PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن هاست دانلود به خاطر قانون کپی رایت

dastanam
May 3rd, 2014, 01:16
سلام

یک سوال دارم من یک سایت فیلم دارم با هاست چند ترا ، بعد از هر چند ماه داره بسته می شه فایلها و اجازه دانلود نمی ده ،و از کسی که هاست گرفتم می گه به خاطر قانون کپی رایته الان موندم بعد یک سال چرا دارند الان اجراش می کنند؟
موندم اخه از چند کشور المان ،انگلیس گرفتم بستن فایلهامو و منم مجبورم 400 -500 تمن بدم به طرف تا بده به اونها تا هاستم باز بشه
اصلا همچین چیزی امکان داره رخ بعد؟اخه اونها به چه حقی میان هاست منو چک می کنند ؟اصلا اجازه دارند بیان فایلهمو چک کنند؟

k-h
May 3rd, 2014, 01:32
درود
بیشتر دیتا ستر ها تا وقتی ازشون شکایت نشه کاری به این قضیه ندارند
اگر هم شکایت بشه به شما اطلاع میدهند که این فایل قوانین ک÷ی رایت رعایت نکرده و باید از سرور پاک بشه.
سرور هاتون از کدام دیتا سنتر هست ؟

taha_2011
May 3rd, 2014, 01:46
اگه میخواید این مشکل به هیچ وجه براتون پیش نیاد پیشنهاد میکنم از هلند سرور تهیه کنید چون سرور های هلند وارز هست و کلا قانون کپی رایت رو قبول ندارن:)

TARIMEHR
May 3rd, 2014, 01:47
از سرورهای فول وارز استفاده کنید

کسی وارد هاست شما نمیشه بلکه لینک ها چک میشن و به مقصد میرسند

-HTML-
May 3rd, 2014, 02:02
هیچ جای دنیا کپی رایت با پول نمی خردند
که شما 400 500 تومان بدید طرف
هاستینگ شما داره چرت می گه سرورش کشش نداره
درضمن برای این که با کپی رایت مشکل بر نخورید از leasoweb استفاده کنید

sor
May 4th, 2014, 21:35
منم با نظر دوستان موافقم از سرور های وارز کنید که با این چیزا مشکلی نداره.
بعد هم فک نمیکنم که این 400-500 تومان ربطی به این قضیه داشته باشه
اگه کسی بیاد شکایت کنه باید به مدیر سایت بگه که بار ها چنین چیز رو مشاهد کردمه و ربطی به سرویس دهنده فک نکنم داشته باشه.
بنظرم چرته:)

aligoli
May 4th, 2014, 21:41
سلام

یک سوال دارم من یک سایت فیلم دارم با هاست چند ترا ، بعد از هر چند ماه داره بسته می شه فایلها و اجازه دانلود نمی ده ،و از کسی که هاست گرفتم می گه به خاطر قانون کپی رایته الان موندم بعد یک سال چرا دارند الان اجراش می کنند؟
موندم اخه از چند کشور المان ،انگلیس گرفتم بستن فایلهامو و منم مجبورم 400 -500 تمن بدم به طرف تا بده به اونها تا هاستم باز بشه
اصلا همچین چیزی امکان داره رخ بعد؟اخه اونها به چه حقی میان هاست منو چک می کنند ؟اصلا اجازه دارند بیان فایلهمو چک کنند؟

این مورد بستگی به سرویس دهنده شما دارد.
اصولا این مورد برای سرویس دهنده ها باز است، می توانند آی.پی سرور شما را تغییر بدهند تا نسبت به انتقال اطلاعات اقدام فرمایید.
این مورد بستگی به سیاست های سرویس دهنده شما دارد.

برای باز نمودن آی.پی هم معمولا (آلمان - هتزر) هزینه اندکی در بعضی از ابیوزها دریافت می نمایند. و عموما رایگان است.

arc1o0
May 4th, 2014, 22:23
سلام

شما یک سرور اختصاصی بگیرید

هیچ فرقی نمی کنه هلند باشه انگلیس باشه یا فرانسه

وقتی سرور اختصاصی باشد تمام امکانات در اختیار شماس و شما دسترسی کامل دارید.

حتی 1 بار هم به این مشکل ها مواجه نخواهید بود، چون کسی از سایت های فارسی سر در نمیاره و در بدترین شرایط هم یک ایرانی مریض بره ریپورت بده و اگه بعد از چند هفته ریپورتش رو بخونن به شما می گن فلان فایل رو حذف کنید و تمام !

شما هم اون فایل رو تغییر نام میدید و تمام میشه

به همین سادگی - به همین خوشمزگی :d