PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند فردی مسلط به بازی وارکراف برای مدیریت سرور و سایت

Lopez
May 3rd, 2014, 03:38
سلام ؛ همه چیز آمادست ! یک ماه است شرورع بکار شده حدود 200 پلیر داریم بدنبال فردی هستم که وقت آزاد داشته باشه کاملاً به سرور و فیکس باگ و سایر مسائل wow آگاه باشه. بخوبی wow رو بشناسه
هزینه سرور فعلاً چون درگاهی وجود نداره از جیب بنده پرداخت میشه تا اینکه درگاه بیاد و...
سود هم مساوی است.
سرور ایران از پارس پک تهیه شده است.

خواهشاً جدی بگیرید و درصورتی که تجربیات لازم رو ندارند پست ندید.

موفق باشید.

Raid_10
May 3rd, 2014, 05:50
بنده تجزبیاتشو دارم ولی در روز وقت ندارم بیام مدیریت کنم سرورتون رو فقط به اندازه ی 3 2 ساعت تی تایم میایم تو انجمن و میریم
ولی اگر پیشنهاد خوبی دارید دوستانم رو می تونم در گیر کنم تو این کار

Lopez
May 4th, 2014, 17:19
بنده تجزبیاتشو دارم ولی در روز وقت ندارم بیام مدیریت کنم سرورتون رو فقط به اندازه ی 3 2 ساعت تی تایم میایم تو انجمن و میریم
ولی اگر پیشنهاد خوبی دارید دوستانم رو می تونم در گیر کنم تو این کار
چه نوع پیشنهادی میتونه خوب باشه برای شما ؟
درصورتی که تیم خوبی دارید خوشحال میشم همکاری کنیم چون واقعاً حیف این هزینه گزاف هستش که بخواد بدون ثمره ای تموم بشه

Lopez
May 4th, 2014, 23:30
همچنان منتظر پست دوستان

zakerweb
May 4th, 2014, 23:44
میتونم Gm سرورتون باشم دستوراتش رو بلدم و قبلا در سروری جی ام بودم
خواستید پیام بدید

namesis R
May 5th, 2014, 00:18
سلام ؛ همه چیز آمادست ! یک ماه است شرورع بکار شده حدود 200 پلیر داریم بدنبال فردی هستم که وقت آزاد داشته باشه کاملاً به سرور و فیکس باگ و سایر مسائل wow آگاه باشه. بخوبی wow رو بشناسه
هزینه سرور فعلاً چون درگاهی وجود نداره از جیب بنده پرداخت میشه تا اینکه درگاه بیاد و...
سود هم مساوی است.
سرور ایران از پارس پک تهیه شده است.

خواهشاً جدی بگیرید و درصورتی که تجربیات لازم رو ندارند پست ندید.

موفق باشید.
4 سال تجربه در زمینه راه اندازی wow دارم ، وقت کامل ندارم ولی روزی 3 تا 6 ساعت میتونم وقت بزارم ، اگر 3.3.5 هست بنده در خدمت شما هستم.

Lopez
May 5th, 2014, 00:33
سلام.
بله ورژن همین است. مدت زمان به چه شکل است ؟ یعنی 3ساعت مداوم یا در مجموع ؟

zakerweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/34666/)
ممنون از شما. بررسی میشه

___.Hrs.___
May 5th, 2014, 11:43
بنده میتونم

اینم سرورم که تاره راه اندازی کردم

Warden (3.3.5a) (http://www.wardenes.com)