PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد سود مشارکت

nginxweb
May 3rd, 2014, 13:01
درود بر همه دوستان گرامی

همانطور که میدانید از امروز نرخ جدید سپرده های بانکی روز شمار به 10% کاهش پیدا کرد..
با توجه به شرایط جدید توی سایت ایران خودرو شرایط پیش فروش زده که 23% سود مشارکت داره و در صورت انصراف سودش 21% بصورت روزشمار تعلق میگیره.
سوال اینجاست: چرا بعضی از مردم پولشون می زارن بانک بصورت 5 ساله با سود 21% سالانه!!!
ظاهرا نتیجه میشه که یا اطلاع ندارن از این قضیه ، یا ایران خودرو....
من رفتم چند نمایندگی و پرسیدم گفتند اگه ماشین بخوای 23% سود مشارکت و اگه بخوای قرداد رو فسخ کنی 21 % سود اون پول و اصل پولو بهت میدیم. یعنی اگه شش ماه پول پیش اونا باشه سود این شش ماه رو بصورت روز شمار حساب میکنن و بهت میدن.
نظر شما چیه؟ آیا از بانک بهتر نیست (در صورتی که قصد وام گرفتن ار بانک نداشته باشیم)؟

خوشحال میشم ما را بی نصیب از نظراتتان نگذارید

warpro
May 3rd, 2014, 17:07
با ســـــلام . . .

بانک های خصوصی که هنوز 20% سود خود را می دهند . . . این فقط برای بانک های دولتی است ، در بانک خصوصی سرمایه گذاری نماییـــــد . . .

با تشــــــــــــــــــــکر . . .

nginxweb
May 3rd, 2014, 17:15
با ســـــلام . . .

بانک های خصوصی که هنوز 20% سود خود را می دهند . . . این فقط برای بانک های دولتی است ، در بانک خصوصی سرمایه گذاری نماییـــــد . . .

با تشــــــــــــــــــــکر . . .

خی بهر تمامی بانک ها و موسسات خصوصی مرتبط ابلاغ شده است

mahdi271
May 3rd, 2014, 17:21
موسسه ها بیشترین سود رو میدن. تو مشهد موسسه کوثر 24% و مهر 23% بیشترین ها هستند.

nginxweb
May 3rd, 2014, 17:26
موسسه ها بیشترین سود رو میدن. تو مشهد موسسه کوثر 24% و مهر 23% بیشترین ها هستند.

دوست عزیزم شما ظاهرا از ابلاغیه اعمال شده امروز خبر ندارید
تمامی بانک ها و موسسات دولتی و خصوص از امروز روز شمار تا 3 ماه را 10% بیشتر حق ندارد سود بدهند

hostfire
May 3rd, 2014, 17:33
مهم تعادله
وقتی تعادلی تو کار نباشه همین اقتصاده یلخیه ما میشه!
سوده باز پرداخت وام ها هنوز مثل قبل بالاست تا 30 الی 40 درصد هم هست
یا باید جفتش حذف بشه یا جفتش باشه!

من رفتم چند نمایندگی و پرسیدم گفتند اگه ماشین بخوای 23% سود مشارکت و اگه بخوای قرداد رو فسخ کنی 21 % سود اون پول و اصل پولو بهت میدیم. یعنی اگه شش ماه پول پیش اونا باشه سود این شش ماه رو بصورت روز شمار حساب میکنن و بهت میدن.

این رو نمایندکی کجا گفته اقای محمد زاده؟

mahdi271
May 3rd, 2014, 17:33
دوست عزیزم شما ظاهرا از ابلاغیه اعمال شده امروز خبر ندارید
تمامی بانک ها و موسسات دولتی و خصوص از امروز روز شمار تا 3 ماه را 10% بیشتر حق ندارد سود بدهند
لطفا لینک ابلاغیه رو بدید . من 2 روز پیش حساب باز کردم یعنی میشه 10 درصد؟

nginxweb
May 3rd, 2014, 17:35
مهم تعادله
وقتی تعادلی تو کار نباشه همین اقتصاده یلخیه ما میشه!
سوده باز پرداخت وام ها هنوز مثل قبل بالاست تا 30 الی 40 درصد هم هست
یا باید جفتش حذف بشه یا جفتش باشه!

