PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد setup سرور های اختصاصی هنگام خرید

Wool
May 3rd, 2014, 01:24
با سلام
در حال جمع اوری اطلاعات برای خرید سرور مناسب و بدون دردسر هستیم چون مشتری خودمونو میخوایم داشته باشیمو این امر برامون مهمه.

دوستان سواله من اینه . وقتی بنده بخوام یک سرور اختصاصی ( Hetzner Online AG: Dedicated Root Server EX40 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex40)) رو بخرم . 2 راه داره برای خرید

1 = خودم برم تویه سایت هتزنر و پولو به یورو بدمو و بخرم که دوستان گفتن هزینه setup رو هتز نر برای هر ماه حدود 49 یورو میگیره درسته ؟؟؟؟ یکم درمورد این گزینه توضیح بدید و اینکه هزینه setup در صورتی که از هتزنر بخرم چه طوریه.

2 - از دوستان محترمم تویه همین انجمن یا نمایندگان عزیز خرید کنیم که گویا دوستانی هستند که میگن بدون هزینه setup هم میتونن به ما افر بدن. این قضیش چیه ؟

و در نهایت سوال اخرم : اگه بخوام از هتزنر نمایندگی بگیرم چه کنیم . که سرور اختصاصی هم برای مشتری بفروشیم .

hostfire
May 3rd, 2014, 01:29
1 = خودم برم تویه سایت هتزنر و پولو به یورو بدمو و بخرم که دوستان گفتن هزینه setup رو هتز نر برای هر ماه حدود 49 یورو میگیره درسته ؟؟؟؟ یکم درمورد این گزینه توضیح بدید و اینکه هزینه setup در صورتی که از هتزنر بخرم چه طوریه.

در صورت خرید مستقیم شما فقط ماه اول هزینه ی ست آپ پرداخت میکنید ماه های بعد فقط 49 یورو هزینه ی خوده سرور
ست آپ هزینه ی کار خاصی نیست پولیه که سیاست کاریه هنترنر ایجاد میکنه که بگیره مثله فلکسی پک
(کلا پوله زوره اینجوری اولش زیاد میگیره فلکسی پو و ست آپ و غیره)

2 - از دوستان محترمم تویه همین انجمن یا نمایندگان عزیز خرید کنیم که گویا دوتانی هستند که میگن بدون هزینه setup هم میتونن به ما افز بدن. این قضیش چیه ؟

قضیه خاصی نداره ، این دوستان قبلا برای خودشون یا مشتریاشون خرید کردن یک بار هزینه ی ست آپ رو پرداخت کردن ماه اول حالا سرور دسته خودشونه ، به هر مشتری ای بخوان بدونه ست آپ میفروشن.

و در نهایت سوال اخرم : اگه بخوام از هتزنر نمایندگی بگیرم چه کنیم . که سرور اختصاصی هم برای مشتری بفروشیم .

هترنر نمایندگی نمیده :)
تمام اشخاصی که میبینید اینجا فعالیت میکنن همه فقط یک پنل دارن و به دلیل بالا بودند تعداد سرورهاشون که برای مشتری خرید کردن در پنل خودشون به اصطلاح خودشون رو نماینده میدونن
تنها دیتاسنتری که نمایندگی به صورت رسمی میده تو اروپا فقط و فقط دیتاسنتره رداستیشن انگلیسه . . .

Wool
May 3rd, 2014, 01:33
در صورت خرید مستقیم شما فقط ماه اول هزینه ی ست آپ پرداخت میکنید ماه های بعد فقط 49 یورو هزینه ی خوده سرور

تشکر از دوسته خوبم.
یعنی وقتی از دیتاسنتر بخریم میتونیم ما هم بدون ست اپ برای مشترامون خرید کنیم درسته>/

هیچ امتیازی دیتا سنتر هتزنر نمیده . مثلا هزینه سرورو برای ماه های بعد یکم کم کنه یا....

در ضمن اگه من بخوام از این دیتا سنتر بخرم چیزی . باید یم مستر کارت داشته باشم . میشه برای نحوه خریدش راهنماییمون کنید .

k-h
May 3rd, 2014, 01:40
تشکر از دوسته خوبم.
یعنی وقتی از دیتاسنتر بخریم میتونیم ما هم بدون ست اپ برای مشترامون خرید کنیم درسته>/

هیچ امتیازی دیتا سنتر هتزنر نمیده . مثلا هزینه سرورو برای ماه های بعد یکم کم کنه یا....

در ضمن اگه من بخوام از این دیتا سنتر بخرم چیزی . باید یم مستر کارت داشته باشم . میشه برای نحوه خریدش راهنماییمون کنید .

هتزنر یه سری سرور ها داره که بدون هزینه ست آپ میفروشه
https://robot.your-server.de/order/market
میتونید اینها بدون ست آپ تهیه کنید .
اگر تعداد سرور های خریداری شده شما زیاد باشه یه تخفیفی بهتون میده

Wool
May 3rd, 2014, 01:44
نحوه خریدو اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم . پرداخت به یورو

hostfire
May 3rd, 2014, 01:47
تشکر از دوسته خوبم.

