PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست نصب لایت اسپید کرک روی دایرکت ادمین

MUV
May 4th, 2014, 00:54
با سلام به همه دوستان

کسی از اساتید می تونه روی یه دایرکت ادمین در حال فعالیت لایت اسپید کرک شده نصب کنه
در حال حاضر از آپاچی و انجین ایکس استفاده می شه اما مصرف سی پی یو خیلی بالا هستش

منتظر پیشنهادهاتون هستم.

با تشکر

kourosh_it
May 4th, 2014, 14:29
درود بر شما
عزیز دیگه لایت کرک شده نیست
جدیدا شنیدم لایت اسپید شناسایی میکنه کسایی رو که کرک شده استفاده میکنند و ....
دردسره عزیز
یا بخر ! یا هیچی !

safeith
May 4th, 2014, 15:31
از پلاگین Nginx ما استفاده فرمایید چنین مشکلی نخواهید داشت

صفروب - فروش،نصب و مدیریت سرورهای لینوکسی(اختصاصی و مجازی)،میزبانی وب(سی پنل و دایرکت ادمین) - سبد خرید (http://0web.ir/secure/cart.php?gid=8)

zartosht
May 4th, 2014, 16:06
با سلام به همه دوستان

کسی از اساتید می تونه روی یه دایرکت ادمین در حال فعالیت لایت اسپید کرک شده نصب کنه
در حال حاضر از آپاچی و انجین ایکس استفاده می شه اما مصرف سی پی یو خیلی بالا هستش

منتظر پیشنهادهاتون هستم.

با تشکر

درود بر شما ،
هیچ گربی واسه رضای خدا موش نمیگیره ، تمامی‌ کرک‌های وب سرور لایت اسپید ارسال اسپم دارند. مگر اینکه خودتان کرک کنید

MUV
May 4th, 2014, 16:53
پس احتمالا لایت اسپید کرک پیدا نمیشه. لایسنس لایت اسپید برای استفاده از همه سی پی یو سرور هم که خیلی گرون درمیاد. از پلاگین انجین ایکس هم که استفاده می کنم زیاد مالی نیست. پیشنهاد دیگه ای نیست؟

kourosh_it
May 4th, 2014, 17:14
پس احتمالا لایت اسپید کرک پیدا نمیشه. لایسنس لایت اسپید برای استفاده از همه سی پی یو سرور هم که خیلی گرون درمیاد. از پلاگین انجین ایکس هم که استفاده می کنم زیاد مالی نیست. پیشنهاد دیگه ای نیست؟

عزیز گروه در میاد چاره ای نیست
!
لایسنس لایت روی 2 گیگ رم لیمیت شده و قیمتش فکر کنم 45 باشه
یکی هم روی 8 گیگ لیمیت شده که 60 در میاد
و یکی دیگه هم رم لیمیت نشده و یک عدد سی پیو اون نزدیک 110 -120 در میاد
پلن های دیگشم برای سرور های با چند تا سی پیو هست ....
انجنیکس هم بد نیست !

هر چیز خوب و عالی پول میخواد !!

MUV
May 4th, 2014, 19:32
ممنون از راهنمایی
اونی که همراه با یک سی پی یو هستش مهم نیست سی پی یو چند کر داشته باشه؟

nginxweb
May 4th, 2014, 22:09
ممنون از راهنمایی
اونی که همراه با یک سی پی یو هستش مهم نیست سی پی یو چند کر داشته باشه؟

درود

دوست عزیزم اگر apache+nginx به همراه کانفیگ خوب و حرفه ای و بهینه سازی سرویس ها جوابگوی کارتون نیست نصب لایت اسپید هم توفیقی انچنان نخواهد کرد واستون.

پیشنهاد میکنیم بجای تغییر وب سرور یا منابع را افزایش دهید یا اگر کانفیگ درستی روی سرور اعمال نشده است کانفیگ و بهینه سازی مناسب انجام شود

ترکیب nginx به همراه آپاچی 2.4 + fastcgi بسیار عالی جواب میدهد و از litespeed بهتر عمل میکند

MUV
May 4th, 2014, 22:19
من اتفاقا از پلاگین شما استفاده می کنم که الانم با تمدیدش مشکل دارم و درگاه تون کار نمی کنه
فکر کنم که الان fastcgi نصب نیست و از php-cgi استفاده میشه و نتونستم نصبش کنم. آپاچی هم فکر کنم 2.2 باشه
شما می تونید کانفیگ دستی رو انجام بدید تا فشار از روی سی پی یو برداشته بشه؟

nginxweb
May 4th, 2014, 22:22
من اتفاقا از پلاگین شما استفاده می کنم که الانم با تمدیدش مشکل دارم و درگاه تون کار نمی کنه
فکر کنم که الان fastcgi نصب نیست و از php-cgi استفاده میشه و نتونستم نصبش کنم. آپاچی هم فکر کنم 2.2 باشه
شما می تونید کانفیگ دستی رو انجام بدید تا فشار از روی سی پی یو برداشته بشه؟

درود

درگاه سایت کاملا سالم هستش و 10 دقیقه پیش نیز پرداختی داشتیم

در مورد کانفیگ هم بله در خدمت هستیم در سایت میتوانید با بخش فنی تماس بگیرید

MUV
May 4th, 2014, 22:44
ببخشید nginxpanel.ir رو با شما اشتباه گرفتم. در صورتی که شما انجین ایکس رو کانفیگ کنید نیاز به شارژ ماهانه داره؟
مثل این پلاگینی که الان دارم

nginxweb
May 4th, 2014, 22:46
ببخشید nginxpanel.ir رو با شما اشتباه گرفتم. در صورتی که شما انجین ایکس رو کانفیگ کنید نیاز به شارژ ماهانه داره؟
مثل این پلاگینی که الان دارم

درود

بله ماهانه دارد نامحدود هم دارد که نیازی به شارژ ماهانه نداشته باشید

MUV
May 4th, 2014, 22:51
در سایت شما تیکت ارسال کردم