PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی میدونه از کجا میشه فهمید کسی به محتویات سایت دستبرد زده یا نه!؟

myvps
May 27th, 2010, 22:38
سلام به عزیزان

من یه مبتدی ام ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه.
کسی میدونه از کجا میشه فهمید کسی به محتویات سایت دستبرد زده یا نه!؟
آیا میشه بدون داشتن نام کاربری و پسورد به محتویات دستبرد زد ؟
مثلا با ارسال اسپم به روت
اسپمرها معمولا دنبال چی اند؟

مشخصات وی پی اس:
سنت او اس با دایرکت ادمین

Vahid
May 27th, 2010, 22:43
شما میتونی توی /var/log
تمام لاگ هاتو ببینی

myvps
May 29th, 2010, 13:04
مرسی دوست عزیز

یه سوال دیگه هم داشتم :
اگه vps را خاموش کرده باشم امکان رخنه کردن تو روت وجود نداره ؟

من خرج زیادی بابت اسکریپتهام کردم و ترجیح دادم تا زمانی که از امنیت سرور مطمئن نشدم خاموش نگهش دارم.

قبلا از پاسختون ممنونم

Nikihost
May 29th, 2010, 14:31
اگه vps را خاموش کرده باشم امکان رخنه کردن تو روت وجود نداره ؟

نه ، امكانش وجود نداره

Rezash
May 29th, 2010, 14:34
شما كه اينقدر اسكريپت ها براتون ارزش داره ، كمي ديگه هم خرج كنيد و بديد به يكي كه كار بلده vps رو براتون config كنه تا خيالتون جمع باشه،اگه از روي لوگ بفهميد كسي دسترسي پيدا كرده يا نه كه دردي رو دوا نمي كنه فقط باعث ميشه زودتر بفهميد اسكريپت ها لو رفته!

myvps
May 29th, 2010, 15:10
1- ممنون از نیکی هاست.

2- مشکلی برای خرج کردن اضافی ندارم بجز اینکه اگر ایران بودم یه روزه مشکلم حل بود.
اینترنتی هم نمیشه کارو داد به کسی که شناختی روش نیست.فکر کردم شاید تو این فوروم بتونم
از راهنمایی دوستان استفاده کنم.
با اینکه تجربه زیادی از سرور ندارم ولی خیلی از کاراشو با خوندن متون انگلیسی انجام دادم.
اگر csf امنیت ایجاد میکنه روی سرور نصبش کردم اما از تنظیماتش مطمئن نیستم.

از راهنماییهای بیشتر دوستان سپاسگزار میشم.

tar.gz
May 29th, 2010, 15:33
اون که یه مقوله ی مفصلی هست برای خودش باید سرچ کنید. به آدرس زیر هم یک نگاهی بکنید

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=468168

Rezash
May 29th, 2010, 15:39
اگر مشكلي در مورد هزينه كردن نداريد مي تونيد بديد به شركت هاي بزرگ ميزباني وب تا اينكار رو براتون انجام بدند.
و اگرم به اونها هم اطمينان نداريد از ديتا بك آپ بگيريد و بعد بديد كانفيگ كنند و بعد از اينكه كارشون تموم شد ديتا رو ريستور كنيد
براي امن كردن يك وي پي اس شخصي كه امنيتش برام مهم بود با چند تا از شركت هاي معتبر هاستينگ ايران تماس گرفتم و از هزينه ها شون از 50 تومن به بالا شروع ميشد.

myvps
May 29th, 2010, 18:40
ممنونم hello
من فکر کنم شرکتی که ازش VPS گرفتم در ازای یه ستاپ فی اینکارو واسم انجام بده.
البته خیلی مطمئن نیستم قبول کنن یا نه ولی یه میل بهشون میفرستم.

توی سرچ هایی که داشتم به یه تاپیک برخوردم که لینکشو اینجا میزارم ولی هنوز نمیدونم
مطالبش درسته یا نه.
(غیر فعال کردن دسترسی به ssh با نام کاربری root - و بجاش ساختن یه نام کاربری و پسورد با تعریف همون سطح دسترسی)
Securing your new VPS - Defender Hosting Forums (http://forums.powervps.com/showthread.php?t=3417)

از همه دوستان عزیز هم بابت راهنمایی ها سپاسگزارم.
موفق باشید.