PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از [ افراد با تجربه]

Fm2
May 3rd, 2014, 17:54
سلام دوستان از کسانی که با تجربه هستن خواهش مندم سوالات زیر را پاسخ بدهند و من و حتی سایر دوستانی که آگاه نیستند در این زمینه رو آگاه کنند

سوال 1 ) فرض کنیم من سخت افزار یه سرور بگیرم ( رم بالا ) و ببرم کولو کنم مثلا تو پارس آنلاین

آیا می توانم با همین سرورم همین جوری سایت هاستینگ ( فروش هاست و وی پی اس ) بزنم ؟؟؟

آیا الزاما مجوزی لازم است ؟؟

آیا حتما باید شرکت داشته باشم تا بتونم هاست و سایر محصولات بفروشم ؟؟

سوال 2 ) بالفرض من یک اسکریپت بازی آنلاینی رو فارسی کردم :
آیا می تونم روی سرورم سایتم رو بالا بیارم ؟؟ بالفرض که سرورم قوی است و اگر میشه باید چه کنم ؟

Fm2
May 3rd, 2014, 18:23
20 نفر موضوع رو دیدن کسی نیست ما رو راهنمایی کنه !!

iceemo
May 3rd, 2014, 18:24
سلام دوستان از کسانی که با تجربه هستن خواهش مندم سوالات زیر را پاسخ بدهند و من و حتی سایر دوستانی که آگاه نیستند در این زمینه رو آگاه کنند

سوال 1 ) فرض کنیم من سخت افزار یه سرور بگیرم ( رم بالا ) و ببرم کولو کنم مثلا تو پارس آنلاین

آیا می توانم با همین سرورم همین جوری سایت هاستینگ ( فروش هاست و وی پی اس ) بزنم ؟؟؟

آیا می تونم روی سرورم سایتم رو بالا بیارم ؟؟ بالفرض که سرورم قوی است و اگر میشه باید چه کنم ؟

1 : بله امکانش هست به راحتی البته با کانفیگ درست میشه روش هاستینگ زد
ب : نه مجوز خاصی که لازم نیست اما بهتره شرکت ثبتی داشته باشید واسه اعتماد بیشتر مشتری ها!
2: بله میتونید بالا بیارید و هیچ مشکلی نداره بسته به نوع اسکریپت راه اندازی میشه روی سرور
--------------
جواب سوال ها رو در حد اطلاعات خودم دادم دوستان اگر کمی کاستی یا اشتباهی هست درستش رو بگن

Bit-O-Byte
May 3rd, 2014, 19:38

مجوز لازم نیست اما اگر بگیرید بهتره
ممکنه مشکلی پیش بیاد بهتون گیر بدن برای مجوز
هر اسکریپتی رو میتونید نصب و راه اندازی کنید
برای نصب اسکریپت اول باید سیستم عامل مناسب نصب کنید و وب سرور و ... کانفیگ هم برای اسکریپت بازی مهمه چون مصرفش بالاست

Fm2
May 3rd, 2014, 21:33
با تشکر از دوستان لطفا بقیه دوستان هم نظر بدهند

kourosh_it
May 3rd, 2014, 21:46
درود بر شما
برای ابتدای کار نیازی به مجوز نیست ! بعدا میتونید دوست داشتید ثبت شرکت انجام بدید
بستگی به مشخصات سرورتون داره که کشش اون بازی آنلاین رو داشته باشه یا نه.... البته شما قید کردید دم بالا ! رم همیشه ملاک نیست ! در درجه اول سی پیو رو قرار بدید بعد رم و بعد هارد