این رو نمایندکی کجا گفته اقای محمد زاده؟

در خود سایت ایران خودرو هم هست عزیز بخش فروش اینترنتی برید متوجه بشید بنده با واحد مرکزی تهران نیز تماس گرفتم

hostfire
May 3rd, 2014, 17:35

بله
من لینک ندارم ولی تیتر اول روزنامه های همشهری ایران و جام جم امروز همین بود صبح روزنامه گرفتم

nginxweb
May 3rd, 2014, 17:36

بله 10% از امروز شد
از امروز؛ نرخ سود سپرده کاهش یافت - سایت خبری تحلیلی تابناك (http://www.tabnak.ir/fa/news/397689/%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA)

hostfire
May 3rd, 2014, 17:37
در خود سایت ایران خودرو هم هست عزیز بخش فروش اینترنتی برید متوجه بشید بنده با واحد مرکزی تهران نیز تماس گرفتم

عذر میخوام کاملا چرت گفته!
سوده مشارکت موقعی که برگه رو میذارن جلوتون واسه امضا توش نوشته 16%
ما یک سمند el میخواستیم بگیریم تحویل 6 ماهه
تحویل 9 ماه طول کشید ماه هفتم رفتم برای فسخ چون خیلی شاکی بودم چی شنیدم فکر میکنید؟

nginxweb
May 3rd, 2014, 17:43
عذر میخوام کاملا چرت گفته!
سوده مشارکت موقعی که برگه رو میذارن جلوتون واسه امضا توش نوشته 16%
ما یک سمند el میخواستیم بگیریم تحویل 6 ماهه
تحویل 9 ماه طول کشید ماه هفتم رفتم برای فسخ چون خیلی شاکی بودم چی شنیدم فکر میکنید؟

والا من امروز صحبت کردم بیش از 10 دقیقه با ساپورت ایران خودرو مرکزی گفت زمانی که دعوت نامه بیاد برای تحویل خودرو شما سود مشارکت 23% دریافت میکنید و حتی اگر انصراف بدید کل پول پیش + 21% سود انصراف بهتون مرجوع خواهد شد

hostfire
May 3rd, 2014, 17:46
والا من امروز صحبت کردم بیش از 10 دقیقه با ساپورت ایران خودرو مرکزی گفت زمانی که دعوت نامه بیاد برای تحویل خودرو شما سود مشارکت 23% دریافت میکنید و حتی اگر انصراف بدید کل پول پیش + 21% سود انصراف بهتون مرجوع خواهد شد

16 درصد برای شماست 7 درصد ما بقی برای نمایندگی ای که ازش خودرور رو تحویل میگیریده

mahdi271
May 3rd, 2014, 17:49
بله 10% از امروز شد
از امروز؛ نرخ سود سپرده کاهش یافت - سایت خبری تحلیلی تابناك (http://www.tabnak.ir/fa/news/397689/%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA)
فکر نکنم هنوز اجرا شده باشه

Bit-O-Byte
May 3rd, 2014, 17:54

اجرا شده
اما برای سپرده های قبلی همون میزان سود میدن

nginxweb
May 3rd, 2014, 17:56

چرا اجرا شده همه جا ابلاغ شده برادر
من چندین بانک امروز تماس گرفتم

برخی بانک ها فعلا چون روز اول هستش شیطنت میکنند:

در پی توافق مدیران عامل بانک‌ها بر کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی و لازم الاجرا شدن این توافق از سوی بانک مرکزی از امروز شنبه، به نظر می‌رسد تعدادی از بانک‌های دولتی و خصوصی نرخ سود خود را کاهش داده اما برخی دیگر همچنان به نرخ‌های قبلی پایبند هستند و راه‌هایی را برای پرداخت سود بالاتر و جذب سپردهای بیشتر در دستور کار خود قرار داده‌اند.

به گزارش ایسنا، در پی رقابت بانک‌ها برای جذب سپرده‌ها و افزایش خودسرانه نرخ سود سپرده‌های بانکی و در پی آن بی نظمی ایجاد شده در بازار پولی کشور، بانک‌ها به تفاهم رسیدند که نرخ سود سپرده‌ها در دامنه 10 تا 21 درصد تعیین شود به گونه‌ای که نرخ سود سپرده‌های روزشمار تا یک ماه 10 درصد، سپرده‌های سه‌ ماهه 14 درصد، سپرده‌های 6 ماهه 16 درصد، سپرده‌های 9 ماهه 18 درصد و سپرده‌های یک‌ساله و بیشتر 21 درصد شود.

گزارش میدانی خبرنگار ایسنا حاکی از کاهش نرخ سود بانکی در شعب برخی بانک های دولتی است.بر این اساس نرخ سود سپرده‌های روزشمار در بانک‌های دولتی 10 درصد، سپرده‌های شش ماهه 16 درصد و سالانه 22 درصد است این در حالی است که تا پیش از این، برای سپردههای روزشمار در این بانک سودی معادل 22.2 درصد پرداخت می‌شد، البته در این بانک سپرده‌های یکساله در هر زمانی پیش از موعد قرارداد قابل برداشت است.

