PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم طرح رو انتخاب کنم ( مشورت )

hostcpanel
May 3rd, 2014, 23:23
سلام عزیزان

من از پیام آوران کویر (نماینده مخابرات هستند)(کوچه ما فیبر نوریه) توی بیرجند نت گرفتم

حجمی سرعت 512 ترافبیک 5 گیگ 3 ماهه 30 تومن

الان بعد از 3 روز فهمیدم ک 5 گیگم تموم شد فهمیدم ک نامردا دانلود شب ندارن ( گفتم چرا نداری گفت همه سرویس دهندای دگه هم برداشتن دانلود شب از بعضی سرویساشون ) حالا یکی سوال اولم اینکه ازتون آیا شما هم مثل من هستید ؟؟ میخوام بدونم راس گفته یا فیل هوا کرده؟؟

ینی دانلود شبشون از ساعت 2 تا 7 بود . منم این 3 روز شبا دل میکردم ک 5 گیگه تموم شد .

الان فهمیدم ک دانلود شب برای سرویساس 40 گیگ سالانشون دارن

برای همین 512 ترافیک 40 گیگ سالانه قیمتش 126 هزار تومنه ... شما میگی چی کار کنم ؟؟ یکسال بگیرم؟؟؟

اینم سایتشون بیرجند - شرکت پیام آوران کویر - birjand - PayamAvaran kavir (http://birjand.net/) اگه خواستید تعرفه هاشون ببنید روی 20152 کلیک کنید تا بیاد تعرفه هاشون

shahinmq
May 3rd, 2014, 23:40
از مخابرات دارم ولی ترافیک رایگان شبانه ندارن !

بقیه ی سرویس دهنده اکثرشون ترافیک رایگان شبانه دارن ولی با سرعت محدود !

40 گیگ برای یک سال کافی نیست . خودم برای یک سال به 10 برابر این میزان ترافیک نیاز دارم.

hostcpanel
May 4th, 2014, 00:01
از مخابرات دارم ولی ترافیک رایگان شبانه ندارن !

بقیه ی سرویس دهنده اکثرشون ترافیک رایگان شبانه دارن ولی با سرعت محدود !

40 گیگ برای یک سال کافی نیست . خودم برای یک سال به 10 برابر این میزان ترافیک نیاز دارم.

خب 40 گیگ تموم شده باز باید حجم بخرم اره فک کنم 40 گیگ در عرض 3 ماه بره با این وضعیت ک الان داره مصرف میکنه من هر روزی فقط نت گردی بدون دانلود فقط نت گردی روزی 1 گیگ میره

مجبورم یکساله بخرم وگرنه چطوری دانلود کنم

حداقل نرم افزاری چیزی بازی باشه حداقل برای شب لینکش بزارم دانلود کنم

مخابراتم داشتم خیلی لود کم بود ب خاطر همین اومدم روی این الان این خیلی لودش سریع هست و در عوض حجمم نت گردی خیلی میخوره

vahab00
May 4th, 2014, 07:40
چرا نامحدود نمیگیرید ؟ بسیار بهتر هست

سیدرضا بازیار
May 4th, 2014, 08:34
من خودم روزانه بیش از 18 ساعت نت گردی میکنم
اما حد اکثر 800 مگابایت اینترنتم مصرف میشه
قیمت ها رو هم خیلی بالا بهتون گفتند!
مخابرات باید به همه دانلود شبانه ارائه بده! (این قانونه!)
ازشون شکایت کنید...
مدیر های مخابرات دوست ندارن کسی ازشون شکایت کنه و پرونده براشون تشکلیل بشه (دلیلش رو نمیگم...)
پس شما بر خلاف میل اونا عمل کنید :d