PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باید فرقی بین جشن قهرمانی محبوبترین تیم آسیا و منفورترین تیم ایران باشد

nswir
May 28th, 2010, 11:55
آنهایی که در داخل ورزشگاه بودند به خوبی این مطلب را از ما قبول می کنند. چرا که به عینه دیدند بعد از پایان بازی و زمانی که سن اجرای مراسم جشن قهرمانی را آوردند، بازیکنان تیم لباسهای خود را عوض کرده و برای اجرای این مراسم آماده بودند،ام وقتی پرسپولیسیها وارد زمین شده و روی سن رفتند با مخالفت رئیس سازمان لیگ برتر به رختکن برگردانده شدند .به قول علی دایی ۳مرتبه تیم را به زمین آوردند و باز به رختکن فرستادند.در آن هنگام نه لیدری به داخل زمین آمده بود و نه شلوغی اطراف سن دیده می شد اما تعلل بیش از حد سازمان لیگ به بهانه های مختلف از جمله برگزاری مصاحبه مطبوعاتی و یا پخش مراسم معنوی اذان و...باعث شد تا کم کم اطراف محل برگزاری مراسم پر از افراد غیر مسئول شود.که در این بین لیدرهای تیم به دلیل داشتن لباس های رنگ جیق تابلو تر بودن اما روی سخن ما با سردار عزیزالله محمدی است( که بهتره ما هم مثل کارمندان ایشان به جای سردار از لفظ دکتر استفاده کنیم )و آن هم اینکه اگر برای پرسپولیس .مانند سپاهان طوری برنامه ریزی می کردید که بلافاصله بعد از سوت پایان بازی مراسم جشن برگزار میشدنه شما مورد اعتراض شدید هواداران قرار می گرفتی و نه اینکه کاسه کوزه ها سر لیدرهای بدشانس باشگاه شکسته می شد.من نمی خواهم بی دلیل از لیدرهای زحمتکش پرسپولیس حمایت کنم اما شما خودتاتن را بگذارید جای آنها و یک سال بدون دریافت حتی یک ریال پول تمام زندگی تان را برای تیم گذاشته باشید و تازه کلی هم بهتون تهمت بزنند و...حال تصور کنید که در کنار سن مراسم جشن قهرمانی قرار گرفته اید (آن هم با اجازه مسئولین) و هیچ کس هم جلوی شما را نگرفته ،آیا در این شادی که یک فصل منتظرش بودید شرکت نمی کنید؟من اعتقاد دارم اگر هزار بار دیگر هم سازمان لیگ برتر بخواهد با این برنامه ریزیها برای تیمهای تهرانی جشن بگیرید باز هم با حضور لیدرها و افراد دیگر در مراسم روبرو خواهد شد و هر کس دیگر هم که جای بچه های کانون مشوقین باشگاه باشد و عاشق تیم محبوبش ، از این فرصت طلایی برای رفتن روی سن استفاده میکند . البته یک نکته هم فراموش نشود که باید فرقی بین جشن قهرمانی محبوبترین تیم آسیا و منفور ترین تیم ایران باشد. و البته با تمام این تفاصیل منکر این نیستم که حرکت لیدرهای تیم اشتباه بود اما بازهم معرفت عادل فردوسی پور که اگر از این حرکت انتقاد کرد با احترام به لیدرها حرفش را زد و مثل برخی دوستان تازه به دوران رسیده نبود که فقط به لیدرهای باشگاه ایراد بگیرند.