همچنین مراجعه به شعبه یک بانک دولتی دیگر نشان از آن دارد که برای سپرده‌های روزشمار نرخ سود هفت درصد پرداخت می‌شود، اما برای سپرده‌های بیش از 50 میلیون تومان، طی مدت حداقل شش ماه سودی معادل 23.2 درصد پرداخت می‌شود.

کارمند شعب یکی از بانک های خصوصی بزرگ، نیز در پاسخ به سوالی درباره نرخ سود،از کاهش نرخ سود از امروز خبر داده و می گوید نرخ سود سپرده های روزشمار 10 و یکساله 22 درصد است اما برای افرادی که پیش از این اقدام به سپرده گذاری کرده اند تا موعد قرارداد نرخ‌های پیشین برقرار خواهد بود.

اما مراجعه به شعبه یکی دیگر از بانک های خصوصی نشان از آن دارد که برای سپرده‌های 20 میلیون تومان و بیشتر سود روز شمار22.2 درصد و برای سپرده های بیش از 30 میلیون تومان،در دوره یکساله سودی معادل 24.3 درصد پرداخت می کند.

بر این اساس مراجعه به شعب بانک‌های مختلف سطح شهر نشان از آن دارد که اغلب بانک‌ها آگهی‌ها و بیلبوردهای خود برای جذب سپرده با سودهای بالا را برداشته و با توجه به هشدار بانک مرکزی مبنی بر برخورد با بانک‌های متخلف، در اجرای توافق صورت گرفته مصمم هستند.

به گزارش ایسنا، با توجه به نرخ تورم 32.5 درصدی در دوازده ماهه منتهی به فروردین ماه و همچنین نرخ تورم نقطه به نقطه 17.6 درصدی در این ماه، باید دید آیا کاهش نرخ سود سپرده‌ها ، باعث خروج سرمایه های مردم از بانک‌ها و ورود آنها به بازار‌های موازی نمی‌شود،باتوجه به اینکه همین امر طی یک سال و نیم اخیر باعث افزایش خودسرانه نرخ سود توسط بانک ها شد و بی نظمی در بازار پولی کشور را رقم زد.

- - - Updated - - -

اجرا شده
اما برای سپرده های قبلی همون میزان سود میدن

خیر دوست من اینطور نیست فقط سپرده های بلند مدت قبلی مشمول این مسئله هستش اما روز شمارها اینطور نیست
شما اگر 20% روز شمار قبلا میگرفتید الان 10% هستش .

iceemo
May 3rd, 2014, 18:19
والا اگر اینجوری که شما میگید تو ایران خودرو بزارید بهتره!
اما ببین
این نکته یادت نره
هیچ کس جایی نمی خوابه زیرش اب بره!
حتما یه کاسه ای زیر نیم کاسه هاست!
امکان نداره اینا از بانک بیشتر سود بدن!
یکمی عجیب نیست به نظر خودت؟

Bit-O-Byte
May 3rd, 2014, 19:29
خیر دوست من اینطور نیست فقط سپرده های بلند مدت قبلی مشمول این مسئله هستش اما روز شمارها اینطور نیست
شما اگر 20% روز شمار قبلا میگرفتید الان 10% هستش .
بله درسته

warpro
May 4th, 2014, 00:02
قربان روز شمار تا 3ماه بیشتر از 10% سود نمیدن فقط ؟

سالانه که همان 20% هست ، درست است ؟ . . .

Payhost
May 4th, 2014, 00:05
بله سود کاهش پیدا کرده

MagicVps.Com
May 4th, 2014, 00:30

من چهارشنبه یا پنجشنبه بود ظهر درست خاطرم نیست ( این روزهای مشغولات فکریم سر یکسری مشکلات با تعزیرات خیلی زیاد هست و هوش و حواس برام مونده طرف پارسال برج 8 مغازه ترک کرده و رفته شکایتهاش داره میاد برای من میگم مستاجر بوده برج 8/8/92 رفته از این ملک میگن ما ملک میشناسیم حدود 10 میلیون تا امروز جریمه امده مال شخصی که مستاجر بوده )ظهر توی ماشین رادیو روشن بودش اخبار داشت میگفت بخطار رقابت ناسالم که بیشتر این بانکهای خصوصی عاملش بودن و افزایش بی رویه سود بانکی میگفت اکثرشون مجوز از بانک مرکزی نداشتن ولی میگن که مجور دارن از روز شنبه ابلاغ میشه و عملی میشه کلیه بانکهاباری یکساله حداکثر 22% سود میدن و اینکه کلا دیگه قرار داد بیشتر از 1 سال ندارن یعنی بخواهی مثلا 2 ساله یا بیشتر قرداد بنبدی قبول نمیکنند فقط 1 ساله و 22% حداکثر برای یکسال برای 3 ماه هم از 10% شروع میشه همچینین سود و بهره وامها هم قرار هست به همین نسبت کم بشه

