PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در Forward کردن ایمیل توسط سی پنل

2sweb
May 4th, 2014, 17:24
سلام وقت بخیر
راستش چند روزی هست که یه مشکل بزرگ و البته عجیب برامون پیش اومده (مدیریت محتوای سایت بنده وردپرس هست)
کاربرانی که فرم تماس موجود در سایت رو پر میکنن و یا به بنده ایمیل ارسال میکنن به ایمیل info@2sweb.ir ارسال میشه و بنده برای راحتی کار یه Forward تعریف کردم براش تا ایمیل ها رو بفرسته به جیمیل بنده.
اما چند روزی هست که یکی در میون forward میکنه و بعضی از فرم ها و یا ایمیل ها به ایمیل هاست میاد اما به جیمیل بنده forward نمیشه

foreard رو روی ایمیل یاهو هم تنظیم کردم اما مشکل حل نشده

موندم مشکل از چیه اخه اگه فرم مشکل داشت که نباید حتی به ایمیل هاست هم ارسال میشد. به هست هم گفتم میگه نه مشکلی وجود نداره.

تاکید میکنم بعضی کاربران اینجوری هستن و خودم تست میکنم مشکل نداره و دوستانم هم تست کردن مشکل نداشته

Adline
May 4th, 2014, 18:55
سلام

بنده هم همین مشکل رو داشتم با پشتیبانی نت افراز صحبت کردم در ابتدا خودشون هم نمیدونستند اما بعد یه مدت گفتند تغییراتی هست که جیمیل ایجاد کرده
البته اگه فرستنده برنامه فرم تماس خودتون رو یکی از ایمیل های فعال بر اون دامنه قرار بدید مشکل حل میشه دقت کنید فرستنده

2sweb
May 4th, 2014, 21:03
سلام

بنده هم همین مشکل رو داشتم با پشتیبانی نت افراز صحبت کردم در ابتدا خودشون هم نمیدونستند اما بعد یه مدت گفتند تغییراتی هست که جیمیل ایجاد کرده
البته اگه فرستنده برنامه فرم تماس خودتون رو یکی از ایمیل های فعال بر اون دامنه قرار بدید مشکل حل میشه دقت کنید فرستنده

سلام ممنون از پاسخ شما میشه دقیق تر توضیح بدین که باید چیکار کنم تا مشکل حل بشه.