PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارایه سرویس به مشتری

mri
May 2nd, 2014, 23:09
سلام به همه دوستان.
من سرور ESXi 5.1 رو توی لپ تاپم اجرا کردم. توی محیط وی ام ور. دو تا سرور ESXi و وی سنتر و اکتیو دایرکتوری. الان روی ESXi هام چندتا ویندوز نصب کردم. حالا اگه من بخوام این ویندوز ها رو به کاربر برای استفاده ارایه بدم چطور باید این کار بکنم؟ فرض کنید من یک ایکس پی روی سرورم نصب کردم حالا میخوام این رو تحت وب به یکی ارایه بدم استفاده کنه چطور این کار بکنم؟

هرمیس هاست
May 3rd, 2014, 10:45
پلاگین های رابط کاربری برای whmcs را تهیه نمایید که شامل تحویل و پنل ریبوت و ... هست

mri
May 3rd, 2014, 11:17
whmcs چی هست؟
کلا نمیدونم چیه؟ از ابزار وی ام وره؟

hajigirinof
May 14th, 2014, 22:49
سلام شما اگه میتونید بزنپید من آموزش کامل بهتون بدم ! تماس گرفتید بگید واسه چی تماس گرفتید تا بهتون بگم چ کنید 09334749654

ided
May 15th, 2014, 19:01
سلام به همه دوستان.
من سرور ESXi 5.1 رو توی لپ تاپم اجرا کردم. توی محیط وی ام ور. دو تا سرور ESXi و وی سنتر و اکتیو دایرکتوری. الان روی ESXi هام چندتا ویندوز نصب کردم. حالا اگه من بخوام این ویندوز ها رو به کاربر برای استفاده ارایه بدم چطور باید این کار بکنم؟ فرض کنید من یک ایکس پی روی سرورم نصب کردم حالا میخوام این رو تحت وب به یکی ارایه بدم استفاده کنه چطور این کار بکنم؟

شما رو لپ تاپت نصب کردی؟ میخای بدی به کاربر؟
کاربر کیه ؟؟
اگه میشه دقیق بگو نقشت چیه که بتونیم راهنماییت کنیم

viva
May 16th, 2014, 22:38
میخوای بفروشی؟ یعنی فروش vps داشته باشی؟

mri
May 21st, 2014, 10:08
من با وی ام ور یه شبکه محلی درست کردم. فعلا روی لپ تاپ هست و میخوام از طریق مرورگر با یک ادرس به ویندوز مجازی مورد نظر دسترسی داشته باشم

mri
May 21st, 2014, 10:59
میخوای بفروشی؟ یعنی فروش vps داشته باشی؟

اره

mri
May 25th, 2014, 23:03
کسی این سوال رو بلد نیست؟؟؟؟؟

ided
May 26th, 2014, 01:29
دوست عزیز رو سیستم خودت نمیتونی چیزی بفروشی
رو سیستم خودته یعنی ماله خودته

M.D.A
May 26th, 2014, 02:48
باید برای هر سرور مجازی که ایجاد میکنید یک آی پی اختصاصی تعریف کنید تا بتونید به هر سرور دسترسی داشته باشید.

mri
May 26th, 2014, 20:15
دوست عزیز رو سیستم خودت نمیتونی چیزی بفروشی
رو سیستم خودته یعنی ماله خودته

فروش برای الان نیست فعلا من قصد دارم با مرورگرم ماشینم رو بیارم همین یعنی مرورگر ویندوزم رو باز کنم یه ادرس بزن و ماشین مجازی که روی Vspherنصب بیارم همین

- - - Updated - - -

باید برای هر سرور مجازی که ایجاد میکنید یک آی پی اختصاصی تعریف کنید تا بتونید به هر سرور دسترسی داشته باشید.

ای پی خود ESXi میده به ماشین مجازی. چطور این کار بکنم. یعنی دسترسی با مرور گر ویندوزم به ماشین مجازی داخل ESXi

M.D.A
May 26th, 2014, 22:30
فروش برای الان نیست فعلا من قصد دارم با مرورگرم ماشینم رو بیارم همین یعنی مرورگر ویندوزم رو باز کنم یه ادرس بزن و ماشین مجازی که روی Vspherنصب بیارم همین

- - - Updated - - -

ای پی خود ESXi میده به ماشین مجازی. چطور این کار بکنم. یعنی دسترسی با مرور گر ویندوزم به ماشین مجازی داخل ESXi

در حالت عادی تا جایی که بنده میدونم شما با مرورگر وب نمیتونید به ویندوز های مجازی سازی شده دسترسی داشته باشید!
برای اتصال باید آی پی ماشین مجازی به Vsphere Client بدید.

mri
May 29th, 2014, 20:27
در حالت عادی تا جایی که بنده میدونم شما با مرورگر وب نمیتونید به ویندوز های مجازی سازی شده دسترسی داشته باشید!
برای اتصال باید آی پی ماشین مجازی به Vsphere Client بدید.