hostfire
May 4th, 2014, 00:34
من چهارشنبه یا پنجشنبه بود ظهر درست خاطرم نیست ( این روزهای مشغولات فکریم سر یکسری مشکلات با تعزیرات خیلی زیاد هست و هوش و حواس برام مونده طرف پارسال برج 8 مغازه ترک کرده و رفته شکایتهاش داره میاد برای من میگم مستاجر بوده برج 8/8/92 رفته از این ملک میگن ما ملک میشناسیم حدود 10 میلیون تا امروز جریمه امده مال شخصی که مستاجر بوده )ظهر توی ماشین رادیو روشن بودش اخبار داشت میگفت بخطار رقابت ناسالم که بیشتر این بانکهای خصوصی عاملش بودن و افزایش بی رویه سود بانکی میگفت اکثرشون مجوز از بانک مرکزی نداشتن ولی میگن که مجور دارن از روز شنبه ابلاغ میشه و عملی میشه کلیه بانکهاباری یکساله حداکثر 22% سود میدن و اینکه کلا دیگه قرار داد بیشتر از 1 سال ندارن یعنی بخواهی مثلا 2 ساله یا بیشتر قرداد بنبدی قبول نمیکنند فقط 1 ساله و 22% حداکثر برای یکسال برای 3 ماه هم از 10% شروع میشه همچینین سود و بهره وامها هم قرار هست به همین نسبت کم بشه

یعنی عاشق این توضیحتم حاج اقا کیانی :d
الان اقتصاد نوین داره 3 ماه 27% میده! البته سرمایه باید بیش از 10 میلیون باشه

nginxweb
May 4th, 2014, 09:56

درود
تا 3 ماه 10%
1 ساله 22% میباشد

nginxweb
May 4th, 2014, 10:30
یعنی عاشق این توضیحتم حاج اقا کیانی :d
الان اقتصاد نوین داره 3 ماه 27% میده! البته سرمایه باید بیش از 10 میلیون باشه

بنده پرسیدم همچین چیزی نیست
3 ماهه حداکثر 14% برای سرمایه بالا شاید 1-2 درصر بیشتر خواهد بود..
حتی قبلا 1 ساله هم اینقدر نبود..
اگه اینکارو کنن تخته میکنه بانک مرکزی همشونو..

___.Hrs.___
May 4th, 2014, 10:55
بانک سینا پیشنهاد میشه !

nginxweb
May 4th, 2014, 10:58
بانک سینا پیشنهاد میشه !

تقاوتی نیست برادر اون نیز 10% هستش روز شمار بنده تماس گرفتم..

دوستان از موسسات مثل موسسه مهر امام رضا و موسسه کوثر کسی اطلاعی نداره؟

persianmagic
May 4th, 2014, 11:12
تقاوتی نیست برادر اون نیز 10% هستش روز شمار بنده تماس گرفتم..

دوستان از موسسات مثل موسسه مهر امام رضا و موسسه کوثر کسی اطلاعی نداره؟

به نظر بنده موسسات خصوصی مقاومت خواهند کرد-موسسه هایی مثل کوثر تمام اعتبار و مشتریانشون رو به خاطر همین سود 23% بدست اوردند اگر این مقدار رو کاهش بدند قطعا دچار ضرر و زیان های شدید خواهند شد

اخبار موسسه - موسسه اعتباری کوثر (http://www.kosarfci.ir/news?p_p_id=56_INSTANCE_hQGcVHanOGe0&_56_INSTANCE_hQGcVHanOGe0_mode=news&_56_INSTANCE_hQGcVHanOGe0_newsId=1513649&p_p_state=maximized)

alfavps.com
May 4th, 2014, 11:20
دوست عزیز شما ۱سال سرمایه تو شرکت ما بزار من بهتون روز شمار ۳۰ درصد سود میدم....

nginxweb
May 4th, 2014, 11:50
به نظر بنده موسسات خصوصی مقاومت خواهند کرد-موسسه هایی مثل کوثر تمام اعتبار و مشتریانشون رو به خاطر همین سود 23% بدست اوردند اگر این مقدار رو کاهش بدند قطعا دچار ضرر و زیان های شدید خواهند شد

