PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بلوک آخرین ارسال های وی بی در نیوک

K1MACLIN
May 28th, 2010, 08:43
سلام

من بعد از تلاش های فراوان با کمک مدیران وب آلفا بلوک آخرین ارسال های وی بی رو گیر آوردم ولی یه مشکلی داره از هر کس هم که می پرسم جوابم رو نمی ده؟
مشکل این بلوک از نظر گرافیکی است با نصب این بلوک بلوک های سمت چپ کامل ناپدید و محتوایی رو هم که به عنوان خبر هست نشون داده نمیشه و مشکل دیگه هم اینه که دو تا قسمت نماش داره مثلا اگر توی 10 تا خط باید 10 تا از آخین ارسال ها رو نمایش بده توی دو ردیف 10 تایی نشون میده یعنی 10 تای اصلی رو نمایش می ده ولی دوباره همون 10 تا رو بالای نوشته آخرین ارسال های انجمن نشون می ده این ایرادی هست که برای من داره ورژن نیوکم 8.2 ورژن وی بی هم 3.8.4 و 4.0.1 بود که توی لوکال تست کردم.
ممنون می شم که کمکم کنین چون خیلی واجبه
ممنونم
مشکل بلوک آخرین ارسال های وی بی در نیوک (http://www.mypersianforum.com/showthread.php?t=114858&p=691307#post691307)

Ashkankamangar.ir
July 4th, 2010, 13:39
دوست من نیوک 8.2 مشهد تیم رو نصب کن همه اینارو با خودش داه

lvlehrad
July 4th, 2010, 15:41
وب الفا گرفتید بعد پشتیبانیش رو اینجا میخواید ؟ خوب یه سری به انجمن های تخصصی مربوطه بزنید سریع تر جواب میگیرید ...

در رابطه با نیوک به سایت خودشون برید و در انجمن مطرح کنید ... اگرم در رابطه با ویبلتین هست اینجا تمام پاسخهاتون رو میگیرید : vbiran.ir

K1MACLIN
July 5th, 2010, 10:11
دوست من نیوک 8.2 مشهد تیم رو نصب کن همه اینارو با خودش داه

وب الفا گرفتید بعد پشتیبانیش رو اینجا میخواید ؟ خوب یه سری به انجمن های تخصصی مربوطه بزنید سریع تر جواب میگیرید ...

در رابطه با نیوک به سایت خودشون برید و در انجمن مطرح کنید ... اگرم در رابطه با ویبلتین هست اینجا تمام پاسخهاتون رو میگیرید : vbiran.ir

سلام دوستان من تمام اين راه هايي رو كه ميگيد رفتم ولي بازم مشكل دارم و مشكلم حل نشده كه اومدم به شما مي گم
ممنونم كه جواب دادين

delta
July 5th, 2010, 11:11
iranhip.com مدیر نیوک هست. انجمنش هم وی بی هست و سایتش نیوک. بلوکش رو هم داره استفاده میکنه.برید سایتش پ خ بزنید براش یا تو نیوک بگید..