ببینید شما چه برای مشتری و چه برای خودتون بخواید خرید کنید باید ست آپ رو بپردازید
این دوستانی که بدونه ست آپ میفروشن ماه اول ست آپ سرور رو دادن و این ماه که شما میخواید بخرید ازشون دیگه نیاز پرداخت ست آپ نیست چون مشتری قبلی این واسطه هزینه ی ست آپ برای ماه اول رو به دیتاسنتر پرداخت کرده

خیر . . .

نیاز به یک متسر کارت یا ویزا کارت و یای یک حساب پی پل + پاسپورت هست

پیشنهاد میشه از واسطه های معتبر تهیه کنید. . . .

- - - Updated - - -

این آدرس هم آدرس سرور های حراجی و یا به اصطلاح کهنه ی این دیتاسنتر هست که نیازی نیست شما به دیتاسنتر هزینه ی ست آپ پرداخت کنید در قبالش

ra3ou1
May 3rd, 2014, 02:00
با سلام
در حال جمع اوری اطلاعات برای خرید سرور مناسب و بدون دردسر هستیم چون مشتری خودمونو میخوایم داشته باشیمو این امر برامون مهمه.

دوستان سواله من اینه . وقتی بنده بخوام یک سرور اختصاصی ( Hetzner Online AG: Dedicated Root Server EX40 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex40)) رو بخرم . 2 راه داره برای خرید

2 - از دوستان محترمم تویه همین انجمن یا نمایندگان عزیز خرید کنیم که گویا دوستانی هستند که میگن بدون هزینه setup هم میتونن به ما افر بدن. این قضیش چیه ؟

همانطوری که عرض کردم هر سروری که هزینه ستاپ دارد باید پرداخت شود که بصورت یکبار در ماه اول پرداخت می شود.

هرینه ستاپ هر سرور هم متفاوت هست که زیر قیمت سرور درج شده

+ Once-off Setup fee 49 €
Prices incl. 19 % VAT

company_hosting
May 3rd, 2014, 02:09
ست آپ هزینه ی کار خاصی نیست پولیه که سیاست کاریه هنترنر ایجاد میکنه که بگیره مثله فلکسی پک
(کلا پوله زوره اینجوری اولش زیاد میگیره فلکسی پو و ست آپ و غیره)

قضیه خاصی نداره ، این دوستان قبلا برای خودشون یا مشتریاشون خرید کردن یک بار هزینه ی ست آپ رو پرداخت کردن ماه اول حالا سرور دسته خودشونه ، به هر مشتری ای بخوان بدونه ست آپ میفروشن.

هترنر نمایندگی نمیده :)
تمام اشخاصی که میبینید اینجا فعالیت میکنن همه فقط یک پنل دارن و به دلیل بالا بودند تعداد سرورهاشون که برای مشتری خرید کردن در پنل خودشون به اصطلاح خودشون رو نماینده میدونن
تنها دیتاسنتری که نمایندگی به صورت رسمی میده تو اروپا فقط و فقط دیتاسنتره رداستیشن انگلیسه . . .

در خصوص نمایندگی
برای کامل کردن صحبت شما دوست عزیز

لیزوب پارتنر
رد استیشن پارتنر
و هتزنر میدهند

برای اطلاع رسانی به بعضی ها ;)

اما
ورداستریم میدهد
سینگلهاپ میدهد
به صورت ریسلر و نماینده فروش

arc1o0
May 3rd, 2014, 09:25
سلام

سرور های قدیمی و دست دوم و بدون ستاپ رو اینجا می تونید پیدا کنید

اما حواستون به سوختن هارد هم باشه!

AvalinHost
May 3rd, 2014, 16:58
سلام

سرور های قدیمی و دست دوم و بدون ستاپ رو اینجا می تونید پیدا کنید

اما حواستون به سوختن هارد هم باشه!

باسلام
در لیست فوق فقط سرورهایی که هاردشون ساس و یا ساتا اینرپرایز و یا ssd هستن خوبه، بقیه معمولا مشکل هارد پیش میاد براشون.
موفق باشید.

kourosh_it
May 3rd, 2014, 19:12
با سلام

درود بر شما هزینه ستاپ رو از شما میگیرن مگر این که سرور رو از کسی که میخوایید بخرید کنسلی باشه !
برای نمایندگی من با رداستیشن انگلیس صحبت کردم میگفت برای هر سرور 20 درصد تخفیف میده به نماینده هاش اما برای اکانت نمایندگی باید 100 یورو در ماه بدی ! که نمیدونم روی هتزنر اینطوری هست یا نه ! که صد درصد شک نکنید اینطور خواهد بود کسی نمیاد الکی 20 درصد روی سرور هاش تخفیف اعمال کنه مفت مفت بده بفروشید
برای خرید سرور هم بخواید میتونم یه چیز خیلی خوب بهتون بدم
راه های ارتباطی هم در امضا