اخبار موسسه - موسسه اعتباری کوثر (http://www.kosarfci.ir/news?p_p_id=56_INSTANCE_hQGcVHanOGe0&_56_INSTANCE_hQGcVHanOGe0_mode=news&_56_INSTANCE_hQGcVHanOGe0_newsId=1513649&p_p_state=maximized)

برادر عزیزم خبر فوق مربوط به قبل ابلاغ دیروز و اعمال سود جدید میباشد تاریخشو ببینید...
از دیروز اعمال شده است

vrujak
May 4th, 2014, 14:05
من امروز زنگ زدم اقتصاد نوین، گفت 22% روز شمار که قبل از عید بود تا الان سودش کاهش پیدا نکرده ولی به احتمال قوی سودش کم میشه.
منم با ایران خودرو موافقم و دارم در موردش تحقیق میکنم.

nginxweb
May 4th, 2014, 14:12
من امروز زنگ زدم اقتصاد نوین، گفت 22% روز شمار که قبل از عید بود تا الان سودش کاهش پیدا نکرده ولی به احتمال قوی سودش کم میشه.
منم با ایران خودرو موافقم و دارم در موردش تحقیق میکنم.

بنده تماس گرفتم 10% میباشد و تمامی بانک های چه دولتی چه خصوصی ابلاغ شده است

persianmagic
May 5th, 2014, 11:57
برادر عزیزم خبر فوق مربوط به قبل ابلاغ دیروز و اعمال سود جدید میباشد تاریخشو ببینید...
از دیروز اعمال شده است

درود مجدد

بنده با ثامن و کوثر تماس گرفتم هر دو بانک با روال عادی قبلی در حال سود دهی هستند 23-24% کوتاه مدت

قبلا عرض شد تمامی اعتبار و سرمایه موسسه هایی مثل کوثر به دلیل سود بالایی که ارائه میدند هستش اگر قرار هست مثل سایر بانک ها زیر 10% سود دهد قطعا و بدون شک ورشکست خواهد شد و قطعا تا حد ممکن در برابر این بخش نامه بانک مرکزی مقاومت خواهند کرد

ارادتمند

nginxweb
May 5th, 2014, 12:48
درود مجدد

بنده با ثامن و کوثر تماس گرفتم هر دو بانک با روال عادی قبلی در حال سود دهی هستند 23-24% کوتاه مدت

قبلا عرض شد تمامی اعتبار و سرمایه موسسه هایی مثل کوثر به دلیل سود بالایی که ارائه میدند هستش اگر قرار هست مثل سایر بانک ها زیر 10% سود دهد قطعا و بدون شک ورشکست خواهد شد و قطعا تا حد ممکن در برابر این بخش نامه بانک مرکزی مقاومت خواهند کرد

ارادتمند

من الان تماس گرفتم با ثامن و کوثر ثامن گفتند که سپرده های قدیمی تا پایان قرارداد طبق روال قبل هستش اما جدید همان 10% میباشد کوثر هم که همان 10% هستش و مدیرشون گفت طبق ابلاغ بانک مرکزی هر موسسه ای بخواد خلاف این کار کنه بشدت برخورد خواهد کرد بانک مرکزی و کسی نمیتونه سیاست کاری داخلی داشته باشد

parsvia
May 5th, 2014, 12:55
در حال حاضر بهترین بازار سرمایه گذاری بخش خودرو کشور هستش
من این بازار رو تجربه کردم و سرمایم رو توی بخش خودرو قرار دادم بجای بانک ها و سود فوق العاده ای توی مدت کمی داره
مثلا شما با ثبت نام یک خودرو پراید بعد از حدود 3 تا 4 ماه اون رو تحویل می گیرید و همین خودرو رو اگر به دلال های بازار خودرو بفروشید کم کم 2 میلیون واستون سود داره و اگر خودتون بفروشید به قیمت بازار چیزی حدود 3 میلیون تومان سود داره! اونم توی 3-4 ماه!
به نظر من بازار خودرو رو بررسی کنید و پولتون رو اونجا بزارید خودرو هایی مثل پراید 111 و سمند و پژو پارس فوق العاده خوش فروش هستن و سود خوبی هم میدن! من دیدم بعضی دوستان توی 5 ماه با ثبت نام خودرو سمند 4-5 میلیون سود کردن! کدوم بانکی همچین سودی به شما میده؟! البته کمی سرمایه می خواد!
این رو هم در نظر بگیرید خودرو های ایرانی ارزون نمیشن پس الان بهترین موقعیت واسه ثبت نام هستش