PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه از بانک اقتصاد نوین دسته چک بگیرم؟

hostfire
May 3rd, 2014, 12:58
سلام
من بانک اقتصاد نوین 2 تا حساب دارم
یکی به اسم خودم که گردشش در ماه به بیش از 1 تومن فکر نمیکنم برسه دیگری به اسم شرکت که گردشش ماهانه حدود 30 میلیون می باشد.
حالا میخوام به اسم شخصی خودم دسته چک بگیرم از حساب اولی ، سوال کردم گقتند میتونید حساب شرکت رو ضامن قرار بدید میخوام این کار رو بکنم .

حالا چه شرایط دیگری دارد؟
ممنون

rezaonline.net
May 3rd, 2014, 13:51
روش گرفتن دسته چک از بانکها برای افراد حقیقی یه ریتم معمول داره .
اینکه مثلا بخواید برای خودتون دسته چک بگیرید علاوه بر اینکه حسابتون یه نمه باید پر و پیمون باشه و گردش داشته باشه ، باید یک نفر معرف (نه ضامن) که از همون بانک دسته چک داشته باشه و خوش حساب باشه معرفی کنید بیاد براتون امضا بزنه .

مورد دیگه اینکه بعضی از بانکها ازتون مجوز فعالیت ، گواهی کسب ، اجاره نامه محل فعالیت و اینا میخوان که باید تهیه کنید .

یه نکته ریز هم بگم اینکه توی بازار اگه میخواید کار کنید سعی کنید دسته چک از بانکهایی چون ملت و ملی و تجارت و سپه و صادرات بگیرید ، چون بازاریها به چک های بانک های خصوصی روی خوش نشون نمیدن :)

یه نکته دیگه هم بگم انشاالله اگه دسته چک گرفتی ، احتمالا اول کار چک باطله زیاد داشته باشی (بیشتر از 3 تا رو میگن زیاد) ، اونارو باید ببری بانک باطل کنی .

- - - Updated - - -

روش گرفتن دسته چک از بانکها برای افراد حقیقی یه ریتم معمول داره .
اینکه مثلا بخواید برای خودتون دسته چک بگیرید علاوه بر اینکه حسابتون یه نمه باید پر و پیمون باشه و گردش داشته باشه ، باید یک نفر معرف (نه ضامن) که از همون بانک دسته چک داشته باشه و خوش حساب باشه معرفی کنید بیاد براتون امضا بزنه .

مورد دیگه اینکه بعضی از بانکها ازتون مجوز فعالیت ، گواهی کسب ، اجاره نامه محل فعالیت و اینا میخوان که باید تهیه کنید .

یه نکته ریز هم بگم اینکه توی بازار اگه میخواید کار کنید سعی کنید دسته چک از بانکهایی چون ملت و ملی و تجارت و سپه و صادرات بگیرید ، چون بازاریها به چک های بانک های خصوصی روی خوش نشون نمیدن :)

یه نکته دیگه هم بگم انشاالله اگه دسته چک گرفتی ، احتمالا اول کار چک باطله زیاد داشته باشی (بیشتر از 3 تا رو میگن زیاد) ، اونارو باید ببری بانک باطل کنی .