PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ شدن سرور

shyton021
May 1st, 2014, 18:48
سلام خسته نباشید

دوستان بنده یک سرور برای سایتم در کانادا میزبانی می کنم! 2 الی 3 روزی هست که خیلی هنگ شدم و بعضی از کاربران هم همین مشکل رو دارن سرور هم روی پورت 8080 هست و سرویس گفتگو هم هست! dc شدن کاربر و قطع شدن اون از سرویس به مکرر اتفاق می افته!
چون وضعیت سرور و مشخصات منابع مصرفی رو دائم چک می کنم اما مورد خاصی مشاهده نکردم فکر نمی کنم از طرف سرور یا دیتاسنتر باشه!
ایا محدودیتی روی این پورت اعمال شده جدیدا!؟ کسی از دوستان مشکل مشابه مشاهده کرده!؟

چجوری می تونم تست کنم که محدودیت روی این پورت هست از طرف ISP یا خیر!؟

ULTRAWEB
May 1st, 2014, 21:12
هنگ شدن سرور فقط ممکن هست به دو دلیل
باشه فقط 1-منابع 2-کانفیگ همین باید درست بدین یک نفر بررسی کنه براتون

shyton021
May 1st, 2014, 21:14
هنگ شدن سرور فقط ممکن هست به دو دلیل
باشه فقط 1-منابع 2-کانفیگ همین باید درست بدین یک نفر بررسی کنه براتون
مشکلی نبود بررسی شد چندین بار! اگر محدودیت سرعت بر روی پورت اعمال کرده باشند مثلا اسپید پایین به دلیل اینکه به اسپید زیادی نیاز داره سرور ما برای ارائه سرویس ممکنه به مشکل بر بخوریم اینطور نیست!؟

Yas-Host
May 1st, 2014, 21:33
سلام خسته نباشید

دوستان بنده یک سرور برای سایتم در کانادا میزبانی می کنم! 2 الی 3 روزی هست که خیلی هنگ شدم و بعضی از کاربران هم همین مشکل رو دارن سرور هم روی پورت 8080 هست و سرویس گفتگو هم هست! dc شدن کاربر و قطع شدن اون از سرویس به مکرر اتفاق می افته!
چون وضعیت سرور و مشخصات منابع مصرفی رو دائم چک می کنم اما مورد خاصی مشاهده نکردم فکر نمی کنم از طرف سرور یا دیتاسنتر باشه!
ایا محدودیتی روی این پورت اعمال شده جدیدا!؟ کسی از دوستان مشکل مشابه مشاهده کرده!؟

چجوری می تونم تست کنم که محدودیت روی این پورت هست از طرف ISP یا خیر!؟

چه وب سروری دارید؟

کنترل پنل؟

منابع سرور؟

باید بررسی صورت بگیرد.

ULTRAWEB
May 1st, 2014, 21:38
مشکلی نبود بررسی شد چندین بار! اگر محدودیت سرعت بر روی پورت اعمال کرده باشند مثلا اسپید پایین به دلیل اینکه به اسپید زیادی نیاز داره سرور ما برای ارائه سرویس ممکنه به مشکل بر بخوریم اینطور نیست!؟

نه نمیشه به اون مربوطه باشه
خواستین درتماس باشین ماهم بررسی کنیم

shyton021
May 2nd, 2014, 00:38
جالب اینه که برای کاربران خارج از کشور هیچ مشکل و قعطی نیست! و برای کاربران داخل ایران هم بعضی از isp ها این مشکل وجود داره