتون رنک میده :76:

DeathKnight
May 25th, 2014, 21:30
اخرین اخباری که دارم اینه 12 خط اینترنت اسمانی خریدن 32 مگ برای سرویس های نامحدود از شرکت ما هم واسه کانفیگ کمک خواستند دقت کرده باشید 2 روز اینرتنت بدون محدودیت بود که الان فوروارد شده به صفحه پیوند ها دقت کرده باشین توی iframe قراردادیم فعلا مناطق شمرون اونورا این کار رو انجام دادن سرویس خوب شده برای تست یک فایل 20 گیگ رو یک روز و نیمه دانلود کردم سرویس 1 مگ تا 190 200 220 میداد

Web4
May 27th, 2014, 10:21
مخابرات نامحدودش جالب نیست ولی حجمی قبلا گرفته بودم خیلی راضی بودم سرعت عالی ... قطعی کم !