خب حالا من اگه روی یه سرور واقعی ESXi چند تا ماشین داشته باشم مثلا چندتا ویندوز اینها رو چطور به دشت خریدار بدم؟؟؟؟ واجبه سریع جواب میخوام

RoobinaServer
May 29th, 2014, 22:54
خب حالا من اگه روی یه سرور واقعی ESXi چند تا ماشین داشته باشم مثلا چندتا ویندوز اینها رو چطور به دشت خریدار بدم؟؟؟؟ واجبه سریع جواب میخوام

با ریموت ویندوز باید وارد سرور مجازی شوید که ویندوز روی آن نصب کردید.

mri
May 30th, 2014, 10:15
با ریموت ویندوز باید وارد سرور مجازی شوید که ویندوز روی آن نصب کردید.

من میخوام کاربز توی مرورگرش یه ادرش بزنه بره توی ماشین مجازی.نمیخوام سرور مجازی ببینه. فرض کنید یه سایت باز میکنه یوزر و پسوردش وارد میکنه چند تا گزینه میاد مثلا یکیش نوشته ویندوز ایکس پی روی این گزینه که لیل میکنه ویندوز ایکس پی توی مرورگرش بالا میاد

daniad
May 30th, 2014, 18:09
آخه دوستم فیلم هندی نیست که:دی
گرچه اینم شدنیه منتها فک نکنم با vmware بشه باید کنسول vnc برا سروراتون بدین و 1 طوری تو مرورگر اجراش کنین مثل این سایت (http://upcloud.com)

mri
May 31st, 2014, 10:11
آخه دوستم فیلم هندی نیست که:دی
گرچه اینم شدنیه منتها فک نکنم با vmware بشه باید کنسول vnc برا سروراتون بدین و 1 طوری تو مرورگر اجراش کنین مثل این سایت (http://upcloud.com)

واقعا اگه نشه توی مرورگر ارایه داد پس به چه دردی میخوره؟؟

daniad
May 31st, 2014, 12:03
آخه مرورگر وب مال وب هست نه اینکار
شما چرا اصراردارین مرورگر؟

mri
May 31st, 2014, 22:12
آخه مرورگر وب مال وب هست نه اینکار
شما چرا اصراردارین مرورگر؟

چون میخوام ویندو رو توی محیط وب ارایه بدم

RoobinaServer
June 1st, 2014, 01:23
چون میخوام ویندو رو توی محیط وب ارایه بدم

ویندوز مگه زیر مجموعه مرورگر هست که داخل اون لود بشه ؟ ویندوز کجا و مرورگر کجا

واقعا اگر بتونید چنین چیزی اختراع کنید ماکروسافت ازتون تشکر میکنه.
ویندوز فقط با ریموت قابل دسترس هست و درسته با تلفیق c ++ و ... هست اما با کد html یا asp و ... فرق داره.

daniad
June 1st, 2014, 06:57
در واقع همچین چیزی میشه ها ولی با کنسول vnc و جاوا
که فقط تو 2 تا سایت خارجی دیدم که احتمالا اسکریپتشون اختصاصی بوده
.لی تو همون روشم مرورگر فقط یه واسطس که کدای جاوا رو اجرا کنه نه اینکه مستقسم ویندوزو اجرا کنه
کلا مرورگر کارش این نیست کازش ترجمه کد های برنامه نوییسی تحت وبه مثل php,css,java,html اینا
ولی ویندوز بر پایه فک میکنم زبان c نوشته شده

- - - Updated - - -

.لی تو همون روشم مرورگر فقط یه واسطس که کدای جاوا رو اجرا کنه نه اینکه مستقسم ویندوزو اجرا کنه
کلا مرورگر کارش این نیست کازش ترجمه کد های برنامه نوییسی تحت وبه مثل php,css,java,html اینا

mri
June 3rd, 2014, 20:28

- - - Updated - - -

ممنونم دوست عزیز. اگه از طریق مرورگر نمیشه پس در Vmware، دو تا نرمافزار Vcloud و Vmware view چطور کار میکنند؟ برای نصب Vcloud باید چیکار کرد؟

mri
June 5th, 2014, 23:36
چرا همه دنبال تجارتند اینجا؟؟؟ خب جواب سوالم نگرفتم