PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سینک کردن 2 سرور

ali@ali@ali
May 4th, 2014, 11:33
سلام خدمت دوستان .

من یه سرور esxi 5.5 دارم و 5.5 vspher که روش centos 6.5 و یه هاستینگ کوچیک با دایرکت ادمین راه اندازی کردم .

به دلیل قطعی زیاد اینترنت و خوابیدن سایت ها تصمیم به راه اندازی یه سرور میرور با یه خط اینترنت جداگانه کردم.

الان اون سرور رو هم خریدم و هدفم اینه که بکاپ ها در اون سرور قرار بگیرن و به محض دان شدن سرور به طور خودکار بره رو سرور دومم

ممنون میشم کمکم کنید از کجا باید شروع کنم و چه جوری این دو تا سرور رو با هم سینک کنم ؟

Raid_10
May 4th, 2014, 13:58
منظور شما کلاستر کردن
هست
بهتره از ovh سرور بگیرید خودشون کلاستر هم می کنند
یه سرچ تو نت بزنید اموزش هست

OmidX
May 4th, 2014, 18:37
سلام خدمت دوستان .

من یه سرور esxi 5.5 دارم و 5.5 vspher که روش centos 6.5 و یه هاستینگ کوچیک با دایرکت ادمین راه اندازی کردم .

به دلیل قطعی زیاد اینترنت و خوابیدن سایت ها تصمیم به راه اندازی یه سرور میرور با یه خط اینترنت جداگانه کردم.

الان اون سرور رو هم خریدم و هدفم اینه که بکاپ ها در اون سرور قرار بگیرن و به محض دان شدن سرور به طور خودکار بره رو سرور دومم

ممنون میشم کمکم کنید از کجا باید شروع کنم و چه جوری این دو تا سرور رو با هم سینک کنم ؟

میتونید vcenter نصب کنید و کل سروری ک روش ESXi نصب هست رو کلاستر کنید ،

یا میتونید فقط سرور دایکرت ادمین رو کلاستر کنید ...

ک در هر دو روش شما ب یک سرور با فضا و رم مشابه سرور فعلیتون (در روش ۲ یک vps) نیاز دارید .